آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

13

در روزهای گرم تابستان هنگامی که آفتاب مستقیم می‌تابد و دمای هوا خیلی بالا می‌رود، هیچکس دوست ندارد در خودرویی که برای مدتی در آفتاب پارک بوده است، سوار شود. گرمای شدید می‌تواند برای هر کسی طاقت‌فرسا باشد، اما نمایشگاه‌ها یا تعمیرگاه‌های خودرو می‌توانند با دادن آفتاب‌گیرهای تبلیغاتی که شما از شرکت تبلیغاتی ارغوان برای معرفی نمایشگاه یا رویداد تجاری آینده خود تهیه کرده‌اید، تحمل گرمای طاقت‌فرسای داخل خودرو را برای مشتریان و مخاطبان شما راحت‌تر کنند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان انواع مختلفی از آفتابگیرهای خودرو را عرضه می‌کند تا در روزهای داغ تابستان، داخل خودروی شما را خنک نگه دارد. این آفتابگیرها که در شکل‌ها و طرح‌های متنوع و به صورت تاشو یا جمع‌شونده ساخته شده‌اند، برای درج تبلیغات شرکت شما گزینه ایده‌آلی هستند. اغلب خودروها چه در جایی پارک شده‌اند و چه در حال حرکت در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها باشند، روزانه در معرض دید افراد بسیاری هستند.

برای سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مزایای آفتابگیرهای تبلیغاتی شرکت ارغوان


آفتابگیرهای تبلیغاتی که ما برای خودروها و کامیون‌ها عرضه می‌کنیم از جنس مواد سبک و بازتاب‌دهنده نور ساخته شده‌اند که نور خورشید را منعکس کرده و فضای داخل خودرو را خنک نگه می‌دارند.

ساختار این آفتابگیرها به صورت یک تکه و دارای دو پانل به هم پیوسته است که به راحتی باز شده و در پشت شیشه خودرو نصب می‌شود.

همچنین آفتابگیرهای تبلیغاتی به راحتی جمع و کوچک می‌شوند و هنگامی که صاحب خودرو نیازی به استفاده از آن نداشته باشد، می‌تواند آن را در جیب صندلی، پشت صندلی یا عقب وانت بگذارند. این آفتابگیرها می‌توانند به راحتی در اندازه‌های کوچکی تا شوند و در کیف‌های شمعی یا سوزنی کوچکی که همراه آنها است، قرار داده شوند.

آفتابگیرهای تبلیغاتی ما یک راهکار ایده‌آل برای بازاریابی و شناساندن شرکت یا لوگوی شما و یا معرفی رویدادها و مناسبت‌های مربوط به فعالیت شما می‌باشد. در واقع بر روی این آفتابگیرها یک سطح بزرگ به قطر 16 اینچ وجود دارد که می‌توان لوگو یا پیام تبلیغاتی شرکت شما را بر روی آن درج کرد.

انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی


آفتاب‌گیرهای تاشدنی با دو صفحه مدور (آفتابگیر عینکی)

این آفتاب‌گیرها که با بهره‌گیری از فناوری پاپ آپ ساخته شده‌اند، یک صفحه بزرگ دو طرفه را برای چاپ تصاویر یا پیام تبلیغاتی شما فراهم می‌کند. این صفحه‌ها توسط یک قاب محکم با سیم دوبل احاطه شده است.

14

اشکال بسیار متنوعی از آفتابگیرهای خودرو وجود دارد که به رنگ نقره‌ای و با یک قاب محکم با سیم دوبل ساخته شده‌اند و می‌توان آنها را به راحتی جمع کرد و در یک کیسه کوچک جا داد. این آفتابگیرها با استفاده از فناوری پاپ آپ ساخته شده‌اند و با وجود سطح وسیعی که برای چاپ عکس‌ها و پیام‌های تبلیغاتی شما بر روی آنها وجود دارد، به منزله یک بیلبورد تبلیغاتی تمام عیار برای شما عمل می‌کند.

آفتابگیر ماشین بیضی شکل

که بیشتر برای شیشه عقب خودرو استفاده می‌شود.

15

آفتابگیر ماشین یک تکه و تا شدنی

این نوع از آفتابگیرها که از جنس آلومینیوم PU ساخته شده‌اند، به راحتی در زیر شیشه جلوی خودرو نصب می‌شوند و تصوير روی آنها به صورت شفاف و تمام رنگی چاپ می‌شود.

16

این نوع از آفتابگیرهای خودرو هم مدل‌های متنوع و زیبایی دارند که از جنس آلومینیوم PU ساخته شده و به راحتی در زیر شیشه جلو خودرو شما نصب می‌شوند. این آفتابگیرها با وجود صفحه بسیار بزرگی که دارند، ابزار تبلیغاتی بسیار مناسبی برای چاپ تصاویر تبلیغاتی تمام رنگی و بهتر دیده شدن لوگو و برند شما به شمار می‌روند.

آفتابگیر یک تکه قلاب‌دار

این آفتابگیرها ابزارهای بسیار مفیدی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید فضای داخل خودرو را در گرمای شدید، خنک نگه دارید. این آفتابگیرها هم در پشت شیشه جلوی خودرو شما نصب می‌شوند.

17

آفتابگیرهای یک تکه قلاب‌دار خیلی خوش‌دست و راحت هستند و به راحتی در پشت شیشه جلوی خودرو شما نصب شده و فضای داخل خودرو را در ماه‌های داغ تابستان کاملاً خنک نگه می‌دارد. شما با چاپ لوگو یا پیام تبلیغاتی خود بر روی این آفتابگیرها می‌توانید مطمئن باشید که به هیچ وجه از چشم مخاطبانتان نادیده نخواهد ماند.

آفتابگیر رولی

این افتابگیرها بیشتر برای شیشه بزرگ جلوی کامیون‌ها و ماشین‌های پخش (ون و کامیونت) بکار می‌رود و همانند یک بنر بزرگ، نام و لوگوی شرکتتان را به همه رهگذران نشان می‌دهد. نصب و جمع کردن این آفتابگیرها نیر بسیار راحت است.

18