استند کراس و انواع آن

29

نام بنرهای کراس از شکل ساختار میله‌ای محافظی گرفته شده است که نقش حمایت از این نوع از استندها و ثابت نگه داشتن آنها در برابر باد را بر عهده دارد. بنر استندهای کراس برای نمایش بنرهای دارای ابعاد بزرگ در نمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استندهای نمایشگاهی به یک طراحی قابل تنظیم مجهز هستند که شما می‌توانید به راحتی، انواع مختلفی از بنرهای گرافیکی با اندازه‌های متفاوت را با استفاده از آن به نمایش بگذارید.

شرکت تبلیغاتی ارغوان در زمینه تولید بنر استندهای نمایشگاهی کراس با کیفیت بسیار بالا جهت استفاده در نمایشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و کارخانجات، تخصص دارد. خدمات مشتریان و امور چاپ، تولید و نگهداری این نوع از استندها تماماً با استفاده از امکانات و تجهیزات شرکت تبلیغاتی ارغوان انجام می‌گیرد و استندهای تولید شده به تمامی استان‌ها و شهرهای مختلف در سراسر ایران ارسال می‌شود.

بنر استندها انواع مختلفی از نظر قیمت، اندازه و عملکرد دارند که موجب کارکردهای متفاوتی برای آنها می‌شود. بنابراین باید دقت کنید که در انتخاب نوع استند و ساخت آن برای استفاده در نمایشگاه یا امور بازاریابی مورد نظر خود، به شیوه درستی عمل می‌کنید.

چرا از استندهای کراس استفاده می‌کنید؟


شما با استفاده از استندهای کراس می‌توانید محصول یا خدمات خاص خود یا پیام خود به مخاطبان را با جلوه خاصی به نمایش بگذارید. این استندها به راحتی قابل حمل بوده، وزن سبک و طراحی ساده و راحتی دارند. نصب آنها راحت است و شکل گرافیکی آنها به راحتی توسط کاربر قابل تغییر می‌باشد. مجموع این مزایا باعث شده است که بنر استندهای کراس از نظر زیبایی و جلوه ظاهری برتر از سایر انواع استندها باشند و با استفاده از آن بتوان نگاه مخاطبان و مشتریان بالقوه را به بهترین شکل جلب کرد.

بنر استندهای کراس ساختار کاملاً انعطاف‌پذیر و وزن سبکی دارند که امکان حمل و نقل راحت آنها را فراهم می‌سازد. اغلب افراد یا شرکت‌ها می‌توانند چندین بنر گرافیکی با اندازه‌های مختلف از این نوع استندها را تهیه کنند تا توانایی بیشتری در عرضه انواع محصولات خود داشته باشند. بنرهای کراس، تأثیرگذاری تبلیغ شما را افزایش می‌دهند و در عین حال مونتاژ و نصب آنها به راحتی امکانپذیر است.

به طور کلی از استندهای کراس برای نمایش بنرهایی که اندازه خیلی بزرگ دارند و لازم است در معرض دید هزاران نفری که به یک نمایشگاه بزرگ مراجعه می‌کنند قرار داشته باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این استندها به راحتی قابل تنظیم هستند و می‌توان آن را مطابق با اندازه بنر چاپ شده تنظیم کرد و سپس بنر را بر روی آن نصب کرد.

30

ساختار و مزیت استند کراس چگونه است؟


مزیت بزرگ بنر استندهای کراس آن است که زاویه نمایش بنر را می‌توان به کمک فلکه تنظیمی آن در جهات مختلف تنظیم کرد. میله‌های محافظ این استندها را نیز می‌توان به راحتی به گیره‌های پی وی سی که به طور اختصاصی برای آن طراحی شده است، متصل کرد.

برای قرار دادن بنر استند در وضعیت دلخواه فقط کافی است دکمه روی پایه‌ها را فشار دهید تا قفل آن آزاد شود و سپس میله‌ها را بکشید تا در وضعیت دلخواه شما قرار گیرد. وقتی که بنر در وضعیت مورد نظر شما قرار گرفت، مجدداً دکمه را فشار می‌دهید تا قفل شود و استند را در همان وضعیت نگه دارد. استندهای کراس که با عنوان هولدر بنر نیز شناخته می‌شود، با استفاده از پایه‌هایی که به شکل حرف X انگلیسی می‌باشد، بنر را از چهار طرف کشیده و در حالت کاملاً باز و کشیده نگه می‌دارد و در نتیجه، بنر به شکل زیبایی دیده می‌شود.

استندهای کراس مجهز به قلاب‌های مخصوصی هستند که محکم به بنرهای شما متصل می‌شوند و آنها را در جای خود ثابت نگه می‌دارند. این استندها را می‌توان به راحتی تا کرد و اندازه آن را کوچک‌تر نمود تا کار با آن راحت‌تر شود. به همین دلیل استفاده از این نوع استند برای حمل و نقل و مسافرت بسیار راحت‌تر است. ما کیسه‌های مخصوصی برای نگهداری از اجزای بنر استندهای کراس تهیه کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید این استندها را در فاصله بین نمایشگاه‌های مختلف نگهداری کنید. انواع مختلف استندهای کراس از قبیل استندهای نمایشگاهی پرتابل، وسایل نمایشگاهی کم‌هزینه‌ای هستند که با استفاده از آنها می‌توانید نمایش موفقی از محصولات خود در نمایشگاه‌ها داشته باشید.

31

انواع بنر استند کراس


استند کراس شامل استندهای ثابت و متغیر هستند.

استندهای کراس ما دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی به شما عرضه می‌شوند. ظاهر شیک و جذاب این استندها، جلب کننده نگاه مشتریان در نمایشگاه‌ها، مراسم مناسبتی، فروشگاه‌های عرضه کالا و خدمات، نمایشگاه‌های تبلیغاتی و محیط‌های تجاری می‌باشد. این استندها وزن بسیار سبکی دارند و کار نصب آنها را می‌توان در کمتر از یک دقیقه انجام داد.

انواع مختلفی از بنر استندهای کراس وجود دارد که مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر است:

  • استند فلکه‌ای (استند متغیر و تنظیمی)
  • استند ایکس
  • خرچنگی (استند ثابت و متغیر)

33ف

به طور کلی استندهای کراس معمولاً قابلیت نصب و نمایش تنها یک بنر گرافیکی را دارند. اما انواع خاصی از این استندها با انعطاف‌پذیری و استحکام زیاد نیز وجود دارد که یک نمای دو طرفه دارند و بر روی آنها می‌توان دو بنر گرافیکی را نصب کرد.

استندهای کراس مخصوص فضاهای خارجی

بنر استندهای کراس که برای استفاده در فضاهای بیرونی و سرباز طراحی شده است، مجهز به یک پایه سنگین می‌باشد و شما می‌توانید اندازه چارچوب آن را تنظیم کنید و یک یا دو بنر را بر روی آن نصب کنید و در فضای داخلی یا سرباز در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و مناسبت‌های مختلف از آن استفاده کنيد.

34

استندهای بامبو

بامبو ماده‌ای با جنس سازگار با محیط زیست است که به عنوان گزینه‌ای برای دوستداران محیط زیست عرضه شده است. همراه با هریک از بنر استندهای کراس، یک کیسه مخصوص حمل و نقل نیز ارائه می‌شود. بنر استندهای کراس برای قرار دادن در مراکز فروش یا مراکز خرید، ایده‌آل هستند.

 35