لوازم تبلیغاتی خودرو (بوگیر و خوشبوکننده ،چراغ قوه، جعبه ابزار ماشین)

12

محصولات و لوازم تبلیغاتی خودرو، روشی ایده‌آل برای طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی هستند. پرواضح است که اگر در صنایع خودروسازی و خدمات آن فعالیت دارید، این لوازم بخشی از فعالیت های تبلیغاتی شما و مولد کسب و کار و فروش های مکرر خواهند بود. دادن هدایا و محصولات تبلیغاتی مثل جعبه ابزار خودرو به کسانی که به تازگی اتومبیل خریداری کرده‌اند یا ماشینشان را به تازگی وارد کاری کرده‌اند تصویری از شما به مشتریان یا مخاطبانتان خواهد داد که گویا همیشه مراقب آنها هستید. نتیجه این کار آن است که هر گاه با مشکل فنی خودروشان مواجه شدند، نام برند شما به کمک آنها خواهد آمد.

کسانی که با مشاغل فروش و خدمات خودرو و یا مشاغل غیرمرتبط سروکار دارند و از آیتم‌هایی مثل آفتابگیرها برای تبلیعات استفاده می کنند عملا از ماشین مشتریانشان به عنوان یک فضای تبلیغاتی برای سالیان متمادی بهره می‌برند. این آیتم همچنین می‌تواند به سادگی یک جاکلیدی باشد که به یک خریدار در هنگام تحویل خودرو جدیدش داده می‌شود.

شرکت تبلیغاتی ارغوان دارای مجموعه ی متنوعی از لوازم جانبی خودرو از جمله جعبه ابزار، چراغ قوه، بوگیر خودرو و لوازمی دیگر برای استفاده در مواقع اضطراری می‌باشد. اگر می‌خواهید آرم و لوگویتان را روی هدایای تبلیغاتی خودرو قرار دهید با یکی از کارشناسان فروش و مشاوران ما در امر طراحی و چاپ تماس حاصل فرمایید تا به شما در انتخاب بهترین هدیه و طراحی لوازم خودرو با طرحهای تجاری شما کمک کنند.

کاربرد و مزایای هدایای تبلیغاتی خودرو


هدایای تبلیغاتی خودرو، مورد استفاده برای مشاغل مرتبط با خودرو و خدمات آن و حتی مشاغلی که با خدمات خودرو سروکاری ندارند مثل کارخانه‌جات و مشاغل خدماتی می‌باشند. و این لوازم و هدایا تقریبا برای هر گروهی از صنایع برای اهداف تبلیغاتی کاربرد دارد. ایده‌های ساده‌ای مثل چراغ قوه یا بوگیرهای و خوشبوکننده های ماشین باعث می‌شوند که نام و لوگوی شرکتتان همیشه جلوی چشم افراد باشد.

استفاده از این هدایای تبلیغاتی که در سطح شهر و در همه جا نام و لوگوی شما را جلوه می‌دهند تاثیری همانند تبلیغات روی بیلبورد دارد البته با صرف هزینه‌ای بسیار کمتر از آن. این فرصت مناسب سبب می‌شود که مشتریان شما ناخودآگاه تبدیل به یک تبلیغ گر همیشگی شوند بدون آنکه حقوق و دستمزدی بگیرند! و مشتریان بالقوه نام ، آرم و شعار تبلیغاتی شرکتتان را در پارکینگ‌ها و در جاده خواهند دید.

با انتخاب دقیق و مناسب لوازم چه از لحاظ سلیقه‌ای و چه از لحاظ کاربردی، هدایای تبلیغاتی خودرو شما می‌توانند میزان فروش و تبلیغ برندتان را ارتقا دهند.

انواع لوازم جانبی تبلیغاتی خودرو در شرکت تبلیغاتی ارغوان


ده‌ها مورد از ملزومات تبلیغاتی خودرو وجود دارند که می‌توان در سبد تبلیغاتی قرار داد، از جمله:

آفتابگیر خودرو

l1

وقتی آفتاب طلوع می‌کند. آفتابگیرهای خودرو هم با آن بکارگرفته می‌شوند. شرکت تبلیغاتی ارغوان ارائه دهنده‌ی آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو می‌باشد که خودروی شما را در گرمترین روزها خنک نگه می‌دارند. اگر خودرو در جایی پارک شده باشد و یا در بزرگ‌راهی در حال رانندگی باشد، خودروهای بسیاری با صدها چشم نظاره گر تبلیغات شما در خودروهایی با آفتایگیرهای شما خواهند بود. بنابراین این یک انتخاب عالی برای تبلیغات شماست.

جعبه ابزار تبلیغاتی خودرو

مشکلات و خرابی شاید وقتی رخ دهند که اصلا انتظار آن را نداشته باشیم، پس دادن هدیه‌ای تبلیغاتی مثل جعبه ابزار به مشتریانتان نشان می‌دهند که شما چقدر مراقب مشتریان و مخاطبانتان هستید.

جعبه ابزارهای شرکت تبلیغاتی ارغوان در خانه، محل کار و هم در هنگام مسافرت بسیار کارایی دارند. مهم نیست که مشتریانتان سرکار است یا مشغول تفریح، جعبه ابزارهای تبلیغاتی ما به بهترین شکل برند و لگوی شما را در معرض دید قرار خواهند داد. برخلاف دیگر هدایای تبلیغاتی، جعبه ابزارها هدایایی کاربردی هستند که در تمام فصول می‌توان آنها را به مشتریان داد.

 می‌توانید از این هدیه تبلیغاتی عالی برای نمایشگاه‌ها، کنفرانس یا امور کاری و خدماتی استفاده کنید.

جعبه ابزار کتابی

l2

یک هدیه تبلیعاتی خودرو درجه یک که به صاحبان خودرو و نیز در شرایطی غیر از خودرو در هنگام مشکلات کمک خواهد کرد. این جعبه ابزار شامل جعبه‌ای با طراحی مناسب برای استفاده در خودرو و قفسه‌های کوچک، پیچ ‌گوشتی‌های خودکاری در انواع سایزها و مواردی دیگرمی شود.

جعبه ابزار تایری

l3

این جعبه ابزار شامل همه‌ی ابزارهای لازم کمکی می باشد، و وقتی که با مشکلی روبرو می‌شوید می‌توانید براحتی ابزار مورد نظرتان را پیدا و از آن استفاده کنید. همه‌ی ابزارها در جعبه ابزار تبلیغاتی به شکل تایری شکل پلاستیکی قرار می گیرند. این ابزارها شامل انبردست، دستکش و پیچ‌های تایر، انبردست و غیره هستند.

کیف ابزار

l4

این کیف ابزار برزنتی با چاپ تبلیغاتی روی آن را می‌توان هم در خانه و هم در خودرو استفاده کرد، از مشخصات آن، می‌توان به فضای بزرگ و کافی با جیب‌های کناری، ابزارهای چند کاره اشاره کرد.

جعبه ابزار دوزیپ

capture

این کیف ابزار زیپ‌دار کوچک که شامل یک ست پیچ گوشتی چندکاره می باشد، دقیقا همان چیزی ست که همیشه و در همه جا به آن نیاز خواهید داشت. مشخصات این ست پیچ گوشتی تبلیغاتی شامل 5  سرپیچ گوشتی و جعبه بوکساست که همگی در جعبه ای کوچک و زیپ‌دار با ارم تبلیغاتی روی آن قرار دارند.

چراغ قوه تبلیغاتی

untitled-1

با قرار دادن لوگویتان روی یکی از چراغ قوه های تبلیغاتی ما، برندتان را بیشتراز همیشه جلوه دهید. این ابزار، وسیله‌ای ضروری و لازم در شرایط اضطراری و یا در جعبه ابزارها است، و محصول تبلیغاتی مناسب و کاربردی برای همه‌ی برندها می باشد. شرکت تبلیغاتی ارغوان ارائه دهنده‌ی انواع ابزارهای معمول و کاربردی و نیز آپشن‌هایی قابل حمل  و منحصر بفرد می‌باشد.

برای تاثیرگذار بودن تبلیغ یک برند، این نکته حائز اهمیت است که هم درک کاملی از اهداف و تار مشتریانتان و هم برنامه‌ای مناسب برای رسیدن به این اهداف داشته باشید. با استفاده از برخی صنایع، مشخص کردن محصولات تبلیغاتی که بتواند به بهترین نحو نمایانگر محصولات و خدماتتان باشد. از نمونه کارهای ابزارها و چراغ قوه های ما ،که متناسب با نیاز افرادی که به ابزارهایی کاربردی و دستی نیاز دارند، دیدن نمایید.

بوگیر خودرو

untitled

با بکاربردن بوگیرهای ماشین در تبلیغات خود، علاوه بر تازه کردن هوای خودروی مشتریان و مخاطبانتان، نام برند خود را نیز در ذهن آنها تازه کنید.  نمونه کارهای بوگیها و خوشبوکننده‌های خودرو ما در انواع ، اشکال،  رنگ‌ها و تصاویر مختلف  می‌باشند. کارشناسان تبلیغاتی ما در این شرکت همواره آماده مشاوره و کمک به شما برای انتخاب نوع و طراحی بوگیرهای تبلیغاتی خودرو می باشند.

جاکلیدی‌های تبلیغاتی

55

جاکلیدی‌های تبلیغاتی، محصولی لازم و کاربردی است که اکثر افراد روزانه از آن استفاده می‌کنند. در میان لوازم تبلیغاتی خودرو، جاکلیدی‌های تبلیغاتی شرکت تبلیغاتی ارغوان راهی آسان برای جلب نظر افراد به آرم و نام شما در تمام روز می‌باشند. از طرح‌های مختلف جاکلیدی‌های تبلیغاتی ما در رویدادهای کاری خود استفاده کنید و نیز برای سپاس از مشتریان و طرف‌های کاریتان استفاده کنید. با این کار نام شرکت و برندتان را در جیب و کیف افراد بسیاری خود قرار خواهید داد.

ابزارهای چندکاره


66با تبلیغات کسب و کارتان ، نام برند شرکت خود را بیشتر از پیش جلوه دهید. این کار را می‌توانید با قرار دادن و چاپ سفارشی لوگو  و نام شرکت روی انواع ابزارهای خاص و چندکاره انجام دهید.