فروش اسپیس فریم نمایشگاهی: مزایا و کاربرد

1

غرفه‌های نمایشگاهی اسپیس فریمی در جلب‌توجه بازدیدکنندگان و مشتریان تأثیر بسزایی دارند. درواقع بسیاری از مشتریان ما می‌گویند که غرفه‌های اسپیس فریمی‌شان نسبت به غرفه‌های مجاورشان توجه مشتریان بیشتری را به خود جلب می‌کنند. نمای مستحکم و تأثیرگذار مؤلفه‌ها و اجزای تشکیل‌دهنده، سازه‌های اسپیسی نورانی را جذاب‌تر می‌سازد. در اینجا به برخی از کاربردهای جالب‌توجه از اسپیس‌های آلومینیومی برای غرفه‌های نمایشگاه می‌پردازیم. سازه‌های اسپیسی تقریباً در هر صنعتی بکار رفته است و از آن برای خلق نمایشگاه‌ها و غرفه‌های بسیار چشمگیر و برجسته و نصب و تأسیسات استفاده شده است.

غرفه‌ها و تجهیزات نمایشگاهی از شرکت تبلیغاتی ارغوان به‌عنوان یکی از مهیج‌ترین و باارزش‌ترین غرفه‌های اسپیسی آلومینیومی شناخته‌شده‌اند. تجهیزات نمایشگاهی برای فضاهای بزرگ قراردادی در محل نمایشگاه و محل‌های قراردادی به‌طورمعمول با سازهای اسپیسی سبک‌وزن و با کیفیت ساخته و نصب می‌شوند.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

چرا از سازه‌های اسپیسی استفاده می‌کنند؟


همان‌طوری که شرکت شما رشد می‌کند، شما نیز می‌توانید قسمت‌هایی را به‌راحتی به غرفه‌تان اضافه کنید و یا آن را مجدداً پیکربندی کنید تا متناسب با نیازهای شما گردد. تیم طراحی ما در هرزمانی اینجا خواهند بود تا به شما در رسیدن به اهداف و ایده‌های دیداری‌تان یاری برساند -این طراحی تنها به سمت بهترشدن ادامه می‌یابد- تغییرات و تطابق‌ها حاصل شدنی هستند.

3

مزایا


فراهم ساختن فضایی بیشتر

این نوع از غرفه آرایی‌ها فضای بیشتری را فراهم می‌سازند و به بازدیدکنندگان غرفه‌تان این اجازه را می‌دهند که محصولاتتان را ببینند و در غرفه به‌آسانی قدم بزنند. محصولات اسپیسی آلومینیومی محکم، سبک هستند و بیشتر آن‌ها جالب‌توجه و دارای ارزشی استثنایی هستند. مزایای دیگر شامل این موارد می‌شوند:

راحتی در نصب و بستن قطعات

سیستم‌های اسپیسی بدون نیاز به ابزاری وجود دارند. درواقع شما نیازی ندارید ابزاری در دستانتان داشته باشید. به‌راحتی پیچ و لولاهای مربوطه را در هریک از بخش‌های مختلف اسپیس فریم قرار دهید ترتیب قرار گرفتن لولاها خودبه‌خود ایجاد می‌شود که این هم ترازی‌های مقطعی اسپیس فریم را به بهترین شکل می‌سازد. تمام اتصالات باید با دست محکم شوند.

غرفه‌های اسپیس فریمی به‌طور متداول دارای مقاطعی با قابلیت تحمل بار سنگین هستند. در حال حاضر بسیاری از این اسپیس فریم ها از یک ساخت با قفل‌های (پرچ‌های) پیچشی استفاده می‌کنند. که این ویژگی برپا ساختن آن‌ها را بسیار ساده می‌کند.

سرعت نصب و متصل کردن سازه‌ها

اسپیس فریم‌ها سریع‌ترین زمان نصب و سرهم‌بندی را در همه‌جا دارند. اتصالات پیچی و لولایی آن سرهم بندی و اتصال دو مقطع از اسپیس را در کمتر از پانزده ثانیه میسر می‌سازند. فقط مقاطع اسپیس را روبروی هم و در یک ردیف قرار دهید (لولاهای مرتب به‌طور خودکار درگیرمی شوند)، اتصالات را در هر دو طرف قرار دهید و مشغول نصب شوید. در طی چند ثانیه، یک مقطع اسپیسی بسته‌شده و آماده خواهید داشت.

دوام و استحکام

همه سازه‌های اسپیسی به خاطر دوام و عمر طولانی ساخته می‌شوند. غرفه‌های نمایشگاهی از لوله‌های آلومینیومی یا فولادی با جوش خوردگی TIG یا MIG ساخته می‌شوند که این لوله‌ها روکش‌دار شده‌اند تا استحکام و دوام بخشیده شود. کیت‌های اسپیس فریم می‌توانند هرگونه الحاقات و لوازم جانبی که شما می‌خواهید نگه‌دارند: مثل پنلهای گرافیکی، نمایشگرهای پلاسما و LCD، قفسه‌بندی‌ها و وسایل رومیزی و نشانه‌گذاری‌ها.

برای نمایشگاه بعدی‌تان یک غرفه نمایشگاهی سفارشی می‌خواهید؟ طراحان اسپیس فریم ما  غرفه‌ی مناسب شما و همچنین استحکام آن را تضمین می‌کنند که بدون از دست دادن زیبایی و راحتی یک غرفه  پرتابل، محکم و استوار باقی می‌ماند.

تیم کارکنان مجرب ما در تعیین بهترین سازه‌ی اسپیسی متناسب با نیازتان با شما همکاری خواهند کرد. بهترین غرفه‌ها یا نمایشگاه‌های اسپیسی اغلب با انتخاب کردن "مصالح و قطعاتی مناسب" طراحی می‌شوند. این به معنای انتخاب یکی از محصولات آلومینیومی برای اسپیس فریمی است که نه سنگین است و نه خیلی بزرگ.

ساخت غرفه‌های سفارشی و خودساز با اسپیس فریم


ما می‌توانیم هرچیزی را که بخواهید به سفارش شما ارائه دهیم، سریع و بدون هیچ هزینه اضافه. فضای کار شما و از همه مهم‌تر غرفه نمایشگاهی شما باید تأثیرگذار باشد و شمارا از بقیه متمایز سازد.

ما می‌توانیم هر سایز یا استایلی از سازه‌های اسپیسی که شما دوست دارید را بسازیم و نصب کنیم. سالن‌های غرفه‌های نمایشگاهی متداول که مقرون‌به‌صرفه و با چند اندازه بسته‌بندی می‌شوند که می‌توان از میان این سایزها انتخاب کرد. تقریباً غیرممکن است که به سازه‌ای بسیار عالی برای پروژه بعدی‌تان یا نمایشگاه بعدی‌تان دست نیابید.

علاوه بر طراحی غرفه‌های سفارشی، شرکت تبلیغاتی ارغوان دامنه گسترده‌ای از الحاقات و لوازم جانبی را ارائه می‌دهد که به‌عنوان دست‌کاری‌های نهایی به غرفه‌تان اضافه خواهند کرد. با استفاده از قسمت‌های اضافی، می‌توانیم اسپیس فریم نمایشگاهی‌تان را به مدل‌های ۲۰×۲۰ و ۱۰×۲۰ گسترش دهیم که این به نیازها و اولویت‌های شما بستگی دارد.

4

شاید اسپیس فریم‌هایی شبیه مدل‌هایی که در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی و استیج‌های کنسرت هستند، را دیده باشید. برای رسیدن به یک نتیجه‌ی مطلوب می‌توانید سیستم غرفه آرایی و اسپیسی خود را با این لوازم جانبی مجهز کنید:

  • کانترها و میزها
  • پایه‌های تلویزیونی
  • کف سازی یا فرش کردن
  • قفسه سازی
  • استند مجلات و کاتالوگ‌ها

6

ما در موجودی محصولاتمان بزرگ‌ترین مجموعه‌ای از اسپیس فریم نمایشگاهی و کیت‌های اسپیسی را داریم. اسپیس فریم‌های نمایشگاهی از فولاد و یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و به انتخاب شما از بین هفت‌رنگ استاندارد برای این کار روکش‌دار (اندوده) می‌شوند، رنگ‌های سفارشی نیز موجود است.

طراحی، دوام و تنوع غرفه‌های اسپیسی نامحدود است. برای در صدر قرار گرفتن در این رقابت، باید از ابزارهای تبلیغاتی مناسبی استفاده کنید. غرفه‌های نمایشگاهی اسپیسی یکی از بهترین گزینه‌ها در این سری ابزارها می‌باشند. شرکت تبلیغاتی ارغوان می‌تواند مرجعی برای غرفه آرایی نمایشگاهتان و همکاری برای تدارکات و تهیه قطعات باشد.

شرکت تبلیغاتی ارغوان شریک و همکار شما در صنعت غرفه آرایی می‌باشد. شرکت ما سالیان متمادی است که درزمینه‌ی غرفه آرایی نمایشگاهی فعالیت داشته است. ما به جستجوی محصولاتی می‌پردازیم که به شما در دست‌یابی به اهدافتان یاری خواهد رساند، این محصولات ممکن است سیستم غرفه آرایی اسپیسی یا استند پاپ آپ باشند.

اسپیس‌های فولادی در مقابل اسپیس‌های آلومینیمی


اشتباه نکنید، فروشندگان دیگر اغلب اسپیس فولادی را به‌عنوان اسپیس نام می‌برند و این کار مشتریان را در خرید و اجاره آن دلسرد و ناراحت می‌کند. اسپیس فریم فولادی هرگز گزینه خوبی نیست و معمولا گزینه‌ی ضعیفی برای استندها و غرفه آرایی‌های نمایشگاهی می‌باشند. این جنس سازه زنگ میزند و نیز سنگین است. اشتباه نکنید و گول تبلیغات نمایشی را با این ادعای" یک خرید یکجا" و یا "هر چه که نیاز دارید" موجود درباکسهای لوازم نخورید، بعدها پی به این موضوع می‌برید که بیشتر اوقات این باکسی است که مملو از آیتم‌ها و محصولاتی است که درست و مرتب نمی‌شوند، یا با شکست مواجه می‌شوند.