طراحی و چاپ کارت ویزیت

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان طراحی و چاپ کارت ویزیت چاپ و طراحی

طراحی و چاپ کارت ویزیت: انواع کارت ویزیت

 

 

شرکت تبلیغاتی ارغوان با بکارگیری تجزیه وتحلیل، مفهوم، مدل‌های به‌روز بازار، تصویرسازی وپیاده‌سازی مناسب، به شما دررسیدن به رویای‌تان برای طراحی کارت ویزیت کمک خواهد کرد. کارت‌های ویزیت برای تبلیغ وترویج کسب وکارشما و ارتقای سطح برندسازی شرکت طراحی می‌شوند. طراحان حرفه‌ای ما تجربه‌ی بسیاری در زمینه‌ی طراحی کارت‌های ویزیت برای کسب وکارهای کوچک و بزرگ دارند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان متخصص در ارائه‌ی خدمات گسترده‌‌ی‌ طراحی کارت ویزیت با طراحان گرافیکی مجرب، خلاق وحرفه‌ای می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس حاصل فرمایید.

همه‌ی کارت ویزیت‌ها یک هدف را دربرمی‌گیرند: آن‌ها اطلاعاتی را درباره‌ی شما و کارتان ارائه می‌دهند و دریافت‌کننده‌ی خود را تشویق به دنبال کردن کارتان می‌کنند و به‌عنوان بخشی از هویت شما و شرکتتان، شخصیت شمارا منعکس می‌کنند. بنابراین کاغذ کارت ویزیت نه تنها باید خیلی بهتر از یک کارت ساده باشد، بلکه باید بخشی از یک هنر حسی و خلاقانه باشد.

 

هدف ما این است که فرآیند سفارش کارت ویزیت را با ارائه‌ی خدمات طراحی به بهترین نحو انجام دهیم. طراحان ما به الگوبرداری اعتقادی ندارند. در عوض، وقت و توجه بسیاری را صرف طراحی کارت ویزیت شما می‌کنند و این اطمینان را به شما خواهند داد که کارت شما منحصربفرد برای شما و سازمانتان خواهد بود.

انواع کارت ویزیت


در ادامه انواعی از کاغذهای کارت ویزیت آورده شده است که می‌توانید با بررسی آن‌ها، نوع مناسب برای خود را انتخاب کنید:

براق: کاغذهای براق برای کارت ویزیت برای زمانی که می‌خواهید تصویری را روی کارت ویزیتتان چاپ کنید مناسب هستند. شما می‌توانید این جنس کاغذها را برای وقتی‌که می‌خواهید فقط یک کارت براق به همراه لوگوی کارتان داشته باشید انتخاب کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

مات: کارت‌های مات دارای سطحی نرم وصاف هستند اما مانند کارت‌های براق، درخشان وصیقلی نیستند. کارت‌های ویزیت با دو نوع روکش موجود می‌باشند که هردوی آن‌ها هم در نوع براق و هم در نوع مات چاپ می‌شوند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

برجسته (منسوج): کارت‌های برجسته، کارت‌های ویزیت شمارا واقعاً منحصربه‌فرد و برجسته می‌سازند. لمس این کارت‌ها جالب‌توجه و جذاب است و وقتی این کارت‌ها را به افراد می‌دهید مطمئن باشید که تحت تأثیر جنس این کارت‌ها قرار می‌گیرند و مجذوب آن خواهند شد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت‌های معمولی: کارت‌های معمولی به همان سادگی که دیده می‌شوند، هستند، کارت‌هایی عادی و معمولی. این کارت‌ها معمولاً ارزان‌ترین و پرکاربردترین جنس برای کارت ویزیت‌هاست؛ خصوصاً برای شرکت‌هایی که حجم انبوهی از کارت ویزیت می‌خواهند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت‌های UV: روکش‌های براق UV را می‌توان برای سطح روی کارت ویزیت و ایجاد یک‌لایه‌ی روکش براق و شفاف بر روی طرحتان در بالای تصویر روی کارت به کاربرد. این باعث می‌شود که مستقیماً توجه به سمت موضوع مهم در طرحتان معطوف شود یا اجزای طرح را برجسته‌تر خواهد ساخت که می‌توان آن‌ها را تنها با انعکاس در نور دید.

 

کارت ویزیت‌هایی با گوشه‌های منحنی:

 

کارت ویزیت‌های تا شدنی: شکل پرکاربرد دیگری از کارت ویزیت‌ها، کارت ویزیت تا شدنی هست. از این کارت‌ها می‌توان به‌عنوان بروشورهای کوچک یا کارت‌های تبریک استفاده کرد.

 

کارت‌هایی با جنس سازگار با محیط: اکثر شرکت‌هایی که کار چاپ وتولید کارت ویزیت انجام می‌دهند اکنون نوع سازگار با محیط‌زیست را که از جنس کاغذ قابل‌تجزیه در محیط‌زیست و یا کاغذ بازیافت شده می‌باشد، ارائه می‌دهند. وقتی این گزینه را برای کارت‌ویزیت‌تان انتخاب کنید پیام دیگری را نیز به مشتریان‌تان می‌دهید، یعنی اینکه شما نسبت به موضوعات مهمی مثل رعایت و مراقبت از زمین برای همه اهمیت قائل می‌شوید.

 

هدف از کاربرد کارت ویزیت


دو هدف اصلی برای کارت ویزیت شما وجود دارد: ارائه‌ی برند شما و نیز ارائه‌ی اطلاعات تماس با شما؛ این موارد اهدافی است که در کارت‌های ترکیبی در نظر گرفته می‌شود.

کارت ویزیت، قوی‌ترین و شخصی‌ترین بخش از وجهه کاریست که دارید. این کارت‌ها حامل هویت شرکت و نیز هویت خود شماست، در اصل این نام شماست که بروی کارت جلوه می‌کند. این کارت‌ها را یا شخصاً به دیگران می‌دهید و یا آن‌ها را در نامه‌ای همراه با یک یادداشت ارسال می‌کنید، پس این ‌یک ارتباط ارادی و عمدی است. این اعتقاد وجود دارد که برند باید ساده، جسورانه و تصویری باشد. ساده بودن، قدرت است.

دلیل اصلی که کارت ویزیتتان را به دیگران می‌دهید این است که آن‌ها اطلاعات تماستان را داشته باشند، اما به چه اندازه‌ای از اطلاعات نیاز دارند؟ درطی یک دهه‌ی گذشته شاهد بوده‌ایم که کارت‌های ویزیت در طرق مختلفی برای تماس تغییر کرده‌اند (دو شماره تماس، یک شماره فکس، آدرس محل کار، ایمیل،URL، و چند آیکون از شبکه‌های اجتماعی) که شکل آن‌ها را درهم و بدشکل ساخته‌اند.

پس در آخرین نسخه‌ها از کارت ویزیت‌ها بیشتر این اطلاعات پاک‌شده‌اند، کارت‌ها ساده‌تر شدند و تنها یک شماره تلفن و یک ایمیل آدرس که شمارا به صفحه‌ی خصوصی هر شخص در وب‌سایت شرکت می‌برد، نوشته می‌شود. برخی شرکت‌ها تأثیر این کار را نادیده می‌گیرند؛ این‌چنین نوع وشکلی قوی و خالی از حرف‌های اضافه هنوز موردتوجه همگان نیست. البته شما این گزینه را از دست ندهید.

از کارت‌های ویزیت برای تبلیغ و ترویج برند خود یا برند شخصی‌تان استفاده کنید.

کارت‌های ویزیت یکی از سریع‌ترین، ارزان‌ترین و بهترین راه برای تبلیغ کسب‌وکارتان می‌باشند. هرکسی نمی‌تواند هزینه‌ی اجاره‌ی یک بیلبورد بپردازد ولی کارت ویزیت خود یک مینی بیلبورد است که تنها وتنها یک کار انجام می‌دهد آن‌هم این است که: تماس‌های کاری بیشتر و بهتری را برایتان میسر می‌سازد. استفاده از این کارت‌ها هنگامی‌که می‌خواهید کارتان را تبلیغ کنید و یا حتی اگر جویای کار هستید و می‌خواهید اطلاعاتی ازخود ارائه دهید .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

نکاتی برای انتخاب کارت ویزیت


کارت‌های ویزیت نشان‌دهنده‌ی شما و کار شما هستند پس مطمئن باشید که طرحی را انتخاب کنید که برای شما بهترین باشد و دربردارنده‌ی اطلاعات متناسب و مرتبطی باشد.

اگر در مورد نوع کارت خود و تصویر روی آن، اطمینان ندارید، می‌توانید از مشاوران و طراحان ما کمک بگیرید.

در اینجا به چند نکته اصلی برای انتخاب و طراحی کارت ویزیت اشاره می‌کنیم:

۱- طرح اولیه‌ی رنگی: طرح اولیه‌ی رنگی کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی کارت است.

۲- لوگوی جذاب: کسب وکارشما باید دارای یک لوگوی جذاب و چشمگیر باشد، لوگویی که نه‌تنها چشم‌ها را خیره به خود کند بلکه همچنین تاحدی بیانگر کسب‌وکارتان باشد.

۳- تمیز و مرتب: همه‌ی کارت‌های ویزیت باید دارای چاپی با‌کیفیت و تمیز و مرتب باشند. چاپ‌ها و جوهرها و کاغذهای با‌کیفیتی را انتخاب کنید.

۴- کارت‌های دورو: اگر قرار دادن کل اطلاعات بروی یک‌طرف کارت امکان‌پذیر نیست، پس به فکر یک کارت ویزیت دوطرفه باشید.

۵- تصویر: طرح‌های کارت ویزیت عکس‌دار برای برجسته و چشمگیر ساختن کارت ویزیتتان بسیار عالی هستند. این تصاویر باید از نکات فوق‌الذکر پیروی کنند.

۶-مدل کارت ویزیتتان را مطابق با شکل و ظاهر کسب‌وکارتان انتخاب کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of