انواع بنر استندهای پرچمی

16

بنر استند پرچمی راهی بسیار ساده اما ایده‌ال برای نصب تبلیغات در فضاهای بسته و آزاد برای جلب توجه افراد به کسب و کار، محصول یا آگهی شما است. قسمت پرچمی این استند‌ها از پلی‌استر ساخته شده است که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است و استحکام بالایی دارد و به همین علت برای استفاده در فضاهای باز بسیار مناسب است. میله‌های استند از جنس آلومینیوم یا فایبرگلاس سبک وزن هستند که مقاومت بالایی دارد. با استفاده از تیرچه‌هایی که به انتهای میله وصل می‌شوند، استند پرچمی در داخل چمن یا خاک جای داده می‌شود. ما برای پایه‌ی استند، گزینه‌های مختلفی را در نظر می‌گیریم که بتوانید علاوه بر چمن و خاک، استند را روی سطوح سخت و فضاهای داخل ساختمانی نیز استفاده کنید.

 در شرکت تبلیغاتی ارغوان ما انواع مختلفی از بنر استندها را داریم تا بتوانیم نیازهای تبلیغاتی شما را برآورده کنیم.

ما انواع مختلفی از بنر استند‌های پرچمی، بنر‌های وینیل سفارشی ، بنرهای پارچه‌ای و استند بنر‌های جمع شونده (استندهای رول آپ) را تولید می‌کنیم. ما همچنین بنر‌های اشکی که مشابه با بنر‌های شبیه به پر می‌باشند را نیز طراحی و تولید می‌کنیم . در صورتی که نمی توانید بنر یا محصول تبلیغاتی مورد نظر خود را بیابید، از طریق 02122328260 و 021-22328261 و 021-22328262 با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد که محصول تبلیغاتی مناسبی را انتخاب کنید که تمام نیاز‌های شما را برآورده می‌کند.

مشخصات بنر استند پرچمی


وزن: وزن بنر استند پرچمی برابر با مجموع وزن بنر، میله‌ی بنر (یا فریم بنر) و تیرچه‌های انتهایی بنر (یا پایه‌ی بنر) است.

جزئیات: بنر پلی استر که طراحی یا تصویر خاصی به صورت دیجیتال یا با چاپگر تصعید رنگ (دای ساب) روی آن چاپ شده است، اتصال بنر به میله‌ی آلومینیومی همراه با جعبه‌ی ابزار‌های جانبی مورد نیاز و گزینه‌ی بسیار متنوع برای پایه‌ی استند و جعبه‌ی حمل آن (اختیاری).

موارد استفاده:  استفاده در فضاهای داخلی یا خارجی به منظور نمایش آرم و لوگو (لینک شود)، آگهی فروش، تبلیغات، محصول یا خدمات.

نوع چاپ: چاپ با چاپگر تصعید رنگ (دای ساب) به صورت تمام رنگی

تخمین مدت زمان ماندگار: بیش از دو سال در صورت نگهداری و مراقبت به شیوه مناسب

اندازه‌های پرکاربرد: 9ft, 10.5ft, 14ft, 18ft (این اندازه‌ها مربوط به ارتفاع پایه می‌شود، برای اندازه‌های خاص  با ما تماس حاصل فرمایید.

استند پرچمی معمولا به چه منظور به کار می‌رود؟


استند پرچمی معمولا در جلوی فروشگاه یا ساختمان شرکت و در فضای آزاد قرار داده می‌شود تا محصولات یا خدمات اراده شده را تبلیغ کند. این بنر‌ها  بدون آن که چشم بیننده را بزند، به شیوه‌ای بسیار ساده، توجه او را به خود جلب می‌کند. این بنر‌ها قابل حمل هستند و به سادگی می‌توان آن‌ها را جا به جا نمود و به همین منظور برای ارائه در نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و کنوانسیون‌ها بسیار مناسب هستند. قابل حمل بودن این بنر‌ها همچنین موجب می‌شود که گزینه‌ای بسیار مناسب برای ارائه‌ی محصولات و خدمات فصلی  باشند و به طور سالیانه و در شرایط جوی مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع بنر استندهای پرچمی


پرچم به شکل پر

به این بنرها بنر پروازی هم گفته می‌شود. این بنر‌ها با چاپگر تصعیدی (دای ساب) تهیه می‌شوند و دارای دو نوع یک رو و دو رو هستند. استند‌های پرچمی 4 سایزبندی مختلف دارند.

17

پرچم‌های اشکی

پرچم‌های اشکی نیز با چاپگر تصعیدی (دای ساب) تهیه می‌شوند و در دو نوع یک رو و دو رو در دسترس هستند و 4 سایز مختلف دارند.

18

پرچم‌های مواج

این استند‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند. پایه‌ی این استندها را می‌توان سنگین کرد تا در فضاهای بیرون ثابت باقی بمانند. چاپ گرافیک روی پرچم، سفارشی است و ارتفاع استند می‌تواند تا 2560 mm باشد.

19

طریقه‌ی نصب


نصب کردن بنر استند پرچمی کار بسیار ساده‌ای است. در ابتدا دسته‌ی پرچم را به میله‌هایی که به بنر متصل هستند، به ترتیب بزرگ به کوچک، وصل کنید. میله‌های پرچم بدون نیاز به چرخش یا سفت کردن، درون همدیگر فیکس می‌شوند. بعد از این که میله‌ی پرچم آماده شد. سر کوچکتر میله را درون کانال مخصوصی که کنار بنر قرار دارد قرار دهید. به آرامی میله‌ی پرچم را دراین کانال فرو ببرید و مطمئن شوید که سر پرچم درون کانال گیر نکند. بعد از این که میله‌ی پرچم به بالاترین نقطه از کانال کنار بنر رسید، کمی ته میله را فشار دهید تا مطمئن شوید که میله کاملا درون پرچم فیکس شده است. سپس بند‌های پرچم را ببندید تا مطمئن شوید که پرچم به پایین میله فیکس شده است. سپس میله و بنر  آماده را در پایه‌ی استند یا در زمین قرار دهید.

نگهداری


نگهداری از بنر استند پرچمی کار ساده‌ای است و تنها کافی است که در مواقعی که از بنر استفاده نمی‌کنید آن را در جای مخصوص خود قرار دهید. هرچند که بنر و فریم و پایه‌ی آن همگی بسیار مستحکم و بادوام هستند، اما ما به شدت توصیه می‌کنیم که در صورت وزیدن باد شدید، استند را به داخل ساختمان منتقل کنید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید. شما می‌توانید بنر را با یک پارچه‌ی مرطوب با آب تمیز کنید تا هر گونه آلودگی و کثیفی را از روی آن پاک کنید. امکان شستشوی این بنر‌ها با ماشین لباسشویی نیز وجود دارد. در این صورت باید ماشین لباسشویی را روی دور کند و شستشو با آب سرد تنظیم کنید. در صورتی که بنر را با ماشین لباسشویی می‌شویید، آن را با خشک کن ماشین، خشک نکنید و تنها آن را با قرار دادن در معرض هوای آزاد خشک کنید.

سوالات رایج


بنر استند پرچمی چقدر ماندگاری دارد؟

در صورتی که به شیوه مناسب از بنر استند نگهداری و مراقبت کنید، بیش از دو سال ماندگاری خواهد داشت. قرار گرفتن بنر استند پرچمی در معرض نور آفتاب و عوامل خارجی زبر و خشن، می‌تواند باعث شود که کیفیت بنر زودتر از حالت عادی، پایین بیاید.

آیا قرار گرفتن بنر در معرض نور آفتاب باعث مات شدن رنگ آن می‌شود؟

در صورتی که بنر در برابر نور مستقیم آفتاب قرار گیرد، با مرور زمان کمرنگ می‌شود. البته کمرنگ شدن بنر به صورت تدریجی و با تابش نور آفتاب برای مدت زمان‌های بسیار طولانی ایجاد می‌شود. اما تابش نور خورشید برای مدت زمان‌های کم و کوتاه مدت، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

آیا باد می‌تواند بنر را بیاندازد؟

در صورتی که باد بسیار شدید باشد، می‌تواند بنر را روی زمین بیاندازد، حتی اگر بنر در زمین فرو برده شده باشد. استفاده از پایه‌ی سنگین می‌تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند اما همچنان در صورتی که باد بسیار شدید باشد، می‌تواند حتی میله‌ی بنر پرچمی را خم کند. ارتفاع و اندازه‌ی بنر پرچمی نیز یک عامل مهم در مقاومت استند در برابر باد می‌باشد. هرچقدر که بنر پرچمی بزرگ‌تر باشد، احتمال افتادن استند بر اثر وزش باد بیشتر است. توصیه ما به شما این است که در شراط آب هوایی بد و وزش باد شدید از استند‌هایی با اندازه پرچم بزرگ استفاده نکنید.

بنر استند پرچمی چه قدر می‌تواند کوچک یا بزرگ باشد؟

در حال حاضر ما برای استند بنرهای پرچمی به شکل پر، 4 سایز مختلف را ارائه می‌دهیم: سایز کوچک (9ft)، متوسط (10.5)، بزرگ (14ft)، و خیلی بزرگ (18ft). این اندازه‌ها، بیانگر ارتفاع پرچم بنر است که به میله وصل می‌شود. این اندازه‌ها، اندازه‌های استاندارد برای تولید بنر استند هستند. در واقع اندازه‌های اصلی بنر به ترتیب برای اعداد گفته شده بدین صورت خواهد بود: عرض 20 اینچ × ارتفاع 82 اینچ (سایز کوچک)، عرض 24 اینچ × ارتفاع 104 اینچ (سایز متوسط)، عرض 28 اینچ × ارتفاع 138 اینچ (سایز بزرگ) و عرض 24 اینچ × ارتفاع 183.5 اینچ (سایز خیلی بزرگ).

با استفاده از پایه‌های مختلف، سایز استند تغییر می‌کند. استفاده از پایه‌ی مربعی تنها یک هشتم اینچ به ارتفاع استند اضافه می‌کند. نوع پایه‌ای که در زمین فیکس می‌شود نیز به ارتفاع استند اضافه می‌کند که میزان آن بستگی به این دارد که پایه‌ی استند چقدر در زمین فرو برده شود. پایه‌ی ضربدری نیز در حدود 7 اینچ به ارتفاع کلی بنر اضافه می‌کند.

آیا بنر‌ها در برابر آتش مقاومند؟

هرچند الیاف پلی استر در برابر گرما بسیار مقاوم هستند، اما در صورت تماس مستقیم با آتش، می‌سوزند و ذوب می‌شوند. ما همیشه در مورد مسئله‌ی نصب بنر استند در نزدیکی آتش یا جرقه، احتیاط می‌کنیم.

آیا ممکن است بنر پرچمی دو رو باشد؟

بله. ما با دریافت هزینه‌ی بیشتر، بنر پرچمی را به صورت دو رو تهیه می‌کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات بنر دورو و ملاحظات ویژه با مشاورین ما تماس بگیرید.

آیا می‌توانم به یک میله، دو بنر پرچمی متصل کنم؟

میله‌ی آلومینیومی به منظور اتصال به تنها یک پرچم طراحی شده است. ما قرار دادن دو بنر پرچمی بر روی یک میله را توصیه نمی کنیم. بنرهای پرچمی و میله‌هایی که ما تولید می‌کنیم به طور سفارشی و به نحوی طراحی شده‌اند که در صورت کار کردن با یکدیگر بیشترین ثبات و استحکام را داشته باشند.قرار دادن دو بنر پرچمی بر روی یک میله باعث می‌شود که استند دیگر ثبات لازم را نداشته باشد و از طرف دیگر امکان آسیب رسیدن به اجزای استند نیز وجود دارد. همچنین قرار دادن دو پرچم بر روی یک میله به لحاظ ظاهری نیز زیبایی ندارد و باعث می‌شود که نتوانید پیام خود را به نحو موثر به بیننده منتقل کنید.