بنر تبلیغاتی: طراحی و چاپ بنر

4

شرکت تبلیغاتی ارغوان، ارائه‌دهنده‌ی تنوع بسیاری از طراحی بنرهای تبلیغاتی چشمگیر و منحصربه‌فرد برای شما می‌باشد. بنرها یکی از متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین ابزارها در بازاریابی و تبلیغات سنتی و متداول هستند. آن‌ها بادوام، قابل‌حمل و با تأثیر دیداری قابل‌توجه هستند.

شرکت تبلیغاتی می‌تواند تمامی انواع بنرها، از بنرهای تمام‌رنگی با تصاویر و عکس‌های گوناگون گرفته تا بنرهای کاغذی ارزان‌قیمت و ساده را با بیشترین سرعت ممکن و درست مطابق با درخواست شما طراحی و تولید کند. پس مهم نیست که به یک بنر کوچک نیاز دارید، یا به تعداد زیادی بنرهای تبلیغاتی مخصوص فضای خارجی یا یک بنر برای رویدادی خاص برای آویزان کردن در جاده، یا به یک بنر سفارشی، شرکت تبلیغاتی ما در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 طراحی انواع بنر، ازجمله بنرهایی برای نصب در مکان‌های تجاری یا بنرهایی برای نصب در خیابان‌ها، تخصص ماست.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزایای نصب بنر


  • از بنرها می‌توان برای اهداف گسترده‌ای استفاده کرد. تقریباً برای تمام رویدادهای کاری که شرکتتان برپا می‌کند و یا در آن شرکت دارد، یک بنر می‌تواند در تبلیغات شرکت شما مؤثر باشد.
  • بنرها در اندازه‌های مختلفی یافت می‌شوند، پس می‌توانید بنری را انتخاب کنید که به بهترین شکل پیامتان را برای مشتریان و مخاطبانتان در هر موقعیتی بیان کند. یک بنر با طول بسیار زیاد، انتخابی عالی برای استفاده در یک نمایشگاه یا فستیوال می‌باشد، درحالی‌که یک بنر با سایزی متوسط برای جلب‌توجه یک محصول در فروشگاهتان مناسب می‌باشد.
  • بنرها برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی ساخته می‌شوند.به همین دلیل می‌توانید بنرهای وینیلی باکیفیت را برای تبلیغات در خارج از فضای کسب‌وکارتان یا جلوی درب ورودی فروشگاهتان انتخاب کنید.بنرهای فضای داخلی برای کاربردهای مکرر در محل کسب‌وکارتان قابل‌استفاده هستند و می‌توانید آن‌ها را روی استندهای نمایشگاهی قرار دهید.
  • آویزان کردن بنرها از چند نظر جالب‌توجه و مؤثر خواهد بود. بنرها را می‌توان به طرق مختلفی آویزان کرد، انتخاب کنید که کدام حالت بهتر از همه پیام تبلیغاتی‌تان را بیان می‌کند.

طراحی بنر در شرکت تبلیغاتی ارغوان


شرکت تبلیغاتی ارغوان از تیم طراحان مجربی برخوردار است که می‌توانند هرگونه محصول سفارشی را فقط مخصوص شما طراحی و تولید کند. شما می‌توانید مرحله‌به‌مرحله‌ی کار طراحان را دنبال کنید تا مطمئن شوید که نظر شما دقیقا روی کاغذ پیاده می‌شود.

طراحان ما از مهارت و تجربه‌ی بسیار بالایی برخوردارند. آن‌ها از اصول یک طراحی خوب آگاه‌اند و دانش فراوانی در فرآیندهای پیش از چاپ دارند. مهم‌تر اینکه آن‌ها طراحی‌هایی را انجام می‌دهند که شما دقیقا به آن نیاز داشتید و این‌گونه به شما در رشد کسب‌وکارتان کمک خواهند کرد.

مواردی که  طراحان ما برای طراحی بنر در نظر می‌گیرند

هدف- باید مشخص کنیم که بنر برای چه‌کاری قرار است طراحی شود. آیا می‌خواهید شرکت و برندتان را تبلیغ کنید یا اعلانی برای رویدادی تجاری داشته باشید؟ پاسخ این سؤالات، چهارچوبی را برای طراحی کلی ما از بنر می‌سازد.

موقعیت مکان- مکان نمایش بنر بسیاری از اجزای طراحی‌ را مشخص خواهد کرد. بنرهایی برای کاربرد در فضای خارجی باید بزرگ‌تر و با فونت بسیار بزرگ باشند تا از دور قابل‌تشخیص و قابل‌خواندن باشند؛ درحالی‌که بنرهایی برای کاربرد در فضای داخلی شامل رنگ‌های ملایم‌تر هستند تا توجه را از پیام تبلیغاتی بنر به رنگ‌ها و تصاویر زیاد منحرف نکنند.

محتوا- بنر را می‌توانیم درست مثل کارت‌های ویزیت و بروشورها به‌صورت بریده‌بریده درآوریم. بیشتر بر روی پیام اصلی متمرکز می‌شویم و از فضاهای خالی برای خوانا بودن پیام استفاده می‌کنیم. اما محتوای این پیام باید کوتاه و ساده باشد تا بتوان آن را در عرض ۵ ثانیه خواند، این موضوع بیشتر برای تبلیغات محیطی حائز اهمیت است.

متریال و نوع چاپ- یک بنر قوی وچشمگیر با چاپی باکیفیت که نوشته‌های آن به‌راحتی از بین نمی‌روند، مقرون‌به‌صرفه‌ترین نوع بنر در میان دیگر انواع بنرهای ارزان‌قیمت می‌باشد.

ما کار خود را با بهترین متریال برای بنر آغاز می‌کنیم وبرای شما طرحی را بروی پرینترهایی با فرمت بزرگ با استفاده از روش چاپ چهار رنگ (تمام‌رنگی) با جوهری مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی، محوشدن و ساییدگی ایجاد می‌کنیم و ازین رو بنری بارنگ‌های متنوع و بسیار زیبا خواهید داشت.

انواع چاپ بنر


بنرهای وینیلی

این بنرهای بادوام برای غرفه‌های نمایشگاهی، رویدادهای ورزشی، جلوی درب فروشگاه‌ها، مراسم افتتاحیه، فروش محصولات، رویدادهای تحصیلی در مدارس و غیره، مورداستفاده قرار می‌گیرند. این بنرها همچنین در خوش‌آمدگویی برای ورود به کلاس یا اعلام مکان جدید به دیگران کاربرد دارند. این بنرها بارنگ‌های پررنگ و پیام‌هایی با اندازه فونت بزرگ واقعاً جلب‌توجه می‌کنند. با استفاده از این بنرها برای فروشگاهتان خواهید دید که چگونه مشتری‌های زیادی برای خرید به فروشگاهتان می‌آیند.

5

بنرهای وینیلی ما، به خاطر دوام و ضدآب بودنشان برای استفاده‌ی طولانی‌مدت یا در فضای خارجی کاربرد دارند و می‌توانند در برابر باران و تابش آفتاب بدون هیچ تغییری باقی بمانند. این بنرها دراندازه‌های مناسبی موجود هستند، پس برای نوشتن پیامتان فضای زیاد و کافی در اختیار خواهید داشت.

بنرهای پارچه‌ای

بنرهای پارچه‌ای، نمایی متفاوت از بنرهای وینیلی معمول دارند که آن‌ها را برجسته و چشمگیر می‌سازد. تصاویر را می‌توان از طریق چاپ تصعید رنگ  dye sublimation process  یا چاپ مستقیم direct printing روی این جنس از بنرها چاپ کرد. در ابتدا ممکن تصور کنید که چاپ روی بنرهای پارچه‌ای خیلی گران‌تر از دیگر بنرهای معمولی باشد، ولی آن‌ها سرمایه‌گذاری خوبی برای شرکت و کسب‌وکارتان هستند.

Gyford StandOff Systems®

شرکت تبلیغاتی ارغوان، انواع بنرهای پارچه‌ای یک‌طرفه، دوطرفه، حریری و ظریف و ضخیم را برای شما فراهم می‌کند. می‌توانید از یک بنر پارچه‌ای طراحی‌شده برای رویدادهای تجاری، همایش‌ها، سمینارها یا حتی در فروشگاهتان استفاده کنید.

با چاپ مستقیم روی بنر، تصاویری بسیار زیبا و چشمگیر خواهید داشت.در چاپ مستقیم روی بنرهای پارچه‌ای از فرایند بخار(فرایند استیم) برای قرار دادن جوهر روی پارچه استفاده می‌شود،جنس پارچه‌ها می‌تواند حریر و نخی باشد.

شرکت تبلیغاتی ارغوان به‌عنوان یک شرکت خدمات چاپ و تبلیغات، بالاترین سطح کیفیت و تنوع را برای کارهای چاپی اکثر مشاغل ارائه می‌دهد.

با دستگاه‌های چاپ سریع، مدت‌زمان کوتاه خشک شدن پارچه، طیف رنگ گسترده، مقاومت بیشتر در برابر خراش و ساییدگی و قیمت کمتر در هر مترمربع، بنر شمارا با چاپی باارزش و باکیفیت بالا تهیه خواهیم کرد.

بنرهای مشبک

بنرهای مشبک یا توری برای طرح‌هایی بکار می‌روند که ممکن است در معرض باد شدید قرار بگیرند و یا برای یک نمای ظریف و منحصربه‌فردی استفاده شوند. چاپگرهای شرکت تبلیغاتی ما، با داشتن تراکم رنگ بالا و میزان چسبندگی بالای جوهر به پارچه مشبک و لایه‌های بدون روکش دیگر، بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای تولید بنرهایی برای استفاده در رویدادهای ورزشی، بنرهای تبلیغاتی فضای خارجی و بنرهایی برای نصب روی دیواره‌ها هستند.

7

نصب بنر


بنرها یکی از علائم تبلیغاتی هستند که راحت‌ترین روش نصب را دارند. می‌توان با استفاده از بندها، نخ‌ها یا ریسمان‌ها، گوشه‌های بنر را به یک شی ثابتی مثل  پایه‌ها یا استندها وصل کرد.

8

همچنین برای نصب بنر روی سطوح خیلی سختی مثل چوب یا بتن می‌توانید از پیچ و رول ‌پلاک استفاده کنید، یا می‌توانید با ریسمان یا کش بنر را به نرده‌ها یا بین پایه‌ها ببندید.

اگر قرار است آن را در فضای بیرون و یا از دیوار یا سقف آویزان کنید، بهتراست از حلقه و قلاب استفاده کنید.

9

برای بنرهای کوچک‌تر یا بنرهایی که در غرفه‌های نمایشگاهی یا رویدادهای دیگر نیز به‌کاربرده می‌شوند، بنراستندها وسیله‌ای مفید و کارآمد برای نصب آن‌ها هستند.

10