چاپ روی پرده

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان چاپ روی پرده چاپ و طراحی

چاپ روی پرده:لور دراپه (پرده عمودی) و پرده شید(رول شید) تبلیغاتی

پرده‌های عمودی یا پرده‌های لوور و پرده‌های شید رول بهترین راه برای زیباتر ساختن فضای داخلی محل کار و شرکت هستند. ما با استفاده از لوگوی شما یا تصویری از محصولاتتان ویا هر تصویری مثل تصاویر مناسبتی،لوگوهای باشگاهی، مناظر دیدنی مشهور،تصاویر کودکان و بی‌نهایت تصاویری دیگر کار روی پرده را برای چاپ طراحی می‌کنیم.

شرکت تبلیغاتی ارغوان بهترین جایی ست که می‌توانید در آن  پرده‌های عمودی و لوور اداری و پرده‌های شید مناسبی را بیابید. ما انواع مختلفی از پرده‌های اداری در این شرکت داریم، مثل پرده‌های عمودی اداری،پرده‌های شید یا رول شید و غیره . و شما می‌توانید  بهترین خرید را از میان این مجموعه‌ی گسترده‌ای از انواع پرده  انجام دهید.

برای سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .

پرده‌های عمودی یا پرده لوور-روشی منحصربه‌فرد برای زیبایی فضای داخلی   

ما پرده‌های لوور و عمودی باکارهای چاپی روی آن‌ها را برای کاربردهای فضای داخلی محل کار و خانه ارائه می‌دهیم.نوارهای عمودی پرده تنها مطابق با وسایل نصب موجودتان سفارش دهید و یا می‌توانید پکیج کامل نصب را که شامل ریل روی سقف،زنجیرها،تیغه‌هایی که در پایین هر نوار قرار می‌گیرند و زنجیر منظم کننده‌ی پایین پرده(که کل این پکیج نصب بسیار آسانی دارد) داشته باشید.

برای مشتریان محلی و بومی،در صورت تمایل می‌توانیم نصاب‌هایی را برای اندازه‌گیری،خرید و نصب پرده در محل کارتان بفرستیم.

مزایای و کاربردهای چاپ تبلیغاتی روی پرده عمودی

برای کاربردهای اداری

پرده‌هایی با تصاویر تبلیغاتی از برند شما، تصاویری از محصولات یا لوگوی شما فرصت خوبی را برای انتقال پیام تبلیغاتی شما فراهم خواهند کرد. علاوه براین، تصویری از منظره‌ای الهام‌بخش یا کاری هنری مراجعه‌کنندگان را در قسمت پذیرش محل کارتان به خود جذب خواهد کرد.

استفاده از این نوع پرده‌ها برای غرفه‌ها،رستوران‌ها،ادارات،اتوبوس‌ها،قطارها،هواپیما و بسیاری از فضاهای کاری دیگر مناسب می‌باشد.

 

تصویر یک پرده‌ی عمودی که برای تبلیغات محصولات آرایشی در سالن زیبایی استفاده می‌شود.

برای کاربردهای خانگی

طرح تعطیلات و مناسبت‌ها،تصاویر پرتره،عکس‌های هنری از کودکان و انواعی دیگر،همگی می‌توانند در ایجاد یک پرده‌ی شگفت‌انگیز و منحصربه‌فرد برای زیبایی فضای داخلی منزل مورداستفاده قرار گیرند. همچنین می‌توانید تصاویری بسیار زیبا و باکیفیتی را از میان طرح‌های پیشنهادی موجود ما انتخاب کنید.

 

پرده‌های عمودی و رول شیدهای ما برای کاربردهای بسیار متنوعی مناسب می‌باشند و دارای ویژگی‌هایی همچون انعطاف‌پذیری، دوام و بازدهی، محافظت زیاد در برابر نور خورشید هستند.می‌توان پرده‌های لوور و عمودی را طوری تنظیم کرد که از بین نوارهای مقداری از نور خورشید به فضا تابیده شود و به بهترین نحو می‌توان  تابش نور را به فضای داخل کنترل و هدایت کرد.

انتخاب پارچه و جنس پرده

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، ما کار چاپ روی پرده را بر پارچه و متریال مختلفی ازجمله پارچه‌های سفید و ساده و نیز متریال شفاف و نیمه شفاف مثل پارچه‌های جنس پلی‌استر که در مواقع تابش نور خورشید، اثری مثل بک لایت دارند.

 

نصب و اندازه‌گیری پرده‌های عمودی یا پرده‌های لوور

بهترین راه برای نصب کردن پرده‌های عمودی، نصب آن در داخل تورفتگی پنجره می‌باشد. پرده‌های عمودی بیشتر برای وصل شدن در داخل این تورفتگی‌ها ساخته خواهند شد. ما این تنظیمات را نیز برای تطابق دادن ریل بالای پرده و اجزا و اطراف پرده و قسمت پایین بکار خواهیم برد که باعث حرکت آسان و آزادانه‌ی پرده می‌شود.پرده‌های عمودی طوری ساخته می شوندکه تصویر چاپی شما در  داخل پنجره قابل‌دیدن می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید سفارش دهید که تصویر از بیرون هم قابل‌رؤیت باشد.

چگونه سایز پرده‌های عمودی را اندازه‌گیری کنیم :

 1. عمق طاقچه یا تورفتگی پنجره)D( را اندازه بگیرید. برای نوارهای ۸۹میلی‌متری باید حداقل اندازه‌ی عمق پنجره ۱۰سانتی‌متر و برای نوارهای ۱۲۷ میلی‌متری، باید حداقل عمق پنجره ۱۴سانتی‌متر باشد.
 2. عرض پنجره را اندازه بگیرید(W).لطفاً توجه داشته باشید که ریل‌های بالایی پرده می‌توانند برای حمل آسان ، دونیمه شوند.
 3. ارتفاع را اندازه‌گیری کنید.
 4. تصمیم بگیرید که آیا نوارهای استاندارد با عرض ۱۲۷میلی‌متری داشته باشید یا با عرض ۸۹ میلی‌متری. به خاطر داشته باشید که نوارهای ۱۲۷ میلی‌متری مقرون‌به‌صرفه تر از نوارهای ۸۹ میلی‌متری هستند.
 5. تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید زنجیر کنترل پرده در سمت راست باشد یا در سمت چپ.

 

 رول شید یا پرده  شیدهای رولی

در پرده‌های شید از یک سیستم کنترل‌شده با زنجیر استفاده می‌شود که تنظیم آن‌ها را آسان می‌سازد. طیف گسترده‌ای از انواع پارچه‌ها برای این پرده‌ها موجود است که شما می‌توانید گزینه‌های بسیار متنوعی را برای انتخاب این پرده داشته باشید،مثل پرده‌هایی از جنسpvc و نیز پرده‌هایی با پارچه‌ی مقاوم در برابر باکتری‌ها،محوشدن و پاک شدن رنگ روی آن و کپک زدن. این پرده‌ها قابل شستشو و تمیز کردن آسان ، غیرقابل اشتعال هستند،همچنین شکسته و پیچ‌خورده نمی‌شوند.

انواع پرده‌های شید

می‌توان سیستم پرده‌های رولی را موتوری کرد که با کنترل از راه دور باز و بسته شوند، یا به‌طور خودکار در ساعاتی که از قبل تنظیم کرده‌اید باز یا بسته شوند.

علاوه براین، این پرده‌های رولی می‌توانند با زنجیر کنترل شوند، این زنجیرها در دو نوع پلی رزینی و فولاد ضدزنگ باشند.

طیف گسترده‌ای از الحاقات و وسایل جانبی بارنگ‌های مطابق با پرده و ریل‌های پایینی روکش‌دار موجود می‌باشد که نما و کاربرد این پرده شیدها را بالا می‌برد.

ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان می‌توانیم از چاپ دیجیتال بروی شیدهایی که پشت شیشه‌های فروشگاه قرار می‌گیرند،استفاده کنیم. فرصت‌ها و گزینه‌های بسیاری برای بهتر کردن و بالا بردن سطح تبلیغات برای نام و هویت شرکت با استفاده از تصاویری برای  تبلیغات  روی این پرده‌ها وجود دارد. چاپ دیجیتال بروی شیدهایی که روبه فضای خارجی ساختمان شرکت یا فروشگاه نصب می‌شوند،بهترین راه برای ارائه‌ی پوسترها و تصاویر تبلیغاتی با این پرده‌ها و شیدهای جمع شدنی و باکیفیت می‌باشند و علاوه بر کار تبلیغ ،تابش نور به داخل ساختمان را نیز کنترل می‌کنند.

مزایای چاپ روی پرده شید برای پشت شیشه فروشگاه‌ها:

 • به مشتری‌ها اطلاع می‌دهد که فروشگاهتان باز است.
 • لوگوی شرکت و ماهیت تبلیغات برندتان را نمایش می‌دهند.
 • تبلیغات تجاری که توجه همه را به خود جلب می‌کند.
 • تصاویری از سبک زندگی و روزمره روی این شیدها سطح تبلیغات را ارتقا می‌دهند.
 • می‌توان جزییات کاری خاصی را(مثل علائم خروج اضطراری روی درهای شیشه‌ای یا ساعات کاری فروشگاه) روی آن‌ها اضافه کرد.
 • این شیدها علاوه بر نمایش تصاویر تبلیغاتی از بیرون، باعث عدم رؤیت و دیده شدن محصولات و موجودی‌ها داخل فروشگاه نخواهند شد.

اندازه‌گیری برای پرده‌های شید سفارشی

می‌توانید از یک متر نواری برای دقت و کنترل در اندازه‌گیری استفاده کنید تا مطمئن شوید که دقیق‌ترین اندازه‌گیری را انجام داده‌اید. توجه داشته باشید که یک‌فاصله‌ی تقریباً ۱۵ میلی‌متری میان لبه‌ی پرده تا انتهای دستگاه رول کننده وجود دارد. پرده شید معمولاً طوری ساخته می‌شود که تصویر روی آن در فضای داخل پنجره قابل‌رؤیت است.و اگر می‌خواهید تصویری داشته باشید که در بیرون از پنجره نیز دیده شود به ما اطلاع دهید.

اندازه‌گیری برای نصب شید در داخل تورفتگی دیوار :

 1. عمق پنجره را اندازه بگیرید(D) و دقت کنید که حداقل ۶۰ میلی‌متر عمق دارد یا اینکه پرده بیرون از این عمق قرار می‌گیرد.
 2. کل عرض پنجره را اندازه بگیرید(W) و ۱۵ میلی‌متر از هر طرف به آن اضافه کنید.
 3. ارتفاع پرده را اندازه بگیرید(H)
 4. انتخاب کنید که زنجیر در سمت راست باشد یا در سمت چپ.

 

اندازه‌گیری برای نصب شید در بیرون از  تورفتگی دیوار :

 1. انتخاب کنید که پرده تا چه اندازه دیوار بالا،پایین و اطراف تورفتگی پنجره را بپوشاند.به‌طور عادی ۵۰ میلی‌متر برای بالا و پایین‌تر بودن و ۶۵ میلی‌متر برای اطراف پنجره در نظر گرفته می‌شود.
 2. عرض را با شامل کردن مقدار اندازه اضافه‌شده اندازه‌گیری کنید(W)و.
 3. ارتفاع را با شامل کردن مقدار اندازه اضافه‌شده به بالا و پایین پنجره اندازه‌گیری کنید (H)ا.

انتخاب کنید که آیا می‌خواهید زنجیر در سمت راست یا چپ پرده قرار بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of