انواع کیف های تبلیغاتی

99

کیف‌های تبلیغاتی، نشان‌دهنده‌ی آرم و سبک شما هستند. اگر به دنبال کیف غذا، جدیدترین کیف‌های محافظ لپ‌تاپ و یا کوله‌های با قیمت مناسب می‌گردید تا بتوانید برند خود را به وسیله‌ی آن‌ها معرفی کنید، شرکت تبلیغاتی ارغوان مدل‌ها، رنگ‌ها و قیمت‌های مناسبی را به شما ارائه می‌کند تا بتوانید کیف‌های تبلیغاتی با استیل چشمگیری تهیه کنید.

شرکت تبلیغاتی ارغوان کیف‌های تبلیغاتی مختلفی را با طراحی‌های شکیل و جذاب ارائه می‌کند تا شما بتوانید بدون ناراحت کردن استفاده‌کننده، برند خود را به او معرفی کنید. تزئینات مختلفی از جمله نقاشی و یا گل‌دوزی بر روی کیف‌ها وجود دارند. شما می‌توانید برای تصمیم‌گیری در مورد طرح مورد استفاده، با مشاورین ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان گفتگو کنید و ببینید که چه طرح و ظاهری، تناسب بیشتری با آرم و با پیام شما خواهد داشت.

نمونه کیف‌های تبلیغاتی شرکت ارغوان

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

مزایای استفاده از کیف‌های تبلیغاتی


در حالی که پخش کردن تبلیغ مستقیم برای یک برند ظاهر جذابی ندارد، کیف‌های تبلیغاتی می‌توانند از جمله وسایل مورد علاقه‌ی فرد استفاده‌کننده باشند. به هنگام حمل این کیف‌ها، افراد پیغام روی آن را می‌خوانند و همچنین استفاده از این کیف‌ها برای کارمندان یا مشتریان یک شرکت که به نقاط مختلف سفر می‌کنند می‌تواند جنبه‌ی تبلیغاتی خوبی داشته باشد.

کیف‌های تبلیغاتی می‌توانند در نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار بگیرند. مشتریان یک محصول بهتر است به‌جای کیسه‌های معمولی، آن را درون کیسه‌هایی حمل کنند که پیغام شما را منتشر کرده و برای شما تبلیغ کند.

موارد کاربرد کیف‌های تبلیغاتی


کیف‌های تبلیغاتی را می‌توان در مواقع مختلفی به کار برد. اگر شما برگزارکننده‌ی یک سفر انگیزشی برای کارمندان خود هستید، می‌توانید کیسه‌ها و کیف‌های تبلیغاتی را در اتاق‌های هتل قرار دهید. کیف‌ها و کیسه‌های تبلیغاتی می‌توانند اثر مثبتی بر روی ذهن افراد به عنوان یک هدیه‌ی تشویقی داشته باشند.

اگر صاحب یک مغازه هستید، به‌جای استفاده از کیسه‌های خرید معمولی، از کیسه‌های مارک‌دار استفاده کنید. زمانی که برای افراد حاضر در یک جلسه یا سمینار، هدایایی را تهیه می‌کنید، اهمیت کیسه به‌اندازه‌ی هدایای داخل آن می‌باشد. کیف‌های تبلیغاتی را می‌توان به تنهایی نیز به افراد داد. برای مثال شما می‌توانید یک کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی را به عنوان یک هدیه‌ی تشویقی به "کارمند نمونه" ی خود هدیه کنید.

انواع کیف‌های تبلیغاتی در شرکت تبلیغاتی ارغوان


کیف‌های تبلیغاتی، طیف وسیعی از انواع کیف‌های سمیناری و کنفرانس، ساک‌های دستی، کیف لپ‌تاپ، کیف‌های بنددار، کیف‌های مسافرتی، کیف چرمی مدیریتی، کیف و جلد دسته چک و کیف‌های مدارک را شامل می‌شوند. همانطور که می‌دانید می‌توان انواع بی‌شماری از این کیف‌ها را نام برده که هر کدام یک فرصت عالی تبلیغاتی می‌باشند.

در این جا به تعدادی از پرکاربردترین کیف‌ها اشاره می‌کنیم:

کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی

می‌توانید با استفاده از این کیف‌های شکیل و کاربردی که برای آسان‌تر شدن زندگی و تبلیغ برند طراحی‌شده‌اند، مقبولیت برند را افزایش داد. مجموعه‌ی کیف‌های تبلیغاتی ما دارای سبک‌ها و طرح‌های متفاوتی بوده و شامل کیف موبایل، تبلت و دستگاه‌های پخش موسیقی نیز می‌باشد.

کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت برای تبلیغ و نمایاندن برند شما به مردم می‌باشد.

88کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی یک هدیه‌ی عالی برای مشتریان جدید و بالقوه و یا  کارمندانی است که زیاد مسافرت می‌کنند. البته قبل از خرید این کیف‌ها باید به موارد مختلفی توجه کرد. زمانی که قصد خرید کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی دارید، به‌خوبی در بین رنگ‌ها و طرح‌های مختلف جستجو کرده و نحوه‌ی استفاده‌ی مشتریان خود از این کیف‌ها را در نظر بگیرید. آیا مشتریان شما بیشتر از کوله‌ی پشتی استفاده می‌کنند یا ترجیح می‌دهند کیف را به دوش خود بیندازند؟ چه جنسی بیشتر با برند و مشتریان شما تناسب دارد؟

کیف‌های سمیناری و کنفرانس

کیف‌های سمیناری تبلیغاتی، در هر اتفاقی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند - جلسات کارگاهی، سمینارها، کنفرانس‌های دانشگاهی و یا گردهمایی‌های شرکتی. چراکه این کیف‌ها به عنوان یک تبلیغ، نه تنها برند و شرکت شما را به صورت کاملا حرفه‌ای به همگان معرفی می‌کنند، بلکه به استفاده‌کنندگان خود این امکان را می‌دهند تا از آن‌ها استفاده‌های زیادی بکنند.

77هر کیفی مناسب ارائه در سمینار نیست. سایز و طرح مناسب از اولین و مهم‌ترین عوامل برای ارائه‌ی یک کیف در سمینار می‌باشند. کاغذ A4 باید حتما در این کیف‌ها جای بگیرد. همچنین وجود نگهدارنده ی خودکار و قسمت‌هایی برای نگهداری کارت ویزیت می‌تواند تاثیر گذار باشد.

کیف و ساک ورزشی

شهرت برند خود را با استفاده از ساک‌های ورزشی افزایش دهید. مجموعه‌ی ساک‌های تبلیغاتی ورزشی ما، شامل طیف گسترده‌ای از سایزها و طرح‌ها مناسب برای همه‌ی افراد دارای سبک زندگی فعال می‌باشد.

این ساک‌ها برای فعالیت‌های ورزشی، سفر و یا تفریح مناسب‌اند. می‌توانید این ساک‌ها را در گردهمایی‌های بزرگ پخش کرده و یا آن‌ها را به اعضای جدید باشگاه ورزشی خود بدهید. ساک‌های ورزشی بزرگ و جادار، هدیه‌ای عالی برای هر ورزشکار می‌باشند. همچنین می‌توانید این ساک‌ها را در دبیرستان‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز ورزشی حرفه‌ای توزیع کنید.

66همیشه ویژگی‌هایی که استفاده‌کننده نیاز دارد را در نظر داشته باشید. در صورت استفاده از کیف‌های تبلیغاتی، برند شما تا مدت زیادی در معرض دید قرار خواهد گرفت. هرچه بیشتر به نحوه‌ی استفاده و انتظارات استفاده‌کننده‌ها توجه کنید، آن‌ها بیشتر از کیف شما استفاده می‌کنند.

ساک‌های خرید دستی تبلیغاتی

ساک‌های خرید تبلیغاتی، به دلیل داشتن استفاده‌های زیاد و گسترده، راهی مناسب برای نشان دادن برند خود به تعداد زیادی از افراد می‌باشند. مهم‌ترین مزیت ساک‌های خرید تبلیغاتی، چند بار مصرف بودن آن‌ها و قرار گرفتن در معرض دید عموم می‌باشد.

گزینه‌های تزییناتی در این ساک‌ها، به جنس مورد استفاده برای ساخت آن‌ها بستگی دارد. چاپ آرم بر روی این ساک‌ها یکی از گزینه‌هاست در حالی که در برخی از آن‌ها می‌توان از گل‌دوزی نیز استفاده کرد.

55ما برای هر سلیقه‌ای تدارک دیده‌ایم - از ساک‌های سنتی غیر بافتنی گرفته تا ساک‌های بزرگ دارای جیب‌های زیپ‌دار.

کیف‌های اداری و دانشجویی بنددار تبلیغاتی

کیف‌های دانشجویی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه‌ی مناسب برای دانشجویان و افراد مشابه کاربرد دارند. برای یک کیف مد روز که افراد جوان را به خود جذب کند، می‌توان از کیف‌های دانشجویی دارای رنگ‌های روشن و گیرا استفاده کرد. کیف‌های ما در رنگ‌بندی‌های بسیار متنوعی موجود هستند بنابراین شما می‌توانید یک مورد متناسب با برند خود را انتخاب کنید.

اگر به دنبال ظاهری شیک و شکیل می‌گردید، یک کیف تک رنگ که از دو جنس تشکیل‌شده را انتخاب کنید مانند کیف‌های پارچه‌ای و چرمی. همچنین برای چاپ روی این کیف‌ها، گزینه‌های مختلفی در مقابل شما قرار دارند. کیف‌های تبلیغاتی درجه یک، معمولا دارای جاهایی برای قرار دادن گوشی و تبلت نیز می‌باشند. این کیف‌ها برای کسانی که مدام در حرکت‌اند مناسب بوده و همچنین برای وسایل ارزشمندی مثل لپ‌تاپ، جای مخصوص و ایمن دارند. می‌توان در این کیف‌ها پورت مخصوص هدفون نیز تعبیه نمود.

44جلد دسته چک تبلیغاتی

ما  انواع مختلفی از کیف‌ها و جلدهای دسته چک را با استفاده از چرم درجه یک تولید می‌کنیم. از این کیف‌ها می‌توان برای حمل چندین دسته چک در سایزهای مختلف استفاده کرده و آن‌ها را از خطر خیس شدن و دیگر موارد آسیب‌زا حفظ نمود. کیف‌های دسته چک تولیدشده توسط ما، دسته چک را از خطرات احتمالی حفظ نموده و به طور گسترده در سرتاسر ایران مورد استفاده قرارگرفته‌اند. این کیف‌ها و جلدها نیز به عنوان هدایای تبلیغاتی و سازمانی بسیار مورد توجه هستند.

33جا کارتی و جلد مدارک تبلیغاتی

تنها در مورد تجارت صحبت نکنید، آن را نشان دهید... بر روی میز خود، بر روی میز آن‌ها، در دفتر کار و در منزل. مجموعه‌ی جا کارتی ها تبلیغاتی ما این فرصت را به شما می‌دهد تا برند خود را در معرض دید افراد زیادی قرار دهید. یک جا کارتی جیبی هر روز توسط استفاده‌کننده‌ی آن و مراجعین به دفتر او دیده می‌شود.

شرکت تبلیغاتی ارغوان طیف وسیعی از طرح‌های متناسب با نیازهای کاری و بودجه‌ی شما را ارائه می‌دهد. جا کارتی و جلد مدارک ساخته‌شده از پلاستیک یا چرم که با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شوند، هدایای خوبی برای ارائه در نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌های کاری‌اند. جا کارتی های فلزی حکاکی شده می‌توانند هدایای بسیار مناسبی باشند. آیا به دنبال یک جا کارتی تبلیغاتی هستید که بتوان آن را با خود همراه داشت؟ یک جا کارتی ساده، جیبی و همه کاره را انتخاب کنید.

22چاپ روی کیف تبلیغاتی


کیف‌ها مانند تی‌شرت ها، به عنوان بوم‌های نقاشی متحرک برای نشان دادن طراحی‌های جالب توجه به کار می‌روند. ما می‌توانیم بر روی کیف‌های تبلیغاتی عکس، طراحی‌های چهار رنگ و طرح‌های شبرنگ را چاپ کرده و یا بر روی آن‌ها گلدوزی و شبکه دوزی انجام دهیم. تنها کافی است آرم خود را برای ما ارسال کرده و نیازهای خود را بیان کنید تا ما شما را با کلکسیون کیف‌های متناسب آشنا کنیم.

کیف‌های تبلیغاتی استفاده‌های زیادی داشته و کاربرد آن‌ها تنها به خرید کردن محدود نمی‌شود. ما می‌توانیم این کیف‌ها را با لوگو و شعار شرکت شما گلدوزی، شبکه دوزی و یا چاپ کرده و آن را تزئین کنیم. بسیاری از کیف‌ها را می‌توان به عنوان هدایای سازمانی به‌کاربرده و شرکت ما پاسخ گوی تمامی نیازهای تبلیغاتی، متناسب با بودجه‌ی شماست.

شرکت تبلیغاتی ارغوان مجهز یه دستگاههای مختلف چاپی از جمله چاپ دیجیتال روی پارچه و چاپ طلاکوب روی انواع سطوح می باشد و از این رو کلیه خدمات طراحی و چاپ تبلیغاتی روی کیف ها در خود این شرکت  درکمترین زمان و با هزینه ای مناسب انجام  میگیرد.