ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی هدایای تبلیغاتی

   ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

ساعت‌های دیواری و رومیزی تبلیغاتی، هدایای تجاری بسيار خوبی هستند که همه ما از آنها استفاده کرده یا به طور مرتب در محیط اطراف خود می‌بینیم، بنابراین ساعت می‌تواند ارزش زیادی به عنوان یک کالای تبلیغاتی برای شناساندن یک برند داشته باشد. یک ساعت سفارشی می‌تواند هدیه نفیس و وسیله مفیدی در هر محل و هر دفتر کاری باشد. مي‌توانيد تصور کنید که لوگو یا پیام تبلیغاتی شما که بر روی یک ساعت درج شده است، چندین بار در طول یک روز توسط افراد مختلفی که به نقاط شلوغ و پُرتردد مانند دفاتر کاری یا نمایشگاه‌های تجاری رفت و آمد می‌کنند، دیده می‌شود.

ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان مفتخریم که طیف وسیعی از انواع ساعت‌های دیواری، رومیزی و مچی را به شما عرضه کنیم تا با درج پیام تبلیغاتی خود بر روی آن بتوانید سریع‌تر به اهداف تجاری خود دست پیدا کنید. اما با توجه به اینکه مجموعه ساعت‌های تبلیغاتی ما بسیار بزرگ و متنوع می‌باشد، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین کالا و مناسب‌ترین ساعت برای معرفي برند خود را انتخاب نمایید. اگر نیاز به مشاوره یا هر کمکی در این زمینه داشته باشید، می‌توانید با مشاوران تبلیغاتی ما تماس بگیرید تا ما گام به گام با همکاری شما، بهترین ساعت تبلیغاتی را برای اهداف مورد نظر شما پیدا کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا با ما تماس بگیرید.

انواع ساعت‌های تبلیغاتی


مجموعه ساعت‌های تبلیغاتی ما شامل انواع ساعت‌های رومیزی، ساعت‌های مدیریتی، ساعت‌های دیواری و بسیاری از انواع دیگر ساعت می‌باشد. تمامی ساعت‌های تبلیغاتی ما دارای طراحی بسیار شیک هستند و مطابق با استانداردهاي بالایی ساخته شده‌اند، بنابراین شما می‌توانید این ساعت‌ها را به عنوان هدایای نفیسی در بین مخاطبان خود توزیع کنید تا نام یا لوگوی شرکت شما از طریق آن به بهترین شکل دیده شود.

شما می‌توانید اطمینان داشته باشید خدماتی که با خرید ساعت‌های تبلیغاتی از شرکت تبلیغاتی ارغوان دریافت می‌کنید، همواره در سطح بسیار بالا و به‌روز خواهد بود.

ساعت‌های دیواری سفارشی

آیا می‌خواهید برند خود را به طور مداوم و ساعت به ساعت به دیگران نشان بدهید؟ ما راه‌حل خیلی خوبی برای شما داریم. شما می‌توانید نام و لوگوی شرکت خود را بر روی ساعت‌های دیواری سفارشی چاپ کنید و آن را به یک کالای تبلیغاتی بی‌نظیر برای همه مناسبت‌ها و تبلیغات مختلف تبدیل کنید.

شما می‌توانید با اهدای ساعت‌های دیواری تبلیغاتی که برند شرکتتان به زیبایی بر روی آن درج شده است به کسانی که به تازگی صاحب خانه شده‌اند، تبریک بگویید. کسانی که این هدیه شما را دریافت می‌کنند با کمال میل آن را جایی در معرض دید قرار می‌دهند و به این ترتیب، اطلاعات و برند شما در کانون توجه قرار می‌گیرد. ساعت‌های دیواری تبلیغاتی را می‌توان به صورت سفارشی و مناسب برای فضای دفاتر کاری، مدارس و یا مراکز تفریحی طراحی کرد.

ساعت‌های دیواری تبلیغاتی که برند شما بر روی آن درج شده است، کالای بسیار خوبی برای حضور همیشگی شما در یک دفتر کار یا در فروشگاه‌ها می‌باشد.

ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

ساعت‌های رومیزی تبلیغاتی

ساعت‌های رومیزی که برند یا پیام تجاری شما بر روی آن درج شده است می‌تواند هدیه بسیار خوب و زیبایی برای هر کسی باشد.

کارایی ساعت‌های رومیزی تبلیغاتی در معرفی برند شما بستگی زیادی به جایی که قرار داده می‌شود، خواهد داشت. مسلماً شما دوست دارید که نام یا لوگوی شرکت شما هميشه در جلوی دید یا در مرکز توجه کسی که پشت میز نشسته است قرار داشته باشد. پس يک ساعت رومیزی که برند شما بر روی آن نقش بسته است مي‌تواند از این نظر بسیار مناسب باشد.

مجموعه ساعت‌های رومیزی ما شامل ساعت‌هایي با صفحه‌های زیبا و بسیار جذاب است که در داخل قاب‌های ظریف و زیبایی از جنس چوب، شیشه یا فلز قرار گرفته‌اند. در مجموعه ساعت‌های شرکت تبلیغاتی ارغوان شما می‌توانید هم ساعت‌های مدرن و هم ساعت‌های سنتی و نیز ساعت‌های چندمنظوره‌ای که اطلاعات کاربردی متعددی را بر روی صفحه خود نشان می‌دهند، پیدا کنید.

ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

ساعت‌های مچی حامل لوگو

صنعت تبلیغات تماماً متکی بر توزیع ابزارها و کالاهای خاصي است که در جامعه به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند تا از این طریق نام و لوگوی شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، بیشتر در معرض دید مخاطبین قرار بگیرد. وقتی که یک ساعت مچی زیبا را به عنوان کالای تبلیغاتی هدیه می‌دهید، مشتریان شما آن را روی مچ خود می‌بندند و همیشه همراه خود دارند. حتی مزیت مهم‌تر آن از نظر تبلیغات اين است که دیگران هم به طور مرتب به این ساعت نگاه می‌کنند و لوگوی شما به این ترتیب بیشتر و بهتر دیده می‌شود. به همین دلیل است که ساعت‌های مچی تبلیغاتی به عنوان بهترین کالا برای هدیه دادن به مشتریان خاص محسوب می‌شود. این ساعت‌ها به طور مداوم بر روی مچ دست مشتریان شما به نمایش گذاشته می‌شود و نام شرکت شما را همه جا در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

 

ساعت‌های تبلیغاتی آنالوگ

شما می‌توانید با استفاده از ساعت‌های تبلیغاتی آنالوگ، نام و برند خود را ۲۴ ساعت در شبانه‌روز در معرض دید مخاطبانتان قرار دهید. این ساعت‌ها در شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه شده‌اند و شما می‌توانید مطمئن باشید که حتماً چند نوع ساعت که برای درج نام شرکتتان ایده‌آل باشد را پیدا می‌کنید.

 

ساعت‌های دیجیتالی سفارشی

با استفاده از ساعت‌های دیجیتالی سفارشی، زمان در خدمت موفقیت و مطرح‌سازی برند شما خواهد بود. اگر شما به دنبال یک هدیه دوست داشتنی برای دانشجویان جدید هستید و یا قصد قدردانی از کارمندان خود را دارید، این ساعت‌های تبلیغاتی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

 

چرا از ساعت برای تبلیغات استفاده می‌کنیم؟


لوگوی شرکت شما بر روی ساعت‌های تبلیغاتی نقش بسته است و این باعث می‌شود که هرگاه مشتریان یا کارمندان شما به ساعت نگاه می‌کنند، بدانند که شما در آنجا حضور دارید.

مسلم است که با توزیع کالاهای تبلیغاتی نفیسی مانند ساعت‌های مچی و رومیزی، شما به ساده‌ترین و بهترین شکل توانسته‌اید، توجهی که شایسته نام و برند شما است را به خود جلب کنید. شما با توزیع ساعت‌های تبلیغاتی در بین مشتریان و مراجعان خود می‌توانید اطمینان داشته باشید که لوگوی شما در دسترس و جلوی دید آنان قرار دارد. آمار نشان می‌دهد که بیش از ۸۱% از افرادی که کالاهای تبلیغاتی را به عنوان هدیه دریافت می‌کنند، این کالاها را نگهداری کرده و از آن استفاده می‌کنند، زیرا این کالاها اصولاً به درد آنها می‌خورد.

انتخاب یک ساعت تبلیغاتی مناسب


ساعت تبلیغاتی: دیواری، رومیزی و مچی

ساعت‌‌های تبلیغاتی و سفارشی یک هدیه بی‌نظیر و جذاب برای تبلیغات محسوب می‌شود و ما مجموعه‌ای از انواع مدل‌ها و طرح‌های مختلف این ساعت‌ها را برای شما تدارک دیده‌ایم. اما شما چگونه می‌توانید بدانید که مخاطبان و مشتریانتان کدام ساعت را بیشتر دوست دارند؟

اولین نکته‌ای که باید مد نظر داشته باشید آن است که این ساعت قرار است در کجا مورد استفاده قرار گیرد. برای کسانی که فضای زیادی در اختیار دارند، ساعت‌های دیواری تبلیغاتی که لوگوی شما بر روی آن درج شده است، بیشتر به درد می‌خورد و می‌تواند هدیه مناسب‌تری باشد. یک مدیر اجرایی در شرکت می‌تواند ساعت دیواری را در دفتر کار خود نصب کند و یا رئیس یک شرکت می‌تواند آن را در قسمت ورودی مراجعان در ساختمان اصلی شرکت قرار دهد.

ساعت‌های دیواری می‌توانند جزء مؤثری از تزئینات یک اتاق یا دفتر کار باشند اما باید دقت کنید که ظاهر و شکل صفحه ساعت با طراحی اتاق مورد نظر همخوانی داشته باشد.

ساعت‌های رومیزی یکی از لوازم اداری ضروری در هر دفتر کاری محسوب می‌شوند و می‌توانند در جذب نگاه شخصی که از آن استفاده می‌کند و نیز مخاطبان و کسانی که به او مراجعه می‌کنند، تأثیر زیادی داشته باشد. این ساعت‌ها در مقایسه با ساعت‌های دیواری حالت شخصی‌تر دارند و این نکته باید در نوع پیامی که روی صفحه آنها درج می‌شود مد نظر قرار گیرد.

نکته مهم دیگری که در انتخاب ساعت تبلیغاتی باید در نظر گرفت، صفحه ساعت است. ساعت‌هایی که اعداد روی صفحه آنها به سبک رومی نوشته شده است، نمای جذاب‌تر و باکلاس‌تری دارند. از طرفی ساعت‌های دیجیتال و آنالوگ می‌توانند نشان دهند که شما درک کاملی از حرفه و صنعت خود دارید. به خاطر داشته باشید که از ساعت‌های تخصصی هم می‌توانید برای تبلیغات استفاده کنید. بعضی از ساعت‌ها می‌توانند اطلاعاتی بیشتر از فقط زمان و ساعت را به ما نشان دهند. برای مثال شما می‌توانید ساعت‌هایی را انتخاب کنید که در آنها امکاناتي از قبيل دماسنج، تقویم یا قاب عکس نیز تعبیه شده است.

در مجموع یک ساعت تبلیغاتی راهکار ایده‌آلی برای شناساندن نام و لوگوی شما به شمار می‌رود و می‌تواند هدیه نفیس و کاملی برای کارمندان، مدیران و مشتریان شما باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of