استند رومیزی نمایشگاهی و فروشگاهی

60

استندهاي روميزي نمايشگاهي بيش از هر نوع استند ديگري مورد استقبال طيف وسيعي از مشتريان و مخاطبان قرار گرفته‌اند. براي بسياري از افراد، استندهاي روميزي تنها نوع مناسب استند براي نمايش نشان تجاري و پيام‌هاي تبليغاتي مي‌باشد و دقيقاً همان چيزي است که به آن نياز دارند. البته راحت‌تر بودن کار با استندهاي روميزي در مقايسه با ساير انواع استندها اصلاً به اين معني نيست که زيبايي و تأثيرگذاري کار تبليغاتي شما کمتر مي‌شود، بلکه با استفاده از تصاوير سفارشي بسيار زيبا و چشم‌نوازي که بر روي يک ميز يا پيشخوان قرار مي‌دهيد مي‌توانيد حتي در نمايشگاه‌ها و فروشگاه‌هاي کوچک هم تبليغات تأثيرگذار و جذابي داشته باشيد.

 

ما انواع مختلفي از استندهاي روميزي شامل استندهاي روميزي پاپ آپ، استندهاي روميزي پارچه‌ای و استندهاي روميزي تاشو را به شما عرضه مي‌کنيم. شما هر کدام از مدل‌هاي استند روميزي ما را که انتخاب کنيد، مي‌توانيد از بسته‌هاي گرافيکي زيبا و جذاب ما نيز براي يک نمايش تبليغاتي چشم‌نواز و خيره‌کننده در نمايشگاه بعدي خود برخوردار شويد.

ما در شرکت خود استندهاي نمايشگاهي متنوعي داريم که مي‌تواند تأثير قابل ملاحظه‌اي بر پيشرفت و ارتقاء شرکت يا فعاليت تجاري شما داشته باشد. اين مجموعه متنوع از استندهاي روميزي شامل تصاوير سفارشي و زيبا به صورت تمام رنگي نيز مي‌باشد.

انواع استندهاي روميزي شرکت تبليغاتي ارغوان


 

ما چندين مدل مختلف از استندهاي روميزي شامل بنر استندهاي روميزي، استندهاي چمداني بسته‌بندي‌شونده در ابعاد کوچک، استندهاي روميزي پاپ آپ، پنل‌هاي روميزي تاشو و استندهاي روميزي کششي را به شما عرضه مي‌کنيم.

بنر استندهاي روميزي

بنر استندهاي روميزي جلوه بسيار زيبا و باشکوهي از نشان تجاري شما را به نمايش مي‌گذارند. اين نوع از استندها را مي‌توان در غرفه‌هايي با هر اندازه استفاده کرد، زيرا در هر غرفه نمايشگاهي حتماً يک ميز يا پيشخوان وجود دارد که مي‌توانيد يک بنر استند حاوي اطلاعات يا برند تجاري خود را بر روي آن بگذاريد تا مستقيماً در مقابل ديد مراجعان و بازديدکنندگان قرار گيرد.

61

استندهاي روميزي پانلي و تاشو

سايز استاندارد براي اغلب مدل‌هاي اين استندهاي نمايشگاهي به صورت عرض تقريبي 120 سانتي‌متر و ارتفاع 90 سانتي‌متر مي‌باشد. بعضي از مدل‌هاي تاشو در اين نوع از استندها که تصاوير گرافيکي سفارشي بر روي آنها چاپ مي‌شود، عرضي در حدود 150 تا 180 سانتي متر و ارتفاعي در همين حدود دارند.

62

استند پاپ آپ روميزي

63

استندهاي روميزي و کوچک نوع فروشگاهي

64

 

ما طيف وسيعي از انواع استندهاي روميزي با کيفيت بسيار بالا را توليد مي‌کنيم که براي پاسخ به هر نيازي مناسب مي‌باشد. همين امروز با ما تماس بگيريد و با يکي از مشاوران تبليغاتي باتجربه ما در شرکت تبليغاتي ارغوان مشورت کنيد تا در طراحي استندهاي روميزي فوق‌العاده‌اي که اهميت و شکوه برند تجاري شما را به بهترين شکل به نمايش مي‌گذارد به شما کمک کنند.

مزيت استندهاي روميزي


با توجه به اینکه معمولاً مخاطب از فاصله نزدیک به استندهای رومیزی نگاه می‌کند، می‌توان اطلاعات و جزئیات بیشتری را نسبت به استندهای بزرگی که اغلب از فاصله دور به نمایش گذاشته می‌شوند، بر روی آنها درج کرد. این قابلیت مهم باعث شده است که استندهای رومیزی، گزینه بسیار خوب و کم‌هزینه‌ای برای استفاده در اغلب نمایشگاه‌ها باشند. علاوه بر آن، تصاویر گرافیکی موجود بر روی این استندها را می‌توان در صورت نیاز به راحتی به‌روزرسانی نمود. مهم‌ترین دلایلی که باعث شده است استندهای رومیزی بیشترین محبوبیت را در بین استندهای نمایشگاهی داشته باشند عبارت است از:

جلوه ظاهری بی‌نظیر و به‌روز

ما انواع مختلفي از استندهاي روميزي شامل استندهاي روميزي پاپ آپ، استندهاي روميزي پارچه‌ای و استندهاي روميزي تاشو را به شما عرضه مي‌کنيم. شما هر کدام از مدل‌هاي استند روميزي ما را که انتخاب کنيد، مي‌توانيد از بسته‌هاي گرافيکي زيبا و جذاب ما نيز براي يک نمايش تبليغاتي چشم‌نواز و خيره‌کننده در نمايشگاه بعدي خود برخوردار شويد.

نصب سریع

استندهای نمایشگاهی ممکن است به ساعت‌ها کار برای نصب و مونتاژ نیاز داشته باشند. اما ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان به خوبی می‌دانیم که وقت برای شما ارزش خیلی زیادی دارد و هنگامی که شما در یک نمایشگاه شرکت می‌کنید مسلماً ترجیح می‌دهید که به جای آنکه وقت ارزشمند خود را صرف برپا کردن غرفه و نصب تجهیزات نمایشگاهی و یا یافتن کسانی که بتوانند این کار را برای شما انجام دهند بکنید، این فرصت را به فروش یا بازاریابی محصولات خود اختصاص بدهید. به همین دلیل ما استندهاي روميزي مخصوصی طراحی کرده‌ایم که نصب آنها به راحتی و در زمان کوتاهی انجام می‌شود. شما می‌توانید در عرض تنها چند دقیقه، این استندها را نصب کنید و بلافاصله کار فروش محصولات خود را آغاز کنید.

بسته‌بندی فشرده و کم‌جا

 استندهاي روميزي و تاشو به راحتی قابل بسته‌بندی و نگهداری در فضاهای کوچک هستند، بنابراین شما می‌توانید از این نوع استندها حتی در یک فروشگاه کوچک خانگی هم به راحتی استفاده کنید. بسیاری از شرکت‌ها برای راحتی بیشتر خود، یکی از این استندها را برای هر یک از فروشگاه‌های منطقه‌ای خود تهیه می‌کنند تا بتوانند بدون نیاز به حمل و نقل و جابجا کردن تجهیزات خود به راحتی در چندین نمایشگاه منطقه‌ای در سراسر کشور شرکت کنند و محصول خود را به نمایش بگذارند.

وزن سبک و دوام بالا

شما از هر کدام از انواع استندهای رومیزی اعم از پارچه‌ای، پاپ آپ یا مدل‌های تاشو را که انتخاب کنید، این مزیت را برای شما خواهد داشت که جنس بسیار محکم و بادوامی دارد و به راحتی پاره، شکسته یا چروک نمی‌شوند. یعنی به جای آنکه شما از بابت آسیب رسیدن به تجهیزات نمایشگاهی خود نگرانی داشته باشید، می‌توانید به یک طراحی جدید برای همین استندهای خود فکر کنید تا در نمایشگاه بعدی بتوانید محصول بیشتری به خریداران عرضه کنید.

ایده‌آل برای غرفه‌ها و فضاهای نمایشگاهی کوچک

همه نمایشگاه‌های تجاری در فضاهای بسیار وسیعی که ده‌ها هزار بازدیدکننده به آن رفت و آمد می‌کنند، برگزار نمی‌شود. بلکه گاهی اوقات شما در نمایشگاه‌ها یا بازارهای محلی کوچکی شرکت می‌کنید که فضای کوچک‌تری برای غرفه خود در اختیار دارید. بنابراین هر چند شرکت در یک نمایشگاه بزرگ و فعالیت تبلیغاتی موفق در چنین رویدادی می‌تواند فرصت بی‌نظیری برای شما باشد، اما لازم است برای نمایشگاه‌های کوچک هم برنامه داشته باشید. استندهاي روميزي از این نظر بسیار مناسب هستند.

آیا مطمئن نیستید که کدام نوع از استندهای رومیزی برای شرکت شما مناسب‌تر است؟ مشاوران نمایشگاهی باتجربه ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین نوع استند را انتخاب کنید و بر روی آن، طراحی گرافیکی بی‌نظیری برای شرکت در نمایشگاه بعدی خود داشته باشید.

موارد کاربرد استندهای رومیزی


در نمایشگاه‌هایی که تعداد محدودی شرکت با استندهای حرفه‌ای در آن شرکت کرده‌اند، یک استند رومیزی زیبا که طراحی مناسبی داشته باشد می‌تواند خیلی خوب به چشم بیاید و مشتریان زیادی را درست به مانند نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و گران قیمت، به سمت غرفه شما جلب کند.

همچنین برای مدیران فروش یا سخنرانانی که به طور مداوم در سفر هستند و اغلب در چندین نمایشگاه یا مراسم مختلف به طور متوالی شرکت می‌کنند، استندهای رومیزی می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد.

اغلب مشتریان ترجیح می‌دهند که برای راحتی بیشتر خود، استندهای نمایشگاهی را همراه با طرح‌ها و تصاویر گرافیکی روی آن سفارش بدهند. ما کار طراحی و چاپ تصاویر گرافیکی را به طور کامل در خود شرکت انجام می‌دهیم و بهترین مواد و باکیفیت‌ترین خدمات چاپ را با قیمت‌های منطقی و مناسب در اختیار شما قرار می‌دهیم.

هزینه


استندهای رومیزی از نظر اقتصادی برای شرکت‌های در حال رشد، بسیار مقرون به صرفه هستند. شما هیچ‌‌گاه به خاطر اینکه استند یا تجهیزات نمایشگاهی زیبا و مناسبی ندارید، نباید از شرکت در یک نمایشگاه و استفاده از این فرصت بی‌نظیر بگذرید. استندهای رومیزی شرکت تبلیغاتی ارغوان به شما این امکان را می‌دهد که با صرف کمترین بودجه بتوانید فعالیت نمایشگاهی و تبلیغاتی تأثیرگذاری را داشته باشید.

اگر شما به تازگی شروع به شرکت در نمایشگاه‌های تجاری کرده‌اید و یا شرکت شما همچنان در حال رشد می‌باشد و بودجه کافی برای هزینه کردن جهت شرکت در نمایشگاه‌های بزرگ را ندارید، استندهای رومیزی ما بهترین راه‌حل برای ارائه یک وجهه خوب و معتبر از شرکت شما بدون نیاز به صرف بودجه‌های کلان می‌باشد.

استندهای رومیزی هنگامی که همراه با یک رنگ خوب و چاپ زیبا تهیه شوند، می‌توانند راهکاری کم‌هزینه و اقتصادی برای ارائه یک تصویر حرفه‌ای و تأثیرگذار از شرکت شما باشند و به خصوص در نمایشگاه‌های کوچک تأثیر زیادی در جلب نگاه مخاطبان داشته باشد.