ست رومیزی اداری و مدیریتی

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان ست رومیزی اداری و مدیریتی هدایای تبلیغاتی

ست رومیزی اداری و مدیریتی

ست رومیزی و مدیریتی یکی از پُرسفارش‌ترین کالاهای تبلیغاتی ما است. اگر نگاهی به میز خود یا همکارتان بیندازید، حتماً چند قلم کالای تبلیغاتی رومیزی که یک برند بر روی آنها چاپ شده را می‌بینید که در تمام طول روز توسط شما يا همکارانتان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای اندک، پیام تبلیغاتی خود را از طریق ست رومیزی و مدیریتی به چشم مخاطبانتان برسانید. این پیام می‌تواند بر روی یک پد موس تبلیغاتی، ماشین حساب رومیزی، دفترچه یادداشت، خط‌کش، جاخودکاری یا هر نوع ملزومات اداری دیگری که روزانه به طور معمول مورد استفاده قرار می‌گیرد، چاپ شود.

فقط کافی است به آنچه که معمولاً بر روی میز اداری شما دیده می‌شود و روزانه از آن استفاده می‌کنید، کمی فکر کنید تا بهترین کالاهای تبلیغاتی را بیابید. در واقع از هر چیزی که بر روی میز اداری قرار می‌گیرد، می‌توان به عنوان کالای تبلیغاتی استفاده کرد.

شرکت تبلیغاتی ارغوان طیف وسیعی از کالاها و هدایای تبلیغاتی رومیزی را برای سازمان‌ها و مشاغل مختلف عرضه می‌کند. ست رومیزی و مدیریتی و هداياي تبليغاتي متنوع ما با بهره‌گيري از سطح بالايي از دانش و تجربه و توسط افرادي ماهر طراحي شده است. شما چه صاحب يک شرکت بزرگ و چه صاحب يک حرفه کوچک تا متوسط باشيد، مطمئناً با انتخاب صحيح يک ست روميزي تبليغاتي مي‌توانيد لوگو يا پيام تبليغاتي خود را به بهترين شکل به ديد مخاطبان برسانيد و جايگاه حرفه خود را ارتقاء دهيد. بر روي تمامي محصولات ما مي‌توان برند يا لوگوي شما را چاپ، حک يا گلدوزي کرد. ست‌هاي روميزی و مديريتي ما شامل ماشين حساب، ساعت روميزي، خط‌کش و صدها قلم کالاي روميزي ديگر است که به عنوان هديه تبليغاتي مي‌توان از آنها استفاده کرد.

برای سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

تحقيقات نشان داده است که امروزه ست روميزي و مديريتي تبليغاتي، بخش بسيار مهمي از هر برنامه تبليغات و بازاريابي را تشکيل مي‌دهد.

مزاياي استفاده از ست روميزي اداري


ست روميزي اداري، يک راهکار کم ‌هزينه براي شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم مي‌کند تا از طريق آن برند و پيام تبليغاتي خود را به شکلي نوآورانه، ماندگار و به‌ياد ماندني به ديگران معرفي کنند.

شما با استفاده از ست روميزي و مديريتي تبليغاتي ما مي‌توانيد اطمينان داشته باشيد که نام و برند شرکت شما به مدت چندين ساعت در هفته مستقيماً در مقابل چشمان مشتريانتان قرار مي‌گيرد و به بهترين شکل ديده مي‌شود. لوگوی شرکت شما بر روی ساعت رومیزی، لیوان تبلیغاتی، قاب عکس، دفتر یادداشت، گیره کارت ویزیت، گیره کاغذ یادداشت، ماشین حساب و جای نگهداری لوازم اداری چاپ می‌شود تا جلوه‌ای حرفه‌ای و تبلیغاتی پیدا کند.

ما منبع تأمین کالاهای تبلیغاتی برای شما هستیم. وقتی که شما در یک نمایشگاه، کنفرانس یا جلسه کاری شرکت می‌کنید، حتماً باید کاغذهایی برای یادداشت نکات مهم در دم دست خود داشته باشید. در چنین موقعیت‌هایی خیلی از افراد از شما می‌پرسند که آیا کاغذ و خودکار همراهتان دارید. شما نیز پاسخ می‌دهید که “بله، البته!”. بعد یک دفتر یادداشت زیبا که نام یا لوگوی شرکت شما بر روی آن درج شده است را از کیف خود در می‌آورید و با یک لبخند به آن طرف هدیه می‌دهید.

انواع ست اداری تبلیغاتی


شما هم می‌توانید یک ست اداری تبلیغاتی برای خود سفارش بدهید و شرکت خود را به موضوع صحبت در هر اداره یا دفتر کار تبدیل کنید. ذوق و هیجانی که همراه با ست اداری تبلیغاتی شما به یک محیط کار وارد می‌شود، واقعاً ارزش انجام این کار را دارد.

لطفاً سری به کالاها و هدایای تبلیغاتی اداری ما بزنید و قیمت‌های رقابتی آنها را ببینید. ست‌های اداری ما همه لوازم اداری و رومیزی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف را شامل می‌شود. شما با هدیه دادن یک مجموعه از لوازم اداری بی‌نظیر به کارمندان و مشتریان خود، می‌توانید لوگوی شرکت خود را در تمام طول روز در مقابل چشمان آنها بگذارید.

ست رومیزی مدیریتی


ست رومیزی مدیریتی نقطه اوج کیفیت در عملکرد و زیبایی در طراحی می‌باشد. اینها خصوصیاتی است که یک ساعت رومیزی یا یک گیره کارت ویزیت و یا یک خودنویس به عنوان اجزای ست مدیریتی دارند. زیبایی و سازگاری با هر نوع تزئین روی میز باعث شده است که ست رومیزی مدیریتی به یک هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر برای هر یک از کارکنان شایسته شما تبدیل شود.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ست رومیزی اداری و مدیریتی

سررسید و دفتر یادداشت کارها

سررسیدهای تبلیغاتی و دفتر یادداشت کارها در چندین طرح زیبا و متنوع عرضه می‌شود. دفترهای یادداشت کارها که به صورت یادداشت‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه طراحی شده‌اند، به عنوان یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل در بخش تبلیغات محسوب می‌شود.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

تقویم تبلیغاتی

ما طیف وسیعی از انواع تقویم‌های تبلیغاتی، سفارشی و شخصی را به شما عرضه می‌کنیم که برند یا لوگوی شما را در هر ۳۶۵ روز سال در مقابل دید مخاطبان به نمایش می‌گذارد. یک تقویم تبلیغاتی راهکاری بسیار مؤثر و از نظر اقتصادی، مقرون به صرفه برای تبلیغ می‌باشد.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

کیلیپس کاغذ و جاکیلیپسی

جاکیلیپسی و کیلیپس کاغذ از مهم‌ترین ملزومات رومیزی اداری محسوب می‌شوند. جاکیلیپسی‌های تبلیغاتی یک کالای کم هزینه و مؤثر برای تبلیغات هستند. شما می‌توانید یک کیلیپس تبلیغاتی را به بروشورها و کاتالوگ‌های تبلیغاتی خود نیز ضمیمه کنید.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

وسایل جانبی کامپیوتر

امروزه کامپیوترها یک جزء ضروری از اغلب میزهای اداری و حتی میزهای خانگی به شمار می‌روند. وسایل جانبی کامپیوتر نیز اقلامی هستند که همه ما در موقع کار با کامپیوتر به آنها نیاز داریم و بنابراین می‌تواند به عنوان یک کالای تبلیغاتی بسیار خوب استفاده شود. شما با درج لوگو یا پیام تبلیغاتی خود بر روی وسایل جانبی کامپیوتر می‌توانید آن را به طور مستمر و ملموس به مخاطبانتان یادآوری کنید. نگاهی به مجموعه محصولات تبلیغاتی ما شامل هاب USP، فلش مموری‌های تبلیغاتی، جای سی دی، موس پد، لوازم لپ تاپ و غیره بیندازید و وسایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. این محصولات ما، هم از نظر قیمت و هم از نظر کارآیی در سطح بسیار خوبی هستند. به این ترتیب هر بار که مشتریان یا مخاطبان شما از وسایل کامپیوتری حامل لوگو یا پیام تبلیغاتی شما استفاده می‌کنند، شرکت شما را به یاد می‌آورند و این باعث مطرح شدن و شناخته شدن بیشتر برند شما می‌شود. وسایل جانبی کامپیوتر، ابزارهای اقتصادی و پُرکاربردی برای تبلیغات محسوب می‌شوند.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

 

قاب عکس‌های تبلیغاتی

قاب عکس‌های تبلیغاتی راهکاری برای نشان دادن عکس‌های یادگاری در کنار لوگو یا پیام تبلیغاتی شما می‌باشد. شما می‌توانید لوگوی خود را با شکوه و جلوه خاصی بر روی یک قاب عکس رومیزی نمایش بدهید. به این ترتیب با هر نگاهی به قاب عکس تبلیغاتی، جایگاه بالای برند شما نیز توسط مخاطب دیده می‌شود. قاب عکس‌های تبلیغاتی شامل مدل‌ها و طرح‌های بسیار زیادی از جمله قاب‌های چوبی و قاب‌های شیشه‌ای می‌باشند.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

نامه بازکن تبلیغاتی

با استفاده از نامه بازکن‌های تبلیغاتی، شما می‌توانید هر بار که مخاطبتان یک نامه را باز می‌کند، توجه او را به برند خود جلب کنید. این ابزارها دارای طرح‌ها و شکل‌های بسیار متنوع و جذابی هستند که نگاه مخاطب را به سمت لوگو یا پیام تبلیغاتی شما جلب می‌کند. نامه بازکن‌ها وسایلی شبیه به کارد معمولی هستند که برای جلوگیری از بریده شدن دست شما توسط لبه‌های تیز کاغذ در زمان باز کردن نامه استفاده می‌شود. این ابزارها هر چند که از نظر اندازه، کوچک هستند اما جزء کالاهاي تبلیغاتی بسیار مؤثر و در عین حال ارزان قیمت به شمار مي‌روند.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

برچسب‌های یادداشت

با استفاده از برچسب یادداشت تبلیغاتی می‌توانید برند خود را به هر جایی بچسبانید. کاغذهای یادداشتی که لبه‌های آنها حالت برچسبی دارد، کالای تبلیغاتی مؤثری هستند که به هر سطحی می‌چسبند و شما می‌توانید تبلیغات خود را با استفاده از آنها در هر جایی نصب کنید. برچسب‌‌های یادداشت تبلیغاتی، ابزاری کم هزینه است که کمک بسیار زیادی به تبلیغات و بازاریابی محصولات شما می‌کند.

جاخودکاری رومیزی


جاخودکاری رومیزی به شکل جعبه‌های مکعبی هستند که بر روی یک طرف آن، لوگوی شما و در طرف دیگر آن، عکس دلخواه شما چاپ می‌شود. جاخودکاری‌های چرمی رومیزی، ابزارهایی زیبا و مجلل برای نگهداری مداد و خودکارهای شما هستند.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

دفتر تلفن


دفتر تلفن تبلیغاتی، شماره تلفن‌ها و اطلاعات تماس مورد نیاز را در دسترس شما قرار می‌دهد.

دفتر تلفن‌های تبلیغاتی دارای یک لبه فلزی و مغناطیسی هستند و در داخل آنها فضای لازم برای ثبت نام، آدرس، شماره تلفن، فاکس و نشانی ایمیل تعبیه شده است.

ست رومیزی اداری و مدیریتی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of