انواع پوستر اسنپ یا قاب فنری پوستر

fanari

پوستر اسنپ‎ها، قاب‌های پوستری جدیدی هستند که طراحی بخصوصی برای تعویض آسان پوسترها و یا تصاویر مربوط به فروش کالاها دارند. پوستر اسنپ را به‌عنوان قاب پوستر (پوستر فریم)، قاب‌های قفل‌دار فنری، قاب فنری پوستر و یا قاب‌های گیره‌ای نیز می‌شناسند. پوستر اسنپ یک گزینه ایده‌آل برای بسیاری از کاربری‌هایی است که نیاز به قابی باقابلیت تعویض سریع تصویر دارند.

قاب‌های پوستری اسنپ فریم ما از قاب‌های آلومینیومی درجه ‌یک تولید می‌شود تا ضمن دارا بودن کمترین وزن، استحکام و قدرت کافی را داشته باشند. ما همچنین در ساخت پوستر فریم‌های بزرگ و نیز قاب‌های پوستری سینمایی تخصص داریم و می‌توانیم در صورت تمایل آن‌ها را روی لایت باکس‌ها نصب کنیم یا از سقف آویزان کنیم .

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

موارد کاربرد


این فریم‌ها هم برای کاربردهای بیرونی و هم داخلی قابل‌استفاده هستند و بهترین راه برای نشان دادن پوسترهای تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها و مراکز فروش، غرفه‌های فروش و فروشگاه‌ها، دفاتر شرکتی، هتل‌ها، رستوران‌ها، آسانسورها، بانک‌ها، سالن‌های نمایش و تئاتر، مراکز ورزشی و سرگرمی، وسایل حمل‌ونقل و تجهیزات صنعتی می‌باشند.تقریباً در تمام نقاط و مکان‌هایی که به یک قاب پوستر ساده و قابل تعویض نیاز باشد.

Untitled-2

انواع پوستر اسنپ


پوستر اسنپ‌ها بسیار متنوع هستند که شامل قاب‌های تصویری ایستاده، قاب‌های آویزی پوستر، قاب‌های شیشه‌ای، قاب‌هایی با گیره‌های فنری پوستر، استپ فریم‌ها و قاب‌های گیره‌ای، قاب‌های پوستر کشویی، اسنپ فریم‌های سکوریتی رومیزی و قاب‌های پوستری بزرگ می‌شوند.

 

ما تنوعی از قاب‌های پوستری برگزیده‌ایم که اکثر کاربرد‌ها‌ی این قاب‌ها را برای برجسته نمایش دادن و جلوه دادن پوسترهای تبلیغاتی در برمی‌گیرد. علاوه بر قاب‌های پوستری با گیره‌ی فنری استاندارد، ما قاب‌های فنری پوستری سکوریتی نیز برای استفاده در اماکن عمومی داریم. این قاب‌های پوستری چفت دار و فنردار، مثل اسنپ فریم‌های ما در اندازه‌های مختلف و مطلوب موجود هستند و یک راه‌حل ایمنی را برای نمایش دادن پوسترها و تصاویر تبلیغاتی شما فراهم می‌آورند.

می‌توان از این قاب‌ها در فرمت‌های پرتره یا منظره استفاده کرد و می‌توان آن‌ها را از سقف یا داربست‌ها آویزان کرد به‌طوری‌که آسیبی به آن‌ها وارد نشود .قاب‌های آلومینیومی 2 میلی‌متری از این دسته قاب‌ها دارای گوشه‌های متصل‌شونده هستند و مکانیسم تغییر و تعویض پوستر بسیار آسانی دارند. در اینجا به پرکاربردترین انواع قاب‌های فنری پوستر اشاره داریم:

13

استندهای پوستر

مجموعه‌ای از استندهای نمایش پوستر. ایده‌آل برای تبلیغات فروش کالاها، نمایشگاه‌ها و غرفه‌های فروش.

ما استند پوستری متناسب با همه‌ی نیازها و انتخاب‌ها برای تمام اندازه‌های رایج و پرکاربرد پوسترها داریم. همچین پوسترهایی با چاپ سفارشی ارائه می‌‌دهیم تا آن‌ها را روی استند قرار دهید و با آن آگهی و برند خودتان را تبلیغ کنید .همه‌ی پوسترها با استفاده ازجوهرهای مرغوب و جدیدترین تجهیزات چاپی در کارگاه چاپ ما به چاپ می‌رسند.

14

پوستر اسنپ رومیزی

مناسب برای نمایش دادن پوسترها و منوهایتان روی سطوح صافی مثل کانترها و پیشخوان‌های فروشگاه، میزهای رستورانی، میزهای غرفه‌های نمایشگاهی ومبلمان‌های تبلیغاتی. پوستراسنپ های ما با قاب‌های فنری پوستر در همه اندازه‌ها، طرح‌ها و متریال موجود می‌باشند. این بخشی از مجموعه‌ی گسترده‌ای از قاب‌ها و استندهای پوستری ما می‌باشد.

15

قاب پوستر آویزی

با قاب‌های ریلی، پوستر گیره‌ی و قاب‌های پوستری ما، پوستر خود را با اطمینان آویزان کنید. ما مجموعه‌ی گسترده‌ای از اندازه‌ها و گزینه‌های مناسبی را برای تحویل فوری به شما موجود داریم. این قاب‌ها گزینه‌های مناسبی برای نمایش پوسترها در اماکن فروشگاهی و خرده‌فروشی‌ها هستند، که هم به دیوار وهم روی سقف نصب می‌شوند.

قاب فنری پوستر

مشخصه‌ی این قاب‌ها سبک‌وزن بودن وجنس آلومینیومی انودیزه شده‌ی آن‌ها می‌باشد. تغییر و تعویض پوستر و تصاویر روی این قاب‌ها بسیار سریع و آسان است. این قاب از دو آویز Uشکل برای نصب روی دیوار و یا آویزان کردن از روی سقف تشکیل‌شده است. از گوشه‌های این قاب‌ها گیره‌های پلاستیکی به‌صورت فنری قرارگرفته‌اند که پوستر را در مرکز قاب قرارمیدهند-با این گیره مطمئن می‌شویم که پوستر بدون اینکه خراب شود درجای خود ثابت نگه‌داشته می‌شود.

برای نمایش ساده ولی مؤثر یک پوستر، این قاب‌ها همان چیزی است که شما به آن احتیاج دارید.

16

محفظه‌ی پوستر

با  قاب‌های محفظه‌‌‌ای پوستر در مجموعه‌ قاب‌های ما از پوسترهای تبلیغاتی خود در مکانهای شلوغ و پر رفت‌وآمد ازجمله سوپرمارکت‌ها، رستوران‌ها، غرفه‌های فروش و سالن‌های نمایشگاهی محافظت کنید. ما محفظه‌های پوستری برای تمام سطوح، دیوار، کانتر و روی زمین موجود داریم. محفظه‌های پوستر (قاب‌های محفظه‌ای پوستر) نصب راحت و پوشش محافظتی برای پوستر دارند و دسترسی به پوستر و تصویر را برای تغییر و تعویض آسان می‌سازند .

17

قاب پوستر دیواری

این قاب‌های قابل‌نصب روی دیوار، برای نمایش تصاویر مناسب هستند. اگر می‌خواهید یک پوستر تبلیغاتی را نمایش دهید یا کارخود را تبلیغ کنید، یا اگر به دنبال راهی آسان برای درخشش و زیبایی محل کارتان با هنرهای گرافیکی هستید، این قاب‌ها محصولی مناسب برای نمایش دادن تصاویر گرافیکی و تصاویر چاپی روی پارچه هستند که متناسب کردن اندازه‌ی آن‌ها کاری آسان است. اگر به تجهیزات نمایشگاهی و غرفه آرایی نیاز داشته باشید که حمل‌ونقل آسان و ماندگاری بالایی داشته باشد (زود مستهلک نشود) این قاب‌ها یکی از لوازم و وسایل بسیار عالی برای تبلیغات در نمایشگاه‌هاست. تیم طراحی شرکت ما می‌تواند تصویر هنری پوستر شمارا نیز با استفاده از تصاویر گرافیکی چاپی باکیفیت بالا طراحی کنند.

18

اسنپ فریم‌های لایت باکسی

در مقایسه با استندها و قاب‌های سنتی و معمول پوستر، تابلوهای منور ‌و روشن توجه خیلی بیشتری را به خود جلب کرده‌اند و به‌عنوان تصاویر تاریک و روشن و نیز روشن‌ترین نقطه در محیط، مشخص و تعریف می‌شوند.

این اسنپ فریم‌های (قاب‌های فنری) لایت باکسی قاب‌هایی ایده‌آل برای بالا بردن بازدید و رؤیت تابلوی تبلیغاتی شما می‌باشند و برای اهداف تبلیغاتی شما در فضای خارجی بسیار مؤثر عمل می‌کنند.

19

سایز پوستر اسنپ


این قاب‌های پوستری به خاطر صرفه‌جویی بالا در کارهای انبوه بسیار فراوان و متنوع هستند. بهترین خرید را با خرید قاب‌های پوستری گیره‌ای انجام دهید که در تمام سایزها از A5 تا قاب‌های بزرگی که پوسترهای سایز A0 و40" x 60" را در خود نگه می‌دارند موجود می‌باشند. همچنین رنگ‌های مختلفی ازین قاب‌ها را می‌توانید بیابید ازجمله قاب‌های طلایی و نقره‌ای.

باوجوداین ویژگی‌ها ممکن است گزینه‌های انتخابی بسیاری پیش روی شما قرار بگیرد، ما پوستر فریم‌هایمان را‌ طوری ترتیب داده‌ایم که شما بتوانید قاب پوستر متناسب کارتان را انتخاب کنید.

ساختار پوستراسنپ


برای نصب و یا تعویض تصاویر، به راحتی گیره‌های فنری چهارگوشه‌ی قاب را که با فنر به هم وصل شده‌اند بازکنید، پوستر و تصویر را بردارید و با دیگری جایگزین کنید، سپس گوشه‌های قاب را درهم چفت کنید.

یعنی هر چهارگوشه قاب را ازهم بازکنید. سپس پوسترتان را روبه‌جلو قرار دهید و فقط این قاب آلومینیومی را برای محکم بودن و حتی بدون لرزش بودن برای پوسترها و تابلوهایتان چفت کنید. این قاب‌ها همراه با یک تخته فنری (فیبر) در پشت آن همراه هستند که پوشش اکریلکی شفاف روی آن قرار می‌گیرد. سایزهای استاندارد بسیار زیادی از پوستر اسنپ‌ها وسایزهای سفارشی آن‌ها متناسب با هراندازه‌ی پوستر موجود می‌باشند.

20

با داشتن تنوع بسیاری از اشکال و اندازه‌ها می‌توانیم یک پوستر اسنپ سفارشی  و یا پوستر اسنپ با اندازه‌ی سفارشی را تضمین کنیم که متناسب با نیاز شماست.

چاپ پوستر


تمام‌کارهای چاپی ما در کارگاه ما به‌منظور به حداکثررساندن میزان کنترل و کاهش دخالت انسانی انجام می‌گیرد، که این کار مارا قادر می‌سازد تا خدمات و محصولات مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای شما فراهم آوریم. ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان تنوعی از مواد را برای چاپ پوستر فراهم می‌سازیم و اگر تصویر وطرح گرافیکی از خود ندارید،ما خدمات طراحی‌مان را برای تولید تصاویر و طرح‌های چشمگیر به شما ارائه خواهیم داد.