چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

 

تی‌شرت‌های تبلیغاتی همانند بیلبوردهای سیاری هستند که پیام تبلیغاتی یا کمپین‌تان را به همه نشان می‌دهند. شرکت‌کنندگان حاضر در فعالیت کاری، کارمندان و کارکنان شرکت، تیم‌های ورزشی وکارکنان رستوران و تقریبا همه‌ی افراد این تی‌شرت‌های تبلیغاتی برای بخاطر سپردن سازمان و نهادتان استقبال می کنند. نام برندتان را با ارائه کردن تی‌شرت‌های لوگودار به هواداران و دوستانتان به عنوان هدیه به خوبی تبلیغ کنید، و مطمئن باشید که آنها برای تقاضای بیشتر محصوات و خدماتتان به شما مراجعه خواهند کرد.

تی‌شرت‌های تبلیغاتی احتمالا محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین آیتم در میان لباس های تبلیغاتی با تنوع گسترده‌ای از رنگ‌ها و بودجه‌های متفاوتی (از تی‌شرت‌هایی بسیار ارزان قیمت با چاپ اسکرین تا تی‌شرت هایی با پارچه های نخی مرغوب) می‌باشند که برای کاربردهای روزانه و دائمی بسیار مناسبند.

با تیم فروش و خدمات ما در شرکت تبليغاتي ارغوان ، این تی‌شرت‌های تبلیغاتی با چاپ سفارشی را می‌توان برای هر سازمان و کسب‌و‌کار و یا هر باشگاهی به راحتی طراحی کرد، که در تمام ایام هفته در‌دسترس هستند و سفارش شما پیش ازفرستادن و ارائه به شما توسط کارشناسان ما مجددا بررسی خواهد شد. این توجه و مراقبت نسبت به جزئیات نه تنها رضایت شما را تضمین می‌کند، بلکه همچنین این اطمینان حاصل خواهد شد که تی‌شرت سفارشی شما درست همان گونه که شما سفارش داده بودید تولید و چاپ شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و سفارش محصول میتونید با شماره 2-22328260-021 تماس حاصل فرمایید.

انواع تی‌شرت‌های تبلیغاتی


تی‌شرت‌های تبلیغاتی در طیف گسترده‌ای از سایزهای مختلف مردانه، زنانه، و بچه‌گانه، رنگ‌های بسیار متنوع و جنس پارچه های مختلف مل پرچه‌ی 100درصد نخی و یا 50 درصد نخی موجود می‌باشند.

چند نوع از پرکاربردترین مدلهای تی‌شرت‌ تبلیغاتی عبارتند از

  • تی‌شرت‌ یقه گرد
  • تی‌شرت‌ یقه هفت
  • تی‌شرت‌ یقه دار
  • تی‌شرت‌ کلاه دار

 

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، ما برای شما آخرین مدل‌های طراحی و مدل‌های مختلفی از تی‌شرت‌های تبلیغاتی را با قیمت‌های مناسبی تهیه خواهیم کرد. و طیف گسترده‌ای از تی‌شرت‌های تبلیغاتی با کیفیت و هرنوع پوشاکی را از کلاهها گرفته تا پیراهن‌های مردانه ارائه خواهیم داد، که همه‌ی اینها را می‌توان با لوگو و یا تبلیغاتتان سفارشی و چاپ کرد و هدف ما همیشه فراتر رفتن از حد انتظار شما خواهد بود.

چرا از تی‌شرت‌ها برای تبلیغات استفاده می کنند؟


صدها دلیل برای استفاده از تی‌شرت‌ها برای تبلیغات کار وجود دارد. ممکن است شما درمراسم خیریه یا راه اندازی یک تیم ورزشی باشید که آفتابگیر به بسته‌هایی تبلیغاتی نیاز پیدا خواهید کرد یا شاید مسئول سازماندهی یک صحنه‌ی نمایش باشید و بخواهید از تی‌شرت، کلاه ها و نقابهای و تی‌شرتهای یک شکل برای کلاس یا لباس های فرمی برای نمایشگاه استفاده کنید. به‌هر‌دلیلی، تی‌شرت‌هایی با چاپ سفارشی لباس‌ها و پوشاک مناسب و ایده‌آلی برای انواع تبلیغات هستند که به آسانی پوشیده می‌شوند، طراحی بسیار ساده ای دارند  به طورکلی چشمگیر و جالب توجه هستند.

تبلیغات روی تی‌شرت‌های تبلیغاتی راهی مطمئن برای انتقال پیامتان می‌باشد و می‌توانید این تصور را داشته باشید که می‌توانید از راه‌های مختلفی روی تی‌شرت ها تبلیغات خود را انجام دهید. اگر نگاهی به اطرافتان بیاندازید خواهید دید که افراد از اینکه یک برند و یا محصولی را روی لباس‌هایشان کاملا خرسندند بدون آنکه متوجه شوند که خود آنها یک وسیله‌ی سیار برای تبلیغ هستند و دراکثرموارد بابت این خرسندی،هزینه ای نیز پرداخت کرده‌اند.

نمایش دادن یک تصویر حرفه‌ای نیز یکی دیگر از مزایای تی‌شرت‌هاي تبليغاتي مي‌باشد.

برای یک کسب‌‍وکار، تی‌شرت‌های تبلیغاتی می‌توانند آگاهی عمومی گسترده‌ای را درباره‌ی یک محصول یا برندی جدید حاصل کند و یا این اطلاعات را به یک مخاطب جدید ارائه دهد.

موارد کاربرد تی‌شرت‌های تبلیغاتی


تی‌شرت‌های تبلیغاتی را می‌توان برای تبلیغات دیداری در هر رویداد و نمایشگاه، فروشگاه، همایش‌ها و جلسات، تیمهای ورزشی و حتی جشن ها و تعطیلات بکار برد. آیا به تی‌شرت‌هایی برای تبلیغات کسب‌وکارتان نیاز دارید؟ ما این کار را برای شما میسر خواهیم ساخت.

از جمله کاربردهای این تی‌شرت‌ها میتوان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • لباس‌های تیمی برای رویدادهای ورزشی یا فعالیت‌ها یا کمپین‌های اجتماعی(پیک های تحویل غذای رستورانها، گروه‌های پاکبانان پارک‌ها و روزهای پاکیزگی و غیره)
  • تی‌شرت‌هایی با چاپ اسکرین برای تبلیغ رویدادهای تبلیغاتی و بازاریابی بسیار عالی و موثر هستند.
  • کنفرانس، نمایشگاه و یا هدایایی برای نمایشگاه‌های سلامتی و پزشکی

انواع چاپ روی تی‌شرت‌ در شرکت تبلیغاتی ارغوان


شرکت تبلیغاتی ارغوان از سالها تجربه در زمینه‌ی چاپ دیجیتال و چاپ اسکرین بروی تی‌شرت‌ها،کلاهها، انواع پارچه برخوردار است. تمام مراحل چاپ در کارگاه مان انجام می‌شود به این معنا که میتوانیم تضمین کنیم که بالاترین کیفیت چاپ،تحویل به موقع و با هزینه‌ی مناسب را به شما ارائه خواهیم داد.

روش های متعددی برای پچاپ سفارشی روی تی‌شرت‌ برای شما وجود دارد:

چاپ اسکرین

چاپ اسکرین رایج‌ترین شکل چاپ و تزئین روی پارچه می‌باشد که کاربرد گسترده‌ای برای مقاصد تجاری و تبلیغاتی دارد. در این روش چاپ، یک طرح به رنگ‌های جداگانه‌ای تفکیک و روی پراچه چاپ می‌شود. به طور معمول تی‌شرت‌هاdd که با چاپ اسکرین طرحدار می‌شوند، از بهترین کیفیت و قیمتی مناسبتر برخوردارند.

روش‌های چاپی دیگر برای نقش‌زدن بروی تی‌شرت

روش های دیگری نیز برای چاپ روی تی‌شرت از جمله رنگ‌پاشی (افشانه‌ای)، گلدوزی، تکه دوزی، مهر زدن یا برجسته کاری، چاپ‌های حرارتی، یا چاپ‌های تصعید رنگ حرارتی  وجود دارند. از چاپگرهای لیزری نیز برای چاپ روی تی‌شرت استفاده می‌شود، که ابتدا تصویر را با استفاده از جوهری مخصوص که حاوی رنگهای تصعیدی هستند روی کاغذی ساده چاپ می‌کنند و سپس آن را با انتقال حرارتی روی تی‌شرت برمیگردانند.

چاپ دیجیتال روی تی شرت

استفاده از روش‌های چاپ دیجیتال برای تی‌شرت‌ها بهترین راه برای سفارشاتی با حجم کم می‌باشد زیرا این روش برای چاپ طرح‌های چاپی پیچیده و چندرنگ مناسب است. تی‌شرت‌های چاپی مختلفی را می‌توان به‌راحتی با استفاده از این روش سفارشی و آرم‌دار کرد. برای تی‌شرت هایی که به صورت تکی سفارش داده می‌شوند، چاپ فلکسی انتخابی مناسب برای چاپ تصاویر روی آنهاست.

نحوه‌ی سفارش تی‌شرت تبلیغاتی و سفارشی در شرکت تبلیغاتی ارغوان آسان است. شما می‌توانید براحتی تی‌شرت‌های مورد نیازتان را از میان مجموعه‌ی تی‌شرت‌های ما انتخاب کنید و لوگوی شرکتتان را به ما نشان دهید یا برای ما بفرستید یا می‌توانید طراحی لوگویتان را نیز به ما بسپارید، یا می‌توانید متن و نوشته‌ای را برای چاپ در هرجایی از تی‌شرت انتخاب کنید. حتی می‌توانید تی‌شرتهاي سفارشي‌تان را با نام اشخاص و اعداد سفارش دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of