مگنت تبلیغاتی

27

مگنت‌ها، روشی کلاسیک در بازاریابی و تبلیغات هستند که می‌توان آن‌ها را در هرجایی چسباند. این محصولات تبلیغاتی برای یادآوری نام کسب و کار مناسبند و ابزارهایی هستند که می‌توانند با چسبانده شدن در سایز کوچک به یخچال،کابینت، کشوها و وسایل نقلیه، در یک نگاه اطلاع‌رسانی کنند. مگنت‌ها را به طرق بسیار مختلفی بکار می‌برند، از آن‌ها برای ساختن قاب عکس‌های بسیار زیبا، پازل‌ها، حروف‌چینی‌ها، نوارهایی که پیامی روی آن می‌نویسند، برای یادآوری تاریخ و  خوش‌آمدگویی مراسم‌ها استفاده می‌کنند.

مگنت‌های تبلیغاتی بخشی از مجموعه‌ی ابزارهای تبلیغاتی شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌باشند.این مگنت‌ها که با چاپ دیجیتال و تمام‌رنگی ارائه می‌شوند، همانند کارت ویزیت‌ها دارای قابلیت حمل و نگه‌داری و توزیع آسان هستند و نیز بخاطر لایه و روکش آهنربایی که دارند، می‌توانند در همه‌جا نصب و دیده شوند.

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، ما مگنت‌های تبلیغاتی با چاپ سفارشی را با بالاترین کیفیت تضمین می‌کنیم و آماده‌ایم تا مگنت تبلیغاتی شمارا طبق سفارش شما تحویل دهیم.کارکنان طراحی و چاپ در شرکت ما با سالها تجربه، مگنت‌های تبلیغاتی شمارا درست و به‌موقع و با تصویری زیبا و چشمگیر تولید و ارائه می‌کنند.

انواع مگنت‌های تبلیغاتی


مگنت‌های تبلیغاتی برای روی یخچال

طراحان تبلیغاتی خلاق و زیرک برای اولین بار از این ابزار به‌عنوان فرصتی تبلیغاتی استفاده کردند که  بیشترین احتمال دیده شدن را می‌تواند داشته باشد (روی یخچال‌ها)، و این ایده‌ی خود را صدها میلیون بار کپی کرده‌اند. اکنون مگنت‌های تبلیغاتی روی تمام سطوح فلزی در هر سازمانی به یک محصول تبلیغاتی استاندارد تبدیل‌شده است.

28

مگنت‌های تقویمی (تقویم آهنربایی)

ترکیبی از قدرت مگنت تبلیغاتی با کاربری به‌عنوان تقویم، آن‌ها را به محصولی تبلیغاتی تبدیل می‌کند که کاربردی گسترده و میزان دیده شدن بالایی خواهد داشت. اگر شرکتتان به دنبال جلب‌توجه مشتریان و مخاطبان در کل سال و با کمترین هزینه است، ترکیب تقویم‌های مگنتی (آهنربایی) می‌تواند تبلیغاتتان را قدرت بیشتری دهد و برندتان را بیشتر از همیشه در معرض دید قرار دهد.

Ole Miss

تقویم‌ها و مگنت‌ها هر دو محصولاتی هستند که معمولاً در آشپزخانه و دفاتر اداری در تمام دنیا استفاده می‌شوند؛ اگر این محصولات را باهم ترکیب کنیم، به محصولاتی بسیار مفید و پرکاربرد در همه مکان‌ها تبدیل خواهند شد.

تقویم‌های مگنتی یا آهنربایی را می‌توان برای بازاریابی و تبلیغات انواع برندها و صنایع مختلف استفاده کرد وکسانی که ازین مگنت‌ها برای کارهای آموزشی درزمینه‌ی بهداشت و پزشکی استفاده می‌کنند، می‌توانند لوگوی کارشان را روی یک تقویم آهنربایی قرار دهند تا یک محصول تبلیغاتی بسیار مفید و مؤثری داشته باشند. ازآنجایی‌که که این مگنت‌ها بسیار کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه هستند، تمام برندها می‌تواننداز آن‌ها با هر بودجه‌ای، به‌صورت یک هدیه تبلیغاتی جداگانه و یا در کنار محصولاتی دیگر در پکیج تبلیغاتی بزرگ‌تر استفاده کنند.

کارت ویزیت مگنتی

این مگنت‌ها همانند کارت ویزیت‌های معمولی، دارای اطلاعات تماس و نام شرکت هستند؛ بنابراین دسترسی به شماره تماس شما برای مشتریانتان بسیار راحت خواهد بود.

31

نوت‌پد یا وایت‌برد مگنتی

شرکت‌هایی که کارشان را در مکانی فروشگاهی ارائه می‌دهند، می‌توانند با استفاده از یک نوت پد مگنتی با نام برندشان، بازدهی خوبی داشته باشند.این وسیله برای یادداشت کردن لیست خریدها مناسب است. خواروبارفروشی‌هایی که این نوع هدیه تبلیغاتی را به مشتریانشان ارائه می‌دهند، نام فروشگاه را درست درکنار لیست می‌گذارند که این تأثیر زیادی در تبلیغات و سوددهی خواهد داشت.

همچنین مگنت‌هایی تبلیغاتی  وجود دارند که نام برند روی آن‌ها قرار می‌گیرد و همانند یک وایت برد هستند که می‌توانید فهرستتان را با ماژیک روی آن‌ها بنویسید و برای دفعه‌ی بعد آن را پاک‌کنید، ازین‌رو این نوع مگنت‌ها در مدت طولانی مورداستفاده قرار خواهند گرفت و نیز برای تمام اعضای خانواده کاربرد دارد که می‌توانند روی این نوت پدها برای دیگری یادداشت بگذارند.

طراحی مگنت‌های تبلیغاتی


در هنگام طراحی مگنت‌های تبلیغاتی سفارشی، به خاطر داشته باشید که کارهای بسیاری را می‌توان با این ابزار ساده و مقرون‌به‌صرفه انجام داد. ما نیازهای مشتریان و نیز ارتباط آن‌ها با شرکتشان را مدنظر خواهیم گرفت. برای برخی از صنایع، مگنت‌هایی با چاپ ساده با نام تجاری و اطلاعات تماس روی آن‌ها کافی است زیرا این دقیقا همان چیزی ست که مشتریان می‌خواهند. شرکت‌ها و مشاغل توزیع مواد غذایی، مطب پزشکان و تعمیرگاه‌ها همگی مشاغلی هستند که مشتریان نیاز دارند شماره تماسشان را همیشه با خود و در هنگام نیاز داشته باشند. پس مطمئن باشید بود اگر آن را روی یک مگنت داشته باشند، آن‌ها هرگز به دنبال شماره تماس شما نخواهند.

 استفاده از مگنت‌های تبلیغاتی در بازاریابی  


مگنت‌های ارزان‌قیمت ما، ابزارهای تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه‌ای برای ارتباط شما با مشتریانتان هستند. به خاطر کوچک و کم‌وزن بودنشان می‌توان آن‌ها را به‌راحتی در پاکت نامه قرار دهید و ارسال کنید و با این مگنت‌های تبلیغاتی به مشتریان خود نام و اطلاعات شرکتتان را یادآوری کنید. این مگنت‌ها را می‌توان درهر شرایطی استفاده کرد، از برگزاری امور خیریه‌ای گرفته تا تبلیغ خدمات ویژه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایزهای مختلف، اشکال، طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های موجود برای مگنت‌ها، با ما تماس بگیرید.

32

مگنت‌های تبلیغاتی برای  استفاده در کنار اتومبیلتان، به همراه لیست خرید یا لیست کارها موجود هستند، یا حتی می‌توانند در سرکار به‌عنوان یک سرگرمی بکار روند، همچنین مگنت‌های تبلیغاتی شرکتی یک محصول پرکاربرد برای هر بازاریابی است که می‌خواهد سود کارش را بالاتر ببرد.

مگنت‌ها، انتخاب مناسبی برای محصول تبلیغاتی کم‌هزینه می‌باشند که در محیط خانه و اداره کاربرد دارند. وقتی یک شرکت و کسب‌وکاری از مگنت‌ها برای تبلیغات استفاده می‌کند، می‌تواند نام، لوگو و اطلاعات تماس را بر روی این محصول تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه چاپ کند تا مخاطبانشان دسترسی آسان و راحتی به آن‌ها داشته باشند.

ازآنجایی‌که مگنت‌ها ارزان‌قیمت هستند، اغلب به‌عنوان جزئی از پکیج‌های تبلیغاتی بزرگ‌تر درکنار هدایای دیگر ارائه می‌شوند. حتی اگر بتوان به‌صورت تکی و جداگانه هم آن‌ها را توزیع کرد کار خود را به‌عنوان یک هدیه‌ی تبلیغاتی به‌خوبی انجام خواهند داد.

چاپ مگنت‌های تبلیغاتی


یک مگنت تبلیغاتی معمولاً از یک کاغذ براق یا مواد پلاستیکی درست می شود که یک نوار یا قطعه‌ای آهنربایی به قسمت پشت آن چسبیده می‌شود. این نوع تولید و مواد تشکیل‌دهنده باعث می‌شود که کاربردی  طولانی‌مدت داشته باشند و ازین‌رو در درازمدت در انظار باقی بمانند.

تمام‌کار چاپ فقط روی قسمت جلو یا همان روی مگنت انجام می‌شود. چون زمانی‌که مگنت را به یخچال یا سطوح فلزی دیگر می‌چسبانند،این روی مگنت است که بیشتر دیده می‌شود و از اطلاعات آن استفاده می‌شود.

رایج‌ترین روش‌های چاپ برای چاپ روی مگنت‌ها شامل چاپ اسکرین، پد پرینتینگ و چاپ دیجیتالی تمام‌رنگی می‌باشند و ازین طریق می‌توانید تبلیغات خود را با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها ارائه دهید.روش چاپ انتخابی به موادی بستگی خواهد داشت که مگنت را زیباتر می‌سازند، البته همه گزینه‌ها را می‌توان برای افزایش میزان رؤیت و جلب‌توجه بیشتر به‌کار برد.