جاکاتالوگی و استند بروشور

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان جاکاتالوگی و استند بروشور سازه های نمایشگاهی

جاکاتالوگی و استند بروشور

دفترچه‌ها، بروشورها، کاتالوگ‌ها و مجلات تبلیغاتی یک راهکار ایده‌آل برای ارتقاء جايگاه شرکت شما و جلب توجه مخاطبان به محصول یا خدمات ارائه شده توسط شما می‌باشد. ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان، اهمیت استفاده مؤثر از بروشور و مجلات در کار تبلیغات را به خوبی درک می‌کنیم و به همین دلیل، طیف وسیعی از انواع جاکاتالوگی و استند بروشور را عرضه کرده‌ایم که شما با استفاده از آنها می‌توانید تمامی کاتالوگ‌ها و اوراق تبلیغاتی خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارید.

ما انواع بسیار زیادی از جاکاتالوگی‌ها و استندهای بروشور را در مدل‌ها و طرح‌های مختلف عرضه می‌کنیم، اما اگر شما قادر به تصمیم‌گیری در مورد مدل مناسب برای کار خود نیستید، اصلاً جای نگرانی نیست. چراکه ما با کمال میل در انتخاب محصول مناسب به شما کمک خواهیم کرد.

ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان به عنوان پیشگام در زمینه فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات، مجموعه بزرگی از جاکاتالوگی‌ها و استند بروشور را برای استفاده در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف از جمله نمایشگاه‌ها و فضاهای فروشگاهی عرضه می‌کنیم. ما می‌توانیم از طریق بهترین راهکار ممکن یعنی نمایش کاتالوگ‌ها، بروشورها و تراکت‌های تبلیغاتی  به شما در ارتقاء نام و جایگاه برندتان کمک کنیم.

برای سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از کاتالوگ استند


اغلب مدل‌های جاکاتالوگی و استند بروشورهای ما با ضمانت به شما عرضه می‌شود. یعنی اینکه شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که این استندها و جاکاتالوگی‌ها برای استفاده‌های متمادی در آینده، ماندگار خواهد بود. استفاده از جاکاتالوگی و استند بروشور باعث کامل‌تر شدن جلوه غرفه نمایشگاهی شما می‌شود و تصویر حرفه‌ای‌تری از برند شما در مقابل دید مخاطبان قرار می‌دهد.

نمایش مؤثر کاتالوگ‌ها و بروشورهای تبلیغاتی در یک نمایشگاه یا رویداد تبلیغاتی باعث می‌شود که نام و برند شما از طریق آن نمایشگاه در ذهن مخاطبانتان ماندگار شود. همچنین شما می‌توانید از جاکاتالوگی‌ها در دفتر کار خود، واحد پذیرش، مدارس، موزه‌ها یا فروشگاه‌های بزرگ استفاده کنید تا به معرفی بهتر شرکت شما کمک کند. یک جاکاتالوگی یا استند جابروشوری باکیفیت که طراحی خوبی داشته باشد، می‌تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی کم‌هزینه و مؤثر به شما کمک کند تا شرکت خود را از طریق اقلام تبلیغاتی خود به بهترین شکل به افراد و مخاطبانتان معرفی کنید.

سایر مزایای استفاده از جاکاتالوگی و استند بروشور

مزایای دیگر جاکاتالوگی‌ها و استند بروشورهای تبلیغاتی عبارت است از:

  • دوام و استحکام بالا
  • وزن سبک
  • یک طرفه یا دو طرفه
  • جنس مرغوب و باکیفیت

موارد استفاده

  • نمایشگاه‌های تجاری
  • محوطه‌های پذیرش
  • نمایشگاه‌های تبلیغاتی
  • موزه‌ها
  • دفاتر کار
  • اتاق جلسات و سالن‌های اجتماعات

انواع جاکاتالوگی و استند بروشور


جاکاتالوگی سیمی

این جاکاتالوگی‌ها از جنس فلز ساخته شده و بسیار بادوام و از نظر اقتصادی کاملاً مقرون به‌صرفه هستند و خرید آنها راهکار هوشمندانه‌ای برای نمایش منابع تبلیغاتی می‌باشد. جاکاتالوگی‌های سیمی که با نام استندهای فلزی بروشور و مجلات نیز شناخته می‌شوند، در طرح‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی عرضه شده‌اند. بعضی از مدل‌های جاکاتالوگی‌های سیمی مجهز به چرخ و بعضی دیگر ثابت هستند. بعضی از مدل‌ها هم به صورت مونتاژ شونده می‌باشند. همچنین استندهایی برای نگهداری روزنامه و مجلات وجود دارد که برای استفاده در روزنامه‌فروشی‌ها و فضاهای استراحت مناسب هستند. شما می‌توانید از طريق سایت اینترنتی ما، مدل جاکاتالوگی مورد نظر خود را از مجموعه عظیم عرضه شده انتخاب کنید.

قفسه مجلات و بروشور

قفسه مجلات و بروشور نیز ابزاری کم‌هزینه و مقرون به‌صرفه است که در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد. این قفسه‌ها برای نمایش و توزیع کاتالوگ‌ها، بروشورها و منابع تبلیغاتی، کارآیی بسیار خوبی دارد.

طراحی این قفسه‌ها از جنس اکریلیک و کاملاً شفاف است و بروشورها و مجلات شما که در داخل آن قرار دارد، از هر زاویه‌ای که به آن نگاه کنید، زیبایی و جلوه خاصی خواهد داشت.

استفاده از قفسه مجلات و بروشور راهکار بسیار خوبی برای نمایش مجلات، کاتالوگ‌ها و بروشورهای شما در محل شرکت و یا واحد پذیرش یا بازاریابی می‌باشد.

شرکت تبلیغاتی ارغوان با ارائه قفسه‌های ایستاده و یا قفسه‌های نصب شونده بر روی دیوار می‌تواند راهکار مناسبی برای نمایش همه انواع کاتالوگ‌ها و مجلات شما فراهم نماید.

کاتالوگ استند پرتابل

این استندها در اندازه‌های متنوع عرضه می‌شوند. با توجه به اینکه کاتالوگ استندهای پرتابل به راحتی جابه‌جایی هستند، بهترین راهکار برای شرکت‌هایی محسوب می‌شوند که می‌خواهند منابع تبلیغاتی خود را در چندین مکان مختلف به صورت متوالی به نمایش بگذارند.

این کاتالوگ استندها وزن سبک و قابل حمل دارند و به دو شکل پورتره (عمودی) و یا لنداسکیپ (افقی) طراحی شده‌اند تا شما بتوانید بسته به نیاز خود از مدل مناسب آن استفاده کنید. با انتخاب مدل مناسب از این استندها می‌توانید مطمئن باشید که بروشورها و کاتالوگ‌های شما در هر جایی که قرار داشته باشد، مشتریان به راحتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

 

کاتالوگ استند پرتابل ما، گزینه ایده‌آلی برای استفاده در نمایشگاه‌ها و سایر رویدادهایی است که شما می‌خواهید در جریان آن، تراکت‌ها، کاتالوگ‌ها، مجلات یا بروشورهای خود را به شکل مؤثري برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید.

کاتالوگ استندهای پرتابل وزن بسیار سبکی دارند و به راحتی جمع شده و در داخل یک کیف مخصوص قرار مي‌گيرند. باز کردن و نصب آن هم به سادگی انجام می‌شود. شما می‌توانید در هر جایی که از این کاتالوگ استندها استفاده می‌کنید، یک جلوه حرفه‌ای از خود به نمایش بگذارید.

رایج‌ترین نوع کاتالوگ استندهای پرتابل ما مجهز به یک چارچوب ساده و محکم می‌باشد که به راحتی از داخل پایه محکم و زیبای آن به بیرون کشیده شده و باز می‌شود.

استند پلکسی مخصوص بروشور و کارت ویزیت

جابروشوری‌ها در اندازه‌های متنوع و زیادی عرضه شده‌اند که آنها را برای توزیع و نمایش انواع اقلام تبليغاتي اعم از کتابچه‌ها، بروشورها، کارت ویزیت و سایر اطلاعات تبلیغاتی مناسب می‌سازد. طراحی این قفسه‌ها از جنس اکریلیک و کاملاً شفاف است و دفترچه‌ها و کتابچه‌های شما که در داخل آن قرار دارد، از هر زاویه‌ای که به آن نگاه کنید، زیبایی و جلوه خاصی خواهد داشت.

 

استفاده از استندهای پلکسی مخصوص بروشور و کارت ویزیت، راهکار بسیار خوبی برای نمایش مجلات، کاتالوگ‌ها و بروشورهای شما در محل شرکت و یا بخش‌های پذیرش یا سایر مکان‌های عمومی می‌باشد. این استندها با ساختار پلاستیکی شفافی که دارند، جلوه زیبا و شفافی از کاتالوگ‌ها و اقلام تبلیغاتی شما را به نمایش می‌گذارند و برای هر شرکتی چه بزرگ و چه کوچک، گزینه ایده‌آلی به شمار می‌رود.

ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان نه تنها طیف وسیعی از انواع جاکاتالوگی‌ها و استندهای بروشور را عرضه می‌کنیم، بلکه مدل‌های متنوعی از استندهای نمایشگاهی مانند بُردهای تبلیغاتی و استندهای پاپ آپ  را نیز به شما ارائه می‌نماییم. همچنین ما خدمات تهیه استندهای نمایشگاهی در محل را نيز به شما ارائه می‌کنیم که طی آن ما کار طراحی و ساخت یک استند نمایشگاهی سفارشی را در همان محل نمایشگاه شما برایتان انجام می‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of