خدمات طراحی و چاپ تبلیغاتی

33

بسیاری از مواقع ابزار بازاریابی شما مربوط به اولین تصویری است که از شرکت شما در ذهن مشتریان تداعی می‌شود. به همین خاطر لازم است بهترین قدم را در این زمینه برداشته و به این منظور می‌توانید از خدمات چاپ استفاده کنید. در عمل، عملیات چاپ فرآیندی برای تولید مجدد متن و تصویر با استفاده از یک الگو یا قالب اولیه می‌باشد. امروزه شرکت‌های بازاریابی از طراحان گرافیک باتجربه به دلایل مختلف و متعدد استفاده می‌کنند، اما دو حوزه اصلی بلندمدت در فعالیت این شرکت‌ها وجود دارد که نیازمند انواع مختلف طراحی می‌باشد. این دو حوزه عبارت‌اند از تبلیغات برند و بازاریابی تبلیغاتی.

خدمات طراحی و چاپ ارائه‌شده در این شرکت باعث شده این شرکت در بین معروف‌ترین شرکت‌های طراحی و چاپ فعال در بازار قرار گیرد. هنگامی‌که مشتریان به شرکت ما مراجعه می‌کنند، متخصصان ما همه جنبه‌های خاص مربوط به فعالیت و نیازهای آن‌ها را به‌طور دقیق بررسی و تحلیل می‌نمایند؛ پس از بررسی این نکات، برای ارائه خدمات موردنظر برنامه‌ریزی مناسب را انجام داده و خدماتی را به مشتری ارائه می‌کنند که بتواند به‌درستی اهداف و خواسته‌های آن‌ها را تأمین نماید.

متخصصان ما تمام توجه خود را به تک‌تک مشتریان معطوف می‌کنند، زیرا لازم است ارزش هر یک از مشتریان در بالاترین سطح ممکن تعریف شود. علاوه بر این، ما از نیاز به بهینه‌سازی هزینه‌ها مطلع هستیم و اعتقادی به فروش نامناسب خدمات و محصولات خود به مشتریان نداریم.

34

در این شرکت خدمات طراحی، چاپ و تحویل به‌صورت دست اول برای جلب رضایت مشتری و معرفی محصولات در بازار انجام می‌شود. تیم متخصصان ما در این مرکز هنگام ارائه خدمات مطمئن می‌شوند برند موردنظر شرکت شما به‌خوبی در هر یک از خدمات حرفه‌ای چاپ و طراحی منعکس شود. این شرکت می‌تواند مجموعه متنوعی را برای معرفی محصولات شما در بازار ارائه کند که تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند:

35

طراحی


مفهوم طراحی چیزی بیش از استفاده خلاقانه از امکانات موجود برای ساخت وسایل جذاب برای افراد به‌منظور جلب‌توجه آن‌ها است. در حقیقت طراحی را می‌توان در حوزه یک فعالیت هنری تعریف کرد. درواقع، هر پروژه‌ای که در شرکت ما انجام می‌شود دارای مجموعه‌ای از اهداف منحصربه‌فرد می‌باشد که در پایان پروژه می‌بایست این اهداف تأمین شوند. به‌این‌ترتیب خدمات ارائه‌شده در این مرکز باید به صورتی باشد که افراد را به یک سمت خاص هدایت کند.

مشتریان ما می‌توانند شامل مجموعه‌ای از شرکت‌ها و نیز اشخاص حقیقی باشند. طراحی تبلیغات و تصویرسازی، نوع عکس‌ها، فونت‌ها و سایر ابزارهای به‌کاررفته برای ارائه خدمات در این حالت می‌بایست به صورتی باشند که نظر مشتریان بالقوه را به خود جلب کرده و باعث معرفی محصولات یا حتی فعالیت‌های شرکت به آن‌ها شوند. به همین خاطر طراحان باتجربه این شرکت می‌دانند که تصویر تجاری، یک بخش بسیار مهم در فعالیت مشتریان ما است که در دستیابی به اهداف تعیین‌شده نقش مؤثر دارد.

متخصصان ما به‌طور نزدیک با شما کار می‌کنند تا بتوانند یک نوع خدمات هنری با ظاهر منحصربه‌فرد و شکیل که بتواند درواقع اصل محتوای پیام شمارا در برداشته باشد، برای شما طراحی نمایند. در طول فرآیند طراحی، متخصصان ما پیام کلی بازاریابی شما و نیز الزامات مربوط به معرفی محصولات را به‌طور دقیق موردتوجه قرار می‌دهند و به‌این‌ترتیب می‌توانند بهترین کیفیت ممکن را در طراحی نهایی و تبلیغ محصولات به شما ارائه کنند.

چاپ


امروزه پرینت‌های مدرن در سایزهای بزرگ با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در چاپخانه‌ها تهیه می‌شود، درحالی‌که پرینت‌های کوچک را می‌توان با یک پرینتر دیجیتالی نیز تهیه کرد. باوجودی که کاغذ رایج‌ترین ماده اولیه مورداستفاده در فرآیند چاپ است، امروزه به‌طور مکرر از مواد دیگر همچون فلزات، پلاستیک، پارچه و مواد کامپوزیت نیز به این منظور استفاده می‌شود. به همین خاطر باید توجه داشت کاغذ نقش اصلی را در خدمات چاپ داشته و به همین خاطر از اهمیت خاص برخوردار است.

در شرکت تبلیغاتی ارغوان متخصصان ما ترکیبی از خلاقیت و تجارت را جهت کمک به شما برای تعریف روش‌های جدید انتقال پیام منحصربه‌فرد به مشتریان، مورداستفاده قرار می‌دهند. به‌عنوان بخشی از خدمات ارائه‌شده، متخصصان ما زمان لازم  برای شناسایی و درک نیازهای خاص شما را در اختیارتان قرار می‌دهند و برای برآورده کردن این نیازها، این شرکت مجموعه متنوعی از خدمات تبلیغاتی، طراحی و چاپ را به شما ارائه می‌کند.

توانایی‌های وسیع این شرکت در حوزه طراحی و چاپ این امکان را فراهم کرده که بتوانیم کلیه پروژه‌های مربوط به این حوزه از طراحی کارت‌های تجاری تا گزارش‌های سالانه را با بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام دهیم. در این شرکت خدمات استثنایی چاپ دیجیتال یا افست به روش‌ها و حالت‌های مختلف به مشتریان ارائه می‌شود.

به همین خاطر لازم است همین امروز نیازهای خود را در حوزه طراحی و چاپ با ما در میان گذارید. شرکت ما مفتخر است که با علاقه هر چه تمام با شما برای یافتن راهکارهای خلاقانه جهت انتقال پیام‌های تجاری و تبلیغ محصولات همکاری کند.

به‌عنوان یک شرکت متخصص در حوزه طراحی و چاپ، این شرکت بسیاری از خدمات بین شرکتی را که انتظار ارائه آن‌ها در یک محل وجود ندارد، برای مشتریان خود انجام می‌دهد. در حقیقت شرکت ما هر آنچه را که تصور کنید، در حوزه خدمات چاپ ارائه داده، همچنین امکان بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی و فروش را در جهت رشد تجارتتان در اختیار شما قرار می‌دهد.