بج و نشان سینه: انواع و قیمت

 

r11

بج‌های سینه یکی از پرکاربردترین محصولات و هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار و تجارت هستند. این هدایای تبلیغاتی کوچک که البته قابل‌حمل به همه جا میباشند، بخاطر پرداخت‌ کاری و نوع چاپ باکیفیت‌شان مورد توجه بسیاری در میان افراد در اماکن کاری قرارمی‌گیرند. به همین دلیل این بج و مدال‌های سینه، آیتمی مناسب برای نمایشگاه‌ها، هدایای تبلیغاتی، رویدادهای کاری شرکت و مهمانی‌ها و همایش‌های خیریه‌ای می‌باشند. آنها در انواع اشکال، رنگ‌ها و طرح‌ها و نیز چاپ‌های مختلف موجود می‌باشند تا برای هدایای تبلیغاتی کسب‌وکارهای مختلف مناسب باشند. بج‌هایی با بهترین کیفیت که لوگوی شما روی آن چاپ شده‌باشد موثرترین روش برای قویتر جلوه‌دادن برند و شرکت شما خواهند بود.

تنها باید از بج‌های چاپی و سفارشی برای جلب توجه مشتریان و مخاطبانتان استفاده کرد که از جنس فلزات درجه یکی باشند که ساختی باکیفیت و خلاقانه دارند. درغیراین‌صورت، تصویری منفی از برندتان بجاخواهند گذاشت.

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، انواع مختلفی از بج‌های لوگودار برای رویدادهای تجاری و بازاریابی مختلفی موجود است که قیمت آن‌ها برای هر نوعی از کسب و کار و با هر بودجه‌ای متناسب است. از مجموعه‌ی گسترده‌ای از بج و مدال‌های ما دیدن کنید و تنوع بسیاری از رنگ‌ها، اشکال، طراحی‌ها و مدل‌ها را که با نیازهای مختلف شما برای بازاریابی وتبلیغات‌تان تناسب دارند ببینید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و سفارش محصول میتونید با شماره 02122328260 تماس حاصل فرمایید.

 

کاربردهای بج و مدال سینه


از مدال و بج‌های تبلغاتی برای همه نوع تبلیغاتی استفاده می‌کنند. ما آنها را در اسرع وقت و بهترین قیمت برایتان تهیه میکنیم. یک مدال سینه یا بج می‌تواند برای هویت دادن به دفاتر و اماکن کاری و یا برای القای سریع پیام‌ها برای همه مورد استفاده قرار میگیرد.

سنجاق سینه، بج، مدال‌های نام و درجه همگی برای کاربردهای مختلفی  از جمله موارد زیر بکارمی‌روند:

 • برپایی صندوق‌های اعتباری
 • نشان دادن هویت و نام شرکت
 • مشخص ساختن پست کاری
 • تیم‌ها و فعالیت‌های مدرسه‌ای
 • رویدادهای ویژه
 • مدال‌هایی برای دستاوردهای ورزشی و علمی
 • میتوان آنها را نیز با فلزات مختلفی همچون لا، نقره و یا برنز ساخت و یا آنها را با پرداخت کاری جلا داد.
 • می‌توان بج و مدال‌های دورو یا یک روانتخاب کرد

 انواع بج و مدال سینه


به‌طور کلی بج و نشان سینه چند دسته میتوان تقسیم کرد:

بج‌های نام و عنوان

که ساخته شده از مواد و جنس باکیفیت میباشند از جنس پلاستیکی گرفته تا جنس هایPVC، آلومینیومی و فلزی این بج ‌ها ضد خش و پوسیدگی و نیز هدایای تبلیغاتی با طول عمری بالا هستند.این بج‌ها که با انواع چاپ و پرداخت‌کاری‌ها، مدل‌ها و طراحی‌ها سفارش داده می‌شوند، کلاس و نظم خاصی به محیط‌های کاری مثل اتاق جلسه هیئت مدیره و کنفرانس‌ها و سمینارها خواهند بخشید. ما همچنین بج‌های عنوان و نام را با قابهای شیشه‌ای و نیز پلاستیکی یا فلزی برای تبلیغات و هدایای شرکت ارائه میکنیم.

r6

بج‌های دکمه‌ای

در مجموعه متنوعی از بج‌های تبلیغاتی ما طیفی از بج‌های دکمه‌ای جالب توجه و چشمگیری وجود دارند که لوگو و نام شرکت شما با انواع چاپ دیجیتالی یا رنگ نقطه‌ای روی آنها قرار می‌گیرد. این بج‌های دکمه‌ای که از جنس فلزات و پلاستیک درجه ‌یک ساخته می‌شوند، ضدخش و بادوام می‌باشند و در اشکال مختلف مربعی، دایره و مستطیلی تهیه خواهند شد. علاوه‌ بر تنوع در سنجاق و نوع چسباندن آنها به لباس ما این بج‌ها را بنابر سفارش مشتری با یک آینه یا آهنربا در پشت آنها ارائه می دهیم.

بج‌های دکمه‌ای در انواع رنگ‌ها و سایزها تولید می‌شوند و می‌توانند هر نوع پیام تبلیغاتی ویژهای را نشان دهند. این بج‌ها برای یک رویداد و به‌عنوان یک هدیه تبیلغاتی مقرون بصرفه مورد استفاده قرار گیرند. هر پیامی را میتوان از یک متن و نوشته‌ای ساده تا تصویری طراحی شده  روی آن نشان داد. از مزایای این بج‌ها میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌ی پایین
 • سایزهای مختلف
 • هدایای فانتزی که بچه ها هم دوست دارند.
 • هر پیام و تصویری را می‌توان روی آنها پیاده کرد.
 • هدیه‌ای ایده‌آل

r5

بج‌‌های اپوکسی و چاپی

شرکت تبلیغاتی ما همچنین در ارائه‌ی بج‌های اپوکسی با لوگو و جزئیاتی از کسب و کارتان روی آن‌ها از تجربه کافی برخوردار است. این نوع بج و مدال‌های سینه در اشکال، اندازه‌ها، سایزها و پرداخت‌های متنوع تهیه می‌شوند. شما می‌توانید این بج‌ها را طبق بودجه‌ای که برای کار تبلیغات‌تان در نظر گرفته‌اید با انواع چسب‌ها و سنجاق‌ها سفارش دهید. همچنین می‌توانید آنها را همراه با دیگر هدایای تبلیغاتی مثل ست سنجاق‌های تزئینی و تبلیغاتی در بسته‌ی هدیه‌ای خود به دیگران تقدیم کنید.

r3

بج‌های لعابی

اگر بخواهید بج‌ها را به‌عنوان هدیه‌ای به مشتریان و یا به کارمندان ارائه دهید، بج‌های لعابی ما یک کیفیت و کلاس کاری را برای هر نوع بازاریابی فراهم می‌آورد. شرکت ما در زمینه‌ی تهیه‌ی بج و مدال‌های لعابی سخت یا نرم در عرض‌ها و طول‌های مختلف از تجربه‌ی بسیاری برخوردار است. بج‌های تبلیغاتی ما بخاطر داشتن قیمت مناسبشان، برای تبلیغات و فروش محصولات یا خدمات شما بسیار موثر واقع خواهند شد.

r4

بج‌های گلدوزی شده

این بج‌های گلدوزی شده نوعی دیگری از گزینه‌های تبلیغاتی هستند که برای لباس‌های کار و یونیفرم‌ها، لباس‌های ورزشی و انجمن‌ها مناسب می‌باشند. همچنین کاربردهای بسیاری برای نشان‌دادن درجات و دستاوردهایی مثل پیشاهنگی، دانش‌آموران پیش‌آهنگ، قهرمانان و غیره برای این بج‌ها وجود دارد. از چسب حرارتی نیز در پشت آنها استفاده می‌شود، که می‌توان بجای دوختن به روی لباس آنها را چسباند. از جمله مزایای این بج‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اشکال و سایزهای مختلف
 • مناسب برای علامتی گذاری و نشان دادن دستاوردها و درجات ورزشی
 • در تعداد اندک نیز موجود می‌باشند.
 • قابل اتوکشیدن

r5

تیم تبلیغاتی ما با استفاده از روش‌های چاپی پرکاربرد و مطلوبی می‌توانند این هدایای شرکتی را به صورتی حرفه‌ای و ماهرانه مختص شما و بنابر سفارش شما تهیه کنند به‌طوری‌ که این بج‌ها می‌توانند تصویر شرکت و کسب و کارتان را کامل سازند. طراحان ما می‌توانند این بج‌های تبلیغاتی را همراه با لوگو و نام شرکتتان طراحی کنند و ازینرو وقتی دریافت کننده‌ی این بج‌ها آنها را روی لباس، کیف ویا کلاه‌‌شان وصل میکنند، توجه بسیاری را به سمت برند شما جلب خواند کرد.