غرفه‌سازی ترکیبی ( ترکیب سازه‌های پیش‌ساخته و خود ساز)

04

غرفه‌هاي نمايشگاهي ترکيبي، سازه‌هاي بسيار انعطاف‌پذيري هستند که از ترکيب قسمت‌هاي سفارشي و پيش‌ساخته تشکيل شده‌اند. اين غرفه‌ها معمولاً توسط شرکت‌هايي انتخاب مي‌شود که براي اهداف و برنامه‌هاي خاص خود نياز به استفاده از غرفه‌هاي سفارشي دارند، اما بودجه کافي براي تهيه اين غرفه‌ها را ندارند. ما حدود 30 تا 40 درصد از يک غرفه نمايشگاهي را به صورت سفارشي و 60 تا 70 درصد از آن را با استفاده از اجزاي پيش‌ساخته آلومينيومي تهيه مي‌کنيم تا مجموع هزينه‌هاي لازم براي ساخت غرفه، کمتر شود.

در اين سيستم تنها چند جزء مهم‌تر از يک غرفه نمايشگاهي از قبيل پيشخوان‌‌ها، سکوهاي نمايش، ويترين‌ها و ساير قسمت‌هايي که لازم است با ويژگي‌هاي محصول شما همخواني داشته باشد، به صورت سفارشي ساخته مي‌شوند و ساير قسمت‌هاي سازه نمايشگاهي مانند ديوارها و اتاق‌هاي انباري، به وسيله سيستم‌هاي آلومينيومي مدولار ساخته مي‌شود. غرفه‌هاي ترکيبي از لحاظ بکارگيري تصاوير گرافيکي هم در حد متوسط هستند، يعني معمولاً لوگو شرکت و چند تصوير گرافيکي معدود ديگر در ساختار آن‌ها کار مي‌شود.

 

ما سازه‌هاي نمايشگاهي ترکيبي بسيار زيبا و تأثيرگذاري طراحي مي‌کنيم که در هر نمايشگاهي باعث جلب بازديدکنندگان به سمت برند شما خواهد شد. اعضاي باتجربه تيم کاري ما مي‌توانند با سرعت و خلاقيت بالايي يک سازه نمايشگاهي ترکيبي براي شما آماده کنند که در هر نمايشگاهي برند شما را بر سر زبان‌ها بيندازد و جمعيت بازديدکنندگان را به سمت غرفه شما بکشاند. با استفاده از يک سازه نمايشگاهي سفارشي، امکانات تبليغاتي شما نامحدود و قابليت‌هاي شما بي‌نهايت خواهد بود.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.

2

نمونه غرفه های شرکت ارغوان


برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید 

چرا غرفه‌هاي نمايشگاهي ترکيبي را انتخاب مي‌کنيم؟


هر رويداد نمايشگاهي به احتمال زياد براي طيف متفاوتي از مخاطبين برگزار مي‌شود و از لحاظ اعتبار و اندازه فضاي محل برگزاري، با نمايشگاه‌هاي ديگر تفاوت دارد. استفاده از يک غرفه نمايشگاهي ترکيبي به شما اين آزادي عمل را مي‌دهد که بتوانيد شکل و اندازه غرفه خود را به راحتي با تصاوير گرافيکي و شرايط اختصاصي هر نمايشگاه، هماهنگ کنيد.

سازه‌هاي نمايشگاهي ترکيبي، جلوه زيبا و چشمگيري دارند که مي‌توان آن را به شرايط هر نمايشگاهي منطبق نمود و بروزرساني کرد. اجزاء و زيرواحدهاي سازه‌هاي ترکيبي داراي اندازه استانداردي هستند و مي‌توان آنها را به گونه‌اي مونتاژ نمود که با فضاهاي مختلف انطباق داشته باشد. بنابراين با يک سازه ترکيبي مي‌توان در نمايشگاه‌هاي متعددي شرکت کرد و نيازهاي مختلفي را برآورده کرد.

شرکت تبليغاتي ارغوان در طراحي و ساخت غرفه‌هاي نمايشگاهي ترکيبي در ابعاد و مدل‌هاي مختلف از سايز 10×10 در غرفه‌هاي رديفي تا سايزهاي بزرگتر در غرفه‌هاي جزيره‌اي، تخصص دارد.

تطبيق‌پذيري با اندازه فضاهاي موجود

طراحي مدولار غرفه‌هاي نمايشگاهي به شما اين امکان را مي‌دهد که غرفه‌اي با اندازه تطبيق‌پذير با هر فضايي داشته باشيد و بتوانيد سازه غرفه خود را براي نمايشگاه‌هاي متعدد بازسازي و بروزرساني کنيد. مونتاژ کردن، باز کردن، حمل و نقل و نگهداري از اين سازه‌ها به راحتي امکانپذير است. ضمن اينکه با استفاده اجزاي همين سازه مي‌توانيد غرفه‌هايي با اندازه‌هاي متفاوت درست کنيد. مثلاً يک غرفه جزيره‌اي بزرگ از اجزا و زيرواحدهايي ساخته شده است که مي‌توان با استفاه از آنها غرفه‌اي با ابعاد 10×20 متر يا 10×10 متر هم برپا کرد و براي نمايشگاه‌هاي منطقه‌اي کوچک از آن استفاده نمود.

طراحي ديناميک طبق نوع نمايش سفارشي شما

سیستم‌های جدید کانالی و ساختارهای پارچه‌ای ما، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید بی‌نهایت طرح مختلف را در غرفه خود اجرا کنید. غرفه‌های نمایشگاهی ترکیبی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همراه با برند شما رشد کرده و تغییر پیدا کند. طراحی بی‌نظیر سیستم‌های ترکیبی ما به گونه‌ای است که شما می‌توانید از یک سازه نمایشگاهی در چندین نمایشگاه مختلف و برای اهداف متفاوت استفاده کنید.

استفاده از شیوه‌هایی سازگار با محیط زیست

اجزای سازه‌های نمایشگاهی ترکیبی ما از جنس آلومینیوم باکیفیت بالا ساخته شده است و علاوه بر دوام بالا و استهلاک پایین، قابل بازیافت هم می‌باشد. با استفاده از غرفه‌های ترکیبی، شما می‌توانید در هنگام حمل و نقل، فضای بیشتر و حجم بار کمتری در وسیله ایاب و ذهاب خود داشته باشید.

طراحی سفارشی و کم‌هزینه، امکان طراحی مجدد و استفاده در چند نمایشگاه مختلف، مونتاژ و جداسازی آسان، راحتی در حمل و نقل و انبارداری از دیگر مزایای مهم این نوع از غرفه‌های نمایشگاهی می‌باشد.

چند منظوره بودن

هنگامی که در یک نمایشگاه از همه قسمت‌هاي غرفه ترکیبی خود به طور کامل استفاده نمی‌کنید، می‌توانید بعضی از اجزای آن را در فضای لابی یا فروشگاه کوچک خود استفاده کنید.

با استفاده از غرفه‌های ترکیبی ما، شما دیگر نیازی به تهیه سازه‌های نمایشگاهی متعدد برای نمایشگاه‌های مختلف نخواهید داشت. شرکت تبلیغاتی ارغوان همه مزایای یک غرفه نمایشگاهی چند منظوره را با قیمتی بسیار پایین‌تر از یک غرفه سفارشی در اختیار شما می‌گذارد. به این ترتیب شما می‌توانید از انعطاف‌پذیری بالای سازه‌های مدولار همراه با مزایای متعدد دیگری از قبیل وزن پایین سازه، سهولت حمل و نقل آن و امکان انتخاب هزاران طراحی مختلف، به طور یکجا بهر‌ه‌مند شوید.

چه زمانی از سیستم غرفه‌سازی ترکیبی استفاده می‌کنیم؟


برای شرکت‌هایی که در نمایشگاه‌های متعدد شرکت می‌کنند و به غرفه‌هایی با اندازه بزرگ و طراحی سفارشی نیاز دارند، غرفه‌های ترکیبی می‌تواند گزینه خوبی باشد و نیازهاي مختلف آنها را برطرف کند. با استفاده از این غرفه‌ها شما می‌توانید یک طراحی با قابلیت بروزرسانی و انطباق با فضاهای نمایشگاهی در اندازه‌های مختلف را داشته باشید. مزیت این کار آن است که شما در واقع دارید از یک غرفه سفارشی با هزینه‌ای بسیار کمتر استفاده می‌کنید و علاوه بر آن می‌توانید در نمایشگاه‌های آینده هم طراحی آن را عوض کرده و مجدداً استفاده نمایید. غرفه‌های ترکیبی، گلچيني از بهترین مزایا و امکانات مربوط به انواع غرفه‌هاي نمايشگاهي را به صورت یکجا برای شما فراهم می‌کند، به طوری که همزمان از جذابیت و تأثیرگذاری بالای سازه‌های سفارشی و انعطاف‌پذیری بالا و قیمت پایین‌تر سازه‌های مدولار بهره‌مند خواهید شد. در این غرفه‌ها تعداد زیادی اجزاء و آپشن‌های سفارشی وجود دارد که می‌توانید با طراحی آنها، غرفه‌ای منحصر به فرد و جذاب برای خود بسازید.

3

ما کار طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی را با بررسی جامع و دقیق نیازها و اهداف شما آغاز می‌کنیم و با ارائه یک سازه نمایشگاهی زیبا و به یاد ماندنی که هم با بودجه شما سازگاری دارد و هم از حد انتظار شما فراتر باشد، به پایان می‌بریم.

ساخت غرفه


ما در طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی ترکیبی و سفارشی و نیز استندها و تجهیزات نمایشگاهی دیگر تخصص داریم. ما با بهره‌گیری از طیف وسیعی از مدل‌ها، ساختارها و عناصر مختلف، یک غرفه نمایشگاهی بی‌نظیر و منحصر به فرد برای شما می‌سازیم که بیانگر خاص بودن، جایگاه بالا و مبتکرانه شرکت شما باشد.

غرفه‌های نمایشگاهی ترکیبی از یک سری زیرواحدها و اجزای مختلف شامل سکوهای آمفی‌تئاتر، اتاق‌های خصوصی کنفرانس، انبارهای بزرگ برای نگهداری مواد و محصولات، کیوسک‌های ارتباط با مراجعان و مبلمان راحتی برای نشستن مهمانان تشکیل می‌شود که این زیرواحدها را می‌توان به روش‌های مختلفی با هم ترکیب کرد و هر بار یک نمایش جدیدی از آن تهیه کرد.

همچنین در غرفه‌های ترکیبی، پنل‌های مهندسی شده و اجزای ساختاری استانداردی وجود دارد که با هدف پاسخگویی به نیازهای خاص شما طراحی شده است.

ما در غرفه‌های ترکیبی خود صدها آپشن سفارشی و بی‌نهایت امکانات نوآورانه در نظر گرفته‌ایم. شما هر کدام از مدل‌های غرفه‌های ترکیبی ما را که انتخاب کنید، می‌توانید اندازه و طرح آن را به راحتی با نیازها و فضای قابل دسترس خود تطبیق بدهید.

سازه‌های نمایشگاهی ترکیبی ما تماماً از اجزای آلومینیومی باکیفیت و قابل بازیافت ساخته شده است که به شکل سیستم‌های کانالی همراه با روکش‌های پارچه‌ای در محل غرفه شما نصب می‌شود. سر هم کردن این اجزاء و جدا کردن آنها از هم به راحتی و با سرعت بالايي قابل انجام است.