تابلو فلکسی فیس :طراحی و چاپ

b

سيستم فلکسي‌فيس يک انتخاب کاملاً متداول در صنعت براي تهيه تابلوهاي بزرگ (لارج فرمت) و بسيار بزرگ (سوپر لارج فرمت) مي‌باشد. شرکت تبليغاتي ارغوان يکي از بزگترين سازندگان تابلوهاي فلکسي‌فيس است که برترين فناوري‌هاي موجود را براي خلق يک تابلوي زيبا به کار مي‌گيرد. تابلوهاي فلکسي‌فيس، سازه‌هاي بسيار انعطاف‌پذيري هستند که هم براي تابلوهاي منور و هم تابلوهاي غيرمنور قابل استفاده مي‌باشد.

تابلوهاي فلکسي‌فيس از يک جعبه آلومينيومي سبک ساخته شده‌اند که معمولاً روي آن با پودر مخصوص و يک لايه پي‌وي‌سي (يا همان فيس) پوشش داده مي‌شود و لبه‌هاي لايه پي‌وي‌سي به گونه‌اي بر روي لبه‌هاي جعبه کشيده مي‌شود که درزهاي محل اتصال آنها مشخص نباشد.

پوسته روي تابلوها که از جنس پي وي سي است به صورت اختصاصي براي کاربردهاي بک‌لايت چاپ شده است تا نور تابيده شده از پشت، بنر گرافيکي روي اين پوسته را به طور کامل روشن کند.

تعداد زيادي از فروشگاه‌ها، هتل‌ها و مراکز تفريحي بزرگ و مشهور، کار چاپ و تهيه تابلوهاي فلکسي‌فيس خود را به شرکت تبليغاتي ما سپرده‌اند. ما با بهره‌گيري از آخرين نسل تجهيزات و دستگاه‌هاي چاپ، تصاوير مختلف را به صورت تمام ديجيتالي چاپ مي‌کنيم تا براي تمامي انواع لايت باکس‌ها و تابلوهاي فلکسي فيس مناسب باشد.

به منظور حفاظت بيشتر و افزايش طول عمر تابلوهاي فلکسي‌فيس، ما يک پوشش محافظ دولايه از نوع مات، رنگي يا لاکي شفاف را به صورت آپشن همراه با اين تابلوها عرضه مي‌کنيم. اين پوشش‌ها که از محصولات انحصاري خود ما مي‌باشد تابلوي شما را در برابر نور ماوراء بنفش آفتاب و آلودگي هوا محافظت مي‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و سفارش محصول می‌توانید با شماره‌های 2-22328260-021تماس حاصل فرمایید.

چرا از چاپ فلکسي براي ساخت تابلوها استفاده مي‌کنند؟


چند عامل مختلف در ابداع و توسعه استفاده از سيستم تابلوهاي فلکسي‌فيس نقش داشته‌اند که عبارتند از:

 • بزرگترين سايز ورق‌هاي مورد استفاده در اغلب بوردهاي تبليغاتي، 3 متر در 2 متر مي‌باشد. به عبارتي، هر تابلويي که اندازه بزرگتر از اين داشته باشد، نياز به يک درز و يک بست محکم براي اين درز دارد. وقتي که تابلوها در ارتفاع بالا نصب مي‌شوند، اين بست‌ها ممکن است به مرور زمان در اثر وزش باد، شل شود و شکل ظاهري تابلو را زشت و ناخوشايند سازد و در بعضي موارد هم مشکل ايمني براي اين تابلوها ايجاد کند.
 • ما مي‌توانيم پوسته‌هاي پي‌وي‌سي را در عرض‌هاي مختلف و با هر طولي که لازم باشد، بسازيم و به اين ترتيب، ديگر نيازي به تعبيه درز بر روي تابلوهاي فلکسي فيس وجود نخواهد داشت. اين ويژگي به طور خاص در مورد تابلوهايي که از پشت نوردهي مي‌شوند اهميت دارد، زيرا در اين صورت بنر روي تابلو به صورت کاملاً يکپارچه و بدون درز ديده خواهد شد.
 • ما مي‌توانيم رنگ جعبه آلومينيومي تابلو را نيز به صورت همرنگ با پوسته پي‌وي‌سي و مطابق با استانداردهاي رنگ رال (RAL) يا پنتون (Pantone) آماده کنيم.
 • تابلوهاي فلکسي‌فيس و جعبه‌هاي آلومينيومي آنها در شکل‌ها و اندازه‌هاي متنوعي از جمله به شکل تابلوهاي يک‌طرفه و دوطرفه قابل عرضه مي‌باشد.
 • تابلوهاي فلکسي‌فيس را مي‌توان علاوه بر شکل استاندارد آنها که به صورت چهارگوش است، در شکل‌ها و اندازه‌هاي متنوع ديگري از قبيل گرد، سه‌گوش، شش‌گوش و نامنظم نيز توليد کرد.

b1

ديگر مزاياي تابلوهاي فلکسي‌فيس عبارتند از:

 • دوام و طول عمر طولاني
 • نمايش رنگ‌ها به صورت واضح و روشن
 • توليد مداوم
 • تأثير بيشتر در معرفي و شناساندن برند
 • لمينت‌کاري با دستگاه و توسط لمينت مايع
 • افزايش دوام
 • افزايش مقاومت به اشعه‌هاي ماوراء بنفش آفتاب
 • ظاهر صاف‌تر و لطيف‌تر
 • انطباق دقيق بين رنگ‌ها
 • رنگ‌ها به طور صحيح با هم منطبق مي‌شوند.
 • نمايش واضح و صحيح رنگ‌ها در روز و شب
 • امکان نوردهي بي‌نظير به صورت انتخابي
 • فقط به قسمت‌هايي که لازم باشد نور تابيده مي‌شود و اين باعث کاهش آلودگي نوري خواهد شد.
 • امکان بهره‌برداري از چاپ اسکرين که دوام بالاي تابلو را تضمين مي‌کند.
 • رنگ خاکستري در پشت تابلو که باعث کاهش قابل ملاحظه‌اي در شدت تغيير رنگ‌ها در زمان نوردهي مي‌شود.

b3

انواع تابلوهاي فلکسي‌فيس


تابلوهاي فلکسي‌فيس در مدل‌ها و اندازه‌هاي سفارشي مختلفي از جمله به شکل يک‌طرفه و دوطرفه قابل توليد هستند. همچنين اين تابلوها را مي‌توان به اشکال مختلفي غير از چهارگوش، مانند تابلوهاي منور گرد و حتي تابلوهاي بزرگي که بر روي حروف و نوشته‌هاي آن نوردهي مي‌شود، تهيه کرد. بورد اين تابلوها نيز در رنگ‌هاي مختلفي عرضه مي‌شود و شما مي‌توانيد رنگ مناسب و مورد نياز خود را از بين آنها انتخاب کنيد. علاوه بر آن، پوسته روي تابلوهاي فلکسي‌فيس را مي‌توان به صورت تمام رنگي چاپ کرد تا به بهترين شکل با نياز شما مطابقت پيدا کند.

تابلوهاي فلکسي‌فيس منور

در ساختار تمامي تابلوهاي فلکسي‌فيس منور از رشته‌هاي لامپ LED که به صورت استاندارد در داخل تابلو جايگذاري شده‌اند، استفاده مي‌شود. لامپ‌هاي LED از مهم‌ترين محصولات مورد استفاده در اين صنعت محسوب مي‌شوند که به رنگ سفيد و چندين رنگ متنوع ديگر در بازار وجود دارند. اساس نوردهي به روش LED در واقع به صورت يک دستگاه سمي کنداکتور است که انرژي الکتريکي را مستقيماً به نور تبديل مي‌کند. بازدهي يک منبع نوري هم به زبان ساده عبارت است از نسبتي از انرژي الکتريکي که به نور تبديل مي‌شود (يعني تعداد وات انرژي نوري توليد شده و قابل رؤيت به ازاي هر وات از توان الکتريکي مصرف شده، صرف نظر از طول موجي که انرژي در آن ساطع مي‌شود). لامپ‌هاي LED نسبت به لامپ‌هاي التهابي (رشته‌اي) سنتي از مزاياي متعددي برخوردارند که از مهم‌ترين آن مي‌توان به مصرف انرژي کمتر، طول عمر بيشتر، استحکام فيزيکي بالاتر، اندازه کوچک‌تر و سرعت بيشتر سوئيچينگ آنها اشاره کرد.

b4

چاپ فلکسي در شرکت تبليغاتي ارغوان


شرکت تبليغاتي ارغوان قادر است بنرهاي بک‌لايت پي‌وي‌سي را به صورت تمام رنگي براي تابلوي لايت باکس فلکسي‌فيس شما در هر اندازه‌اي که باشد، توليد کند. بنرهاي قابل بازيافت نيز براي پاسخگويي به نياز احتمالي مشتريان، موجود است. با استفاده از تجهيزات پيشرفته ما اين امکان براي شما فراهم شده است که تصوير مورد نظر خود را مستقيماً از روي فايل ديجيتالي آن چاپ کنيد. همچنين با استفاده از پرينت‌هاي دوبل ما، شما مي‌توانيد تابلوهاي فلکسي فيس را به صورت روشن، واضح، رنگارنگ و منور داشته باشيد. براي تابلوهاي منور که نوردهي آنها به وسيله لامپ‌هايي که در داخل جعبه تابلو قرار دارند انجام مي‌شود، چاپ‌هاي نوع تراکم مضاعف (Double-density) بيشترين کارآيي را دارد.

b5