فلش مموری تبلیغاتی

flash-1

امروزه، فلش مموری ها یا فلش‌هایUSB  همه کارهایی را که درایوهای قدیمی انجام می‌دادند دربرمی گیرند. USBکه مخفف شده‌ی عبارت "Universal Serial Bus)" می‌باشد، نامی ست برای آن دسته از  ابزارهای پرتابل کوچکی که به ورودی‌های  USB کامپیوتر وصل می‌شوند. فلش مموری ها حجم زیادی از اطلاعات را به‌طور شگفت‌انگیزی در خود ذخیره می‌کنند، و برای انتقال آسان داده‌ها از یک کامپیوتر به کامپیوتری دیگر طراحی‌شده‌اند. این ویژگی، آن‌ها را به درایوهای مموری ایده آلی برای کاربردهای گوناگون تبدیل ساخته است:

 • اطلاعات محصول یا خدماتتان را با مشتریان بالقوه‌تان به اشتراک بگذارید.
 • کیت و بسته‌ی اطلاعاتی و تصاویری باکیفیت از سازمانتان را به‌راحتی در اختیار روزنامه‌نگاران، متصدیان امور تبلیغاتی و سرمایه‌گذاران قرار دهید.
 • فلش مموری های سفارشی را به‌عنوان هدیه‌ی تبلیغاتی برای مشتریان، همکاران و شرکای خود ارائه دهید.

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، ما صدها مدل و طرح از انواع USB داریم از نوع فلزی، چوبی، بامبو، قابل بازیافت، سیلیکونی آن‌ها گرفته تا مدل‌های دوبعدی و سه‌بعدی. برای داشتن بیشترین تأثیر در تبلیغات روی این فلش‌ها، چاپ ردی آن‌ها به‌صورت تمام‌رنگی یا با چاپ لیزری انجام می‌گیرد. محصولات ما 100 تضمین‌شده می‌باشند،پس مطمئن باشید که محصول مناسبی را انتخاب کرده‌اید. فقط درخواستتان را به ما بگویید تا آن را در اسرع وقت برایتان عملی کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و سفارش محصول می‌توانید با شماره‌  2-22328260-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

سایزها و طرح‌های فلش مموری ها


اندازه و ذخیره‌سازی فلش مموری ها دامنه‌ی گسترده‌ای را در برمی‌گیرد، که حداقل میزان آن 1گیگابایت و حداکثر آن 32 گیگابایت می‌باشد.حتی کوچک‌ترین فلش مموری با ذخیره‌ی 1 گیگی فضای کافی برای ذخیره ی بسته ی رسانه ای پایه، فهرست موسیقی، یا تعدادی اپلیکیشن کوچک پرتابل را دارد. اگرچه، اگر می‌خواهید از فلش مموری برای حجم زیادی از رسانه‌ها و فایلها و یا تصاویری باکیفیت بالا استفاده کنید باید به فکر یک فلش مموری با حجم بیشتری باشید.

علاوه بر تنوع در حجم این فلش مموری ها،گزینه‌های متنوعی نیز برای شکل و کاربرد آن‌ها وجود دارد،برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • کارت ویزیت فلش مموری دار

flash-2

 • فلش مموری های با حلقه‌ی گردان

flash3

 • فلش مموری دستبندی

flash4

 • جاکلیدی فلش مموری دار

flash-5

 • فلش مموری چوبی

flash-6

 • فلش مموری با جلو چرمی

flash-7

 • خودکار USB دار( فلش مموری خودکاری)

flash-8

 • فلش مموری با تراشه‌ی جمع شونده( بالا و پایین شونده)

flash-9

 • فلش مموری هایی با اشکالی از لوگوی شرکت‌ها

flash-10

تقریباً تمام این مدل‌ها با تنوع گسترده‌ای از رنگ‌ها همراه هستند، از رنگ‌های روشن و فانتزی گرفته تا طرح‌های شیک و حرفه‌ای. بسته به اینکه مخاطبان و دریافت‌کنندگان این هدیه تبلیغاتی شما چه کسانی هستند، می‌توانید حدس بزنید که آن‌ها فلش مموری ها را ابزاری کاربردی برمی‌شمارند یا بیهوده و یا یک قطعه‌ای بروز و جدیدی که البته  از کاربرد آن اطلاعی ندارند.

ما یکی از ارزشمندترین و منحصربه‌فردترین مجموعه‌های فلش مموری ها را داریم،علاوه براین می‌توانیم مدل و شکل فلش مموری سفارشی‌تان را نیز برای شما بسازیم.
اندازه‌های حافظه‌ی موجود در اکثر مدل‌ها شامل سایز یک گیگ، دوگیگ، چهارگیگ، هشت گیگ، شانزده و سایزهای 32 و 64 گیگ در برخی مدل ها می‌باشند. ما فقط از تراشه‌های درجه‌یک در این فلش مموری ها استفاده می‌کنیم. این فلش مموری ها دارای ضمانت یک‌ساله هستند و می‌توان میلیون‌ها بار فایل‌ها را در آن‌ها کپی و حذف کنیم. بنابه درخواست شما می‌توان الحاقاتی را هم به این فلش مموری ها اضافه کرد، مثل جاکلیدی، سیستم تطابق پانتون، بندها ، و مکعب‌های تزیینی لوگو دار نیز موجود می‌باشند. قیمت این فلش مموری ها متغیر است و بنابراین برای اطلاع از هزینه‌های بروز این فلش‌ها و پرسش‌های گوناگون می‌توانید با ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان تماس حاصل فرمایید.

مزیت استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی


فلش مموری های تبلیغاتی بهترین وسیله برای بکار بردن تزیینات و راحتی کار و هر کاری مرتبط در این زمینه هستند. به خاطر کار آیی آن‌ها، نودویک درصد از کسانی که این فلش‌ها را دریافت می‌کنند آن‌ها را برای خود نگه می‌دارند و استفاده می‌کنند. آن‌ها راهی ساده برای ذخیره کردن داده‌های شما و انتقال آن‌ها به هرجایی می‌باشند.

درحالیکه این وسیله برای ذخیره سازی و انتقال حجم بالایی از داده های دیجیتالی بسیار عالی می باشد، می توان کارهای خلاقانه و فانتزی نیز روی آن انجام داد و براحتی کارهای تبلیغاتی تان را روی آن پیاده کنید یا آنها را به عنوان هدیه ای مناسب برای دوستان یا خانواده تان بکارببرید، یا در رویدادهای خاصی به همه تقدریم کنید.

از هدایای تبلیغاتی برای کنفرانس ها و نمایشگاهها گرفته تا هدایایی برای کارمندان، برای حضار و شرکت کنندگان در رویدادهای کاری، این هدایای تبلیغاتی کاربردی میتوانند تضمین کننده ی خوشحالی و رضایتمندی دریافت کنندگان شان باشند.

بطور مثال، فلش مموری ها را میتوان برای موارد زیر بکار برد:

 • بهبودی و ارتقای عملکرد سیستم
 • ذخیره سازی و استفاده از نرم افزارهای پرتابل و انتقال آنها روی چندین کامپیوتر
 • ارتقای سطح امنیت سیستم
 • محافظت کردن داده های کامپیوترتان از دسبرد و سرقت
 • کنارهم قراردادن فایلهای رسانه ای از یک رویداد بخصوص، فایل های شخصی یا کاری در یک جا و استفاده لز آنها در صورت لزوم
 • میتوان از آنها برای نمایش فایلهای رسانه ای در نمایشگاهها در کنار دستگاههای نمایش تصویری استفاده کرد.

در واقع، کارهایی که میتوان با این فلش ها انجام داد بی اندازه است.هر ترکیبی از رسانه های دیجیتالی- از متن گرفته تا تصاویر و فیلمها- را میتوان در یک فلش مموری قرار داد تا از ترکیب آنها یک پیام تبلیغاتی بسیارکاملی ساخت. چه بخواهید از آن برای اهداف تبلیعات و بازاریابی استفاده کنید و یا یک تجربه ای فراموش نشدنی برای کسانی باشد که این هدیه را به آنها تقدیم می کنید، این فلش مموری های سفارشی و تبلیغاتی بهترین گزینه برای تبلیغات هستند.