استند رول آپ و جمع شونده (ثابت و گردان)

5

بنر استندهای رول آپ، تأثیر بسزایی در جلب‌توجه و نظر دارند. این استندهای جمع شونده با یک پایه کاستی و ریلی که در قسمت پایین آن قرار دارد، خیلی سریع و در یک لحظه با بالا بردن و نگه‌داشتن بنر در سر جای خودش، بر پا می‌شوند،. پس از استفاده در نمایشگاه و یا هر فعالیت کاری دیگر، بنر در پایه کاستی جمع و نگه‌داری می‌شود تا وقتی‌که برای بار بعدی مورداستفاده قرار بگیرد.

شرکت تبلیغاتی ارغوان، با به‌کارگیری یک کاست جمع شونده منحصربه‌فرد در پایه کار، پیام تبلیغاتی شمارا حفظ می‌کند تا همیشه بتوانید آن را نمایش دهید. بنر استند های رول آپ ما، استندی ایده‌آل برای تبلیغات در فضای باز مثل مراکز خرید، نمایشگاه و غرفه‌های نمایشگاهی هستند که می‌توانید با آن‌ها نظر افراد در حال رفت‌وآمد را به کار خود جلب کنید.

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مزایا و مشخصات


 • بیشتر استندهایی که دارای بنرهای بیرون کشیدنی هستند یا همان استندهای جمع شونده، استندهایی سبک، قابل‌حمل و با کاربردی آسان می‌باشند.
 • بنرهای رول آپ را می‌توان در کمتر از یک دقیقه برپا کرد و دوباره جمع (به اصطلاح رول) کرد.
 • این استندها به همراه بنرهای چشمگیرشان و چهارچوب آلومینیومی با دوامشان می‌توانند یک منبع ارزشمند برای تبلیغ کسب‌وکار، محصول یا ایده‌تان باشند.
 • استندهای رول آپ انعطاف‌پذیری به نمایش و ارائه‌ی پیامتان می‌دهد بدون هیچ سیستم مکانیکی برای نصب.
 • طرح‌های گرافیکی را می‌توان طبق نیاز شما به‌آسانی به این استندها اضافه کرد و یا برداشت.
 • سیستم‌های رول آپ، بدون هیچ قسمت قابل حرکتی، استندهایی ایده آل برای شرایط خارجی و فضاهای آزاد هستند.

6

 

بنر استندهای رول آپ ما با کاربردی چشمگیر، مقرون‌به‌صرفه و آسان در آماده‌سازی و انتقال پیام تبلیغاتی شما از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. از بنرهای رول آپ گرفته تا پایه‌های ریلی جمع شدنی، ما هر نوع بنر استندی را متناسب با نیاز شما ارائه می‌دهیم.

بنرهای رول آپ و جمع شونده‌ی سبک، بلند و عریض ما می‌توانند اجزایی مدولار برای نمایشی بزرگ‌تر باشند، یا می‌توانند به تبلیغ محصولات خاص و تبلیغاتی موجود کمک کنند. اگر از دو یا چند بنر باهم استفاده شود، می‌تواند تأثیر بیشتری برای پیامتان داشته باشد. سیستم‌های رول آپ ما بر پایه سه بخش قرار می‌گیرند که باهم تأثیر بسزایی در ارائه‌ی کار دارند.          

وقتی‌که نمایش تمام شود، بنرتان را جمع کنید و در یک کیف نایلونی قرار دهید، پس همیشه و درهرحال و در هرجا می‌توان آن را با خود حمل کرد. باوجود گزینه‌هایی از بنرهای سازگار با محیط‌زیست، سیستم رول آپ، یک محصول جالب‌توجه متناسب با بودجه‌ و محیط کار شما می‌باشد.

7

کاربردها


بنراستندهای رول آپ یا جمع شدنی، ابزارهای تبلیغاتی ایده آل و مؤثر هستند، که می‌توان از آن‌ها در مکان‌های فضای باز مثل رویدادهای بازاری و کاری، مراکز خرید، نمایشگاه‌ها، غرفه‌ها استفاده کرد و راهی برای جلب‌توجه عابرانی است که در حال رفت‌وآمد هستند.

انواع استندهای رول آپ


 • استند ثابت و گردان
 • استند یک‌طرفه و دوطرفه

 انتخاب یک بنر استند جمع شونده


سیستم‌های رول آپ همراه با آپشن‌هایی با طول ثابت یا تلسکوپی هستند. می‌توانید نمایش و ارائه‌ی طرح تبلیغاتی‌تان را نیز به‌سادگی دوچندان کنید. با انتخاب گزینه‌های طرح روی وینیل یا پارچه، یک پیام تبلیغاتی چشمگیر و جدید به‌آسانی روی بنر استند های رول آپ قرار می‌گیرد.

در هنگام خرید یک بنر استند جمع شونده مهم است که بدانید چگونه می‌خواهید از استند برای کسب‌وکارتان استفاده کنید، پس می‌توانید مطمئن باشید که یک بنر استند مناسب را انتخاب می‌کنید.

 هرگاه تحقیق کردید که چه چیزی موجود و در دسترس است می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌ای در گزینش بنرهای بالا کشیدنی (رول آپ) داشته باشید.

8

در طی این فرایند انتخاب باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 1. کیفیت در برابر قیمت: باید بدانید که در چه محیطی می‌خواهید استندتان را نمایش دهید. ازآنجایی‌که کیفیت و قیمت این استندها دامنه گسترده‌ای دارد باید مشخص کنید که آیا از بنر استند الف (در فضاهای داخلی یا خارجی) و ب (در درازمدت و یا کوتاه‌مدت) استفاده خواهید کرد یا نه.
 2. طرح‌های چاپی: روی هرکدام از استندهای جمع شونده و رول آپ یک بنر طرح دار تمام رنگی و سفارشی قرار می‌گیرد. خود بنر به‌طورکلی از پارچه یا وینیل ساخته می‌شود. پس در تعیین محل و نوع استفاده از بنر استند باید تصمیم بگیرید که چه نوعی از بنر برای کار شما متناسب است. طرح های گرافیکی با کیفیت و با تصویر درجه بالا را می‌توان بروی هر نوعی از جنس بنر چاپ کرد.
 3. تعویض بنرها: چند نوع از سیستم‌های استند قابل تغییر موجود هستند و در بیشتر آن‌ها می‌توان بنرها را فقط در چند لحظه تعویض کرد.

همان‌طور که می‌بینید، گزینه‌های بسیاری برای انتخاب در هنگام سفارش دادن یک بنر استند رول آپ وجود دارد. در هنگام انتخاب سایز بنر، دوام قاب و فرم و جنس بنر، دانستن اندازه و مدل موجود، می‌تواند به شما برای بهترین انتخاب ممکن کمک کند.