انواع پک و ست‌های تبلیغاتی

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان انواع پک و ست‌های تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی

انواع پک و ست‌های تبلیغاتی

انواع پک و ست‌های تبلیغاتی

اینکه مشتریانتان تا حد زیادی تحت تأثیر تبلیغات و کسب و کارتان قرار گیرند به معنای دقت و توجه شما در کارتان است و ست هدایای تبلیغاتی بهترین راه برای انجام این کار است. با مجموعه‌ای از ست‌های هدیه‌ای ما می‌توانید هدایای بی‌نظیر و کارآمدی با نام و لوگو و شعار تبلیغاتی شرکتتان را به مشتریانتان، طرفهای قرارداد، ویزیتورها و دیگر افراد ارائه کنید. برای این ست‌ها می‌توانید از میان خودکار، مداد، کیف‌ها و وسایل کوچک و کاربردی، هدایای مناسبی را انتخاب کنید.

آیتم‌های پک هدایا، همچنین به‌عنوان یک هدف تبلیغاتی برای مشتریان بالقوه‌ی موردنظر عمل می‌کنند؛ و هدف دیگر آن‌ها ایجاد علاقه و هیجان درباره‌ی یک رویداد کاری و یا یک برند می‌باشد. از این محصولات برای افزایش اعتبار شرکت و در معرض دید قرار دادن هرچه بیشتر برند استفاده می‌شود.

همگی می‌دانیم که دادن یک هدیه‌ی تبلیغاتی می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای را در نشان دادن و معرفی برند به مخاطبان داشته باشد. شرکت تبلیغاتی ارغوان، ارائه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی متنوعی از ست‌های هدیه به شما می‌باشد. اگرچه انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب، کار راحتی نیست ولی کارشناسان طراحی و فروش به شما در این انتخاب کمک خواهند کرد. ما هدایای درجه‌یک و باکیفیتی را ازجمله لیوان، ست‌های هدیه چرمی،خودکار و نوشت ابزار،ست کیف و جاکلیدی و بسیاری موارد دیگر برای مشتریانمان تأمین خواهیم کرد.

برای راهنمایی جهت فعالیت تبلیغاتی و سفارش هدایای تبلیغاتی می‌توانید از طریق شماره‌های ۰۲۱-۲۲۳۲۸۲۶۰ و ۰۲۱-۲۲۳۲۸۲۶۱ و ۰۲۱-۲۲۳۲۸۲۶۲ با مشاورین و کارشناسان تبلیغاتی ما تماس حاصل فرمایید.

چرا شرکت‌ها از ست‌های هدیه برای تبلیغات استفاده می‌کنند؟


شرکت‌ها از ست‌های هدیه (ست چرمی) برای مدیران اجرایی، مشتریان مهم،کارمندان و همکاران استفاده می‌کنند. می‌توانید ست چرمی سفارشی با لوگوی چاپ‌شده روی آن را به هرکسی که نقش مهمی در کسب‌وکارتان دارد بدهید. یک ست چرم سفارشی به دریافت‌کننده آن نشان می‌دهد که چقدر برای او اهمیت قائل می‌شوید. این ست‌های هدیه، هدیه تبلیغاتی‌تان را شخصی و منحصربه‌فرد می‌سازند و تبلیغات شمارا متفاوت از کارهای دیگران نشان می‌دهد.

با انتخاب هدیه‌ای که  می‌توان آن را مکرراً استفاده کرد، وفاداری و قدردانی‌تان را به مشتریانتان ،هرزمان که از آن استفاده می‌کنند، یادآوری خواهید کرد. نمونه کارهای هدیه ما شامل خودکارها و مدادهای حرفه‌ای و شیک،کیف پول و جا کارتی چرم، دفترچه یادداشت‌های درجه‌ یک و حتی فلش مموری هایی است که  می‌توان از آن‌ها بارها و بارها استفاده کرد. می‌توانید انواع دیگری از ست‌های هدیه‌ای سفارشی را از مجموعه متنوع هدایای تبلیغاتی ما ببینید و انتخاب کنید.

خودکارها، دفترچه یادداشت‌ها و کیف‌های تبلیغاتی، هدایای کاربردی و پراستفاده‌ای هستند که کسب‌وکار شما را برای همه تبلیغ می‌کنند. این ست‌ها مناسب برای همه مناسبت‌ها در طول سال می‌باشند و نیز قیمت مناسبی دارند که می‌توانید آن‌ها را به همه مشتریان و کارکنانتان تقدیم کنید.

انواع پک‌ها و ست‌های تبلیغاتی شرکت ارغوان


ست‌های هدیه شامل چند آیتم یا محصول تبلیغاتی با متن و تصویری چاپ‌شده از کسب‌وکارتان روی آن‌ها می‌باشند. به‌طور مثال، یک ست خودکار و جاکلیدی خیلی بیشتر از یک آیتم تکی تأثیرگذار و باارزش خواهد بود. خود جعبه‌ای که در آن‌ها، این هدایا وجود دارد، باعث ارزشمندتر نشان دادن آن‌ها می‌شود. شرکت تبلیغاتی ارغوان ارائه‌دهنده‌ی ست‌های هدیه و نیز پک‌های چند صدتایی از محصولات تبلیغاتی هست، در اینجا به چند مورد از پک‌ها و ست‌ها اشاره داریم:

ست چرم

شرکت تبلیغاتی ما سابقه طولانی‌مدتی در تهیه و ارائه‌ی ست‌های تبلیغاتی دارد.  مشتریان ما ،به خاطر ساختار محکم و زیبا و نیز هزینه‌های مناسب آن تا حد زیادی از این ست‌ها استفاده می‌کنند.

ست چرم جا کارتی و جاکلیدی

این نمونه از ست های تبلیغاتی ما ترکیبی از جاکارتی و جاکلیدی می‌باشند که بخاطر وزن سبک، پدهای مخصوص برای نگه داشتن محصولات و طراحی و نوع چاپ زیبا و شیک بسیار محبوب و مورد استقبال قرار می‌گیرند. علاوه براین، انواع آن‌ها را نیز می‌توان با مشخصاتی سفارشی مختلف (بنابر نیازهای مشتریان) ارائه داد.

مشخصات:

 • نگه‌داری آسان
 • ضد آب
 • بهترین نوع چاپ
 • طراحی دقیق و ظریف
 • بادوام

ست جا کارتی چرمی و خودکار شیک، هدیه‌ای کاربردی و مناسب می‌باشد. کیف جا کارتی از جنس چرم مصنوعی و یا چرم طبیعی و دارای دکمه‌های آهنربایی فلزی و لایه‌های جا کارتی پلاستیکی هستند. خودکارهای پیچی زیبا و شیک در این ست را می‌توان با سر پلاستیکی مخصوص گوشی‌ها و صفحات تاچ اسکرین قرار داد.

ست چرم ۳ و ۴ تکه

انواع پک و ست‌های تبلیغاتی

ما ست‌های چرم تبلیغاتی ۳ تایی یا ۴ تایی را برای مشتریانمان ارائه می‌کنیم. از این ست‌ها می‌توانید برای شناساندن و مطلوب ساختن برندتان در بین مشتریان و کارمندانتان استفاده کنید. علاوه بر این، این ست‌های تبلیغاتی را با مشخصات خاصی بنابر نیازهای مشتریانتان سفارش داد.

مشخصات:

 • کم‌وزن
 • قیمت مناسب
 • طراحی شیک
 • ضد آب
 • طراحی و چاپ ظریف و دقیق

پک‌های تبلیغاتی

 • پک ۱۰۰ عددی تبلیغاتی: که شامل لیوان‌های پلاستیکی و ساک خرید است که با یکرنگ چاپ می‌باشند. برای سفارش لیوان‌های پلاستیکی تبلیغاتی می‌توانید آن را در پک‌های ۱۰۰ عددی همراه با تصاویر و آرم شرکتتان روی آن‌ها سفارش دهید.

 

 • پک تبلیغاتی نمایشگاهی: که شامل ۱۰۰ عدد لیوان پلاستیکی و ۵۰۰ عدد خودکار با چاپ تبلیغاتی مخصوص سفارش مشتریان.

 

 • پک تبلیغاتی ۱۰۰ عددی: که شامل آفتاب‌گیر ماشین و جلد مدارک با چاپ تبلیغاتی ارم و لوگوی مشتریان در یک‌طرف آن‌ها می‌باشد.

انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی انواع پک و ست‌های تبلیغاتی

 طراحی و چاپ روی ست‌های چرمی در شرکت تبلیغاتی ارغوان


اگر به دنبال افزودن و قرار دادن نام، رنگ‌ها، لوگو و شعار تبلیغاتی شرکت به یک ست هدیه یا حتی نام‌گذاری یک هدیه با نام کسب‌وکارتان هستید، ما آماده قبول انواع سفارش‌های شما و چاپ روی انواع هدایای تبلیغاتی شما هستیم. کافی است یکی از ست‌های چرم موجود در نمونه کارهای ما را انتخاب کنید، و هر آرم و لوگو و تصاویری را برای چاپ روی این ست‌ها به همراه رنگ، فونت و متن چاپی مشخص کنید تا کار چاپ آن را آغاز کنیم. اگر تمایل دارید خودکار، پدهای یادداشت و یا دیگر هدایای بدون اسمی را ببینید، از مجموعه‌ی کامل ما از هدایای اداری و مدیریتی دیدن نمایید.

حال که مشتریانمان می‌توانند آیتم‌های هدیه‌ی خود را بانام کسب‌وکار خود سفارش دهند، می‌توانیم آرم و لوگویتان را روی این ست‌ها، حکاکی لیزری کنیم. کار ما در ست‌های هدیه‌ای چرم تبلیغاتی بی‌نظیر است زیرا ست‌های هدیه‌ای ارائه می‌دهیم که بسته‌بندی‌شده و آماده برای تقدیم و اعطا کردن هستند و این کار انتخاب و خریداری ست‌های هدیه‌ی سفارشی را امری ساده و راحت می‌سازد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of