درباره ما

درباره ما

درباره ما

 

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان تشکیل شده از تیمی کار بلد و تحصیل کرده و تجربی در زمنیه طراحی و چاپ و تبلیغات که پس از طی کردن دوره های آکادمیک سابقه بسیار قوی در زمنیه چاپ را با خود حمل می کنند.

رسالت گروه چاپ و تبلیغات ارغوان راهنمایی مشتریان برای گرفتن تصمیم بزرگ است و ارزو داریم بتوانیم روزی اول مشاور خوب باشیم.

شرکت تبلیغاتی ارغوان چاپ

شرکت تبلیغاتی ارغوان در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد و یکی از شرکت‌های تبلیغاتی موفق در ایران در زمینه‌ی تبلیغاتی فضای داخلی و خارجی با بیش از چندین نمایشگاه در سراسر کشور می‌باشد. شرکت تبلیغاتی ارغوان ارائه ‌کننده‌ی انواع خدمات چاپ و تبلیغات از جمله موارد زیر به شرکت‌ها و مؤسسات است:

 • انواع بنر استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی
 • خدمات غرفه آرایی
 • چاپ روی انواع محصولات (کارت ویزیت، اوراق اداری، پارچه و…)
 • خدمات طراحی و چاپ
 • انواع هدایای تبلیغاتی
 • طرح جلد کتاب
 • طراحی سی دیهای

و به برندهای داخلی در سراسر کشور در کسب مخاطبین گسترده و تبلیغات روزانه آن‌ها یاری می‌رساند.

کیفیت، خلاقیت و حرفه‌ای بودن در مرکز کار ما قرار دارد و بر پایه این اصول به کارمان رونق و شهرت بخشیده‌ایم. مشتریان ما به خاطر کیفیت بالای خدمات، خلاقیت در امر تبلیغات کلیه‌ی کارهای تبلیغاتی‌شان را به ما می‌سپارند و به ما وفادار باقی می‌مانند و ما نیز تمام توان خود را صرف در رسیدن به اهداف موردنظرشان خواهیم کرد.

اهداف شرکت تبلیغاتی ارغوان چاپ


 

هدف ما در امر تبلیغات، ترویج و اطلاع‌رسانی درباره محصولات و خدمات شرکت‌ها از روش‌های مختلفی همچون تبلیغات نمایشگاهی، تبلیغات محیطی، هدایای تبلیغاتی و چاپ انواع محصولات می‌باشد تا فروش محصولات و خدمات را ارتقا بخشیم. در سراسر جهان، تبلیغات به یک بخش اساسی و لاینفک در دنیای کار و تجارت تبدیل‌شده است؛ و شرکت تبلیغاتی ارغوان نیز سعی در برندسازی و فروش بالای محصولات در درازمدت خواهد کرد.

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان آماده ارائه خدمات طراحی و چاپ انواع کاتالوگ، فولدر، بروشور، طراحی آرم، ست اداری و طرح جلد کتاب و همچنین طراحی سی دیهای مالتی مدیا (کاتالوگ الکترونیک چند رسانه ای)، بصورت کاملا حرفه ای در خدمت شرکت ها، سازمانها و افراد حقیقی میباشد.

وقتی به شرکت تبلیغاتی ما مراجعه می‌کنید مشاورین تبلیغاتی ما به‌ راحتی همه رازها، حقایق و اهداف کاری شما را کشف خواهند کرد تا پی ببرند که دقیقا خواست شما از تبلیغات چیست و این راه درستی برای آغاز کار تبلیغات شما خواهد بود.

اهداف اصلی ما در این شرکت از این ‌قرار است:

 • خلاقیت، خلاقیت، خلاقیت
 • کیفیت بالا و خدمات حرفه‌ای درزمینه‌ی تبلیغات و بازاریابی
 • بازاریابی و تبلیغاتی که نتایج مؤثر و وسیعی برای مشتریانمان خواهد داشت.
 • صرف تمام توان و وقتمان برای رسیدن مشتریان به اهدافشان
 • ارائه‌ی بهترین خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

خدمات طراحی و چاپ شرکت تبلیغاتی ارغوان


شرکت تبلیغاتی ارغوان یک شرکت خدمات و چاپ تبلیغاتی با چندین سال تجربه در تبلیغات شرکت‌هاست و به آن‌ها در رساندن پیام‌های تبلیغاتی‌شان از طریق راه‌ها و روش‌های نوآورانه به تمام مخاطبینشان یاری می‌رساند. درزمینهٔ خدمات چاپ، به مشتریانمان کلیه خدمات چاپی اعم از موارد زیر را ارائه می‌کنیم:

کارکنان ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان متخصص در زمینهٔ ی طراحی و خدمات چاپ برای تبلیغات می‌باشند. ما تیمی از افراد مختلف برای فعالیت‌های مختلفی مثل کپی‌برداری، برنامه‌ریزی و غیره در این شرکت داریم و از تخصص و دانش این افراد برای این کاربردها به بهترین نحو استفاده می‌کنیم و با یک هدف و با یک تیم حرفه‌ای به کار خود ادامه می‌دهیم.

تیم تبلیغاتی ما، کارهای طراحی، چاپ و خدمات بازاریابی و تبلیغات را بنابر سلیقه و اهداف شما ارائه خواهد داد. ما در تمام ‌کارهای تبلیغاتی و با هر اندازه‌ای و در هر زمینه‌ای، از چاپ کارت ویزیت گرفته تا چاپ ست‌های کامل اوراق اداری در پروژه‌ها و خدماتتان به شما یاری خواهیم کرد.

طراحان گرافیکی ما با مدرن‌ترین و بروزترین تکنولوژی و تجهیزات طراحی کار می‌کنند، پس به شما بهترین کیفیت را در کار تبلیغاتتان تضمین خواهیم کرد. مجدداً به این نکته اشاره می‌کنیم که هدف ما رسیدن شما اهدافتان و ایجاد روابطی حرفه‌ای است که برای سالیان متمادی ادامه خواهند داشت.