چاپ تراکت تبلیغاتی در شرکت ارغوان چاپ

flyer-printing-color

در محیط بسیار رقابتی کسب و کار امروزه، محصولات منحصربه‌فردی برای بازاریابی مستقیم مثل تراکت‌ها، شمارا قادر می‌سازند تا در کسب‌وکار از رقبای خود پیشی بگیرید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.

شرکت تبلیغاتی ارغوان مفتخر است که مجموعه‌ی بسیار گسترده‌ای از بروشورهای ویژه، تراکت‌ها و منوهای سفارشی با چند مدل تا زدن و نوع کاغذ ارائه می‌دهد. تیم متخصص ما کار طراحی و چاپ خلاقانه‌ترین و چالش‌برانگیزترین محصولات تبلیغات مثل تراکت‌ها را برای شما انجام می‌دهد. ما روشی مناسب را برای تراکت‌های سفارشی می‌یابیم و تصویری منحصربه‌فرد متناسب با کسب‌وکارتان برای تراکت‌ها خلق خواهیم کرد.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید.

طراحی تراکت در شرکت تبلیغاتی ارغوان


 گزینه‌های طراحی بسیاری برای تراکت‌های سفارشی وجود دارند. تیم طراحان ما به شما در طراحی و تکمیل کار تبلیغاتی‌تان یاری خواهند رساند. کارشناسان طراحی و تولید، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها برای چاپ تراکت‌ها را فراهم می‌آورند، همه این مدل‌ها در جهت افزایش میزان فروش محصولاتتان طراحی خواهند شد.

علاوه بر گزینه‌های استاندارد برای چاپ تراکت، ما گزینه‌های چاپ و پرداخت سفارشی بسیاری را از قبیل جنس کاغذ و جوهر سفارشی و خدمات طراحی و ارسال آن‌ها را نیز ارائه می‌دهیم. تأثیری که چاپ افست رنگی در تراکت‌ها دارد، در هیچ نوع دیگر از چاپ وجود ندارد، که نظر شمارا به تراکت‌ها جلب می‌کند.

طراحان شرکت تبلیغاتی ارغوان می‌توانند انواع طراحی‌های سفارشی را برای تراکت شما انجام دهند. شما می‌توانید مرحله‌به‌مرحله با طراحتان کارکنید تا مطمئن شوید که ایده‌ی شما دقیقا روی کاغذ پیاده می‌شود. طراحان گرافیک ما از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند. آن‌ها اصول یک طراحی مناسب را می‌دانند و دانش بسیاری درزمینه‌ی کارها و آماده‌سازی کار پیش از چاپ دارند. اما مهم‌تر از آن این است که بنا بر نیاز شما به تراکت‌ها، کار طراحی‌شان را انجام می‌دهند و با این کار به شما در رشد کسب‌وکارتان یاری خواهند رساند.

در هنگام طراحی و تولید تراکت، این نکات را در نظر بگیرید:

  • نوشتن عنوانی برای آن. این کار معلوم می‌کند که متن تراکت خوانده شود یا نه-این عنوان باید کوتاه و مختصر باشد.
  • هرچه کمتر، بهتر. واژه‌ها باید به‌دقت انتخاب شوند- به‌طوری‌که خواننده پیام اصلی آن را در یک نگاه بفهمد.
  • باید به خواننده گفت که چکار کند. آیا از آن‌ها می‌خواهید که به وب سایتتان سری بزنند؟ از فروشگاهتان دیدن کنند؟ با شما تماس بگیرند و پیگیر کارتان باشند؟
  • در تراکت‌ها، سفارش یا تخفیفات ویژه شامل گردد که این کار توجه افراد بسیاری رابه تراکت‌هایتان جلب خواهد کرد.
  • مخاطبانتان را بشناسید. باید دانست که چه کسانی مورد هدف تبلیغات هستند و هرجایی که ممکن است این مخاطبان را یافت شوند، تراکتهای‌تان را پخش‌کنید.

چاپ تراکت و انواع آن در شرکت تبلیغاتی ارغوان


2

تراکت‌ها را می‌توان با چاپ رنگی (چهار رنگ) چاپ کرد، پشت آن را می‌توان یا خالی گذاشت یا آن را سیاه و یا تمام‌رنگی چاپ کرد. گزینه‌های بسیاری برای تازدن تراکت‌ها بنابر سفارش شما وجود دارد، مثل کاغذهای دولا، سه لا، مطابق با تعداد تازدن ها و صفحه اول تراکت.

روکش‌های باکیفیت بالایی را می‌توان روی کار قرارداد، و روکش UV نیز برای حفاظت بیشتر در برابر آب‌وهوا و درخشندگی بیشتر موجود است، که برای جلب‌توجه بیشتر و ماندگاری و دوام برای در دست گرفتن مکرر مناسب است.

چاپ تراکت به‌راحتی درطی فرآیندی در شرکت تبلیغاتی ارغوان انجام می‌گیرد. کل این فرآیند تنها چند دقیقه طول می‌کشد. ما همچنین در اسرع وقت سفارش شمارا تحویل می‌دهیم.

چاپ تراکت در این اندازه‌ها انجام می‌گیرد: تراکتهایی با سایز یک‌هشتم صفحه، سایز یک‌ششم صفحه، سایز یک‌چهارم صفحه، سایز یک‌سوم صفحه، سایز نصف صفحه و سایز تمام صفحه. اگر به‌اندازه بخصوصی برای تراکتتان نیاز دارید، از مبدل فوری ما برای ایجاد اندازه‌ی دلخواهتان استفاده کنید.

چرا از تراکت استفاده می‌کنیم؟


تراکت‌ها یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تبلیغ محصولات، خدمات، رویدادها، رستوران‌ها، همایش‌ها و دیگر کاربردها هستند، می‌توانید آن‌ها را پست کنید، به‌صورت دستی پخش‌کنید، آن‌ها را درجایی قرار دهید تا دیگران آن‌ها را بردارند و روش‌های دیگری برای ارائه آن‌ها بکار ببرید.

تراکت‌ها یکی از مقرون‌به‌صرفه ترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغات موجود در بازار هستند.

چه یک‌طرفه باشند یا دوطرفه، صاف باشند یا تاشده، تراکت‌ها را به‌صورت تمام‌رنگی و باکیفیت چاپ می‌کنند تا جلب‌توجه کنند. تراکت‌ها راه خوبی برای تبلیغ رویداد، محصولات یا خدمات شما می‌باشند خصوصاً وقتی‌که در اماکن پر رفت‌وآمد گذاشته یا پخش شوند.

کاربردها

تراکت‌ها را می‌توان در خیابان به دست مردم داد یا آن‌ها در تابلوهای اعلانات چسباند، یا زیر برف پاکن خودروها قرارداد، در رویدادها یا در خیابان‌ها پخش کرد، یا بر روی تیرهای برق و تلفن، دیوار یا سطوح دیگر چسباند. تابلوهای اعلانات در دانشگاه‌ها، کافه‌تریاها، سالن‌های مخصوص همایش‌ها و انجمن‌ها، رخت‌شویی خانه‌ها و بازارچه‌ها پیدا می‌شوند.

تراکت‌ها برای رویدادها و فعالیت‌های تبلیغاتی، حراجی‌هایی برای تبلیغات کار، کارهای تبلیغاتی که برای افتتاح فروشگاه‌ها انجام می‌گیرند، لازم و ضروری هستند.

3

انتخاب اندازه‌ی تراکت متناسب با هدفتان


تبلیغاتی ارغوان تنوع وسیعی از اندازه تراکت‌ها را در ارتباط باهمه نیازهای کسب و کار و تبلیغاتتان را ارائه می‌دهد. ما تراکت‌هایمان را به همه‌کسانی که به دنبال تراکت‌هایی با چاپ افست و با رزولوشن بالا و باقیمت‌هایی مناسب هستند، پیشنهاد می‌کنیم. انتخاب اندازه‌ی مناسب ممکن است سؤال‌برانگیز باشد. سایزهای مختلفی برای انتخاب اندازه تراکت وجود دارد. گاهی هرچه اندازه بزرگ‌تر باشد بهتر است و بیشتر جلب‌توجه می‌کند، اما یک تراکت کوچک نیز درجاهای کوچک مثل ویترین فروشگاه‌ها، روی میز و در کیف‌دستی‌ها و جیب جا می‌شوند. در اینجا به سه مورداشاره می‌کنیم که باید هنگام انتخاب سایز تراکتتان مدنظر داشته باشید:

  • محدود بودن بودجه.
  • فضای موردنیاز: اندازه‌ی تراکت اغلب با اندازه‌ی طرح و تصاویر و مقدار متنی که می‌خواهید روی آن چاپ شود معلوم می‌شود.
  • پیام‌رسانی درباره جزییات: اگر می‌خواهید توصیف مفصلی از محصول ارائه دهید، باید فضای کافی برای آنچه می‌خواهید، با بیانی ساده و قابل‌فهم برای همه در نظر گرفت.