پاپ اپ استند نمایشگاهی (تخت و منحنی)

photo_2017-02-20_16-24-14

اغلب مردم هنگامی که به بهترین راهکار برای عرضه محصولات یا نمایش برند خود در یک نمایشگاه تجاری فکر می‌کنند، معمولاً در نهايت به استندهای پاپ اپ می‌رسند. این مدل از استندهای نمایشگاهی همچنان یکی از محبوب‌ترین ابزارها برای فعالیت‌های نمایشگاهی است که از نظر قابل حمل بودن، دوام و سهولت استفاده بر همه انواع دیگر استندها برتری دارد. استندهای پاپ اپ با وجود وزن بسیار کمی که دارند، وقتی که در جای خود نصب می‌شوند ظاهری بسیار مستحکم و زیبا پیدا می‌کنند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان تعداد بسیار زیادی از استندهای پاپ اپ را با طرح‌ها و مدل‌های مختلف به صورت سفارشی برای صنایع مختلف تولید کرده است و این استندها در نمایشگاه‌های تجاری، رویدادهای بازاریابی و مکان‌های عرضه محصولات تجاری متعددی که بازاریابی به طریق رو در رو با مشتری اهمیت زیادی دارد، مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت تبلیغاتی ارغوان طیف وسیعی از محصولات تبلیغاتی از جمله انواع استندهای پاپ اپ در اندازه‌ها و جنس‌های مختلف را متناسب با هر بودجه اقتصادی عرضه می‌نماید.

چرا از استند پاپ اپ استفاده می‌کنیم؟


شرکت در یک نمایشگاه تجاری، فرصت بی‌نظیری را برای معرفی و ارتقاء برند شما در حضور اغلب پیشگامان صنعت تخصصی و زمینه کاری مورد نظر شما فراهم می‌کند. استفاده از یک غرفه نمایشگاهی زیبا و یک استند پاپ اپ که به صورت نوآورانه و چشم‌نوازی طراحی شده باشد، اصلی‌ترین راهکار برای برجسته شدن نام برند شما و جلب جمعیت بازدیدکنندگان از نمایشگاه به طرف شما می‌باشد.

استندهای پاپ اپ شامل طرح‌های گرافیکی دیواری بسیار زیبا و طرح‌های میز کانتر می‌باشد.

رمز موفقیت شما در فعالیت بازاریابی در یک نمایشگاه آن است که بتوانید برای بازدیدکننده غرفه خود در همان اولین لحظاتی که به محل غرفه شما مراجعه می‌کند، تأثیرگذاری و جذابیت زیادی داشته باشید. غرفه‌ها و استندهای نمایشگاهی پاپ اپ یک راهکار کاملاً اقتصادی برای برخورداری از یک طراحی همیشه زیبا در قالب بسته‌های قابل حمل برای نمایشگاه‌های مختلف می‌باشد. اگرچه شرکت در نمایشگاه‌های تجاری می‌تواند از نظر اقتصادی هزینه زیادی را به همراه داشته باشد، اما با استفاده از استندهای پاپ آپ می‌توانید با صرف هزینه کمتری بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت غرفه خود جذب کنید و برند یا محصول خود را به آنها بشناسانید.

تنوع بالا، سهولت حمل و نقل و راحتی کار با استندهای سفارشی پاپ اپ که توسط شرکت تبلیغاتی ارغوان ساخته می‌شوند، این محصولات را برای شرکت‌هایی که به طور مرتب در نمایشگاه‌های تجاری متعدد شرکت می‌کنند، بسیار مناسب ساخته است. تخصص ما صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما و تهیه یک غرفه نمایشگاهی بسیار جذاب برای شما است که از زیبایی و دوام طولانی برخوردار باشد. نمایشگاه تجاری که شما در آن شرکت می‌کنید هرچه که باشد، ما می‌توانیم با طراحی و تولید یک استند نمایشگاهی پاپ آپ به بهتر دیده شدن برند شما در آن نمایشگاه و جذب تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان به سمت غرفه شما کمک کنیم. علاوه بر آن ما می‌توانیم در تهیه طرح‌های گرافیکی جذاب برای استفاده در غرفه‌های نمایشگاهی به شما کمک کنیم تا از این طریق بتوانید پیام خود را به صورت شفاف و کاملاً حرفه‌ای به مخاطبان خود برسانید.

مزایای استندهای نمایشگاهی پاپ اپ


مهم‌ترین مزایای استندهای نمایشگاهی پاپ اپ عبارت است از:

  • سهولت حمل و نقل در جعبه‌های خوش‌بار و راحت
  • مونتاژ و نصب بسیار راحت
  • قابلیت برپا کردن و نصب در غرفه در عرض فقط چند دقیقه
  • وزن بسیار کم (که در زمان انتقال از یک نمایشگاه به نمایشگاه بعدی اهمیت زیادی در سهولت کار دارد)
  • مناسب برای تمامی شغل‌ها و زمینه‌های کاری
  • مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی برای اغلب شرکت کنندگان در نمایشگاه‌ها (زیرا این استندها در واقع خریدی برای درازمدت هستند و آپشن‌های قابل تغییر متعددی دارند)
  • امکان بهینه‌سازی یا جایگزین کردن طرح گرافیکی روی استند در صورت تغییر محصول یا خدمات شما

ساخت و نصب پاپ اپ


استندهای نمایشگاهی پاپ اپ مجهز به یک داربست متقاطع و خط‌کشی مخصوصی هستند که قابلیت تا شدن و تبدیل شدن به بسته‌های بسیار کوچک را دارد، اما در عین حال به سادگی می‌توان آن را دوباره باز کرد و طرح‌های گرافیکی یا بنرهای فابریک مورد نظر را بر روی ساختار آن سوار کرد. برای نصب استندهای پاپ آپ و مستقر کردن آن در داخل غرفه نمایشگاهی، بسته به نوع برند و مدل خاص این استندها یا از اتصالات پلاستیکی و یا از اتصالات مغناطیسی (آهنربا) استفاده می‌شود. مدل‌های جدیدتر استندهای پاپ آپ معمولاً مجهز به اتصالات مغناطیسی می‌باشند و کار با آنها بسیار راحت‌تر است. به این ترتیب علاوه بر سهولت نصب و مونتاژ، شما می‌توانید در عرض تنها چند ثانیه کل استند را جمع‌آوری و در جعبه‌های کوچکی بسته‌بندی کنید.

برای برپا کردن یک استند پاپ آپ ابتدا داربست آن مونتاژ می‌شود و سپس بنر گرافیکی یا پنل‌های فابریکی آن بر روی داربست متصل می‌شود تا طرح نهایی آن به دست آید. برای تمامی استندهای پاپ آپ، انواع مختلفی از پنل‌ها و بنرهای گرافیکی وجود دارد. پنل‌های فابریکی مجهز به بست‌های قلاب‌دار (ولکرو) هستند و بیشتر برای مشتریانی طراحی شده است که می‌خواهند به جای استفاده از یک طرح گرافیکی بزرگ و کامل بر روی دیواره استند، از چندین بنر گرافیکی با اندازه‌های کوچک‌تر استفاده کنند. به هر حال از هر نوع پنل اعم از گرافیکی یا فابریکی که استفاده کنید، این پنل‌ها با استفاده از قلاب‌هایی به قسمت بالای داربست آویزان می‌شوند و سپس پشت آنها به وسیله بست‌های قلاب‌دار مخصوص به دیواره چارچوب چسبانده می‌شود. بست‌های مورد استفاده در پشت این پنل‌ها بسته به مدل آن می‌تواند از نوع قلاب‌های پلاستیکی یا آهنربایی باشد.

4

انواع پاپ اپ استند


استندهای پاپ آپ چه از نوع زمینی و چه از نوع رومیزی دارای طیف وسیعی از اندازه‌ها و شکل‌های مختلف شامل پاپ آپ صاف، پاپ اپ سوئیسی، پاپ اپ استوانه‌ای و غیره می‌باشند.

ما در حال حاضر با تعدادي از برترين توليدکنندگان بنرها و استندهاي پاپ اپ و صنعتگران پيشرو در زمينه ساخت استندهاي نمايشگاهي همکاري نزديک داريم. شما از طريق شرکت تبليغاتي ارغوان مي‌توانيد نه تنها يک بنر استند پاپ آپ با کيفيت و چاپ عالي تهيه کنيد، بلکه بهترين طراحي گرافيکي ممکن براي بنر خود را نيز خواهيد داشت. براي کسب اطلاعات بيشتر همين امروز با ما تماس بگيريد. همچنين اگر براي انتخاب نوع استند پاپ اپ مناسب براي نمايشگاه خود يا شناسايي بهترين مدل استند پاپ اپ که با نيازها و شرايط خاص شما مطابقت داشته باشد، نياز به مشورت داريد، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگيريد.

در حال حاضر انواع متعددي از استندهاي پاپ اپ با قابليت طراحي و ساخت سفارشي در بازار وجود دارد. فضاي غرفه نمايشگاهي شما چه کوچک و چه بزرگ باشد، حتماً مدل‌هاي مختلفي از استندهاي پاپ اپ براي شما وجود دارد که کاملاً منطبق با نيازها، زمينه کاري و برند خاص شما خواهد بود.

استندهاي منحني (کروي) کلاسيک، رايج‌ترين مدل از پاپ اپ استندها هستند که در اندازه‌ها و برندهاي مختلفي در بازار مي‌توان آنها را تهيه کرد. اشکال متنوع ديگري از اين استندها از قبيل صاف، برجي شکل، مارپيچ، نيم‌دايره و نعل اسبي هم وجود دارد. حتي يک مدل از استندهاي پاپ اپ وجود دارد که قسمت‌هاي مختلف آن با اتصالات لولايي به هم وصل شده است و مي‌توان اين قسمت‌ها را با زاويه‌هاي مختلف از هم در يک محل مستقر کرد. براي بعضي از مدل‌هاي استندهاي پاپ آپ، آپشن‌هاي اضافي ديگري از قبيل ويترين يا سکوي نصب مانيتور نيز تعبيه شده است.

پاپ اپ استندهاي صاف و منحني (کروي)

استفاده از اين مدل از استندهاي پاپ آپ به شما امکان مي‌دهد که بتوانيد غرفه خود را به راحتي به يک نمايشگاه ديگر يا حتي به يک شهر ديگر منتقل کنيد. در استندهاي منحني شکل، شما مي‌توانيد پيام تبليغاتي خود را در فضاهاي فشرده و کوچک به نمايش بگذاريد. منحني بودن شکل استند باعث جذابيت ظاهري بيشتر آن مي‌شود و علاوه بر آن، کار چاپ و طراحي گرافيکي هم تا حد زيادي کمتر مي‌شود. همراه با اين نوع از استندهاي پاپ آپ مي توانيد آپشن‌هاي ديگري از قبيل لامپ‌هاي LED، جعبه‌هاي مخصوص حمل و نقل و ميز کانتر مخصوص نيز دريافت کنيد.

6

پاپ اپ استند مارپيچ يا موجدار

شکل مارپيچي جذابي که اين استندها دارد باعث چشمگير بودن آنها در فضاي نمايشگاه مي‌شود و نگاه بازديدکنندگان بيشتري را به سمت غرفه شما جلب مي‌کند. شما با چاپ بند يا پيام تبليغاتي خود بر روي يکي از 20 مدل متنوع استندهاي مارپيچ مي‌توانيد مطمئن باشيد که جذاب‌ترين و به ياد ماندني‌ترين غرفه در نمايشگاه مورد نظر متعلق به شما خواهد بود.

7

براي استندهاي مارپيچي معمولاً چهار لامپ LED زيبا نيز تعبيه شده است که نور آنها بر روي نام برند يا لوگوي شما مي‌تابد و جذابيت ظاهري آن را افزايش مي‌دهد. جعبه‌هاي مخصوص حمل و نقل اين استندها نيز به گونه‌اي طراحي شده‌اند که به ميزهاي نمايشگاهي زيبايي تبديل مي‌شوند و مي‌توانيد با قرار دادن آنها در داخل غرفه خود، زيبايي آن را تکميل کنيد. با استفاده از اين شيوه تبليغات و فعاليت نمايشگاهي اصلاً تعجبي نخواهد داشت که هر بار افراد بيشتر و بيشتري ترغيب شوند تا در آينده راهکار شما را براي غرفه‌سازي خود در پيش بگيرند.

8

هزينه


هدف ما آن است که محصولات خود را در مقياس وسيع‌تر و با هزينه‌هاي اقتصادي و مقرون به صرفه به مشتريان خود ارائه کنيم. بنابراين اگر چنانچه توانستيد از هر کدام از رقباي ما محصولي مشابه با هر يک از محصولات ما را با قيمتي پايين‌تر تهيه کنيد، ما با کمال ميل آن قيمت پايين‌تر را براي شما لحاظ خواهيم کرد. همچنين شما مي‌توانيد بدون پرداخت هيچ گونه هزينه اضافي، از خدمات طراحي غرفه و خدمات جامع پس از فروش ما نيز بهره‌مند شويد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد همين امروز با واحد خدمات مشتريان ما تماس بگيريد.