ساک دستی تبلیغاتی و انواع آن

ساک دستی

یکی از پرتکرارترین آیتم‌هایی که در هنگام خرید یا در هنگام قدم زدن در خیابان می‌بینید، یک ساک دستی با آرم چاپ‌شده روی آن است؛ با بودجه‌ای نسبتاً اندک شما می‌توانید ساک‌های دستی تبلیغاتی برای کارتان داشته باشید که لوگو یا پیام تبلیغاتی‌تان را در معرض دید همگان قرار می‌دهد. ساک‌های دستی تبلیغاتی بهترین راه برای تبلیغ کسب‌وکارتان هستند . طرح آرم و لوگوی چاپ‌شده‌ی شرکتتان را روی ساک‌های خرید با کیفیت ما قرار دهید و از بیرون جمعیت ببینید که مشتریان شما چگونه برایتان با این ساک‌های دستی تبلیغ می‌کنند.

 

ساک‌های ما یک روش برندسازی با هزینه‌ی مناسب هستند که با بهترین متریال و موادبکاررفته و در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف موجود می‌باشند. ما همچنین رنگ‌های خاصی را بر روی مورد درخواستی تطابق می‌دهیم.

برای اطلاع دقیق‌تر از انواع ساک دستی‌ها و جنس و هزینه با ما تماس بگیرید.

استفاده از ساک‌های دستی برای تبلیغات


ساک‌های دستی یک وسیله‌ی تبلیغاتی بسیار متنوع هستند که به‌آسانی می‌توان آن‌ها را بین کارکنان و عامه‌ی مردم و نیز مشتری‌های فعلی و بالقوه توزیع کرد، تا درنتیجه‌ی آن آگاهی افراد از برند شما افزایش یابد .

 تصور کنید که چند نفر در یک برهه‌ی زمانی کوتاه، پیام تبلیغاتی شمارا بروی یک ساک دستی تبلیغاتی در یک مرکز خرید شلوغ، خیابان پررفت و آمد یا یک کنفرانس ببینند. نتیجه آن بیشتر شناخته شدن برند شما خواهد بود.

ساک دستی، به خاطر هزینه‌ی پایین و روشی آسان برای تبلیغ محصولتان یک ابزار تبلیغاتی ایده آل است. این ابزار نه‌تنها کالاهای شما را به شخصی که ساک تبلیغاتی‌تان را به وی می‌دهید تبلیغ می‌کند، بلکه همچنین هرکسی که آن فرد را هنگامی که در مرکز خرید یا یک نمایشگاه و هر محلی قدم میزند می‌بیند، برند شمارا نیز خواهد دید.

ساک دستی‌های پلاستیکی و کاغذی تبلیغاتی نه‌تنها یک وسیله‌ی کاربردی برای تبلیغ شرکت شما می‌باشد بلکه حمل و توزیع وسیع آن‌ها چه برای مقدمات کارتان و یا برای رویدادهای تجاری‌تان کاری آسان است.

18

موارد کاربرد ساک‌های تبلیغاتی


شاید بخواهید ساک دستی‌های تبلیغاتی را به بازدیدکننده‌های غرفه‌ی نمایشگاهی‌تان بدهید و یا شاید خریدهای مشتریانتان را در آن قرار دهید، درهرحال این ساک‌ها در انواع نقش‌ها و طرح‌های مختلفی وجود دارند.

ما به‌عنوان یک شرکت برجسته درتامین محصولات تبلیغاتی، در ارائه‌ی اجناس با کیفیت و کالاهایی تخصص داریم که می‌توان لوگوی شرکت و کسب‌وکارتان و اطلاعات تماس (یا هر اطلاعات مورد نیاز دیگرتان)، را روی آن‌ها چاپ کرد.

انواع ساک دستی‌های تبلیغاتی


در اینجا، در شرکت تبلیغاتی ارغوان، مجموعه‌ی متنوع و گسترده‌ای از ساک‌ها داریم تا از بین آن محصول موردنظرتان را انتخاب کنید. ما به تمام نیازهای شما برای طراحی و بودجه پاسخگو هستیم. با داشتن دامنه‌ی وسیعی از محصولات، مشکلی در یافتن محصول مناسب برای برند و بودجه‌ی شما وجود نخواهد داشت و خدمات مشتری‌مان پاسخگوی تمام سؤالات شما خواهد بود.

با بالارفتن سطح آگاهی درباره‌ی محصولات سازگار با محیط، ساک‌های دستی تجزیه پذیردر طبیعت در صدر این فهرست هستند یا انواع دیگر ساک‌های دستی کاغذی، ساک‌های لایه‌ای و ورقه‌ای (لمینتی) با دسته‌های بنددار و یا به صورت ساک‌های کاغذی قابل بازیافت و هر نوعی از این ساک‌های سازگار با محیط، شرکت شما را در رتبه‌ی بالایی در یک مقیاس محیطی قرار خواهد داد.

ما یکی از جامع‌ترین مجموعه‌ی ساک دستی‌های چاپی موجود را ارائه می‌دهیم. مشتریان درواقع از مدت‌زمان آماده‌سازی کوتاه، قیمت‌های رقابتی و زمان بازگشت و نتیجه‌ی سریعی بهره خواهند برد. این ساک‌های دستی خرده‌فروشی مخصوص خرید برای نمایشگاه‌ها بسیار پرطرفدار هستند وقتی‌که مشتریان نمی‌خواهند بیش‌ازحد و از چندین هزار ساک دستی استفاده کنند.

در اینجا به برخی از انواع ساک دستی اشاره می کنیم:

ساک‌های دستی پلاستیکی

دامنه‌ی ساک‌های پلاستیکی برای شروع کار با ساک‌های دستی باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه بسیار گسترده است و هم برای رویدادهای تجاری وهم فروشگاه‌های خرده‌فروشی ایده آل و مناسب هستند.

برای ساک‌های دستی که ممکن است کالاهای سنگین‌تری مثل بروشورهای بزرگ یا محصولات سنگین در آن‌ها گذاشته شوند، ساک‌های دستی با دسته‌ی پیوسته به خودش و کیسه‌های ضخیم حمل لوازم نیز وجود دارد.

همه‌ی این موارد را می‌توان با تبلیغات برند شما و قیمت‌های اعلام‌شده چاپ کرد.

19

ساک‌های کاغذی

این ساک‌ها مقرون‌به‌صرفه هستند البته با این واقعیت نیز که این اجناس را می‌توان به‌آسانی بازیافت کرد، دامنه‌ی ساک دستی کاغذی ما در طول چند سال گذشته از محبوبیت روزافزونی برخوردار شده‌اند. این دلیلی است که چرا این ساک دستی را در دسته ساک‌های سازگار با محیط قرار داده‌اند. این نوع ساک دستی برای بسته‌بندی مواد غذایی عالی است و به‌طورکلی برای غذاهای بیرون‌بر و فروشگاه‌های ساندویچ‌فروشی مناسب می‌باشد البته می‌تواند بسته‌بندی بسیار خوبی نیز برای هدیه و اجناس کادویی باشند.

ما دامنه گسترده‌ای از اندازه‌های ساک دستی با قیمت‌های مختلفی داریم.

20

ساک دستی‌های کاغذی بنددار

این دسته از ساک‌ها دارای همان کیفیت بالایی هستند که از مجموعه‌ی ساک‌های ما انتظار دارید اما این ساک‌ها با سایزی بزرگ‌تر برای فروش‌های جزئی و خرده‌فروشی خصوصاً در بازار پوشاک و نیز ساک هدیه‌ای در نمایشگاه بزرگ کالایی بسیار ایده آل هستند که این به خاطر دوام آن و دارا بودن فضای چاپی بزرگی برای طراحی برند چشمگیری که قرار است در سراسر ساک چاپ شود، است.

21

ساک دستی‌هایی با بند طنابی

یکی از پرفروش‌ترین ساک‌ها، دسته ساک‌ها با بند طنابی است که در این سالها به خاطر قیمت‌های عالی و زمان‌های سریع آماده‌سازی و چاپ دارای محبوبیت چشمگیری شده‌اند. این آیتم برای محصولات لوکس خصوصاً با فروش هدیه‌ها و بازار مد مناسب است.

ما به این نکته پی برده‌ایم که بسیاری از مشتریان می‌گویند که از این ساک‌ها مجدداً در مصارفی دیگر استفاده می‌کنند و مشتریان آن‌ها را به خاطر ظاهر و جنس زیبا آن را دور نمی‌اندازند. پس این فرصت را به شما صاحب کسب‌وکار می‌دهد که برند و بازار خود را وارد خانه و محل کار مشتریان وارد کنید و آن را نگه‌دارند تا شاید محرکی برای خرید در آینده باشد.

22

ساک‌های دستی کنفی

با رشد تقاضا برای ساک‌های سازگارتر با محیط، دسته‌ی ساک‌های کنفی بسیار محبوب هستند. که از متریال محکم و قابل‌استفاده مجدد ساخته می‌شوند. این آیتم برای حفظ برند شما در خانه‌ی مشتریانتان و دیده شدن توسط صدها نفردرهرباری که این ساک مجدداً استفاده می‌شود، مناسب است.

23

البته فراموش نکنید که ساک‌های تبلیغاتی اعلی همراه با محصولات تبلیغاتی دیگری همراه هستند مثل جاکلیدی، دفتر یادداشت تبلیغاتی و دیگر هدایای تبلیغاتی. ما مجموعه‌ای از محصولات متنوع داریم که در دسترس شما قرار می‌دهیم که می‌توانید میزان رؤیت برندتان را به حداکثر برسانند مثل خودکار تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی.