غرفه‌سازی نمایشگاهی: طراحی و ساخت غرفه و سازه‌های نمایشگاهی

2

يکي از بهترين راه‌ها براي بازاريابي محصولات شما، داشتن يک غرفه نمايشگاهي است. از طريق يک غرفه نمايشگاهي، شما مي‌توانيد به صورت رو در رو با مشتريان خود ملاقات کنيد و از نزديک به آنها نشان دهيد که چه محصولي را عرضه مي‌کنيد و به اين ترتيب با بازار هدف خود کاملاً ارتباط برقرار مي‌کنيد. اما قبل از هر چيز لازم است ابتدا يک غرفه نمايشگاهي با طراحي صحيح و مناسب داشته باشيد. داشتن یک راهکار بازاریابی نمایشگاهی، مشکلات خاص خود را دارد. برای رسیدن به اهداف مورد نظر لازم است برنامه بازاریابی از قبل به خوبی تهیه و کارشناسی شود. یک غرفه نمایشگاهی با طراحی خوب به جای آنکه در ارتباط با مشتریان اختلال ایجاد کند یا در شلوغی و ازدحام جمعیت گم شود و یا پیام‌های نامربوط و مبهمی به مراجعان منتقل کند، باید با مشتریان ارتباط برقرار کند، علایق آنان را تحریک نماید و اطلاعات آنها را افزایش دهد. پس نادیده گرفتن نقش طراحی مناسب در غرفه‌هاي نمایشگاهی می‌تواند یک فاجعه باشد.

شرکت تبليغاتي ارغوان با طراحي غرفه‌هاي نمايشگاهي منحصر به فرد، شما را در زمينه بازاريابي محصولاتتان پشتيباني مي‌کند. ما با بهره‌گيري از بازاريابان مجربي که تجربه و تخصص بالايي در زمينه ساخت غرفه‌هاي نمايشگاهي دارند، از برند شما پشتيباني مي‌کنيم و امکان ارتباط مستقيم شما با مخاطبان و بازار هدف را فراهم مي‌کنيم.

اصول کاري نوآورانه ما موجب افزايش ارتباط شما با مشتريان خواهد شد، زيرا از تجارب مطلوب، مطالب محتوايي، تصاوير و احساساتي بهره مي‌بريم که ارتباط بين شرکت و مشتريان را بیشتر می‌کند.

پس شما هم یک غرفه نمایشگاهی اجاره کنید و با یک طراحی خوب، فواید آن را از اینکه فقط حضور فیزیکی داشته باشید، بسیار بیشتر کنید.

نمونه غرفه های شرکت ارغوان


برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید 

دلایل اهمیت کار غرفه‌سازی نمایشگاهی


طراحی فوق‌العاده یک غرفه نمایشگاهی و ساخت تجهیزات نمایشگاهی مناسب، به شرکت‌هایی که به دنبال داشتن روش‌های بازاریابی نمایشگاهی به صورت حرفه‌ای و در کلاس جهانی هستند، کمک می‌کند تا به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنند.

غرفه‌های نمایشگاهی به راحتی چیده می‌شوند، به نمایش در می‌آیند و می‌توان تجهیزات آنها را به آسانی به هر نقطه‌ای که در آن نمایشگاه برگزار می‌شود، فرستاد یا همراه با خود منتقل کرد.

متمایز بودن یک غرفه نمایشگاهی در رقابت بین شرکت‌های مختلف، اهمیت زیادی دارد و به عرضه کننده یک محصول تجاری کمک می‌کند تا بتواند به عنوان پیشرو در عرصه بازریابی عمل کند. با داشتن یک استراتژی نمایشگاهی مناسب و در کلاس جهانی، شما می‌توانید برند خود را به عنوان یک برند پُرآوازه و خوشنام مطرح کنید. عملکرد شما در زمینه بازاریابی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و ما در طراحی پروژه‌های هدفمند خود، اهداف مورد نظر شما را در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی، کاملاً مدنظر قرار می‌دهیم تا از این طریق، امکان انتقال پیام شما به مخاطبانتان به بهترین شکل فراهم شود.

3

تأثیر یک غرفه‌آرایی مناسب


با داشتن یک غرفه‌آرایی مناسب، شما می‌توانید به برند پیشگام در ذهن مشتریان و مخاطبان خود تبدیل شوید. یک غرفه نمایشگاهی که به شکل زیبایی طراحی شده باشد، فضای گرم و دلپذیر داشته باشد و با هدف دستیابی به اهداف بازاریابی نمایشگاهی ساخته شده باشد، می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد و در شکل‌گیری و تقویت ارتباطات شما با مشتریان جدید، نقش بسیار مهمی داشته باشد. اصول کار ما در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی دقیقاً در راستای استراتژی بازاریابی شما خواهد بود. تمرکز اصلی ما در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی بر زیبایی و ارگونومی می‌باشد و محیطی مطمئن و قابل اعتماد را در غرفه شما فراهم می‌کند. استفاده از راهکارهای نوآورانه در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی باعث برجسته‌تر شدن ویژگی‌های شرکت شما و محصولات، خدمات و مزایای آن می‌شود.

انواع غرفه نمایشگاهی


شرکت خدمات چاپ و تبلیغات ارغوان چاپ در طراحی‌های خود علاوه بر ساختار منحصر به فرد یک غرفه، میزان تأثیرگذاری آن بر مخاطبان را نیز در نظر می‌گیرد. طراحی‌های ساده و در عین حال مبتکرانه ما به شما امکان می‌دهد تا برندها و محصولات خود را به بهترین شکل نمایش بدهید و به دیده شدن آنها توسط مخاطبان کمک می‌کند. در این راه ممکن است بودجه‌ای که شما برای بازاریابی اختصاص می‌دهید، کمی بیشتر شود اما در عوض، برندها و محصولات شما نیز به شکل بسیار بهتر و مؤثرتری به مخاطبان معرفی خواهد شد. در واقع شما از خدمات درجه یک بهره‌مند می‌شوید.

غرفه نمایشگاهی پیش‌ساخته یا مدولار

غرفه‌های نمایشگاهی پیش‌ساخته از مزایای متعددی نسبت به غرفه‌های سنتی و غرفه‌های سفارشی برخوردارند. این نوع از غرفه‌ها به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند که بر پا کردن مجدد آنها به سادگی امکانپذیر است. علاوه بر آن، انعطاف‌پذیری زیادی در کار غرفه‌سازی به وجود می‌آورند و حمل و نقل آنها نیز به سادگی انجام می‌شود و بالاخره اینکه جنس مواد به کار رفته در ساخت آنها از نوع بدون کربن و سازگار با محیط زیست می‌باشد.

4

غرفه نمایشگاهی خودساز و سفارشی

برای طراحی غرفه‌های نمایشگاهی خودساز و سفارشی، گزینه‌های بی‌شماری وجود دارد که به غرفه‌داران این امکان را می‌دهد تا فعالیت نمایشگاهی خود را به هر شکلی که تمایل داشته باشند، بتوانند انجام دهند. این غرفه‌ها با استفاده از موادی از قبیل چوب، شیشه و ورق‌های پلکسی‌گلاس ساخته می‌شوند. به این ترتیب در نمایشگاه بعدی، شما با ظاهری جدید و یک طراحی نوآورانه دیگر حاضر می‌شوید که در تقویت ابعاد تجاری فعالیت شما تأثیر زیادی دارد. غرفه‌دارانی که از غرفه‌های خودساز و سفارشی استفاده می‌کنند، در هر نمایشگاهی تفاوت‌های برجسته و متمایزی نسبت به نمایشگاه قبلی دارند و یا تصمیم می‌گیرند که از طراحی‌های مبتکرانه جدیدی استفاده کنند.

5

غرفه‌سازی ترکیبی (ترکیبی از هر دو نوع مدولار و خودساز)

استفاده از غرفه‌های ترکیبی به شما این امکان را می‌دهد که نمای غرفه خود را به شکل بهتری تنظیم کنید، به طوری که خود غرفه بتواند با مشتریان و مراجعان سخن بگوید. سازه‌های نمایشگاهی مدولار و خودساز را می‌توان با طراحی‌ها و شکل‌های متعددی تهیه کرد. بر پا کردن این غرفه‌ها به سادگی امکانپذیر است و ابعاد آن را نیز می‌توان با اندازه فضای نمایشگاه به هر مقدار که باشد، تطبیق داد. اجزای مورد استفاده در طراحی این غرفه‌ها از قبیل سردرهای فلزی و میزها و ویترین‌های اکریلیک به صورت مکمل همدیگر عمل می‌کنند و برای شما این امکان را فراهم می‌سازد که بتوانید محصولات خود را در نمایشگاه‌های مختلف یا مناسبت‌های خاصی در مکان‌های متفاوت عرضه کنید.

6