استندهای ال بنر

10

طیف بنر استند‌های تبليغاتی شامل مجموعه متنوعی از گزينه‌های مختلف است که از آنها می‌توان برای نمایش اقلام تبلیغاتی و بازاریابی استفاده کرد. چارچوب یا داربست بنر استندها از جنس آلومینیوم یا پلاستیک ساخته می‌شود و بنر شما که به صورت دیجیتالی چاپ می‌شود، بر روي استند نصب مي‌گردد. بنر استندها در دو نوع يک‌طرفه و دوطرفه ساخته مي‌شوند و اين به شما امکان مي‌دهد که هر جا و هر وقت لازم باشد، اقدام به نمايش تبليغات خود نماييد.

بنر استندهاي يک‌طرفه يا ال بنرها براي استفاده در محيط‌هايي از قبيل سالن‌هاي سمينار يا فروشگاه‌هاي بزرگ، کارايي بسيار خوبي دارند. از طرفي بنر استندهاي دوطرفه به شما امکان مي‌دهد که همزمان از دو جهت مختلف بتوانيد تبليغات خود را نمايش بدهيد و بنابراين، براي استفاده در موزه‌ها، نمايشگاه‌ها و مراکز تجاري بزرگ بسيار مناسب هستند.

ال بنرهاي شرکت تبليغاتي ارغوان، گزينه بسيار جذاب و چشم‌نوازي براي نمايش تبليغات شما در نمايشگاه يا مناسبت‌هاي بعدي مي‌باشد. شرکت تبليغاتي ارغوان علاوه بر ال بنرهاي تبليغاتي بزرگ، انواع ال بنرهاي با اندازه کوچک را نيز براي شما توليد مي‌کند. حمل و نقل هر دو نوع ال بنر (بزرگ و کوچک) به راحتي انجام مي‌شود و براي هر کدام از آنها نيز يک کيف مخصوص حمل و نقل به صورت رايگان ارائه مي‌گردد.

  • قابل تحويل در روز بعد از سفارش
  • داراي کيفيت بسيار بالا
  • همراه با کيف رايگان مخصوص حمل و نقل
  • با بهترين قيمت
  • ايده‌آل براي نمايشگاه‌ها و مراکز تجاري
  • موجود در 2 سايز رايج

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و سفارش محصول می‌توانید با شماره‌های 2-22328260-021 تماس حاصل فرمایید.

مزايا و کاربردهاي استند ال بنر


استندهاي ال بنر نه تنها براي نمايش تبليغات در فروشگاه‌ها کارايي بالايي دارند، بلکه براي استفاده در غرفه‌هاي نمايشگاهي هم گزينه ايده‌آلي هستند. اين استندها يک سطح رنگي بزرگ براي چاپ تبليغات و نمايش آن در غرفه‌ها دارند. علاوه بر آن اين استندها نمايشگاهي، از نوع قابل حمل بوده و به راحتي مي‌توان آن را به هر نمايشگاه ديگري هم منتقل نمود و به اين ترتيب شما مي‌توانيد حتي در طول سفر خود در پرواز هواپيما هم کار طراحي و غرفه‌آرايي خود با استفاده از اين استندها را انجام دهيد.

استندهاي ال بنر ما کاملاً قابل حمل بوده و وزن سبکي دارند. اين بنر استندها همراه با يک کيف نايلوني مشکي مخصوص حمل و نقل به شما عرضه مي‌شوند. وزن اين استندها حدود يک کيلوگرم است و به گونه‌اي طراحي شده‌اند که به راحتي و بدون نياز به صرف هزينه‌هاي اضافي براي حمل و نقل، بتوان آن را به هر نمايشگاه ديگري هم منتقل نمود. چهارچوب اين استندها از جنس آلومينيوم و بسيار سبک بوده و با نهايت راحتي مي‌توانيد در عرض چند ثانيه آن را باز و نصب کنيد و تبليغات خود را به شيوه‌اي راحت، کم‌هزينه و باکيفيت بالا به نمايش بگذاريد. بنر به وسيله قلاب‌هايي که در بالا و پايين چهارچوب استند تعبيه شده است به سادگي بر روي آن نصب مي‌شود. ال بنرها در دو سايز مختلف شامل L1 (با ابعاد 72 × 24 اينچ) و L2 (با ابعاد 5/83 × 36 اينچ) عرضه مي‌شوند.

از ال بنرهاي قابل حمل در حد گسترده‌اي در موقعيت‌ها و رويدادهاي مختلف استفاده مي‌شود. بعضي از مشتريان به دنبال راهکاري کم‌هزينه‌تر براي نمايش تبليغات خود هستند و با توجه به اينکه ال بنرها هيچ گونه قطعات متحرک در ساختار خود ندارند، در نوع خود يکي از ارزان‌ترين و بهترين استندهاي نمايشگاهي براي اين دسته از افراد محسوب مي‌شود. بعضي ديگر از مشتريان هم به اين دليل به ال بنرها علاقه دارند که مي‌خواهند هر روز خيلي زود نمايش تبليغات خود را شروع کنند و از طرفي نيروي آماده براي جمع کردن و برپا کردن مجدد تجهيزات نمايشگاهي پيچيده هم در اختيار ندارند. اين دسته از افراد هم به راحتي مي‌توانند از ال بنرها همانند يک استند نمايشگاهي بزرگ مدل جمع‌شونده استفاده کنند. علاوه بر آن، از آنجا که در ساختار ال بنرها مکانيزم پيچيده‌اي وجود ندارد، به راحتي مي‌توان از تمام عرض آن براي نمايش تبليغات استفاده کرد. به اين ترتيب، نه تنها سطح قابل دسترس براي چاپ تبليغات بر روي خود بنر بيشتر مي‌شود، بلکه مي‌توان چند بنر را با فاصله کم يا بدون فاصله در کنار هم گذاشت و يک بنر نمايشگاهي بسيار بزرگ يا يک ديوار بنر درست کرد. براي بعضي از مدل‌هاي ال بنرها هم پايه‌هاي سنگيني تعبيه شده است که براي افزايش پايداري آن در فروشگاه‌هاي بزرگ يا ساير محيط‌هاي شلوغ که احتمال برخورد عابرين با استند وجود دارد و يا براي نصب بنرهاي خيلي بلند مي‌توان از آن استفاده کرد.

11

ساخت و نصب استندهاي ال بنر


ال بنرها از نوع بنر استندهاي قابل حمل بوده و جزء بنر استندهاي جمع‌شونده، بنر استندهاي فنردار و يا بنر استندهاي کششي محسوب نمي‌شوند. در واقع اين گروه از بنرها همانند بنر استندهاي قابل تنظيم يا استندهاي ايکس، به مکانيزم جمع‌کننده (رول آپ) مجهز نيستند. بنابراين لازم است بعد از هر بار استفاده، از روي استند برداشته شوند و براي استفاده بعدي دوباره نصب شوند.

ال بنرها طراحي ساده و جذابي دارند که مي‌تواند تصاوير تبليغاتي شما را با زيبايي هر چه تمام‌تر نمايش دهد. اين استندهاي نمايشگاهي به دو ريل مجزا در قسمت بالا و پايين چارچوب خود مجهز هستند که بنر را در زمان نمايش به حالت کشيده و محکم نگه مي‌دارند. ما حتي بنرهايي توليد مي‌کنيم که چسب‌هاي مخصوصي در امتداد هر يک از ريل‌هاي آنها تعبيه شده است تا اتصال محکم‌تري بين صفحه بنر و ريل‌هاي استند ايجاد شود. اين استندها که با عنوان استندهاي نمايشگاهي تجاري نيز شناخته مي‌شوند، براي نمايش دادن بنرهاي بزرگ با ابعاد 40 × 5/35 اينچ طراحي شده‌اند. از اين استندها حتي مي‌توان براي نمايش بنرها و تصاويري با ارتفاع 86 اينچ هم استفاده کرد.

اين بنر استندها را مي‌توان در زمان جابه‌جايي به چند قطعه کوچک تقسيم کرد و به راحتي آن را يک از نمايشگاه به نمايشگاه ديگر منتقل نمود. براي حمل و نقل اين بنر استندها يک کيف مخصوص تعبيه شده است که همه قطعات استند در زمان جابه‌جايي و سفر در داخل آن قرار مي گيرد. استندهاي قابل حمل به صورت جداگانه (بدون بنر) هم عرضه مي‌شوند تا با صرف هزينه‌اي کمتر بتوانيد آن را تهيه کنيد. اين کار شما را قادر مي‌سازد که قسمت عمده بودجه خود را صرف تهيه اقلام تبليغاتي نماييد و زيباترين طرح‌هاي ممکن را آماده کنيد. ال بنرها براي استفاده در فروشگاه‌ها، نمايشگاه‌ها و ساير رويدادهاي تبليغاتي، انتخاب بي‌نظيري هستند. با خريد اين بنر استندها با صرف هزينه‌اي کمتر، تبليغات خود را به شيوه‌اي جذاب و تأثيرگذار به نمايش بگذاريد.

12

آيا به دنبال راهي ساده و کم‌هزينه براي نمايش تبليغات خود هستيد؟ ما مجموعه متنوعي از بنر استندها، شامل ال بنر، بنر استند ايکس و بنر استندهاي پول آپ را به شما عرضه مي‌کنيم. مدل‌هاي مختلف ال بنرهاي ما در سايزها و ويژگي‌هاي متنوع عرضه مي‌شوند. ما يکي از شناخته‌شده‌ترين و معتبرترين عرضه‌کنندگان بنر استندهاي نمايشگاهي هستيم که محصولاتمان در حد گسترده‌اي براي اهداف تبليغاتي و بازاريابي در فضاهاي سرباز و سرپوشيده مورد استفاده قرار مي‌گيرند. بنر استندهاي ما راهکاري اقتصادي و مقرون به صرفه براي نمايش بنرها و تبليغات شما هستند. با استفاده از اين بنر استندها شما نيازي به اختصاص فضاي زياد براي نگهداري و انبارداري آنها نخواهيد داشت.