طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

9

با بروشورها و کاتالوگ‌ها،تبلیغاتتان را سریع‌ترو با دقت بیشتر به مشتریان و مصرف‌کنندگان بالقوه‌تان ارائه دهید.این بروشورها و کاتالوگ‌ها را که می‌توان در جیب یا در پاکت نامه جا داد،روشی راحت و کم‌هزینه برای تبلیغات و بازاریابی شما هستند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان برای همه‌ی کسب‌وکارها محصولات تبلیغاتی ارائه می‌دهد،و اکنون بیش از نیمی از کارهای ما مثل بروشور و کاتالوگ‌ها با طراحی و چاپ سفارشی انجام می‌شوند.

تیم طراحان مجرب ما،خلاقانه‌ترین و چالش‌برانگیزترین استراتژی‌های بازاریابی را برای شما بکار خواهد گرفت.ما روشی مناسب را برای کار چاپ سفارشی شما بروی کاتالوگ و بروشورهای شرکت در نظر می‌گیریم تا تصویری منحصربه‌فرد از کسب‌وکارتان را خلق کنیم.

چرا از بروشور و کاتالوگ استفاده می‌شود
بروشورها معمولاً برای کسب‌وکارها مورداستفاده قرار می‌گیرند ،پس می‌توان یک تصمیم‌گیری هوشمندانه‌ای برای خرید و سفارش بروشور و کاتالوگ‌ها داشته باشیم.از بروشورها و کاتالوگ‌ها برای تبلیغات استفاده می‌کنیم تا:

  •  محصول جدیدمان را معرفی کنیم یا محصولات موجودمان را تبلیغ کنیم.
  •  مشتریان و مصرف‌کنندگان را با خدمات اصلی‌مان آشنا کنیم.
  •  ویژگی‌های اصلی و مزایای کار و محصولمان را به مشتریان جدید و بالقوه معرفی کنیم.

فرق بین بروشور و کاتالوگ در چیست؟

تفاوت کلیدی:یک بروشور یک سند و متنی کوتاه است،و همچنین به‌عنوان جزوه‌ی چاپی شناخته‌شده است.این جزوه‌ای ست که شامل متنی توصیفی یا تبلیغاتی می‌باشد.از طرفی دیگر،یک کاتالوگ سند و متنی ست که حاوی لیست مورد به موردی از نام ،کالاها یا کتاب‌ها می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درموردتفاوت بین کاتالوگ و بروشور، لطفا کلیک کنید.

1

طراحی کاتالوگ و بروشور در شرکت تبلیغاتی ارغوان

طراحی‌های بسیار متنوعی برای بروشورها و کاتالوگ‌ها موجود است.تیم طراحان ما به شما در کار طراحی و تکمیل بروشورو کاتالوگ‌ها یاری خواهند رساند.می‌توانید در مرحله‌به‌مرحله‌ی کار طراحی بروشورتان نظارت داشته باشید تا مطمئن شوید که ایده‌ی تان به‌درستی روی کاغذ پیاده می‌شود.

درزمینهٔ ی طراحی،تفاوت میان کاتالوگ و بروشور حائز اهمیت است.طراحی کاتالوگ خصوصاً اگر برای فروش ارزان و تخفیفات باشد،حاوی اطلاعات بسیاری خواهد بود،بیشتر از آنچه که تصور کنید.
برای طراحی کاتالوگی که حاوی همه اطلاعات باشد شاید وقت زیادی صرف فهمیدن و محاسبه میزان فضای موردنیاز و تراکم محصولات شود؛ونیز دانستن اینکه نکات کلیدی(محصولات عمده)کجا قرار می‌گیرند،و چگونه فضا را طوری تغییر دهیم که یک خواننده بتوانند متن را به‌خوبی و جامع مرور کند، چگونه از نکات اصلی استفاده کنیم و غیره.
بار علمی و اطلاع‌رسانی یک بروشور کمتر است البته این موضوع از اهمیت آن نمی‌کاهد.یک بروشور بدون نیاز به ارائه‌ی بخصوصی(درزمینهٔ ی فروش و حراجی‌ها) از یک حیطه‌ی معین یا بدون محدودیت در تعداد صفحات،دامنه‌ی وسیع‌تری را برای بکار بردن حوزه‌های خلاقیت فراهم می‌کند.
باید به این نکته اشاره‌کنیم که مهم‌ترین اصل برای یک طراح،فهمیدن این تفاوت‌هاست تا بتواند بهترین طراحی‌های ممکن را برای هرگونه کاربردی ارائه دهد.
طراحی،کاری هنرمندانه و خلاقانه است.تیم کارشناسان و طراحان ما به شما اطمینان خواهند داد که بروشوروکاتالوگ تان یک طراحی چشمگیر و جالب‌توجه خواهد داشت.،طراحان ما با سالها تجربه در طراحی انواع آیتم‌های تبلیغاتی مثل طراحی لوگو،کارت ویزیت،تقویم و خصوصاً بروشور و کاتالوگ،کلیه‌ی مراحل طراحی را با شمادرمیان خواهند گذاشت تا محصول سفارشی شما برای ارائه به مشتریان و مخاطبان شما آماده گردد..

چاپ کاتالوگ و بروشور در شرکت تبلیغاتی ارغوان

چاپ بروشور و کاتالوگ یکی از بخش‌های اساسی و مهم در فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت‌ها می‌باشند.تنها نکته مهمی که برای یک چاپ عالی وجود دارد تنوع در چاپ و به‌کارگیری تخصص است، و ما نیز بر اساس تجربه و تخصص در کار چاپ که در طی سالهای گذشته متمادی کسب کرده‌ایم ،نیاز مشتریانمان را درزمینهٔ چاپ و تبلیغات برطرف می‌سازیم.

2

چاپ بروشورو کاتالوگ با استفاده از جوهرهای متالیک،روکش‌هایUV براق،چاپ طلاکوب ،Die cuttingو چاپ‌های برجسته برای آراستن آن‌ها، می‌تواند در جلب نظر مشتری‌ها تأثیرگذار باشد.بروشور می‌تواند بیش از یک فهرست از نکات اصلی و پررنگ باشد.گزینه‌های انتخابی شما برای چاپ سفارشی بروشور و کاتالوگ بی‌نهایت است و تنها با تصوری از بروشور موردنظرتان می‌توانید گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید.
یک کار چاپ حرفه‌ای بروشور و کاتالوگ مثل کار ما ،برای هر کسب‌وکاری ،دارای مشخصات اساسی را دربردارد که باعث رونق گرفتن در بازار می‌شوند.

سایزهای استاندارد بروشور و کاتالوگ برای چاپ

اندازه‌های استاندارد، ارزش شرکت شمارا برای مشتریانتان نمایان خواهند ساخت،با اندازه‌های سفارشی،خصوصاً جنس کاغذها و تعداد تازدگی‌های بروشورهای تبلیغاتی .پرکاربردترین اندازه‌ها برای بروشور و کاتالوگ ازاین‌قرارند:

  •  3.5" x 8.5"
  •  5.5" x 8.5"
  •  8.5" x 11"
  •  8.5" x 14"
  •  11" x 17"
  •  11" x 25.5"

اشکال و انواع مختلف بروشورها و کاتالوگ‌ها

اگر کسب‌وکارتان به فروش محصول یا خدمات مربوط می‌شود،دانستن اینکه چه نوعی از بروشور و کاتالوگ برای تبلیغ محصول و خدماتتان موردنیاز است حائز اهمیت خواهد بود.انواع و اشکال کاتالوگ و بروشورها،به نوع تاکردن صفحاتشان بستگی دارد:
شکل استاندارد تا زدن بروشور،شامل سه لایه،دولایه،تا زدن z شکل،چهارصفحه‌ای یا تا زدن دوبل موازی،تازده یک‌چهارم لایه،تا زدن مدل دروازه‌ای.شرکت تبلیغاتی ارغوان نمونه‌های بسیاری را برای هریک از این مدل‌ها به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید طرحی را برای بروشور را بنابر نیازتان انتخاب کنید.

در اینجا به سه نوع عمده‌ای از بروشورها اشاره داریم:

بروشور و کاتالوگ سه لایه ،یکی از پرکاربردترین انواع تا زدن و با طراحی و چاپ متنوع می‌باشد.این نوع از بروشورها به‌راحتی موردقبول و استقبال مشتری‌ها قرار خواهند گرفت و نوع تا شدن بروشورهای سه لایه آن‌ها را ترغیت به باز کردن و دیدن می‌کند.پس برای طراحی‌های باکیفیت و چشمگیر در اساسی‌ترین فعالیت‌های تبلیغاتی مناسب هستند.

3

بروشورهای سه لایه استاندارد ما از بالاترین کیفیت برخوردارند،البته هزینه‌ی آن‌ها نیز اندکی بیشتر خواهد بود،اما قیمت مناسب‌تری نسبت به نوع ویژه‌ی بروشورها دارند.
بروشور و کاتالوگ دولایه،کاربرد بیشتری دارند بطوریکه روزانه آن‌ها را در دست خود و دیگران می‌بینیم.آن‌ها یکی از متنوع‌ترین و پرکاربردترین نوع هستند،البته فرم رسمی‌تر واداری‌تری نسبت به بروشورهای سه لایه دارند.از این نوع بیشتر برای نمایش محصول،کاتالوگ‌های فروش،دستورالعمل‌های سازمانی،غرفه‌های نمایشگاهی،جلسات شرکت و غیره استفاده می‌کنند.

4

بروشورهای دولایه از یک یا چند ورقه کاغذ تشکیل می‌شوند که از وسط تاشده‌اند.به چند بروشور دولایه که در میان یکدیگر قرارگرفته‌اند،کتابچه نیز میگویند.
بروشور و کاتالوگ‌های دولایه با اهداف بسیاری طراحی می‌شوند و طرح پایه و اساسی پوشه‌ها و کتابچه‌های ارائه‌ی کار می‌باشند.

5

بروشورو کاتالوگ‌های چندلایه،که ورقه‌ها به‌طوری موازی روی یکدیگرتا خورده می‌شوند،وبرای نمایش محصولات و قرار گرفتن در پکیج دیگر محصولات مشابه به‌کاربرده می‌شود.