طراحی و نصب غرفه‌های خودساز و سفارشی

V

غرفه‌های نمایشگاهی خودساز و سفارشی، مخصوص شما و نیازهای شما طراحی و ساخته می‌شوند. با سفارشی ساختن غرفه‌ها، دقیقا آنچه که می‌خواهید خواهید داشت. در شرکت تبلیغاتی ارغوان می‌توانیم غرفه‌های نمایشگاهی سفارشی را متناسب با فضای کار شما، اهداف و بودجه‌ی شما طراحی کنیم.

در ابتدا، خلاصه‌ای از کار را طراحی می‌کنیم و این‌گونه اهداف شما را در طراحی غرفه پیاده می‌سازیم، و اهداف بازاریابی‌تان را در ساختاری تأثیرگذار و تصاویر گرافیکی انعکاس خواهیم داد. هر وقت این طرح خلاصه تائید شد، طرح‌بندی با جزییات بیشتر و نکات آغازی ساخت غرفه را به آن اضافه می‌کنیم. توصیه می‌شود که برای بیشتر رویدادهای تبلیغاتی مهم، از قبل طرحی را در ذهن خود داشته باشید تا طرح سفارشی شما سر وقت آماده شود.

چرا از غرفه‌های نمایشگاهی سفارشی استفاده می‌کنیم؟

غرفه‌های نمایشگاهی سفارشی و رویدادهای نمایشگاهی برای انتقال پیام تبلیغاتی شما طراحی می‌شوند تا مخاطبان شما را به سمت محصول و خدمات شما ترغیب کند و نتایج خوب و بهینه‌ای برای غرفه‌های فروش، رویدادهای نمایشگاهی و همایش‌ها دربرداشته باشد.

ما به شما در ساخت یک فضای نمایشگاهی منحصر به‌فردی کمک خواهیم کرد که برند و کسب‌وکار شما را جالب‌ توجه و مهیج خواهد ساخت. می‌توانید مراجعه حضوری با ما داشته باشید و اهداف و کار مورد نظر خود را با تصویرسازی برای ما بیان کنید.

سفارش و ساخت غرفه در شرکت تبلیغاتی ارغوان


هرگاه که غرفه نمایشگاهی شما متناسب با نیازهای کاربردی و برای زیبایی کارتان به‌صورت سفارشی ساخته می‌شود، یک مدیر پروژه‌ی ماهر، پروسه را در بخش‌های تولید غرفه و طراحی راهنمایی و نظارت می‌کند. غرفه‌ی شما در کارگاه سرهم‌بندی و آزمایش می‌شود، و سپس به‌دقت بسته‌بندی می‌شود و به مقصد و محل اجرا جابجا می‌گردد.

تخصص ما، ساخت طرح‌های بسیار چشم‌نواز و زیبا برای غرفه‌ها، تابلوها، بنر‌ها و غیره است. ما علاوه بر اینکه توزیع‌کننده‌ی سیستم‌های نمایشگاهی و غرفه‌سازی هستیم، با افتخار اعلام می‌داریم که قادر هستیم تا چالش‌های جدیدی را با روش‌های خلاقانه حل کنیم؛ ما با ترکیب هوشمندانه‌‌ی اجزا، فرایندها و مواد نتایجی را به دست می‌آوریم که تأثیر دیداری تأثیرگذار و به ‌یادماندنی و کاربرد موردنظر را فراهم می‌سازند.

طراحی‌های غرفه‌سازی ما توسط طراحان شرکت در کارگاه، تصویرسازی و اجرا می‌شوند و اغلب تیم‌های طراحی و غرفه‌سازی ما کار نصب و برپایی غرفه را بر عهده ‌دارند.

ما با اقتباس از نظر و دیدگاه شما درباره‌ی غرفه‌ی مورد نظرتان با شما همکاری می‌کنیم، غرفه‌ای که شما را در نمایشگاه منحصر به‌فرد جلوه خواهد داد. در طراحی داخلی و خلاقانه، ما تمام نیازهای شما را برای داشتن غرفه سفارشی زیبا و چشمگیر در نظرخواهیم گرفت.

ما برای همه‌ی مشتریانمان در هر صنایعی که فعالیت داشته باشند، غرفه‌های نمایشگاهی می‌سازیم و کار ساخت آن را مدیریت می‌کنیم. چه ابعاد پروژه‌ی شما ۱۰×۱۰ باشد و یا ۱۰۰×۱۰۰ غرفه‌ای را برای شما خواهیم ساخت که در عین زیبایی، بسیار کاربردی باشد. روش‌ها و راهکارهای ما هم با اهداف و هم با بودجه‌ی شما هماهنگ خواهد بود.

همه‌ی غرفه‌های سفارشی و خودساز را می‌توان خریداری یا اجاره کرد که در هر دو مورد می‌توان از آن‌ها مجدداً در نمایشگاه‌ها و رویدادهای بعدی نیز استفاده کرد.

مراحل طراحی و ساخت غرفه‌های سفارشی:

  • طراحی: طراحی غرفه‌ی سفارشی، طراحی غرفه‌های فروش سفارشی، غرفه‌ها و موزه‌ها و هر آنچه که در این میان باشد. ما در تلاش برای محدود کردن مراحلی که قبلاً در این امر به‌کار برده می‌شد هستیم و یک غرفه‌ی نمایشگاهی منحصر به‌فردی را برای شما خواهیم ساخت که اهداف شرکت شما را دربر بگیرد و نیز شما را به‌ خوبی در معرض دید همه قرار دهد.
  • ساخت غرفه: غرفه‌ها و هر چیزی که در آن‌ها قرار می‌گیرد با بالاترین امکانات ممکن ساخته می‌شوند. با به‌کارگیری موادی مثل مواد، مصالح چوبی، پلاستیکی، فلزی و پارچه یا کاغذی بسیار باکیفیت بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای مشتریانمان ارائه خواهیم کرد.
  • خدمات: ما با افتخار بهترین خدمات ممکن را برای مشتریانمان ارائه می‌دهیم؛ و سطح قابل ‌اطمینانی از پشتیبانی را برای مشتریانی که نگران غرفه‌ی نمایشگاهی‌شان هستند فراهم می‌آوریم. ما نه ‌تنها غرفه‌ی نمایشگاهی سفارشی شما را می‌سازیم، بلکه همچنین تضمین می‌کنیم که سازه‌ی آن‌ها را به موقع و در هر زمانی که بخواهند تحویل می‌دهیم. علاوه بر این، ما شما را در نصب و راه‌اندازی، جمع‌کردن غرفه و مدیریت نمایشگاهی یاری‌خواهیم کرد.
  • نگه‌داری: ما غرفه‌های نمایشگاهی مشتریانمان را در فضایی امن و با شرایط آب و هوایی کنترل‌شده‌ای نگه‌داری می‌کنیم.

از مرحله‌ی تئوری تا اجرا، ما در هر مرحله‌ای برای رسیدن به غرفه‌ی نمایشگاهی مورد نظرتان به شما کمکم خواهیم کرد. چهار نکته‌ی اصلی را همیشه در مرکز کار و خدماتمان مدنظر قرار می‌دهیم: طراحی منحصر به‌فرد و چشمگیر، استفاده از مواد و مصالحی با بالاترین کیفیت، بهترین خدمات بعد از فروش و حفظ و نگهداری غرفه‌های مشتریان در فضایی امن.