چاپ تبلیغاتی روی لباس و لباس کار (صنعتی، کارگاهی، ورزشی و پیش بند تبلیغاتی)

1

لباس تبليغاتي که هوشمندانه انتخاب شده باشد، به احتمال زياد بارها و بارها توسط طرفداران يک برند پوشيده خواهد شد. به اين ترتيب، برند شما مکرراً توسط يک منبع معتبر و شناخته شده به نمايش درمي‌آيد و به ديگران معرفي مي‌شود. بهره‌برداري از البسه و پوشاک براي کار تبليغات و بازاريابي، راهکار هوشمندانه‌اي است که موجب مي‌شود ديگران با برند شما آشنا شوند و نسبت به آن اعتماد پيدا کنند. چراکه آنها در اصل، به طرفداران برند شما که لباس تبليغاتي شما را مي‌پوشند، اعتماد دارند.

 

شرکت تبليغاتي ارغوان، مجموعه متنوعي از لباس‌هاي تبليغاتي مناسب براي کاربردهاي مختلف، از جمله تي‌شرت‌ها و پيراهن‌هاي کاري، لباس‌هاي پرستاري و پيش‌بندها را به شما عرضه مي‌نمايد. آيا به دنبال لباس تبليغاتي با رنگ خاصي هستيد؟ براي يافتن رنگ مناسب و اطلاع از ساير راهکارهايي که باعث معرفي و ارتقاء سريع برند شما مي‌شود، به نزد ما بياييد.

براي آگاهي بيشتر و انتخاب لباس کارهاي تبليغاتي شرکت خود با ما تماس بگيريد.

نمونه لباس کارهای تبلیغاتی شرکت ارغوان


انتخاب لباس تبليغاتي مناسب


براي انتخاب لباس تبليغاتي مناسب، ابتدا بايد در نظر بگيريد که مشتريان آينده شما چه کساني و از چه قشري هستند. سپس باید نيازها و علايق آنان از نظر لباس را بسنجيد و لباسي را انتخاب کنيد که با نياز آنان و نوع برند خودتان مطابقت داشته باشد. براي مثال، به ورزشکاران و ساير افرادي که بيشتر وقت خود را در فضاي آزاد مي‌گذارنند، مي‌توانيد کلاه‌هاي گلدوزي شده، کلاه‌هاي کشبافي و يا کلاه‌هاي نقاب‌داري که برندتان بر روي آن چاپ شده است، هديه بدهيد.

انواع لباس‌هاي تبليغاتي


 

مجموعه لباس‌هاي شرکت تبليغاتي ارغوان، داراي طرح و مدل‌هاي متنوعي است که با نيازهاي شما از نظر بازاريابي و معرفي برند، کاملاً انطباق دارد. اگر شما مالک يک شرکت توليد کننده لوازم ورزشي يا هماهنگ‌کننده يک راهپيمايي يا مراسم خيريه و يا يک مربي در يک دبيرستان هستيد، لباس‌هاي تبليغاتي ما مي‌تواند بهترين گزينه براي تبليغات موفق شما باشد. تي‌شرت‌ها، سوئيشرت‌ها و لباس‌هاي ورزشي هم مي‌تواند گزينه ايده‌آلي براي تبليغات در مناسبت‌هاي ورزشي، پياده‌روي‌هاي خانوادگي و مسابقات دو همگاني باشد.

پوشيدن یونيفرم‌هاي تبليغاتي سفارشي باعث مي‌شود که کارکنان شما هميشه در يک فروشگاه يا يک مراسم بزرگ، به صورت بارزي از ديگران متمايز باشند. در اين صورت مردم نگاه خاصي به برند شما خواهند داشت. لباس تبليغاتي مورد استفاده شما مي‌تواند پيراهن‌هاي آستين کوتاهي به رنگ مخصوص شرکت باشد که کارمندان و پرسنل فروش به تن مي‌کنند و يا تي‌شرت‌هايي که سفيران و معرفي‌کنندگان برند شما در زمان بازديد از دانشگاه‌ها به تن دارند.

استفاده از يونيفرم‌هاي برنددار مي‌تواند به خاطر يکنواختي و متحدالشکل بودن، از نگاه مخاطبان ارزش زيادي داشته باشد، اما به خاطر داشته باشيد که استفاده از يونيفرم نبايد باعث محدود شدن شما شود. مثلاً علاوه بر مدل‌هاي خاصي که براي کارمندان خود در محيط کار تهيه مي‌کنيد، چند مدل برنددار ديگر هم براي پوشيدن در خارج از محيط کار به کارمندان و مشتريان خود هديه بدهيد. شما بايد کارکنان و مشتريان خود را ترغيب کنيد که با استفاده از اين لباس‌هاي تبليغاتي زيبا به عنوان لباس روزانه و معمول خود، برند شما را بيشتر مطرح کنند.

لباس ورزشي تبليغاتي

2

لباس‌های ورزشی تبلیغاتی از هر نوع که باشد، اعم از تی‌شرت‌ها، پوشاک ورزشی مارک‌دار و شورت‌های ورزشی سفارشی، می‌تواند تضمینی برای جلب نگاه مخاطبان به برند شما باشد. لباس‌های ورزشی مارک‌دار در بین 5 محصول برتر تبلیغاتی از نظر تأثیرگذاری بر مخاطبان شناخته می‌شود. دلیل این تأثیرگذاری زیاد هم می‌تواند آن باشد که تبلیات روی لباس‌های ورزشی توسط طیف وسیعی از مخاطبان از اقشار و طبقات مختلف دیده می‌شود. شما می‌توانید به منظور بازاریابی و تبلیغ محصول خود، به صورت اختصاصی از لباس قهره‌مانان و ورزشکاران حرفه‌ای که در مسابقات شرکت می‌کنند، استفاده کنید. اما لباس‌هایی که ورزشکاران و افراد مختلف در خارج از محیط باشگاه‌ها و فضای ورزشی هم به تن می‌کنند از این نظر بسیار مناسب است.

لباس ورزشی مناسب

لباس‌های ورزشی تبلیغاتی می‌تواند به شما کمک کند تا به جایگاه بالایی در بازارها و عرصه‌های تجاری در جامعه خود دست پیدا کنید. شما می‌توانید بسته به سطح فعالیت خود، به لباس تیم‌هایی که در لیگ‌های ورزشی کودکان و نوجوانان شرکت می‌کنند، لباس‌های مورد استفاده در سالن‌های بولینگ، لباس کارکنان و مراقبین زمین‌های بزرگ گلف و یا باشگاه‌های محلی متعلق به هواداران تیم‌های بزرگ، فکر کنید.

در واقع برای تبلیغات بر روی لباس‌های ورزشی، فرصت‌ها و موقعیت‌های بسیار زیادی وجود دارد. اگر مخاطبان شما بیشتر در فضاهای باز و در معرض آفتاب کار می‌کنند و یا فعالیت آنها به گونه‌ای است که زیاد عرق می‌کنند، پس لباس‌هایی که از جنس پارچه‌های جذب کننده رطوبت تهیه شده‌اند، می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد. جنس این لباس‌ها به گونه‌ای است که بدن ورزشکار را در جریان مسابقات و فعالیت‌های فیزیکی شدید، به حالت خشک و خنک نگه می‌دارد. از طرف دیگر در صورتی که انتظار دارید مخاطبان شما لباس‌ تبلیغاتی را به صورت روزانه و در زمان فعالیت‌های عادی و روزمره خود به تن کنند (برای مثال هنگام تمرین و گرم کردن بدن و یا در محل کار)، باید لباسی را انتخاب کنید که به راحتی قابل شستشو باشد. هر چقدر این افراد بیشتر لباس شما را به تن کنند، برند شما هم بیشتر دیده می‌شود و نگاه تعداد بیشتری از مخاطبانتان به آن جلب می‌شود.

پیراهن تبلیغاتی

7

پیراهن‌های تبلیغاتی که لوگوی شرکت بر روی آنها حک شده است، یک جزء ضروری برای هر محیط کاری می‌باشد. خواه این لباس‌ها همان یونیفرم‌های معمولی کارکنان باشد و خواه لباس‌های مخصوصی که کارمندان شما در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ به تن می‌کنند، به هر حال پیراهن‌های تبلیغاتی سفارشی، یک تصویر ماندگار، زیبا و تأثیرگذار از نام و برند شرکت شما ارائه می‌کنند.

شرکت تبلیغاتی ارغوان، پیراهن‌های تبلیغاتی متنوعی را ارائه می‌کند که به زیباتر دیده شدن برند شما و آراستگی ظاهری کارمندانتان کمک زیادی می‌کند.

در مجموعه پیراهن‌های تبلیغاتی شرکت ما همه نوع پیراهن از پیراهن‌های رسمی مردانه گرفته تا پیراهن‌های آستین کوتاه و جلیقه موجود می‌باشد. این پیراهن‌ها از رنگ‌بندی متنوع و زیبایی هم برخوردار هستند. شما می‌توانید مطمئن باشید که گزینه دلخواه و مناسب از نظر بودجه و زمینه کاری خود را در مجموعه پیراهن‌های تبلیغاتی ما پیدا می‌کنید.

پیراهن تبلیغاتی مناسب

لباس تبلیغاتی خوب باید از نظر ظاهری، زیبا و خوش‌فرم باشد، چروک نشود و شخصی که از آن استفاده می‌کند به طور مرتب نگران نحوه شستشو و اتو کردن آن نباشد. امروزه بسیاری از شرکت‌ها برای لباس کار کارکنان خود از پیراهن‌های کتانی راحت و یا پارچه‌های تهیه شده از الیاف ترکیبی مخصوص استفاده می‌کنند که پوشیدن و شستشوی آنها کاملاً راحت باشد. پیراهن‌های شرکت تبلیغاتی ارغوان شامل انواع مختلفی از پیراهن‌های قابل شستشو با ماشین لباسشویی و مقاوم به چروک و گرد و خاک می‌باشد که از پارچه‌های مقاوم و دارای قابلیت نگهداری آسان، تهیه شده‌اند. هر چقدر لباس کاری که برای کارکنان خود تهیه می‌کنید شیک‌تر و جذاب‌تر باشد، آنها هم لباس را بیشتر به تن می‌کنند. این نکته مخصوصاً هنگامی اهمیت پیدا می‌کند که لباس تبلیغاتی به عنوان جزئی از یونیفرم رسمی که کارکنان مجبور به پوشیدن آن هستند، نباشد.

لباس کار تبلیغاتی

44

استفاده از لباس کار برای تبلیغات شرکت، به شما این فرصت را می‌دهد که تصویر همیشگی و ماندگاری از برند خود در ذهن کارکنان ایجاد کنید.

مجموعه لباس کارهای تبلیغاتی ما شامل همه نوع لباس کار از پیراهن‌های قلاب‌دوزی شده تا دستکش‌ها و پیش‌بندهای تبلیغاتی می‌باشد. در این مجموعه، لباس‌هایی مناسب برای انواع صنایع و مشاغل مختلف وجود دارد. همچنین لباس‌های پرستاری و بیمارستانی مخصوص برای پزشکان، پرستاران، دندانپزشکان، دام‌پزشکان و سایر شاغلان بخش سلامت و مراقبت وجود دارد. برای مشاغل دیگر از قبیل ساخت و ساز، خدمات ساختمانی، آشپزها، نانوایان و کارکنان رستوران‌ها نیز لباس کارهای تبلیغاتی زیبا و مناسبی تدارک دیده شده است.

بسیاری از این لباس‌ها را می‌توان به صورت سفارشی و اختصاصی برای افراد مختلف نیز تهیه کرد. در این صورت شما می‌توانید علاوه بر لوگوی شرکت خود، نام و سمت آن کارمندی که قرار است از لباس استفاده کند را نیز بر روی آن درج کنید.

نکاتی برای انتخاب لباس کار مناسب

بعضی از انواع لباس کارها مانند لباس‌های ایمنی باید به شکلی آماده شود که با استانداردها و ملاحظات مربوط به آن شغل خاص همخوانی داشته باشد تا کارکنان، مجاز به پوشیدن آن باشند.

علاوه بر ایمن بودن لباس، شما باید اطمینان حاصل کنید که از نظر سایز و طراحی هم با شرایط هر یک از کارکنان، مطابقت داشته باشد. برای مثال اگر قصد دارید که از دستکش‌های ایمنی به عنوان لباس تبلیغاتی استفاده کنید، باید ابتدا در مورد سایزبندی آن اطمینان حاصل کنید تا دستکش مناسب برای همه کارکنان، چه آنهایی که دستان کوچک و چه آنهایی که دست بزرگ دارند، موجود باشد. در واقع مناسب بودن سایز لباس باعث راحتی بیشتر و بالا رفتن شانس پوشیده شدن آن توسط کارکنان می‌شود.

شما می‌توانید در صورتی که در مورد انتخاب لباس کار تبلیغاتی مناسب نیاز به مشورت دارید، به شرکت تبلیغاتی ارغوان مراجعه کنید. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا لباس کار مناسب برای کارکنان خود را انتخاب کنید.

یونیفرم‌های تبلیغاتی

promotional-clothing-screen-printers

یونیفرم‌هایی که لوگوی شرکت شما بر روی آن درج شده است، یک تصویر متحد و هماهنگ از نمایندگان شما در ذهن مخاطبان و بینندگان ایجاد می‌کند. این یونیفرم‌ها در بهتر دیده شدن برند شما تأثیر بسیار زیادی دارد و موجب راحتی و آراستگی ظاهری کارکنان شما می‌شود. ژاکت‌ها و کت‌های تبلیغاتی مخصوص، گزینه بسیار خوبی برای کارکنان هواپیمایی‌ها می‌باشد. از طرفی اگر شما در زمینه ساخت و ساز یا صنایع مربوطه فعالیت می‌کنید و کارگران شما شب‌ها هم کار می‌کنند، بهتر است که از لباس‌های بازتاب دهنده نور در شب، برای کارکنان خود تهیه کنید.

شما در هر صنعت یا زمینه خاصی که فعالیت دارید، استفاده از یونیفرم‌های تبلیغاتی متحدالشکل می‌تواند راهکار هوشمندانه‌ای برای تقویت ارتقاء نام و برند شما با استفاده از کارکنان خودتان باشد. به طوری که در محل کار، این یونیفرم‌ها باعث می‌شود که برند شما به تعداد زیاد در یک مکان به نمایش درآمده و فضایی حرفه‌ای را از نظر تبلیغات برای شما فراهم می‌سازد. در نمایشگاه‌ها هم یونیفرم‌هایی که لوگوی شما بر روی آن درج شده است، به بازدیدکنندگان کمک می‌کند که بتوانند نمایندگان شرکت شما را به راحتی از داخل یک جمعیت شلوغ پیدا کنند.

تی‌شرت‌های تبلیغاتی

6

تی‌شرت‌های تبلیغاتی یک راهکار اقتصادی و نسبتاً کم هزینه برای مطرح کردن برند شما در هر مکانی است که از تی‌شرت استفاده می‌شود. تی‌شرت‌های تبلیغاتی هدیه زیبا و جذابی برای تیم‌های ورزشی، رستوران‌ها، تورهای گردشگری و مراسم و مناسبت‌های خاص محسوب می‌شود.

بسیاری از تی‌شرت‌های تبلیغاتی ما از رنگ‌بندی متنوع و کاملی برخوردارند و شما می‌توانید رنگ دلخواه خود را که بیشترین تأثیرگذاری را بر مخاطبان داشته باشد، از بین آنها انتخاب کنید.

پیش‌بند تبلیغاتی


پیش‌بندهای تبلیغاتی یا پیش‌بندهای لوگودار روشی مناسب برای نشان دادن پیام‌های تبلیغاتی و آرم و لوگوی شما هستند. انواع مختلفی از این پیش بندها موجود هستند که می‌توانید از میان آن‌ها پیش‌بند موردنظرتان را انتخاب کنید: پیش‌بندهایی با لوگوی گلدوزی شده، پیش‌بندهای سفارشی با چاپ اسکرین و یا پیش‌بندهای کمری سفارشی. می‌توانید این پیش‌بندها را همراه با تی‌شرت و کلاه‌هایی هماهنگ با آن‌ها سفارش دهید.

همه‌ی این پیشبندها با هر رنگ و هر جنسی، قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی هستند و می‌توانید آن‌ها را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

پیش‌بندهایی که برند و یا پیام تبلیغاتی‌تان را روی آن چاپ می‌کنید، بهترین راه برای تبلیغات کار شما در مشاغل رستوران‌داری و آشپزخانه‌های شرکت‌ها و مؤسسات و کلیه مشاغل آشپزی می‌باشند. مشاوران و کارکنان ما در شرکت تبلیغاتی ارغوان، به شما بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای تمام مشاغل و با هر بودجه‌ای ارائه می‌دهند.