طراحی و چاپ انواع لوح تقدیر، تندیس و جلد تقدیر نامه

i

شرکت تبليغاتي ارغوان افتخار دارد تا لوح‌ها و تندیس‌های تقدیر سفارشی‌تان را بنابر نیازهای سازمان یا کسب ‌و کارتان برای شما تهیه و ارائه کند. می‌توانید لوح‌ها و تندیس‌های آماده را به‌ صورت خالی خریداری کنید و یا آن‌ها را برای اعطای تقدیرنامه و هدیه دادن به کارمندان یا دانش‌آموزان سفارش دهید. لطفاً تصاویر یا آرم و لوگویی را که می‌خواهید روی لوح تقدیر یا تندیس‌هایتان چاپ شود به ما نشان دهید یا برای ما بفرستید تا روی کار پیاده کنیم. مشتریان و مشاغلی که با برپایی جلسات و رویدادهای کاری سروکار دارند تا کنون تجربه دلپذیری در کار با تقدیرنامه‌ها و تندیس‌های افتخار ما داشته‌اند؛ زیرا این تقدیرنامه‌ها، مخاطبانتان را بسیار خرسند می‌سازند و مراتب قدردانی و تشکر آن‌ها را حاصل می‌کنند.

فرآیند سفارش و ساخت لوح‌ها و تندیس‌های تقدیر با کمک کارشناسان تبلیغاتی ما در شرکت تبليغاتي ارغوان کاری سریع و آسان می‌باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید یافتن موردی ست که به بهترین نحو با خواسته و بودجه‌تان متناسب باشد و نیز سفارش دادن محصول است. پیام و متن مورد نظرتان یا آرم و نام سازمانی را که می‌خواهید روی لوح و تقدیرنامه چاپ یا حک شود برای ما بفرستید و مطمئن باشید که سفارشتان به بهترین صورت به شما خواهد رسید. ما خرید مطمئنی را به شما تضمین می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و سفارش محصول می‌توانید با شماره‌ 22328260-021 تماس حاصل فرمایید.

مزیت و کاربرد تندیس و لوح تقدیر


لوح‌ها و تندیس‌های تقدیر بهترین راه برای تقدیر و سپاس از کارکنان، کارمندان برجسته در سازمان و یا دانش‌آموزان ممتاز در مدارس هستند. این تقدیرها بنا به هر دلیلی که استفاده شود، نتایج مثبت و سازنده‌ای را برای شما به همراه خواهند داشت.

سازمان‌ها و مؤسسات از کارمندان، داوطلبان، فروشندگان، طرفهای معاملاتی، همکاران و مشتریان خود بنابر دلایل مختلفی از جمله موارد زیر تقدیر و سپاس به عمل می‌آورند:

 • کار گروهی
 • تشویق دانش‌آموزان
 • رسیدن به اهداف
 • توسعه و پیشرفت
 • ایده‌پردازی و خلاقیت
 • برنامه‌ریزی مالی و زمانی
 • نوآوری
 • بهبودی در عملکرد
 • وقت گذاشتن برای کارها
 • تلاش‌های فردی

روش‌های مختلفی برای طراحی و ساخت تندیس‌های شخصی و سفارشی برای کارکنان وفادار، دانش‌آموزان و داوطلبان سخت‌کوش، تقدیر از شرکت‌کنندگان و مهمانان ویژه در یک رویداد کاری وجود دارد. این لوح‌های تقدیر و تندیس‌ها، راهی خوب برای راضی نگه‌داشتن و انگیزه دادن به اعضای گروه کاری، ورزشی یا تحصیلی می‌باشند و باعث می‌شود تا از کار خود لذت ببرند.

سفارش کار طراحی و چاپ تندیس و لوح تقدیر در شرکت تبلیغاتی ارغوان کاری بسیار ساده و راحت است. تندیس‌ها و لوح‌های تبلیغاتی، محصولاتی جالب و فانتزی هستند که هر اداره یا سازمانی باید از آن‌ها برای انگیزه دادن و تقدیر از کارکنان و اعضای ممتازشان در شرکت استفاده کنند.

متخصصین و طراحان ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان قادرند شمارا برای خلق تندیس‌های سفارشی زیبا و ثمربخشی که بتوانید به مشتریان یا همکاران خود اعطا کنید، یاری رسانند. لوح‌ها و تندیس‌های تقدیر برای سازمان‌ها راهی مناسب در نشان دادن مراتب تقدیر و سپاس خود برای رسیدن به اهداف فروششان یا دیگر اهداف کسب ‌و کارشان هستند. کار سفارش و خریداری تقدیرنامه‌ها بسیار آسان و سریع است درحالی‌که ارزش بسیاری برای دریافت‌کنندگانشان در بلندمدت خواهند داشت.

انواع لوح و تندیس‌های تقدیر شرکت تبلیغاتی ارغوان


 تندیس و لوح تقدیرهای زیبا و با طراحی سفارشی در انواع مدل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌ها ساخته می‌شوند و برای اهداف گوناگونی در سازمان‌ها و ادارات کاربرد دارند. شرکت تبلیغاتی ارغوان یکی از بهترین شرکت‌های خدمات چاپ و طراحی برای سفارش انواع تندیس و لوح‌های تقدیر و تقدیرنامه‌ها می‌باشد. از مجموعه‌ی متنوع لوح‌های تقدیر و تندیس (لوح‌های آکریلیکی، کریستالی و یا سنگی) ما دیدن کنید و گزینه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. نمونه‌های بسیار زیادی برای سفارش و تبلیغاتتان موجود است که مطمئنا متناسب با خواسته‌تان طرح مدرد نظرتان را پیدا می‌کنید. همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که از تندیس‌های یادبود، تصویری و سنتی ما نیز دیدن فرمایید.

انواع تندیس‌ها


تندیس‌های آکریلیکی

u1

تندیس‌های آکریلیکی ما مقاوم در برابر شکستن و لب‌پرشدن هستند و نیز تحمل وزن خیلی زیاد را دارند. این تندیس‌های آکریلیکی شفاف و درخشان، درخشش کار کارمندان شما را نشان می‌دهند!، روشی عالی و ماهرانه برای ارتقای سطح انگیزه‌ی تیمی و تبلیغات برندتان خواهند بود. ما دو نوع تندیس آکریلیکی بی‌رنگ و رنگی داریم که سایه‌روشنی خیره‌کننده دارند.

تندیس و لوح‌های بلوری

u2

این تندیس‌های زیبای بلوری در انواع اشکال، مثل ستاره، الماس، بادبانی، دایره‌ای، حیوان و دیگر شکل‌های مختلف موجود هستند. همچنین تندیس‌های بلوری در رنگ‌های شفاف و چشمگیر از قرمز، آبی و زرد گرفته تا ارغوانی جلوه‌ی بسیاری خواهند داشت. تندیس‌ها و لوح‌های تقدیر بلورین ما همراه با مواد دیگر، مثل آکریلیک، سنگ‌های تزیینی. چوب و فلز نیز ساخته می‌شوند.

لوح‌ها و تندیس‌های تقدیرما آن‌قدر عالی و ممتاز هستند که نباید کاربرد آن‌ها فقط به مراسمات اهدای لوح و جوایز محدود کرد؛ و می‌توانید آن‌ها را برای یادبودی از یک جشن یا سالگرد رویدادی سفارش داد.

اگر مسئول برپایی یک مراسم اهدای جوایز هستید یا فقط می‌خواهید یادبودی به شخصی خاص بدهید تندیس‌ها و لوحهای تقدیر بلورین ما بهترین راه برای این کار هستند.

تندیس و لوحهای چوبی حکاکی شده

u3

شرکت تبلیغاتی ارغوان تندیس‌های چوبی زیبایی را برای تقدیر و سپاس بهترین افراد در شرکت و موسسه ارائه می‌دهد. می‌توانید حکاکی هر طرح و نوشته‌ای را متناسب با مخاطبانتان روی آن‌ها سفارش دهید. این لوح‌ها در اشکال بسیاری موجود هستند و گاهی می‌توانند همراه با موادی دیگر مثل فلز یا سنگ ساخته شوند.

تندیس و لوح‌های سنگی و مرمری

u4

تندیس‌ها و لوح‌های مرمری و سنگی همیشه مورد استفاده بوده‌اند و انعکاس‌دهنده‌ی دستاوردهای سطح بالایی هستند. از آنجایی‌ که گرانیت و مرمر درست از دل زمین استخراج می‌شوند مستحکم، بادوام و مقاوم در برابر انواع شرایط و ضربات هستند. اگر به دنبال کاری ویژه و متفاوت هستید می‌توانید یک تندیس مرمری یا سنگی را سفارش دهید.

ما کار حکاکی و چاپ لوگو روی تندیس‌ها و لوح‌های تقدیر را نیز بدون هزینه‌ای اضافه برای شما انجام خواهیم داد. با ضمانت کارهای سفارشی ما، همیشه مطمئن باشید که تندیس‌ تقدیرهایتان همان چیزی ست که انتظار داشته‌اید و یا حتی بهتر از آن. ما از بالاترین استانداردها و مواد درجه ‌یک در کارهای خود استفاده می‌کنیم.

هر آنچه شرکتتان نیاز دارد، شرکت تبلیغاتی ارغوان بهترین هدایای اداری را برای شما فراهم خواهد کرد، می‌توانید مجموعه‌ی نمونه کارهای تندیس و لوح‌های تقدیر ما را ببینید و آیتم مورد نظرتان را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید با یکی از کارشناسان و مشاوران تبلیغاتی ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا به شما در انتخاب طراحی مناسب کمک کنند.

تقدیرنامه‌ها و گواهی‌ها

تقدیرنامه‌ها و گواهی‌ها به ‌عنوان تقدیر از دستاوردها و موفقیت‌های کوچک برای کارهای بخصوصی از جمله ممتاز شدن و گرفتن بالاترین نمرات در مدرسه اعطا می‌شوند. این تقدیرنامه‌ها، جوایزی هستند که به کارمندان، دانش‌آموزان، داوطلبان و یا گروه‌های دیگر برای کسب اهداف و موفقیت‌هایی خاص داده می‌شود. این نوعی تقدیر و سپاس از موفقیت ست که بسیار کم‌هزینه اما باارزش خواهد بود.

مدل‌های قابل‌ارائه برای محصول تقدیرنامه، لوح تقدیر و تندیس عبارت‌اند از

 •  تقدیرنامه کاغذی (کاغذ گلاسه) قاب‌دار

u5

 •  تقدیرنامه چوبی قاب‌دار

u6

 •  تقدیرنامه پلکسی گلاس

u7

 • تقدیرنامه فلزی

u8

 • تقدیرنامه جلددار (جیر)

u9

 • جعبه‌های (چوبی، جیر. چرم) مخصوص اعطای لوح تقدیر و تندیس

photo_2016-11-02_12-59-34