طراحی و چاپ سربرگ اداری

ghg

وقتی که با طرف قرارداد و یا مشتریان‌تان مستقیما مکاتبه دارید و یا روابط کاری جدیدی را از طریق مکاتبات آغاز می‌کنید، محتوای متن مکاتبه همیشه اولین چیزی نیست که طرف مقابل به آن توجه می‌کند، بلکه نوع ارائه‌ی آن می‌باشد. پس چنانچه می خواهید یک قرارداد، فاکتور یا نامه‌ای اداری بنویسید، استفاده از کاغذهای سربرگ‌دار با نام تجاری شما این فرصت را فراهم می‌آورد تا بیشتر از آنچه در متن نوشته شده است، حرف خود را بیان کنید.

اگر کسب و کاری دارید، به سربرگ نیاز پیدا خواهید کرد که تاثیر بسزایی در مکاتبات و تاثیری بلندمدت بروی مشتریان و طرف‌های شما خواهد داشت. تقریبا تمام طرح‌های پیشنهادی (پروپوزال) شما برگه‌های فروش و دیگر مکاتبات شما در سربرگ‌ها ارائه می‌شوند، که این موضوع سربرگ را به امری اساسی و مهم در شکل‌گیری تصویر سازمانی شما تبدیل می‌کند.

سربرگ‌های طراحی شده در شرکت تبلیغاتی ارغوان همانند تمام محصولات این شرکت سفارشی هستند، که می‌توان آن‌را به صورت تمام رنگی و با چاپی در هر دو طرف برگه و نیز با چاپ‌های مختلف سفارش داد. در یک پکیج، تصویر متفاوتی از سربرگ در هر کاغذ موجود می‌باشد. این بهترین روش برای جلب توجه طرف‌های کاری و مشتریان است، و می‌توانید خدمات پشتیبانی بخصوص، موجودی محصول و یا حتی فقط طراحی‌های متنوعی از نام برندتان را قرار دهید.

خدمات ما در طراحی و چاپ سربرگ شامل این موارد می شوند:

  • اوراق اداری با کیفیت بالا در انبار موجود است.
  • کاغذ مخصوص سربرگ زدن ما قابل چاپ با چاپ لیزری و پرینترهای جوهرافشان هستند.
  • سریعترین زمان تحویل سفارش
  • پاکت نامه‌ و کاغذهای مکاتبه‌ای سفید ویا چاپ شده نیز موجود می‌باشند.

چرا از سربرگ روی اوراق اداری استفاده می‌شود


 دریافت یک فاکتور چاپی روی کاغذی باکیفیت و مخصوص که با طراحی منحصربفرد شرکت شما چاپ شده است تاثیری مثبت بروی روش کسب وکار شما می‌گذارد. علاوه بر این مشتریان و طرف‌های کاری شما احساس دلگرمی خاصی پیدا می‌کنند، و مطمئن می‌شوند كه شما يك كسب و كارحرفه‌اي واقعي دارید و به آخرین جزییات و تغییرات توجه دارید.

سربرگ‌هایی با چاپ سفارشی، نشانه‌ی یک کار حرفه‌ای واقعی هستند. ما گزینه‌های بسیاری از انواع طراحی و چاپ مختلفی متناسب با نیاز شما موجود داریم چه بخواهید سربرگ را برای اوراق اداری خود استفاده کنید و یا به سربرگ سفارشی مخصوص خودتان نیاز داشته باشید.

c1

هرگاه که نامه‌های کاری‌تان را به شرکت‌های دیگر یا برای عموم مردم فرستادید، سربرگ اولین چیزی است که به آن توجه خواهند کرد.

یک سربرگ نشان می‌دهد که شرکتتان در کسب و کار خود جدی است. استفاده از سربرگ روشی موثر و قوی برای نشان دادن شرکت شما به مشتریان و کسانی است که قرار است مشتری شما شوند. در واقع، استفاده از سربرگ تعداد مشتری‌ها را افزایش می‌دهد زیرا کاری بسیار حرفه‌ای محسوب می‌شود و مطمئنا دیگران را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بخاطر داشته باشید که سربرگ روی اوراق شرکت شما می‌تواند تنها یک تصویر گرافیکی باشد که مشتری شما آن را روی نامه می‌بیند.

طراحی سربرگ در شرکت تبلیغاتی ارغوان


اگر تصویر یا لوگویی از شرکت خود ندارید می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای از طراحی‌ها و نمونه‌های ما، لوگوی مورد نظرتان را انتخاب نمایید. ما آنها را متناسب و مطابق با محصولات چاپی‌مان طراحی می‌کنیم، و به شما بهترین پکیج اوراق اداری با چاپ سربرگ روی آنها ارائه می‌دهیم. پس مهم نیست که چگونه  طرح‌هایتان را با سربرگ‌های طراحی شده‌ی ما اتنخاب می‌کنید، مطمئن باشید که این سربرگ‌ها بیش از کلمات و متن نوشته شده در کاغذ تاثیرگذار می‌باشند.

اوراق اداری برای چیزی بیشتر از چند مکتوبات ساده هستند. و بیشتر برای تبلیغات یک برند و تصویری از آن می‌باشند که مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. اوراق اداری سربرگ‌دار به مکتوبات و کاغذهای معمولی شرکت محدود نمی‌شود که هیچ کس نمی‌خواهد به آنها نگاه کند. بلکه اوراق اداری می‌توانند شما را در رقابت‌های کاری برنده سازند، تصویری از برندتان بسازند، کسب و کارهای جدیدی را به خود جلب کند و حتی تبلیغاتی برای فروش محصولات انجام دهند.

cc

اکثر سربرگ‌ها با استفاده از الگوهای رنگی و همراه با لوگو طراحی می‌شوند. لوگوها به‌عنوان بخش بزرگی از برندسازی، برای ساختن تصویری از کسب و کار در ذهن مردم ساخته می‌شوند خصوصا در ذهن مخاطبین خاص شرکت.

نکاتی که در طراحی سربرگ بکاربرده می‌شود

یک کاغذ سفید، کاغذی خالی و بی‌تاثیر است و یک سند مهمی که روی آن چاپ می‌شود خالی از جدیت و اهمیت آن مکاتبه خواهد بود. برعکس نامه‌ای درخواست یا نامه‌های شخصی، یک سربرگ اهمیت و اضطراری را برای آنچه که در آن برگه نوشته شده است را نشان خواهد داد.

یک طراحی ساده و آرایش ساده‌ای از نام شرکت، لوگو و اطلاعات مهم آن در بالای صفحه قرار می‌گیرد. لوگو باید با همه‌ی لوگوهایی که برای تمام کارهای شرکت استفاده می‌شود همسان و یکجور باشد و هر وقت که شرکت می‌خواهد از آن استفاده کند بدون تغییر بکار رود.

فونت بکار رفته برای نام شرکت نیز باید همانند فونتی باشد که برای تبلیغات روی بیلبورد، یا دیگر آیتم‌های تبلیغاتی که نام شرکت روی آنهاست بکار می‌رود.

بخاطر داشته باشید که هر سند مکتوبی از شرکت باید تنها از خود شرکت آمده باشد. که سربرگ مدرک و گواهی از آن است. و شهرت و نام شرکت را به قالبی مکتوب در اوراق، پاکت نامه‌ها، بروشو‌ها و غیره گسترش دهد.

اوراق اداری و شرکتی را نباید برای هر کاری استفاده کرد و تنها باید برای اهداف تجاری و کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد. هر مطلبی که روی آن نوشته شود‌، کار شرکت و افرادی که در آن کار می‌کنند را منعکس خواهد کرد.

شماره تلفن، کد پروانه کسب، آدرس شعبه و دیگر اطلاعات مهم شرکت که در سربرگ استفاده می‌شوند باید صحیح باشند. هرگاه یکی از جزییات تغییر کند، سربرگ نیز باید طبق آن تغییر کند. در غیر این صورت وقتی مشتری‌ها شماره تلفن‌های روی سربرگ را بگیرد هیچ کس پاسخگوی آنها نخواهد بود یا آن شماره مسدود خواهد بود.

چاپ سربرگ


مهم است که سربرگتان را روی کاغذهای باکیفیتی چاپ کنید، که این بیانگر قدرت و قابل اعتماد بودن کسب و کارتان است.

اگر برای چاپ انبوه و در اندازه‌ی مخصوصی از کاغذ میخواهید سفارش دهید، تنها یک صفحه‌ی چاپ باید ساخته شود. و از این‌رو فقط یک صفحه چاپی برای اندازه‌های دیگری مثل پاکت نامه‌ها، برگه‌های یادداشت و غیره ایجاد می‌شود. و اینگونه مطمئن خواهیم بود که  فاصله و اندازه‌ی یکسانی روی کاغذ چاپ خواهد شد و با یکدیگر فرقی ندارند.

کاغذ مورد استفاده برای چاپ سربرگ باید بهترین کیفیت را داشته باشد. لازم نیست که خیلی گران قیمت باشد و فقط از کیفیت خوبی برخوردار باشد کافی است. والبته کاغذهای باکیفیت و با قیمت مناسبی برای خرید وجود دارند. یکی از انواع کاغذها را انتخاب کنید که با تصویری که شما می‌خواهید برای نمایش نام و برند شرکتتان بکار ببرید متناسب باشد.

سربرگ و اوراق اداری سفارشی ما روی بهترین و باکیفیت ترین کاغذ چاپ می شوند، از جمله کاغذ سفید و کاغذ تحریر براق یا کاغذ کتانی براق سفید. اوراق خود را از میان مجموعه‌ی گسترده‌ای از کاغذهای سربرگ‌دار ویژه‌ای انتخاب کنید که با یک با دو رنگ برای امضاهای زیبا، لوگوهای شرکت یا اطلاعات شرکت چاپ شده‌اند.