طراحی ست اداری(طراحی و چاپ فاکتور ،سربرگ و پاکت)

ست

ست اداري يک از مشهودترين و تأثيرگذارترين نمادهاي فعاليت هر شرکت محسوب مي‌شود. اجزاي ست اداري شما از سربرگ‌ها و کاغذهاي يادداشت گرفته تا کارت ويزيت و فاکتورهاي فروش، همگي توسط مشتريان شما نگهداري شده و به کرات ديده مي‌شوند. به همين دليل است که ست اداري تأثير بسيار زيادي بر ذهنيت و نگاه مخاطبان به شرکت و برند شما دارد.
طراحي و چاپ ست اوراق اداري شامل طراحي و چاپ سربرگ، طراحي و چاپ پاکت نامه اداري، طراحي و چاپ نوت‌پد و ساير ملزومات اداري و دفتري مي‌شود که مجموعه آنها باعث ارتقاء جايگاه و اعتبار شرکت شما خواهد شد.

 

ما خدمات طراحي و چاپ ست اداري را با طرح‌ها و شکل‌هاي بي‌نظير و منحصر به فرد براي شرکت شما با هر زمينه فعاليتي که داشته باشيد، انجام مي‌دهيم.
ما تمامي اجزاي مختلف يک ست اداري را براي شما تأمين مي‌کنيم. اين اجزاء عبارتند از:
کارت ويزيت 
• سربرگ نامه اداري
• پاکت کارت ويزيت
• پاکت کاتالوگ
• پاکت نامه
• کارت يادداشت – صفحه‌اي
• کارت يادداشت – تاخورده
• نوت‌پد
• پوشه
• ديگر موارد سفارشي شرکت

چرا از ست اداری استفاده می‌شود؟


ست اوراق اداری یکی از نیازهای ضروری برای تمامی ارتباطات شرکت با دنیای خارج است و به همین دلیل می‌تواند در مطرح شدن برند و نام شرکت شما تأثیر زیادی داشته باشد و یک وجهه کاملاً حرفه‌ای از شما به مخاطبان نشان دهد که حاکی از اعتبار، صداقت و قابلیت اطمینان بالای شرکت شما باشد.

ست اداري یک راهکار سنتی برای ارتباطات می‌باشد، اما این به آن معنی نیست که شما مجبور باشید ست اداري شرکت خود را نیز به شکل سنتی و قدیمی طراحی کنید. نوآوری و ترک رسوم قدیمی می‌تواند باعث متمایز شدن شرکت شما در بین رقبا شود و به مشتریان هم کمک می‌کند که از کار کردن با شرکت شما، احساس راحت‌تری داشته باشند. چراکه ترجیح می دهند که با یک شرکت دارای ایده‌های نو و مبتکرانه سر و کار داشته باشند.

امروزه شرکت‌های تجاری تلاش می‌کنند تا فعالیت‌های بازاریابی خود را مستقیماً بر روی اقدامات تأثیرگذار و پُربازده متمرکز کنند تا از این طریق بتوانند سریع‌تر به هدف نهایی خود که افزایش فروش محصول است، دست پیدا کنند. همه اقداماتی که بتواند در مطرح شدن برند و دیده شدن بیشتر آن تأثیر داشته باشد را می‌توان جزء فعالیت‌های بازاریابی پُربازده دانست و در این میان، ست اداري می‌تواند یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها باشد.

ثبات و يکنواختي را مي‌توان کلید موفقیت در هر کار دانست. بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که آنچه که مشتریانتان می‌خوانند، تماشا می‌کنند یا به آن علاقه دارند در طراحی تمامي اجزاي ست اداري شما بازتاب داشته و لحاظ شده باشد.

مواردی که باید به ست اوراق اداري افزوده شوند


هنگامی که شما می‌خواهید یک فعالیت تجاری جدید را آغاز کنید و یا می‌خواهید مرکز ثبت شده شرکت خود را تغییر بدهید، یکی از نکات متعددی که باید در نظر داشته باشید، طراحی ست اوراق اداري و یا اعمال تغییراتی در ست اداری قبلی خواهد بود.

بدون شک شما می‌خواهید که مطمئن شوید که لوگو، نام و اطلاعات تماس شرکت شما در مکان‌های مختلف مطرح شده و توسط افراد مهم دیده می‌شود. در عین حال اگر شما یک شرکت محدود یا نمایندگی شرکت‌های بزرگ‌تر باشید، مجبور خواهید بود که محدودیت‌ها و قواعد اجباری از بالادست را نیز در ست اوراق اداری خود لحاظ کنید.

اوراق

موارد زیر مهم‌ترین اطلاعاتی است که باید در هر نامه اداری، فرم سفارش، فاکتور و یا سایت اینترنتی یک شرکت با حروف خوانا و زیبا درج شده باشد:
• نام شرکت – که باید نام ثبت شده شرکت باشد، نه نام تجاری آن
• نشانی دفتر مرکزی و ثبت شده شرکت
• شماره ثبت شرکت – شماره مخصوصی که در زمان تأسیس شرکت برای آن صادر شده است.
• محل ثبت شرکت – برای مثال "ثبت شده در ایران"
بنابر تعریف، نامه‌های اداری هم شامل نامه‌های چاپی و هم نامه‌های الکترونیکی می‌شود و بنابراین ایمیل را نیز باید جزء نامه‌های اداری یک شرکت محسوب کرد. اغلب مشتریان ما می‌خواهند که نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکتشان در پایین صفحه ایمیل‌ها یا همان "امضای ایمیل" هم درج شود.

نام ثبت شده شرکت باید در تمامی مدارک و اوراق رسمی مربوط به آن شرکت چاپ شده باشد. بعضی از مهم‌ترین جاهایی که نام شرکت باید درج شده باشد، شامل موارد زیر است:
• تمامی یادداشت‌ها و انتشارات رسمی مربوط به یک شرکت
ا تمامی صورت حساب‌ها، رسیدهای وصول و پرداخت، دعوتنامه‌ها، پشت‌نویسی‌ها، چک‌های بانکی و فرم‌های درخواست پول یا خرید کالا
• تمام فاکتورها، رسیدها و اوراق اعتباری

طراحی ست اداری در شرکت تبلیغاتی ارغوان


ست اوراق اداری می‌تواند راهکاری ساده و در عین حال بسیار مؤثر برای رساندن لوگو یا پیام تبلیغاتی شما به نظر مخاطبانتان باشد. فاکتورها، سربرگ‌ها و کارت ویزیت، ابزارهای ارتباطی رسمی و مهمی هستند که هر شرکتی باید در لوازم خود داشته باشد.
شما می‌توانید با مراجعه به شرکت ما از کمک طراحان باتجربه ما به منظور طراحی و چاپ بهترین پکیج‌های ست اوراق اداری بهره‌مند شوید. همکاران ما در

بخش طراحی، در زمینه‌های زیر تخصص دارند:

شرکت تبلیغاتی ارغوان، خدمات جامعی در زمینه ست اداری به شما ارائه می‌کند تا بتوانید جایگاه و هویت شرکت خود را به نحو مؤثری ارتقاء بدهید. ثبات و هماهنگی در بین اجزای ست اداری شما شامل کارت ویزیت، سربرگ‌های اداری و پاکت‌ها باعث ارتقاء وجهه حرفه‌ای شما و ارائه تصویر بهتری از شرکت به مخاطبان و مشتریان می‌شود.
در واقع طراحی ست اداری شرکت شما هم باید به اندازه خود شرکت، حرفه‌ای و رو به رشد باشد. در غیر این صورت، همواره موجب نزول و افت جایگاه شما در میان رقبا خواهد شد.
امروزه بسیاری از شرکت‌ها از طرح‌های تک‌رنگ یا دو رنگ برای چاپ ست اداری خود استفاده می‌کنند. زیرا اصولاً آن چیزی که باعث جذابیت و تأثیرگذاری یک ست اداری می‌شود، طراحی حرفه‌ای آن است و نه تعداد زیاد رنگ‌های بکار رفته در آنضمن آنکه ابتکار در طراحی، هزینه خیلی کمتری نسبت به استفاده از چاپ‌های رنگارنگ دارد.

ن
اما چرا شما نباید از سایر رقبای خود متمایز باشید و با استفاده از یک نوآوری و ابتکار تازه در طراحی‌های خود، جذابیت بیشتری به ست اداری و کارت‌های ویزیت خود ببخشید؟
در طراحی ست اوراق اداری و کارت ویزیت شما هیچ محدودیتی وجود ندارد. در واقع انواع متعددی از برگه‌های خوشامدگویی وجود دارد. ست اداری فقط محدود به سربرگ و کاغذ یادداشت نیست، بلکه شما می‌توانید از اجزای متعدد دیگری که در ست اوراق اداری وجود دارد برای معرفی نام و برند خود استفاده کنید. فولدر و پوشه‌ها، دعوتنامه‌ها و منوها فقط چند مورد از گزینه‌های متعددی هستند که اهمیت زیادی در ارائه یک وجهه حرفه‌ای و مبتکرانه از شما و شرکت شما دارند.

نکاتی که برای طراحی موفق ست اداری در نظر می‌گیریم

در اينجا به سه نکته ساده و در عين حال بسيار مهم اشاره مي‌کنيم که بکارگيري آن در طراحي مي‌تواند منجر به تهيه يک ست اداري چشم‌نواز براي شما شود که توجه همه مخاطبين را به خود جلب مي‌کند:

1. استفاده از چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب يک راهکار ايده‌آل براي چاپ ست اداري است که هيچ گاه قديمي نمي‌شود و اگر به دنبال آن هستيد که يک تصوير درخشان و جذاب از شرکت خود ارائه دهيد، اين گزينه بسيار خوبي خواهد بود. تمامي اطلاعات شما اعم از زمينه صفحه، چارچوب صفحه، سربرگ، سرخط‌ها، شکل لوگو و ساير عناصر گرافيکي را مي‌توان براي درخشندگي و جذابيت بيشتر به صورت طلاکوب چاپ کرد.

شما هم مي‌توانيد براي ارائه يک تصوير زيبا و محکم از نمادهاي گرافيکي خود، آنها را به صورت طلاکوب چاپ کنيد تا درخشندگي و جذابيت آن هيچ گاه از بين نرود. چاپ طلاکوب از لحاظ روش کار خيلي آسان و از لحاظ هزينه خيلي ارزان و مقرون به صرفه است.

استفاده از اين روش در طراحي و چاپ ست اداري باعث تضمين موفقيت شما در زمينه مطرح کردن نام شرکتتان خواهد شد، زيرا امروزه فقط موفق‌ترين و بزرگ‌ترين شرکت‌هاي تجاري از چاپ طلاکوب براي کارهاي خود استفاده مي‌کنند. پس به قدرت و تأثير زيبايي ظاهري در جلب نگاه مخاطبان ايمان داشته باشيد و از قابليت‌هاي باشکوه چاپ طلاکوب براي زيباتر کردن پاکت‌ها، سربرگ‌ها و ساير اجزاي ست اداري خود بهره بگيريد.

2. استفاده از نمادهاي گرافيکي غيرمعمول

شما هرگز نبايد قدرت رنگ‌ها و شکل‌هايي که به صورت غيرمعمول و نوآورانه‌اي با هم ترکيب شده‌اند را دست کم بگيريد. در واقع هر گونه نوآوري غيرمعمول که در اجزاي گرافيکي بر روي ست اداري شما وجود داشته باشد نشان دهنده آن است که شرکت شما اهل ابتکار و خلاقيت است.

يک لوگوي بزرگ که در پشت سربرگ يا در طرف جلوي پاکت نامه چاپ شده است، يک پاورقي دايره‌اي شکل که حاوي اطلاعات تماس شما باشد، يک چارچوب با گوشه‌هاي گِرد و خميده در حاشيه صفحه کاغذ و يا يک پس‌زمينه رنگي در متن صفحه، همگي از تنوعات منحصر به فرد در طراحي ست اداري هستند که مي‌تواند در جلب نگاه مخاطبان و تقويت وجهه شرکت شما تأثير زيادي داشته باشد.

3. استفاده از کاغذ مرغوب و باکيفيت

اگر چند ست اداري را در نظر بگيريم که از نظر تمامي ويژگي‌ها و نقاط مثبت با هم يکسان باشند، آن چيزي که باعث متمايز شدن يکي از آنها مي‌شود، جنس کاغذ به کار رفته در تهيه آن است. در واقع کاغذ مرغوب به مشتري نشان مي‌دهد که ست اداري مورد نظر، متعلق به يک شرکت معتبر و مهم است.

مشتريان از در دست گرفتن کاغذهاي اداري ضخيم احساس بهتري دارند و در واقع احساس مي‌کنند که يک تشکيلات قوي و معتبر در پس واژه‌ها و نام‌هاي چاپ شده بر روي اين کاغذ وجود دارد. در طراحي ست اوراق اداري مي‌توان با رعايت چند نکته ساده که نيازي به صرف هزينه چنداني هم ندارد، تأثيرگذاري آن بر مشتري را به طور چشمگيري افزايش داد. اين کار در درازمدت مي‌تواند تأثير زيادي بر ارتقاء جايگاه برند شما در ذهن مخاطبان و نهايتاً در افزايش فروش و درآمد شرکت شما داشته باشد.