کلاه تبلیغاتی

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان کلاه تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی

 

هرکجا که باشید،کلاه‌های تبلیغاتی را می‌بینید.کلاه‌های تبلیغاتی یک روش بازاریابی و تبلیغات و موردی مناسب برای هدیه دادن می‌باشند. شما می‌تواتید نقش و مدل انتخابی‌تان را روی آن چاپ یا گلدوزی کنید که با این کار نه‌تنها یک هدیه‌ تبلیغاتی برای بازاریابی‌تان دارید، بلکه ارزشی برای برندتان قائل خواهید شد. موضوع مهمی که درباره اکثر مدل‌های کلاه‌های سفارشی وجود دارد این است که افزودن یک لوگو به آن به ارزش و بهره‌ی آن می‌افزاید.

ما انواع زیادی از کلاه‌های نقش‌دار سفارشی را برای شما تهیه می‌کنیم ازجمله مدل کلاه بیس بالی،کلاه کتانی یا جیر، نقاب آفتاب‌گیر،کلاه کتان جلو تلویزیونی و غیره. ما یکی از بهترین تنوع از کلاه‌های تبلیغاتی را در ایران (مثل کلاه‌های اسپرت نقاب‌دار) با قیمت‌های مناسب با چاپ یا دوخت آرم و نام شرکت شما بر روی آن ارائه می‌دهیم.

کاربرد تبلیغاتی کلاه‌ها


همانند تمام محصولات تبلیغاتی،کلاه‌های تبلیغاتی و آرم‌دار ترکیبی از کاربردی واقعی و تبلیغات بسیار چشمگیر و دیدنی هستند.

کلاه‌های مدل‌دار یا حفاظتی، وسیله‌ای هستند که کارمندان و مشتریانتان برای آن ارزش قائل‌اند. چه برای باشگاه ورزشی باشد و چه برای کنفرانس یا استفاده‌ی روزانه‌‌ی کارکنان، مجموعه‌ی کلاه‌های آرم‌دار ما همه افراد و مشاغل را پوشش می‌دهد.

مزایا


این کلاه‌ها محصولاتی کاربردی،کم‌هزینه هستند و نیز آرم و نام کسب‌ وکارتان را به‌خوبی در معرض دید قرار می‌دهند و ازآنجایی‌که اکثر این کلاه‌ها قابل تنظیم برای همه‌ی سایزها هستند می‌توانید آن‌ها را به صورت انبوه خریداری کنید و در هنگام نیاز به هرکسی که می‌خواهید بدهید.

کلاه‌های تبلیغاتی که شرکت ارغوان فراهم می‌آورد محصولاتی خوش‌ساخت برای ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی شما هستند. این کلاه‌ها برای رویدادها و فعالیت‌های ورزشی مناسب‌اند ضمن اینکه روزانه تبلیغاتی برای شرکت هستند. این کلاه‌های تبلیغاتی ضمن روزمره و جالب بودنشان، راحت نیز هستند. نام برند یا لوگوی شرکتتان را می‌توانید روی آن چاپ کنید یا بدوزید، که این به انتخاب شما بستگی دارد. هر مدلی را که انتخاب کنید، تنوع و کیفیت آن برای موفقیت تبلیغات شما با کلاه‌های تبلیغاتی بسیار مهم است.

انواع کلاه‌های تبلیغاتی


شرکت تبلیغاتی ارغوان تنوع بسیاری از مدل‌ها و رنگ‌های کلاه‌های لوگودار سفارشی را دارا می‌باشد. مجموعه‌ی متنوعی از کلاه‌های بیس بالی ونقاب‌دار به شما این فرصت را می‌دهد تا تصمیم بگیرید که کدام طراحی برای تبلیغات شما بهتر است. شما می‌توانید از بین مدل‌های متداول تک‌رنگ و همچنین کلاه‌های گلدوزی شده با رنگ‌های چشمگیر و براق کلاه تبلیغاتی‌تان را انتخاب کنید.اکثر این کلاه‌ها دارای بند قابل تنظیم هستند،که می‌توانند برای هرکسی متناسب شوند.مطمئن شوید که همه‌ی مدل‌های برگزیده و جالب‌توجه را بررسی کرده باشید،ازجمله:

کلاه نقاب‌دار اسپرت

 

کلاه تبلیغاتی

کلاه نقاب‌دار اسپرت (کلاه بیس‌بال) تبلیغاتی یک ایده‌ی بازاریابی کلاسیک است که تقریباً در تمام شرایط به‌خوبی عمل می‌کند. اگر در خیابانی قدم بزنید مطمئناً خواهید دید که برخی افراد یک کلاه اسپرت نقاب‌دار روی سرشان دارند که آرم شرکتی روی آن است. این موقعیت‌های تبلیغاتی تاحدی مهم‌تر از موقعیتی است که این کلاه‌ها روی سر کارکنان و مشتریان خود شرکت باشند و به این دلیل کلاه‌ها منحصربه‌فرد می‌باشند چون وقتی آرم و لوگویی روی آن‌ها نقش شده باشد زیباتر و چشمگیرتر خواهند بود. بنابراین بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها یک کلاه اسپرت نقاب‌دار را در لیست محصولات تبلیغاتی خوددارند، نه‌فقط به خاطر در معرض دید قرار دادن برندشان بلکه همچنین به این خاطر که می‌توان از آن‌ها برای حفاظت از چشم در مقابل نور استفاده کرد.

نام کسب‌وکارتان را روی آن بنویسید و مطمئن باشید که این کلاه‌های اسپرت برای افزایش آگاهی از برندتان به‌خوبی عمل می‌کند.ازآنجایی‌که کلاه‌های اسپرت ارزان‌قیمت را می‌توان باقیمتی بسیار مناسب تحویل داد، مراکز گروه‌های اجتماعی مثل خیریه‌ها یا کمپین‌ها می‌توانند از فروش این کلاه‌ها به اعضا کسب درآمد کنند.

انواع بسیاری از رنگ‌ها و ترکیب رنگ‌ها و مدل‌ها برای انتخاب شما موجود است پس پیدا کردن یک کلاه عالی و مناسب کار دشواری نیست. کلاه‌های اسپرت نقاب‌دار، برخلاف انواع دیگر پوشاک قابل تنظیم برای همه‌ی سایزها هستند که در این صورت می‌توان در داشتن کلاه‌هایی با اندازه‌های گوناگون صرفه‌جویی کرد.

نقاب‌های آفتاب‌گیر

نقاب‌های آفتاب‌گیر تبلیغاتی یک محصول جالب و هم کاربردی می‌باشند که محافظی دربرابر نور خورشید هستند. در رویدادها و برگزاری مسابقات  و فعالیت‌های ورزشی در فضای بیرون، ارائه‌ی نقاب‌های آفتاب‌گیر راهی کم‌هزینه برای هدیه دادن به شرکت‌کنندگان است که هم به‌یادماندنی و هم کاربردی هستند و بعدها خاطره‌ی آن مسابقه و رویداد ورزشی را برایشان زنده خواهد کرد.

مجموعه متنوعی از نقاب‌های آفتاب‌گیر ما شامل همه‌ی شرایط موردنیاز می‌باشد از افراد بخصوص ورزشی گرفته تا کسانی که به نقاب و سایبانی برای محافظت در مقابل نور خورشید نیاز دارند.

کلاه تبلیغاتی

تصور کنید کل اعضای یک تیم، نقاب‌های آفتاب‌گیر تبلیغاتی که آرم شرکت شما روی آن است به سردارند. در اینصورت یک محصول ساده مثل نقاب‌های آفتاب‌گیر ارزان‌قیمت می‌توانند برند شمارا بیشتر از همیشه در معرض دید همگان قرار می‌دهند. نقاب‌های آفتاب‌گیر در رویدادهای ورزشی و برگذاری مسابقات ورزشی به‌خوبی عمل می‌کنند که مدل نقاب رنگی را می‌توان از سمت دیگر میدان به‌خوبی دید.گروهی از حامیان که همگی نقاب‌های آفتاب‌گیر که نام برند روی آن‌ها نقش بسته به سردارند، از میان جمعیت و هیاهوی پس‌زمینه‌ی موجود جلوه می‌کنند و این نشان می‌دهد که شما امتیاز بزرگی را با هزینه‌ای پایین کسب کرده‌اید.

یک نقاب آفتاب‌گیر تبلیغاتی، یک هدیه‌ی تبلیغاتی است که در رویدادها ارزشمند خواهد بود.

 

کلاه کتانی تبلیغاتی جلو تلویزیونی

کلاه تبلیغاتی

کلاه‌های کتانی جلوتلوزیونی یک گزینه‌ی کاربردی تبلیغاتی برای اکثر کسب‌وکارها می‌باشند.در اصل،کلاههایی با بج یا نشان برند شما بر روی آن می‌توانند مورداستفاده‌ی ‌کسانی قرار گیرند که می‌خواهند کارشان را به مناطق دور ونزدیک ارائه دهند ،به طور مثال برای کارکردن با رانندگان کامیونی که خدمات حمل ونقل شرکت را انجام می دهند. افزودن آرم شرکت و کسب‌وکار شما بر روی این کلاه‌ها می‌تواند یک هدیه‌ی تبلیغاتی پرطرفداری را به وجود آورد که به افراد بازار خواهد فهماند که فقط شما می‌توانید آن را تهیه کنید.

6
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
adminvaniya.irivoting.ir Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback

[…] سازماندهی یک صحنه‌ی نمایش باشید و بخواهید از تی‌شرت، کلاه ها و نقابهای و تی‌شرتهای یک شکل برای کلاس یا لباس های فرمی برای […]

trackback

[…] لباس، پرچم‌ها، بنرها، تی‌شرت‌ها ، لباس کار، پرده، کلاه و هر نوع کالا و مواد تبلیغاتی پارچه‌اي که فکر […]

trackback

[…] هدایای تبلیغاتی دیگری مثل تی‌شرت،لیوان  یا حتی کلاه تبلیغاتی عمل می‌کنند.و افراد معمولاً این تقویم‌ها را برای […]

ivoting.ir
Guest

هزینه کلاه ها چقدره

vaniya.ir
Guest

از این مدل کلاه ها خیلی خوشم اومد