چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی

گروه چاپ و تبلیغات ارغوان چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی

چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی انواع و قیمت

چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی

سال جدید را با روشی درست و موثر آغاز کنید و نام برندتان را از روزهای آغازین سال روی میزکار مشتریانتان قرار دهید تا آن را در خاطرشان بسپارند. چه چیزی بهتر از یک هدیه‌ی تبلیغاتی کارآمد می‌تواند میزان وفاداری مشتری به برندتان را افزایش دهد و نام کسب‌وکارتان را در تمام طول سال در معرض دیدشان قرار دهد. علیرغم کاربردهای فراوان امروزی از تقویم‌های کامپیوتری، نیاز به سررسیدها و سالنامه‌های کاغذی هنوز هم پابرجاست و این محصولات بهترین هدایایی هستند که یا توسط فروشنده‌ها یا از طریق پست توزیع می‌شوند.

ما اینجا هستیم تابه شما در برآورده ساختن همه‌ی نیازهایتان برای تبلیغات و محصولات تبلیغاتی ازجمله سررسید و سالنامه‌ی تبلیغاتی یاری‌رسانیم. سررسیدهای ما از بالاترین کیفیت برخوردارند؛ اجزای مورد نیاز این محصولات را از فروشندگان و تولیدکنندگان بهترین کاغذ و مواد چاپی تأمین می‌کنیم.

یک سررسید تبلیغاتی یا سالنامه‌ای که با نام برند، تبلیغات و جزئیات کار شما به چاپ رسیده است برای تمام سال موردتوجه و قدردانی مشتریانتان قرار می‌گیرد. سررسیدها و سالنامه‌ها برای تبلیغات پول‌ساز بسیار باارزش هستند.

انواع سررسید و طرح‌ها


 

شرکت تبلیغاتی ارغوان طیف گسترده‌ای از سررسید سالنامه‌های رومیزی وجیبی را با دو نوع کاغذ تحریر وکرم، فرمت‌های پرتره ومنظره، با جلدهای متنوع چرمی و مواد PU در رنگ‌های زیبا و چشمگیر و با قیمت‌های مناسب ارائه می‌کند.

طیف وسیعی از سبک‌ها و ساختار‌ سررسیدها وجود دارد؛ مثلاً هر صفحه می‌تواند مختص یک روز باشد یا یک هفته. بسیاری از سررسیدها دارای صفحات اضافه‌ای ازجمله نقشه‌ی شهر،کشور و اطلس، صفحاتی با لبه‌ی طلایی (صفحات ممتاز) و نوار نشان‌گذاری برای مشخص کردن برخی صفحات هستند. سررسیدها در انواع سایزها موجودند از سایز جیبی(سایز یک هشتم)گرفته تا سایزهای رقعی(A5)، قطع یک چهارم، سایز رحلی(A4) و قطع وزیری (B5) .

 

طراحی  و چاپ سررسید و سالنامه


چاپ سررسید و سالنامه می‌تواند با انواع متریال و کاغذهای مختلف همراه باشد ازجمله جنس چرمی، چرم مصنوعی، سلفونی، pvc,pu وارگانایزر و گالینگور و برجسته باشد و برای هرکدام می‌توان از چاپ طلاکوب و نقش برجسته روی جلد استفاده کرد .

در شرکت تبلیغاتی ارغوان ما تمام تکنولوژی‌های لازم را به کارمی بریم تا به شما اطمینان دهیم که طرح و کارهای گرافیکی موردنظرتان را روی سررسیدها انتقال می‌دهیم.کارگاه طراحی ما مجهز به آخرین تکنولوژی‌های گرافیک کامپیوتری است و تیم طراحی ما از سال‌ها تجربه درزمینه‌ی طراحی چاپ برای هدایای تبلیغاتی مثل سررسیدهای تبلیغاتی برخوردارند.

سررسیدها رامی توان مطابق انواع سلیقه‌ها و بودجه‌ها تولید کرد. از گران‌ترین مدل تا مدل‌های ارزان‌تر و با تنوع بسیاری از رنگ‌ها و مواد، مناسب با هر نیاز و هر حیطه‌ی کاری موجود می‌باشند.

به‌غیراز چاپ طلاکوب می‌توان از چاپ بالشتکی-پدچاپ و چاپ اسکرین نیز برای درج علائم تجاری بروی جلد سررسیدها استفاده کرد.

چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی

همه‌ی سررسیدهای تبلیغاتی ما از متریال باکیفیت تولید می‌شوند. صحافی برخی از آن‌ها با دوخت انجام می‌گیرد و اغلب دارای نوارهای نشان‌گذاری و نیز همراه با صفحاتی با گوشه‌ی سوراخ شده هستند. می‌توانید آن‌ها را با جزئیات و تصاویری از کار شرکتتان سفارش دهید تا با این جزییات و تصاویر آن‌ها را تزیین کنیم، این کار باعث افزایش میزان وفاداری به برند شما خواهد شد.

 مزایای استفاده از سررسیدهای تبلیغاتی


تقریباً همه افراد از سررسید و سالنامه استفاده می‌کنند؛ این دلیل خوبی برای مناسب بودن این محصول به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. سالنامه و سررسید تبلیغاتی،کاربردهای بسیاری دارد و این سررسیدها محصولاتی هستند که افراد آن‌ها را با خود حمل می‌کنند تا تعداد فروش‌ها، تاریخ‌های مهم و دیگر موارد لازم برای اطلاعات کاری را همراه خود داشته باشند.

وقتی دارندگان این سررسیدها آن‌ها را با خود به یکی از رویدادها و فعالیت‌های تجاری می‌برند، با این کار نه‌تنها از آن استفاده می‌کنند، بلکه همچنین نام برند و شرکت را به مشتریان و شرکای کاری بالقوه نشان می‌دهند، که این‌گونه می‌توان نام شرکت و کسب‌وکار را با هزینه‌ای اندک به افراد مهم تجاری بسیاری شناساند.

چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی

امتیاز دیگری که در استفاده از سررسیدها به دست می‌آید این است که این تبلیغات و ارائه نام شرکت بسیار گسترده و در انظار همگان است و ازآنجایی‌که این سررسیدهای تبلیغاتی هدایایی شخصی هستند، شرکت‌ها برای هدایای تبلیغاتی‌شان روی میزان انبوهی از سررسیدها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

سررسیدهای تبلیغاتی ما، به خاطر دوام، قیمت پایین و مناسب بودن آن‌ها در کار تبلیغات انتخاب می‌شوند. می‌توانیم این سررسیدها را با یک پیام، لوگو یا طرحی به انتخاب خودتان ارائه دهیم.

ما با بهره‌گیری از طیف گسترده‌ای از طراحی‌های روی جلد، تزیینات و نقش و نگارهای ویژه و چاپ مخصوص، تنوع بسیاری از سررسیدها و سالنامه‌های تبلیغاتی را ارائه می‌دهیم.

کاربرد سررسید


سررسید و سالنامه‌های تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در کسب‌وکار هستند و ازآنجایی‌که در طول سال در دست افراد بسیاری دیده می‌شوند برای تبلیغ شرکت شما هدیه‌ای مقرون‌به‌صرفه می‌باشند.

سررسیدهای تبلیغاتی بهترین هدیه برای مشتریان شرکت، افراد وابسته،کارمندان شرکت و مصرف‌کنندگان هستند.

سررسیدهای به چاپ رسیده ما برمبنایی معین در طول سال مورداستفاده قرار خواهند گرفت،که بالاترین میزان دیده شدن نام و برندتان را در انظار تضمین می‌کند.

یک سررسید تبلیغاتی برای کسانی که در ادارات و شرکت‌ها کار می‌کنند و کسانی که همیشه در سفر کاری و همایش‌های شهرهای مختلف هستند، مفید است. ادارات و شرکت‌ها در هر نوعی از صنایع که باشند می‌توانند بازاریابی و تبلیغات کنند و همزمان نیز به مخاطبینشان اطلاعات کاری ویا مواد و متریال را ارائه دهند.

سررسیدها و سالنامه‌ها همچنین آیتم‌های مناسبی هستند که آن‌ها را با خود به جلسات و کنفرانس‌های شرکت می‌برند، زیرا می‌توان از آن‌ها برای یادداشت‌برداری و آگاهی از محل ثبت و دنبال کردن اطلاعاتی که شاید بعداً موردنیاز باشند استفاده کرد.

مطمئن باشید که نوع مناسب سررسید  سالنامه را انتخاب کنید چه این سالنامه از نوع جیبی یا نوع a4 با صفحات روزانه یا هفتگی باشد.

ما همیشه به دنبال تولید و ارائه کالاهای مرتبط و متناسب به مشتریانمان هستیم؛خواه این کالا یک سررسید یا دفترچه یادداشت سفارشی ساز باشد که کاملاً با برند شما متناسب است یا از مجموعه‌ی موجودی محصولات عمده ما باشد که از تنوع گسترده‌ای از رنگ‌ها و مدل‌های سالنامه و سررسید برخوردار است که سپس این نوع سررسیدها را با اطلاعات و برند و تصاویر شرکتتان تطبیق می‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of