طراحی و ساخت لایت باکس تبلیغاتی(دیواری ،ال ای دی ،ایستاده وگردان )

لایت باکس

قاب‌های لایت باکس یک راهکار بسیار مؤثر برای جلب توجه مخاطبان به تبلیغات و پیام‌های تجاری می‌باشد.

لایت باکس‌ها در واقع پانل‌های نوری هستند که تصاویر گرافیکی را بر روی یک قاب نازک و نوراني نگه می‌دارند. ضخامت قاب بعضی از لایت باکس‌هایی که چراغ ال ای دی دارند کمتر از یک اینچ است. تصاویر تبلیغاتی در داخل این قاب‌های نورانی قرار می‌گیرد تا مشتریان و مخاطبان شما آن را به بهترین شکل ببینند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان، لایت باکس‌هایی با اندازه استاندارد پوسترها به صورت پیش‌ساخته و یا سفارشی بر اساس ابعاد مورد نیاز شما عرضه می‌نماید. تمامی لایت باکس‌های عرضه شده توسط شرکت تبلیغاتی ارغوان مطابق با بالاترین استانداردهای کیفی ساخته شده‌اند و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند.

انواع لایت باکس


هر کدام از مدل‌های مختلف لایت باکس را که شما انتخاب کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که طراحی آن به گونه‌ای است که باعث بیشتر دیده شدن تبلیغ شما خواهد شد. ما طیف کاملی از لایت باکس‌ها را در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف برای شما ارائه مي‌کنيم.

لایت باکس‌ها قاب‌های نورانی ظریف و زیبایی دارند که در اندازه‌ها و مدل‌های مختلف ساخته شده‌اند.

لایت باکس ایستاده

لایت باکس‌های نازک با نور ال ای دی و قاب‌های کشویی محکم دارای یک طراحی کاربردی هستند و کار کردن با آنها خیلی راحت است. این تابلوها بر روی سطح زمین می‌ایستند و از حاشیه آنها بر روی زمینه نور می‌تابد. لایت باکس‌های ایستاده برای استفاده در لابی‌ها یا ورودی‌ها بسیار مناسب است.

ایستاده لایت

ایستاده لایت2

لایت باکس دیواری

لایت دیواری

لایت باکس‌های با ساخت سفارشی

لایت باکس‌هایی که به صورت سفارشی ساخته می‌شوند را می‌توان در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی تهیه کرد تا با ابعاد خاص تابلوهای شما و یا نیازهای تبلیغاتی شما دقيقاً منطبق باشد.

لایت باکس‌های سفارشی را می‌توان با اشکال مختلفی از جمله مربعی، گرد، مارپیچ، مثلثی، ستونی و دیوار‌ه‌های خمیده تهیه کرد و یا بر اساس شکل قفسه‌ها و طاقچه‌ها، آن را ساخت.

همچنین طراحی و ساخت لایت باکس‌های سفارشی را می‌توان از ابتدا به طور کامل بر اساس نظر مشتری انجام داد. یعنی می‌توان آن را مطابق با الگو و ابعاد مورد نظر مشتری طراحی کرد و سپس به گونه‌ای آن را ساخت که دقیقاً با کاربرد مورد نظر، سازگاری داشته باشد.

علاوه بر آن اغلب لایت باکس‌های پیش‌ساخته و دارای استاندارد را نیز می‌توان مطابق با ابعاد مورد نظر مشتری تغییر داد تا در واقع به یک لایت باکس سفارشی تبدیل شود. چراکه قاب این لایت باکس‌ها از جنس آلومینیوم است و می‌توان آن را به سادگی و با هر اندازه‌ای برید.

سفارشی

از لایت باکس‌ها در کجا استفاده می‌شود؟


لایت باکس‌ها تابلوهای بسیار باشکوهی برای استفاده در فروشگاه‌های بزرگ، بازارچه‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز تفریحی و سرگرمی هستند. ما قاب‌های لایت باکس با نور زیبا را برای کاربردهای مختلف از جمله نگهداری منو، درج تابلوهای POP و کتاب‌های راهنما تهیه می‌کنیم.

  • استفاده از لایت باکس‌ها برای نمایش عکس‌ها و پوستر فیلم‌ها بسیار رایج است. رستوران‌ها هم از این لایت باکس‌های نورانی برای تبلیغات یا نمایش منوی مخصوص شام استفاده می‌کنند.
  • قاب‌های نورانی لایت باکس‌ها اغلب در فرودگاه‌ها برای تبلیغ خودروهای اجاره‌ای، هتل‌ها و سایر خدمات استفاده می‌شود.
  • در سالن‌های تئاتر از لایت باکس‌ها در فضاهای سرپوشیده یا فضای باز بیرون برای نمایش پوستر تئاترها و اطلاع‌رسانی و معرفی تئاترهای آینده به مخاطبان استفاده می‌شود.
  • در اتاق‌های انتظار یا فروشگاه‌های بزرگ از این لایت باکس‌ها برای نمایش تصاویر بک لایت که به صورت برجسته بر روی زمینه دیوار قرار می‌گیرد، استفاده می‌شود.
  • شرکت‌ها و صاحبان مشاغل که می‌خواهند از زیبایی عنصر نور در کار تبلیغات و بازاریابی معمول خود بهره‌برداری کنند، از لایت باکس‌ها استفاده می‌کنند.
  • هنگامی که لایت باکس‌ها در فضای باز قرار می‌گیرند، جلوه بسیار زیبایی پیدا می‌کنند که نگاه و توجه هر رهگذری را به خود جلب می‌کند.

مزیت استفاده از لایت باکس


لایت باکس‌ها امروزه کاربرد بسیار گسترده‌ای برای نمایش تابلوها و تصاویر تبلیغاتی پیدا کرده‌اند. زیرا از نظر قیمت کاملاً مقرون به صرفه هستند و کار کردن با آنها هم خیلی راحت است. اصولاً لایت باکس به خاطر بهره‌گیری از جذابیت عنصر نور در ساختار خود همیشه توجه بیننده را جلب می‌کند و نادیده نمی‌ماند. لایت باکس‌ها باعث می‌شوند که تصاویر تبلیغاتی با نورپردازی روشن، حالت زنده‌تری پیدا کنند و توجه مخاطبان را به مقدار بیشتری جلب نماید.

برخلاف قاب‌های سنتی و استندهای معمولی که برای پوسترها استفاده می‌شوند، در ساخت لایت باکس‌ها و قاب‌های نورانی از نورهای متنوع و زیادی استفاده می‌شود که حتی در روشن‌ترین محیط‌ها نیز به خوبی دیده می‌شوند.

مزیت

شکل و اندازه لایت باکس‌ها به قدری متنوع است که می‌توانید مطمئن باشید که هر کدام از آنها می‌تواند تقریباً هر نیازی را برآورده کند.

در ساخت لایت باکس‌ها از چه نوع منبع نوری استفاده می‌شود؟


در حال حاضر پوسترهای بَک لایت سفارشی با ابعاد خاصی وجود دارد که با اغلب انواع لایت باکس‌ها سازگاری دارد و می‌توان آن را در لایت باکس‌های مختلف نمایش داد. علاوه بر آن، لایت باکس‌های فوق نازک و پوسترهای بَک لایت سفارشی با قیمت‌های مناسب‌تر نیز ساخته شده‌اند که با هر بودجه‌ای همخوانی دارد. این لایت باکس‌ها رقابتی‌ترین قیمت‌ها را در بازار به خود اختصاص داده‌اند.

  • در بعضی از لایت باکس‌ها از لامپ‌های ال ای دی به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است. این لایت باکس‌ها در دو نوع بَک لایت (تابش مستقیم نور از پشت) و ِاج لایت (تابش غیر مستقیم نور از حاشیه) عرضه می‌شوند.
  • لایت باکس‌هایی هم وجود دارند که در آنها از لامپ‌های سنتی فلورسانت (مهتابی) برای نوردهی استفاده می‌شود.

لایت باکس‌هایی با پوستر بَک لایت

در این لایت باکس‌ها، نور از پشت به آگهی یا تصویر تبلیغاتی شما تابیده می‌شود. این روش نوردهی در لایت باکس‌ها تقریباً روشی سنتی و قدیمی‌تر است. معمولاً نوردهی در لایت باکس‌های بَک لایت به طور سنتی با لامپ مهتابی انجام می‌شود، اما امروزه در مدل‌های جدیدتر لایت باکس‌های بَک لایت بیشتر از لامپ‌های ال ای دی کم مصرف و پُرنور استفاده شده است.

تفاوت بین نوردهی مستقیم و غیر مستقیم چیست؟

لایت باکس‌ها از نظر روش نوردهی به دو نوع اصلی شامل نوردهی مستقیم و نوردهی غیر مستقیم تقسیم می‌شوند. در نوردهی مستقیم اغلب از یک تابلو یا پوستر بَک لایت استفاده می‌شود. برای مثال یک رشته چراغ ال ای دی یا لامپ‌های فلورسنت حبابی به صورت ردیفی در پشت آن پوستری که نمایش داده می‌شود، قرار می‌گیرد. لایت باکس‌هایی که به روش مستقیم نوردهی می‌شوند، برای فضاهای بسیار روشن و پوسترهایی که زمینه مات دارند، بسیار مناسب هستند. در روش نوردهی غیر مستقیم از قاب‌هایی با حاشیه نورانی استفاده می‌شود. این روش نوردهی برای لایت باکس‌هایی که در فضاهای تاریک مورد استفاده قرار می‌گیرد، مناسب‌تر است. ضمن آنکه ميزان مصرف انرژی برق هم در این روش خيلي کمتر است.

لایت نور