استندهای فلکه‌ای و تنظیمی ایکس

استندهای ایکس قابل تنظیم (فلکه‌ای) همان‌طور که از نامشان پیداست، به‌صورت ایکس بسته می‌شوند. این استندها به‌راحتی قابل تنظیم هستند، و از اینرو ارتفاع آن‌ها را می‌توان سریع کم یا زیاد کرد و یا تصاویر روی آن‌ها را در صورت لزوم به‌راحتی تغییر داد. این استندهای قابل تنظیم فلکه‌ای به خاطر وزن سبکشان می‌توانند در هرجایی استفاده شوند و کار غرفه آرایی را برای شما نیز راحت‌تر سازند.

پس همین امروز تصمیم به خرید این نوع بنر استند کنید و به پیشرفت کسب‌وکارتان در بازاریابی یاری رسانید.

استندهای ایکس فلکه‌ای ما یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای نمایش بنر تبلیغاتی‌تان می‌باشند. این استندها که از جنس فایبرگلاس و آلومینیوم ساخته‌شده‌اند، آن‌قدر سبک‌اند که می‌توان آن‌ها را با خود به همه‌ جا حمل کرد، این وسیله برای استفاده در غرفه‌های نمایشگاهی، مراکز فروش و یا سالنهای کنفرانس عالی هستند.

مزایا و ویژگی‌ها


بهترین قسمت استندهای فلکه‌ای این است که می‌توان آن‌ها را به هر سایزی متناسب با سایز بنری که قرار است روی آن قرار بگیرد تنظیم کرد. از این‌رو این استندها دارای ارتفاع قابل تنظیم و کاربردی راحت هستند.

از مزایای این استندها می‌توان این موارد را نام برد:

 • راحتی در نصب و باز کردن
 • تعویض آسان تصاویر و بنرها که فقط قلاب استند در حلقه‌ی بنر قرار می‌گیرد.
 • بنرهای تمام‌رنگی روی آن‌ها قرار می‌گیرد.
 • دارای بوم سه‌پایه‌ی از جنس آلومینیوم
 • بنرهای با کیفیت بالا و با چاپ سفارشی روی آن‌ها قرار می‌گیرد.
 • طراحی برای کاربرد در فضاهای کوچک
 • چهارچوب آن کاملاً از هم باز می‌شود و از این‌رو نگه‌داری و جابجایی آسانی دارد.
 • روشی مقرون‌ به‌صرفه برای تبلیغات
 • وزن کم و قابل‌حمل آسان
 • کم‌هزینه
 • بادوام و کم‌وزن

مجموعه‌ی استندهای فلکه‌ای ما از تنوع و سایزبندی بسیاری برخوردار است. این استندها، نمایی چشم‌نواز و بسیار زیبا به تبلیغات شما خصوصاً در غرفه‌های نمایشگاهی، مراکز فروش، حراج محصولات و نیز در فروشگاه‌ها خواهند داد. این استندها بسیار کم‌وزن هستند، و در عرض یک دقیقه نصب می‌شوند. مکانیسم قابل تنظیم این استندها به شما این اجازه را خواهد داد تا هر نوع بنری را با هراندازه‌ای که باشند روی آن‌ها نصب کنید.

ما مجموعه‌ی بزرگی از استندهای ایکس قابل تنظیم را به شما ارائه می‌کنیم. طراحی‌های موجود ما هم شما و هم مشتریانتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. می‌توانید از آن‌ها برای تبلیغات کسب‌وکارتان استفاده کنید و مطمئن باشید که با این کار به کسب و کار خود رونق بخشید. بهترین قسمت این استندها این است که می‌توانید از این استندهای ایکس قابل تنظیم به‌راحتی و در هر شرایطی استفاده کنید.

پس چه ‌بهتر که از مزایای این استندهای ما برخوردار شوید. این استندها تبلیغاتتان را جالب‌تر می‌سازد. می‌توانید از مجموعه‌ی ما استند مورد نظرتان را انتخاب کنید و از آن برای تبلیغ کسب و کار خود بهره ببرید.

HFG

موارد کاربرد


 

این استندها بهترین گزینه برای کسانی که اولین بار است محصول و یا کسب و کار خود را در معرض دید و در نمایشگاه ارائه می‌دهند و آن‌هایی که نمی‌خواهند بودجه و فضای زیادی را صرف تبلیغات خود کنند هستند. می‌توان از آن‌ها در هرجایی و هر زمانی استفاده کنید. از آنجایی‌که ارتفاع آن را می‌توان به‌راحتی تنظیم کرد بسیار پرکاربرد و مفید واقع می‌شوند.

استندهای قابل تنظیم ایکس را اغلب در کنفرانس ها، رویدادها، غرفه‌های نمایشگاهی و موارد متعدد دیگر بکار می‌برند. این استندها به خاطر ماهیت قابل تنظیمشان و نیز مقرون ‌به‌صرفه بودنشان تقاضای بسیار زیادی برای آن‌ها وجود دارد.

ساختار استندهای فلکه‌ای


 

این استندها از دو جنس آهن و آلومینیوم ساخته می‌شوند. اگرچه هر دوی آن‌ها، فلزات سنگینی هستند، اما نسبتی از آنها که در ساخت این استندها استفاده می‌شود، باعث می‌شود که بسیار سبک و نیز قابل ‌حمل باشند.

این استندها دارای ساختاری چرخ‌دنده‌ای می‌باشند که پایه‌های نگه‌دارنده‌ی بنر را از چپ و راست به‌صورت ایکس قرار می‌دهد. این استندها قابلیت تنظیم برای هر ارتفاعی هستند.

3

پایه‌های لاستیکی این استندها نمایی زیبا و حرفه‌ای به آن‌ها می‌دهند. به خاطر قابلیت تنظیم ارتفاع این استندها می‌توان پایه‌های بنر را به هر اندازه‌ای که می‌خواهید بکشید تا بنر به حد کافی صاف و محکم شود و تصویر آن به‌طور واضح پدیدار شود. علاوه بر قابل تنظیم بودنشان، این استندها به‌راحتی نصب می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به‌راحتی از هم باز کرد. این استندها از چهار بازوی فایبرگلاس تشکیل می‌شوند که در یک نقطه به‌صورت ضربدری در یک قاب مرکزی به هم وصل می‌شوند و بنر به چهارگوشه‌ی این ضربدر وصل می‌شود و بنر با سیستم فلکه‌ای و چرخ‌دنده کشیده می‌شود تا صاف و کشیده روی استند بماند.

طیف گسترده‌ای از استندهای قابل تنظیم فلکه‌ای در شرکت تبلیغاتی ارغوان موجود است. می‌توانید از میان انواع گوناگونی از قبیل استندهای فلکه‌ای، استند مورد نظر و متناسب کار خود را انتخاب کنید. در چاپ بنر‌ها نیز از تصاویر رنگی و باکیفیتی استفاده خواهیم کرد تا آن‌ها را برای نمایی زیباتر، روی استندهای فلکه‌ای نصب کنید.