جا کلیدی و جا سوئیچی تبلیغاتی

17

يک کالاي تبليغاتي موفق، کالايي است که صاحب آن به دقت از آن نگهداري و مراقبت مي‌کند. هر شخصي به طور روزانه نياز به استفاده از نوعي جاکليدي براي نگه‌ داشتن کليدهاي خود دارد و همين عامل باعث مي‌شود که جا کليدي به عنوان يک هديه تبليغاتي بسيار خوب قابل استفاده باشد. جاکليدي‌هاي تبليغاتي يکي از رايج‌ترين انواع کالاهاي تبليغاتي هستند که دامنه قيمت آنها از انواع بسيار ارزان و کم‌هزينه شروع مي‌شود. پس مي‌توان از اين کالاي تبليغاتي به بهترين نحو براي يک تبليغ مؤثر و گسترده بهره‌برداري کرد.

ما در شرکت تبليغاتي ارغوان گزينه‌هاي بسيار زياد و متنوعي از جا کليدي‌هاي تبليغاتي را براي شرکت‌ها و صاحبان مشاغل مختلف ارائه مي‌کنيم. ما به شما پيشنهاد مي‌کنيم که از جاکليدي‌هاي تبليغاتي شرکت ما استفاده کنيد و از اين طريق به موفقيت‌هاي بيشتري در زمينه فعاليت تجاري خود دست پيدا کنيد. جا کليدي يک جزء ضروري و جدايي‌ناپذير از وسايل شخصي هر کسي است و به عنوان يک کالاي تبليغاتي مي‌تواند گزينه ايده‌آلي باشد.

نمونه‌های جاکلیدی تبلیغاتی شرکت ارغوان


جهت بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

 

مزایای جاکلیدی به عنوان یک هدیه تبلیغاتي


جاکلیدی‌های تبلیغاتی، کالاهایی ایده‌آلی برای یک تبلیغ موفق هستند زیرا از مزیت‌ها و ویژگی‌های مهمی برخوردارند که آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، بسیار مناسب می‌سازد. مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

کاربرد داشتن: مهم‌ترین و آشکارترین مزیت جا کلیدی‌ها آن است که کاملاً کاربردی هستند. همه ما کلیدهای مختلفی داریم که باید آنها را هر جا که می‌رویم همراه خود داشته باشیم و این کار بدون استفاده از جاکلیدی‌ ممکن نیست. به همین دلیل است که شما جاکلیدی‌های تبلیغاتی را تقریباً در هر جایی می‌توانید ببینید.

همیشگی بودن: جاکلیدی‌ها در هر جایی که فکر کنید، هستند. از جاکلیدی چه به عنوان هدیه تبلیغاتی و چه به عنوان یک هدیه کوچک استفاده شود، کالای بسیار خوبی است. اما ما به اغلب مردم توصیه می‌کنیم که تا وقتی جاکلیدی‌های تبلیغاتی مختلف به آنها داده می‌شود، بابت خرید جاکلیدی حتی به عنوان یادگاری هم پول پرداخت نکنند. به این ترتیب شانس نگهداری و مراقبت کردن از جاکلیدی‌های تبلیغاتی نیز به طور قابل ملاحظه‌ای بیشتر خواهد شد.

قابل حمل بودن: جاکلیدی وسیله‌ای است که هم در داخل خانه و دفتر کار و هم در خارج از آن به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابل حمل بودن جاکلیدی مشخصه بسیار مهمی است که نه تنها امکان منتشر شدن نام برند شما و دیده شدن بیشتر آن را فراهم می‌کند، بلکه احتمال نگهداری و مراقبت از آن توسط صاحبش نیز بیشتر می‌شود.

دوام و ماندگاری طولانی: جاکلیدی‌ها تا چندین سال دوام دارند و برای صاحب آن باقی می‌مانند. به طور کلی ما وسایل کوچک و کم حجم را خیلی راحت‌تر از اشیاء بزرگ و حجیم نگهداری می‌کنیم. جاکلیدی‌های تبلیغاتی از جنس مواد بسیار بادوامی مانند فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند. به همین دلیل اغلب جاکلیدی‌ها دوام زیاد و عمر طولانی دارند و از آنجا که هر روز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین باعث می‌شود که نام و برند شما تا مدت‌ها به طور مداوم در معرض دید مخاطبان قرار داشته باشد.

یک آگهی همیشگی: جاکلیدی‌ها بیان کننده شخصیت شغلی و جایگاه برند ما هستند. مشتریان شما به طور مداوم از جاکلیدی‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند و آن را هر جایی همراه خود می‌برند. بنابراین هر بار که از یکی از کلیدهای خود استفاده می‌کنند، نام و لوگوی شرکت شما یا برند شما که بر روی جاکلیدی حک شده است را می‌بینند و به این ترتیب به طور مرتب، شما و برندتان را به یاد می‌آورند. این باعث می‌شود که برند شما بیشتر دیده شود و جایگاه آن در دید مخاطبان ارتقاء پیدا کند.

جاکلیدی تبلیغاتی خود را انتخاب کنید


برای انتخاب نوع جاکلیدی تبلیغاتی خود، شما گزینه‌های بسیار زیاد و متنوعی از قبیل زنجیرهای فلزی، جاکلیدی‌های چرمی، جاکلیدی‌های چراغ قوه‌ای، حباب‌های حاوی مایعات و جاکلیدی‌های بازیافتی را در دسترس دارید. اگر برای انتخاب جاکلیدی تبلیغاتی خود نیاز به مشورت دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

تمامی انواع جاکلیدی‌ها را می‌توان بر اساس علاقه و دستور شما هر طور که دوست داشته باشید، به صورت سفارشی طراحی و تهیه کرد و لوگو یا نام تجاری شما را بر روی آن درج نمود.

جاکلیدی‌های تبلیغاتی ما شامل طیف گسترده‌ای از جاکلیدی‌های مختلف از جمله جاکلیدی‌های پلاستیکی که کاغذهای چاپ شده در داخل آن قرار داده می‌شود، دربازکن‌ها، حلقه‌های فلزی، جاکلیدی‌های چرمی، جاکلیدی‌های چراغ قوه‌ای و LED و جاکلیدی‌های فلزی باکیفیت می‌باشد. تقریباً هر دسته از کلیدهایی که یک شخص با خود دارد، دارای یک جاکلیدی تبلیغاتی می‌باشد و هر شرکتی با هر نوع زمینه فعالیتی می‌تواند یکی از انواع جا کلیدی‌های مناسب خود را برای فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده کند. شما هر نوع چاپ یا چرم‌کوبی یا حکاکی بر روی فلز را که دوست داشته باشید، ما چندین جا کلیدی تبلیغاتی مناسب و مورد پسند شما را در مجموعه خود داریم.

بهترین انواع جاکلیدی‌های سفارشی

با انتخاب جا کلیدی تبلیغاتی مناسب، شما می‌توانید شعار تبلیغاتی یا زمینه فعالیت شرکت خود را به بهترین شکل به دید مخاطبانتان برسانید. حتی بهتر است که شما اطلاعات تماس خود و پیام‌هایی که برای مخاطبانتان دارید را بر روی جاکلیدی‌های تبلیغاتی درج کنید تا مشتریانتان هر روز به هنگام استفاده از کليد خود اين اطلاعات را ببينند و هنگامي که از کليد خود استفاده نمي‌کنند نيز این اطلاعات را در کیف یا جیبشان به همراه خود داشته باشند.

در ادامه، انواع مختلفی از جاکلیدی‌های ساخت سفارشی که همیشه مورد استقبال مشتریان قرار داشته‌اند را مشاهده می‌کنیم:

جاکلیدی‌های تبلیغاتی فلزی

طرح و لوگوی شما را می‌توان با استفاده از چاپ مخصوص و یا حکاکی با لیزر بر روی جاکلیدی‌های فلزی درج نمود. این نوع از جاکلیدی شامل مدل‌های مختلفی از قبیل گرد، مربع، دربازکن بطری و چراغ‌قوه‌ای می‌باشد.

18-19

جاکلیدی‌های دربازکن بطری

جا کلیدی‌هایی که به شکل دربازکن‌هايی برای بطری‌ها ساخته شده‌اند و برند یا لوگوی شما بر روی آن درج می‌شود، برای استفاده در مهمانی‌ها خیلی محبوبیت دارند. این نوع از جا کلیدی‌ها از جنس فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند.

20

جاکلیدی‌های تبلیغاتی چراغ‌قوه‌ای

جاکلیدی‌های چراغ‌قوه‌ای از محبوبیت زیادی برای کارهای تبلیغاتی برخوردارند. این جاکلیدی‌ها از نظر کارایی خیلی مفید هستند و با استفاده از آنها دیگر در جاهای تاریک، سرگردان نخواهید ماند. نام و لوگوی شما را می‌توان بر روی تمامی انواع جاکلیدی‌های چراغ‌قوه‌دار که به صورت سفارشی ساخته شده‌اند، درج نمود.

24

جاکلیدی‌های شکل‌پذیر با فشار

این جاکلیدی‌ها با شکل‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته می‌شوند و می‌توانید از آنها به عنوان یک هدیه فانتری در کنفرانس‌ها، رویدادهای ورزشی یا نمایشگاه‌های تجاری استفاده کنید. ما انواع بسیار زیادی از این جاکلیدی‌ها را با شکل‌های متنوعی از قبیل توپ، حیوانات، اشیاء غوطه‌ور شونده بر روی آب و غیره عرضه می‌کنیم. نام، لوگو یا طرح مخصوص شما را می‌توان بر روی تمامی انواع این جاکلیدی‌ها درج نمود.

24-25

جاکلیدی‌های تبلیغاتی پلاستیکی

جاکلیدی‌های پلاستیکی را می‌توان به عنوان هدایای تبلیغاتی نسبتاً ارزان قیمت در نمایشگاه‌ها، گردهمایی‌ها و رویدادهای ورزشی در بین مشتریان پخش نمود. این جاکلیدی‌های پلاستیکی را می‌توان به عنوان جاکلیدی‌هایی برای باشگاه‌های ورزشی استفاده کرد. لوگو و طرح مورد نظر شما را می‌توان چه به صورت نام خالی و چه همراه با شماره و اطلاعات دیگر بر روی تمامی انواع جاکلیدی‌های پلاستیکی چاپ نمود. انواعی از جاکلیدی‌های پلاستیکی که از جنس پی وی سی یا اکریلیک ساخته می‌شوند به دلیل قیمت نسبتاً ارزانی که دارند، به طور گسترده‌ای به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

27

جاکلیدی‌های پی وی سی با طراحی سفارشی

این نوع از جاکلیدی‌های تبلیغاتی را می‌توانید با طرح و شکل مورد نظر خودتان و با هر رنگی که دوست داشته باشید، سفارش بدهید.

28