خودکار و نوشت‌افزار تبلیغاتی

ورونا1

خودکار، ابزار تبلیغاتی مناسب برای گسترش تبلیغات با کمترین هزینه در میان گروه بزرگی از افراد است. هرکسی می‌تواند از خودکارهای زیادی استفاده کند، خواه یک مدیر، یک دانش‌آموز، یک کارمند یا یک مصرف‌کننده باشد. خودکارها، مدادها و ماژیک‌های تبلیغاتی بخش بزرگی از برنامه‌های تبلیغاتی شما خواهند بود.

در مواقعی که آگاهی کافی درباره تبلیغات کسب‌وکارتان ندارید، خودکارهای سفارشی می‌توانند برای شروع کار به شما کمک کنند که با آن، کسب‌وکارهای جدید تبدیل به یک برند آشنا در میان افراد شوند و اگر شرکتتان به دنبال گسترش و ترویج کار است، خودکارهای تبلیغاتی می‌توانند در اشاعه تبلیغات و کارتان مناسب باشند. این خودکارهای تبلیغاتی باقیمتی بسیار مناسب، برند شمارا آن‌طور که انتظار دارید در معرض دید قرار می‌دهند. می‌توانید آن‌ها را همراه با محصولات تبلیغاتی برای تبلیغات موردنظرتان تقدیم کنید و در تبلیغات خود موفق باشید.

اگر می‌خواهید تبلیغاتتان را با ابزار سنتی نوشتاری انجام دهید و لوگوی شرکتتان را روی یکی از انبوه ماژیک‌ها، خودکارها یا مدادهای تبلیغاتی‌ قرار دهید پس نگاهی به لیست محصولات ما بیاندازید و محصول مناسب کار خود را انتخاب کنید. نوع خودکارها، مدادها، ماژیک‌های ما محدود نیستند. انواع محصولات نوشت‌افزار شامل انواع ماژیک‌ها، خودکارهای فلزی، پلاستیکی، ساده و مخصوص، مدادهای اتد، خودکارهای چندکاره، ست خودکار و ست‌های هدیه‌ای می‌باشند.

برای آگاهی و انتخاب خودکار و نوشت‌افزار تبلیغاتی شرکت خود با ما تماس بگیرید.

نمونه خودکارهای تبلیغاتی شرکت ارغوان


برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید 

اهمیت خودکار تبلیغاتی در تبلیغات


  • خودکارهای سفارشی یکی از راحت‌ترین محصولات تبلیغاتی برای توزیع می‌باشند.
  • آن‌ها کوچک، جمع‌وجور، چشمگیر و قابل‌استفاده در هرزمانی هستند.
  • همراه داشتن آن‌ها مفید و کاربردی است.
  • خودکارهای تبلیغاتی محصولاتی مقرون‌به‌صرفه، با نگه‌داری آسان هستند که هرکسی با دریافت آن خوشحال می‌شود زیرا همگی به آن برای نوشتن احتیاج دارند.
  • خودکارها یکی از محصولات عمده واصلی در هر کسب‌وکار و هر خانه‌ای می‌باشند.
  • این ‌یک محصول و هدیه‌ای زیبا و بادوام است که هرکسی دوست دارد با این خودکارهای زیبا و روان بنویسد. درنتیجه این کار، مشتریان شما بخاطرخودکار هدیه تبلیغاتی شما که نام و لوگوی برندتان روی آن چاپ‌شده است قدردان خواهند بود. هر زمان که یک مشتری از آن خودکار استفاده کند، تبلیغات شمارا خواهد دید که این میزان دیده شدن نام سازمان و کسب‌وکارتان را افزایش می‌دهد. خودکارهای تبلیغاتی در دست مشتریانتان، به کسب‌وکار شما رونق می‌بخشد.
  • روی این خودکارها را می‌توان با فونت‌ها و طراحی بسیار متنوعی چاپ کرد، که این باعث می‌شود که نوشت‌افزار تبلیغاتی خود را به بهترین نحو ارائه دهید.
  • شرکت‌های بزرگ و کوچک می‌توانند از خودکارهای تبلیغاتی برای بازاریابی کسب‌وکارتان استفاده کنند. می‌توانید خودکارها را از یک خودکار تا هزاران خودکار سفارش دهید، پس می توانید مقیاس خرید خود را متناسب با اندازه کسب‌وکارتان یا تعداد مهمانان مورد انتظار در رویداد یا مشتریانتان انتخاب کنید.
  • خودکارها ابزاری مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات یک کسب‌وکار هستند،اگر آن‌ها را صورت عمده سفارش دهید قیمت هر خودکار کمتر می‌ شود. با این کار می‌توانید آن‌ها را در غرفه‌های نمایشگاهی به افراد بسیاری تقدیم کنید یا آن‌ها را به مشتریانی که همیشه به محل کارتان رفت و آمد دارند اهدا کنید.

انواع خودکار تبلیغاتی


 

ما به شما تنوع گسترده‌ای از رنگ‌های روشن، یکنواخت و رنگ‌های ترکیبی ارائه می‌دهیم. رنگ‌های نیمه شفاف و مات، خودکار شمارا جذاب‌تر و مهیج‌تر می‌سازند. خودکارهایی ساخته‌شده از مواد بازیافتی و مواد قابل بازیافت نیز موجود هستند.

خودکارهایی با سر گرد هنوز محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نوشت‌افزار هم در شبکه‌های توزیع خرده‌فروشی وهم در کارهای تبلیغاتی می‌باشند،پس می‌توانید مدل فشاری، پیچشی یا مدل درپوش دار آن را انتخاب کنید. ما هرچه که شما به آن نیاز دارید تهیه می‌کنیم: از خودکارهای دسته فلزی و بارنگ شفاف گرفته تا خودکارهایی با طراحی‌های چندمنظوره؛ طراحی‌های بسیار متنوعی برای انتخاب شما موجود است.

خودکارهای ارزان و کم‌هزینه با طرح‌ها و نوشته‌های تبلیغاتی تک‌رنگ یا چندرنگ روی سطحشان توزیع می‌شوند که تعدادشان گاهی به صد هزارتا هم می‌رسد.

2

انواع دیگر نوشت افزارها


مدادهای تبلیغاتی

مدادها نیز نقش زیادی در کارهای تبلیغات دارند. مداد مناسب برای تبلیغاتتان را از میان مدادهای چوبی استاندارد باقیمت مناسب، مدادهای نجاری و مدادهای اتد انتخاب کنید. هریک از این نوع مدادها نیاز شمارا برای مخاطبان و مشتری‌هایتان، چه کودک و یا کسبه یا کارمندان باشند، فراهم می‌کند. آگهی تبلیغاتی‌تان را روی یک محصول تبلیغاتی قرار دهید که توزیع انبوه آن کمترین هزینه را برایتان در پی داشته باشد.

3

ماژیک‌های تبلیغاتی

ماژیک‌هایی با چاپ تبلیغاتی روی آن‌ها در مدل‌ها و اشکال بسیار متنوعی موجود هستند. بعضی از آن‌ها همراه با خودکارهایی در یک سر دیگرشان و بعضی دیگر با مشخصه‌های تبلیغاتی همراه هستند.

4

ست‌های تبلیغاتی خودکار و مداد

ست‌های تبلیغاتی خودکار و مداد، هدایای تبلیغاتی ویژه‌ای هستند که به مدیران و مشتریانی با پست مدیریتی اهدا می‌شود. این خودکارها با بسته‌بندی شیک وساخته شده از جنسی باکیفیت و ظاهری لوکس جلوه‌ای زیبا و قابل‌توجهی به شرکت و محصولاتتان می‌بخشند.

5

روان‌نویس‌ها

آخرین نوعی که وارد مجموعه‌ی نوشت‌افزارها شده است، روان‌نویس‌ها هستند. با جوهری بسیار روان و خط نوشتاری شبیه به خودنویس‌های زمان قدیم، روزبه‌روز به محبوبیت و کاربرد آن‌ها در زمینه ‌هدایای تبلیغاتی دست می‌یابند. جلد این روان‌نویس‌ها همانند جلد خودکارهای روکش‌دار معمولی است و این قلم‌ها، گزینه‌ی مناسبی برای هدایای ویژه و مدیریتی می‌باشند.

6

موارد تبلیغات با خودکار تبلیغاتی


مصرف‌کنندگان و مشتریان بالقوه، انجمن‌ها و شرکای کاری همیشه از بذل و بخشش‌های کوچک مثل یک نوشت‌افزار خوشنود می‌شوند، البته هرگاه که نام، لوگو، آدرس وب‌سایت و اطلاعات تماستان برای دریافت‌کنندگان این هدایا چاپ می‌شود، احتمالا با علاقه‌ی بیشتری به یاد شما و کسب‌وکارتان می‌افتند.

اگر به هر بیمارستان یا درمانگاهی سری بزنید این موضوع بیشتر برایتان ثابت می‌شود.

گروه‌های صنعتی و مراکز کاری دیگر که خودکارهای تبلیغاتی را به‌عنوان هدیه‌ای تبلیغاتی ارائه می‌دهند شامل بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و خرده‌فروشی‌ها می‌شوند.

این خودکارها در محل کار، خانه و در جلسات یا در جاده کاربرد دارند. می‌توانید خودکارهایی با نوک جمع شدنی یا ثابت را در رنگ‌های سیاه و آبی با جلدهای باریک و یا پهن انتخاب کنید. ارزان بودن همیشه به معنای کسل‌کنندگی و بیهوده بودن نیست.

انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب


برای انتخاب خودکار مناسب برای برندتان، این موضوع را در نظر بگیرید که مخاطبان شما چگونه از این خودکارها استفاده خواهند کرد. در هنگام انتخاب بهترین خودکار، خودکار پلاستیکی معمولی با یک خودکار ویژه‌ی مدیریتی تفاوت بسیاری دارد. مهم است که بدانید چه زمانی از کدام نمونه برای تبلیغاتتان استفاده کنید.

نکته‌ی اصلی در انتخاب خودکار تبلیغاتی‌تان انتخاب آن متناسب با مخاطبان شماست. پس در هنگام انتخاب خودکار مناسب، هزینه نباید زیاد اهمیت داشته باشد. البته خودکارهای گران‌قیمت نیز جایگاه ویژه‌ای دارند. خودکارهای فانتزی برند شمارا بیشتر در معرض دید قرار می‌دهند و شمارا از دیگر کمپانی‌ها متفاوت می‌سازند. برای داشتن تبلیغاتی کلاسیک و شیک‌تر، خودکارهای فلزی با طراحی ماهرانه و زیبا را انتخاب کنید.

 

شرکت تبلیغاتی ارغوان همچنین خودکارهای ژله‌ای و خودکارهای چندمنظوره‌ای را با نوک‌های سوزنی و حتی ماژیک‌های متنوعی را به شما ارائه خواهد داد. خودکارهای تبلیغاتی هدایای ارزشمند و روشن‌فکرانه هستند و شما می‌توانید از میان مجموعه خودکارهای ما، خودکار مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شرکت تبلیغاتی ارغوان مدل‌های بسیاری از انواع نوشت‌افزار را ارائه می‌دهد و به شما در انتخاب محصولی مناسب برای تبلیغات شما یاری می‌رساند.

چاپ روی خودکارها و مدادها


با تکامل روش‌های چاپ سریع و باکیفیت و نیز بخاطر داشتن سطحی مناسب برای تبلیغات روی خودکارها، این هدایای تبلیغاتی موردتوجه و محبوبیت بیشتری قرارگرفته‌اند. این روش‌های جدید چاپ شامل کاربرد دستگاه‌های بسیار پیچیده‌ای می‌شوند که روی سطوح دوار با دقت و ظرافت، نوشته‌ها و طرح‌ها را چاپ می‌کنند. نتیجه‌این تکنولوژی‌ها تصویری بسیار دقیق است که هزینه بسیار پایینی را هم صرف کرده است. دیگر روش‌های پرهزینه، چاپ بروی برآمدگی‎های اضافه‌شده به خودکار یا دسته‌ی آن و یا در قسمت بالای خودکار می‌باشد.

 

خودکارهای تبلیغاتی، مدادها و ماژیک‌ها فرصتی عالی در تبلیغات شما هستند، زیرا هرقدر که مشتریان شما از این نوشت‌افزار‌ها استفاده کنند، لوگو و تبلیغاتتان نیز در معرض دید قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی مناسب‌ترین نوشت‌افزار برای تبلیغاتتان می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.