چاپ تبلیغاتی روی لیوان و ماگ

10

اکثر ما هر روز از لیوان‌ها و ماگ‌هایی با آرم حک‌شده روی آن استفاده می‌کنیم. این امر این محصولات را به یک مکانیسم قدرتمندی برای تبلیغ کسب‌وکار شما یا رویدادهای کاری و تجاری شما تبدیل می‌کند که آگاهی از برند شمارا افزایش می‌دهد و میزان عایدی و سود پتانسیل برای سال جاری را بالا می‌برد. لیوان‌های تبلیغاتی هدایایی هستند که در طول زمان، آزمون‌های بسیاری را پشت سر گذاشته‌اند.

در شرکت تبلیغاتی ارغوان، لیوان و ماگ‌ها و دیگر محصولاتی که استفاده مکرر از آن‌ها می‌شود، ارائه می‌شود، این‌ها محصولاتی هستند که به‌آسانی تمیز می‌شوند و باگذشت زمان بیهوده و بلااستفاده نمی‌شوند و به کارهای تبلیغاتی‌تان عملکردی با طول عمر طولانی می‌دهند.

برای اطلاعات بیشتر دربارهی لیوان‌های تبلیغاتی ما و نحوه سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

 لیست و تصاویر لیوان‌های تبلیغاتی شرکت ارغوان


چه به دنبال لیوان‌های پلاستیکی نشکن باشید و یا لیوان‌های دسته‌دار چاپ‌شده، مجموعه‌ی ما کاتالوگ و لیست کاملی را ارائه می‌دهد که دیگر در جستجوی بهترین گزینه‌ها درجایی دیگر نخواهید رفت.

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

انواع لیوان‌های تبلیغاتی


گزینه‌های بسیار زیادی برای هرگونه نیاز و با هر بودجه‌ای وجود دارد. چاپ آرم و لوگویتان را بروی یک لیوان بسیار زیبا سفارش دهید و محصولی باکیفیت و پرکاربردی را به کسانی که می‌خواهید بدهید تا برند شمارا به زیبایی جلوه دهد.

می‌توانید ازین صدها مدل، مدل لیوان موردنظرتان را انتخاب کنید که شامل ماگ‌ها و لیوان‌هایی از جنس اکریلیک، شیشه، استیل، لیوان‌های سازگار با محیط، فلاسکها (لیوان‌ها و قمقمه‌های گرم نگه‌دارنده) و غیره می‌باشند.

در اینجا به برخی از مدل‌های لیوان و ماگ اشاره می‌کنیم:

لیوان‌های سرامیکی: لیوان‌های سرامیکی تبلیغاتی راهی بسیار مطلوب و موردپسند و نیروبخش برای نشان دادن پیام تبلیغاتی شما.

11

لیوان چینی با پایه‌ی جداشونده: پایه‌ی رنگی جداشدنی نه‌تنها جالب به نظر می‌آید بلکه دستگیره‌ای اضافه‌ای دارند تا لیوان روی سطح ناهموار نگه داشته شود.

12

لیوان پلاستیکی: لیوان‌های پلاستیکی تبلیغاتی، یک هدیه عالی هستند! عالی برای بچه‌ها، اردوها، رویدادهای کاری در فضای بیرون و غیره.

13

ماگ‌های مسافرتی: نوشیدنی‌تان را گرم نگه‌دارید و لوگویتان را با ماگ‌ها و لیوان‌های مسافرتی تبلیغاتی رنگارنگ و براق جذاب‌تر جلوه دهید.

  • نوع پلاستیکی
  • نوع فلزی

14

بطری‌های آب: بطری‌های آب و ورزشی تبلیغاتی، برای استفاده روزانه عالی هستند و مطمئن باشید که جلوه‌ی کار و لوگویتان در اداره و یا در باشگاه ورزشی تجدید و تقویت می‌شود.

  • نوع پلاستیکی
  • نوع فلزی

15

فنجان‌های پلاستیکی

16

لیوان شیشه‌ای و کریستال: لیوان‌های شیشه‌ای و کریستالی، هدیه‌ای ایدئال هستند، مهم نیست که جشن و برنامه‌ای باشد. پس مشتری‌تان را خوشحال کنید!

17

پد زیر لیوانی: در مسیر شناساندن برندتان گام بردارید. زیرلیوان‌های تبلیغاتی راهی خوب و عالی برای رساندن پیام تبلیغاتی و لوگویتان بروی میز کار هرکسی می‌باشد.

18

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

ما بهترین لیوان را با بهترین کیفیت با سفارش انبوه برای همه‌ی انواع تبلیغات و بازاریابی، هدیه شرکتی و هدیه‌ای ارزان‌قیمت ارائه می‌دهیم.

مجموعه‌ی لیوان‌های سفارشی ما از انواع مختلفی تشکیل شده است. مدل‌ها و اندازه‌های مختلف موجود را با اشکال مختلف که شامل لیوان کلاسیک شفاف و شیشه ی مات و انواع دیگر نیز می‌باشد، ببینید و بررسی کنید. ما مجموعه هدیه‌ای شامل پارچ‌های شیشه‌ای و لیوان‌های سفارشی‌ساز را نیز ارائه می‌دهیم.

چرا تبلیغات با لیوان تبلیغاتی


لیوان‌های تبلیغاتی، صنعت عظیمی هستند که به‌سادگی فرصت‌های بسیاری را برای استراتژی‌های بازاریابی هوشمندانه برای شما فراهم می‌آورد.

لیوان‌های نسکافه‌خوری تبلیغاتی یکی از بهترین راههاست که می‌توانند شخصیتتان را در خود جلوه دهند.

لیوان‌های سرامیکی سفارشی ساز به‌تازگی با رنگ‌های جدید بسیار زیبا و چند مدل موردپسند توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. انتخاب یکی از مدل‌های لیوان قاشق دار حتماً شمارا در رقابت‌های تبلیغاتی مقدم می‌سازد.

لیوان لوگودار سفارشی، یک آیتم ارزشمند برای افرادی است که این هدیه را دریافت کرده‌اند. شرکت‌های تولیدی نوشیدنی‌ها می‌توانند از لیوان‌ها برای نمایش دادن بیشتر برند خود در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها و مهمانان حاضر در رویداد تجاری و نمایشگاه استفاده کنند که این کار این محصولات را به‌عنوان هدایای متفکرانه و ارزشمندی می‌سازد.

موارد کاربرد لیوان تبلیغاتی


 لیوان‌های تبلیغاتی سفارشی‌ساز، یک هدیه‌ی عالی برای کارمندان، ارباب‌رجوع و مشتری‌های بالقوه و احتمالی هستند. برای کاربردهای معمول‌تر، با یک چاپ اسکرین تک‌رنگ یا تمام‌رنگ به کار تبلیغاتی‌تان رنگ‌های زیبا و چشمگیری بزنید. اگر میزبان یک مهمانی یا یک رویداد تجاری مهم هستید، به فکر حکاکی لیزری روی لیوان باشید که با این کار برند شما به ظرافت زیر دست مهمانان لمس می‌شود بدون آنکه نظر مهمانان زیاد به خود جلب کند.

 

 ما در ارائه‌ی همه لیوان‌ها و ماگ‌ها به شرکت‌ها و رستوران‌ها یا برای رویدادهایی به‌خصوص تخصص داریم. برای هر چه که شما برای لیوان و ماگ نیاز دارید، می‌توانیم به شما کمک کنیم. ما با اتکا به کار خود به شما در سفارش‌های بعدی‌تان یاری می‌رسانیم.

لیوان‌های تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه برای هر کسب‌وکار و سازمانی می‌باشند. آن‌ها را به‌صورت عمده خریداری کنید و در کنفرانس‌ها، مراسم‌های معارفه و دیگر فعالیت‌های تجاری توزیع کنید. آن‌ها همچنین به بهترین شکل سپاس گذاری‌تان را به دیگران بیان می‌کنند و می‌توانند هدایای تشویقی برای مشتریان، ارباب‌رجوع و کارمندان باشند.