چاپ و تولید پرچم تبلیغاتی (رومیزی و اهتزازی )

پرچم‌های تبلیغاتی در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید شده و کاربردهای متنوعی دارند. در اکثر موارد، طرح نقش‌های گرافیکی چاپ شده بروی این پرچم‌ها توسط مشتری فراهم می‌شود. یک پرچم تبلیغاتی دقیقاً چیست؟ در کل، این پرچم‌ها نوعی بنر هستند که از آن‌ها برای تبلیغ محصول یا خدمتی استفاده می‌شود. معمولاً از پرچم‌های تبلیغاتی برای اعلام برگزاری یک فستیوال یا نمایشگاه محلی نیز استفاده می‌شود. نمایشگاه‌های فروش اتومبیل با استفاده از پرچم‌های تبلیغاتی به مشتریان خود اطلاع می‌دهند که اتومبیل‌های تولید یک مدل و سال‌ به خصوص در کجای محوطه نمایشگاه قرار دارند. میزان استفاده از پرچم‌های تبلیغاتی در میان شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ در حال افزایش است.

ما مجموعه کاملی از پرچم‌های آماده و سفارشیِ مناسب رویدادهای برگزار شده در فضاهای باز مانند نمایشگاه‌ها، کنسرت‌ها و رویدادهای ورزشی را ارائه می‌دهیم. بنرهای قطره‌ای و ساحلی که مخصوص فضای بیرون هستند طوری طراحی شده‌اند که در برابر عوامل طبیعی مانند باران، باد و برف مقاومت کنند. گاهی اوقات بادهای شدید برخی وسایل تبلیغاتی را تخریب می‌کنند، حال آنکه پرچم‌ها تبلیغاتی ما در مقابل این بادها نیز مقاوم بوده و بعضی از آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که برای بتوانند برای جلوگیری از خم شدنشان، همراه با باد بچرخند. تبلیغ با این نوع پرچم‌ها بسیار بیشتر از میله پرچم‌های استاندارد به چشم می‌آید. هنگامی که باد کم است، پرچم‌های پارچه‌ای سنتی پایین افتاده و دور میله پرچم جمع می‌شوند که این باعث می‌شود تبلیغ دیده نشود. اما پرچم‌های ما در هر هوایی برافراشته باقی مانده و باعث می‌شوند پیام تبلیغاتی شما و نقش‌های گرافیکی چاپ شده بروی آن‌ها در تمام مدت به راحتی دیده شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و سفارش محصول میتوانید با شماره‌ 2-22328260-021 تماس حاصل فرمایید.

استفاده از پرچم‌های سفارشی چه مزایایی دارد؟


استفاده از پرچم‌های تبلیغاتی با طرح‌های سفارشی یک شیوه تبلیغاتی باصرفه برای شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال در تمام زمینه‌ها است که آن‌ها را قادر می‌سازد با خلق پیام‌های تبلیغاتی و بازاریابی جذاب و چشمگیر مشتریان را جذب کردن و ایشان را از کالا و خدمات خود آگاه سازند. اگر چه اکثر پرچم‌های تبلیغاتی ما برای فضای باز طراحی شده‌اند، اما بخش زیادی از بنرهای و میله پرچم‌ها ما ابزارهای تبلیغاتی بسیار خوبی برای فضای داخلی نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای مختلف هستند. بسته‌های قابل حمل و سبک اکثر پرچم‌های ما دارای کیسه‌هایی برای حمل و نقل راحت و بی‌خطر پرچم‌ و متعلقات آن هستند.

نصب بسیاری از این پرچم‌ها در فضاهای بیرونی، جلوه جذابی را برای عابرین خلق می‌کنند. برخی از این پرچم‌ها را می‌توان با پیچ  و مهره در زمین یا سطوح ماسه‌ای محکم کرد که این باعث فراهم آمدن فضایی برای استفاده از گزینه‌های اضافی می‌شود. از پرچم‌های تبلیغاتی می‌توان برای تبلیغ یک محصول یا اطلاع رسانی در مورد یک رویداد آتی استفاده کرد.

انواع پرچم‌های تبلیغاتی


پرچم‌های اهتزازی و پیام رسانی

اکثر پرچم های اهتزازی بزرگ از جنس ساتن براق و ژرسه و پارچه های مات است که نوع ساتن آن زیباتر و درخشنده‌تر است و در نتیجه کاربرد بیشتری دارد. پرچم های اهتزازی برای فضاهای خارجی و محوطه‌های باز استفاده میشوند که متناسب با لوگوی شرکت، سازمان، دانشگاه ها  به صورت تمام رنگ یا زمینه سفید  چاپ این پرچم انجام می‌شود.

این پرچم‌های  اهتزازی  در سایزهای مختلف ۱۰۰*۷۰ سانتی‌متر. ۱۵۰*۹۰ سانتی متر  ۱۰۰*۱۷۰ سانتی‌متر و ۲۱۰*۲ سانتی‌متر ارائه می‌شوند.

%d8%adپرچم ساحلی

پرچم‌های ساحلی که دارای دو نوع قطره‌ای و بادبانی می‌باشند تابلوهای تبلیغاتی جذاب و باصرفه‌ای هستند که هنگامی که برای تبلیغ لوگوی شرکت، اعلام رویدادها یا پیام رسانی بیرون شرکت‌ها نصب می‌شوند در معرض دید همه قرار می‌گیرند. این پرچم‌های قطره‌ای سفارشی، از جنس پارچه‌های پلی‌استر بادوام بوده و حدوداً 330 سانتیمتر (11 فوت) ارتفاع دارند، که این باعث می‌شود به بهترین شکل در معرض دید قرار بگیرند. پرچم‌های ساحلی سفارشی با چاپ‌های تک رنگ، دو رنگ، سه رنگ و تمام رنگ عرضه می‌شوند. ما علاوه بر پرچم‌های سفارشی، انواع مختلفی از پرچم‌های آماده برای صنایع و حوزه‌های مختلف را نیز موجود داریم. شما می‌توانید تمامی پرچم‌های پارچه‌ای مخصوص فضاهای خارجی ما را همراه با پایه‌های مختلفی از انواع پلاستیک خشک و دارای کف متقاطع (مناسب مصارف داخلی و خارجی) گرفته تا انواع دارای قابلیت فرو رفتن در زمین (که باعث پایداری پرچم روی چمن، خاک، ماسه و حتی برف می‌شوند) سفارش دهید.

p1پرچم‌های رومیزی

استفاده از این پرچم‌ها، یک راه بی‌دردسر و حرفه‌ای برای تأثیرگذاری بر یک فضای کوچک است. این پرچم‌ها، در عین حال که کوچک بوده و در هر فضایی جا می‌گیرند و به راحتی قابل حمل هستند، می‌توانند با استفاده از فضاهای کوچک که هیچ کاربرد دیگری ندارد تأثیر تبلیغاتی چشمگیری در زمینه فروش محصولات و جذب مشتری داشته باشند. این پرچم‌ها گزینه ایده‌آلی برای تبلیغات چشمگیر روی پیشخوان‌ها، جلسات ارائه و معرفی، میزهای کنفرانس، نمایشگاه‌ها، میز پذیرش غرفه‌های نمایشگاهی و دفاتر کار بوده و همچنین ابزار تبلیغاتی بسیار تأثیرگذاری برای کارمندان فروش، که همیشه در مسافرتند، و قفسه‌های فروشگاه‌ها هستند.

این پرچم‌ها در چند طرح و با چاپ یک رو و دو رو قابل عرضه هستند. انواع پارچه‌ها و تزئینات برای این پرچم‌ها موجود می‌باشد. پایه این پرچم‌ها به صورت تکی یا دو یا چند تایی هستند به طوری‌که چند پرچم را می‌توان روی یک پایه قرار داد.چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی به صورت دو رو از جنس پارچه براق و ساتن  و یا مات با پایه‌های مختلف سنگی، فلزی و … ارائه می شود.

p2پرچم‌های تبلیغاتی

طراحی و اجرای پرچم‌های تشریفاتی مختص هر کدام از مشتریان انجام میگیرد. این پرچم‌های تقریبا بزرگ بروی پایه‌های فلزی طلایی و نقره‌ای قرار گرفته می‌شوند. معمولا از این پرچم‌های تشریفاتی در کنفرانس‌ها، غرفه‌های نمایشگاهی، همایش‌ها، در فضاهای داخلی شرکت‌های بزرگ ، دفتر مدیران مدارس و دانشگاه ها و … استفاده می‌شود.

p3پرچم‌های کاغذی

p4چه نوع پرچمی باید بخرم؟

  • اکثر این پرچم‌ها برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی مناسبند، که این کاربرد آن‌ها را متنوع‌تر می‌سازد.
  • پرچم‌های پیام‌رسانی برای رستوران‌ها یا فروشگاه‌های محلی که بودجه نصب تابلوهای نئون گران قیمت را ندارند، گزینه کاملاً مناسبی هستند.
  • از پرچم‌های اهتزازی در نمایندگی‌های فروش اتومبیل، برای نمایش لوگوی برند، و در شهرهای کوچک، برای تزئینات مناسبتی، بسیار استفاده می‌شود.
  • پرچم‌های آویز سقفی برای فضاهای بزرگ مانند نمایشگاه‌ها و سایر رویدادهای تبلیغاتی مناسبند.

به علاوه، ما مجموعه بسیار بزرگی از طرح‌های مربوط به رویدادهای مختلف را در اختیار داریم که با پرچم‌های پیام رسانی توضیح داده شده در اینجا هماهنگی و همخوانی دارند.

انواع چاپ روی پرچم‌ها در شرکت ارغوان


پرچم‌های چاپ اسکرین، به‌صرفهترین گزینه برای تولید سفارش‌های بزرگ هستند، اما زمان آماده‌شدن آن‌ها در مقایسه با چاپ دیجیتال طولانی‌تر است. البته هر دو نوع چاپ کیفیت یکسانی داشته و دارای مزایای زیر هستند:

  • شفافیت عالی: این ویژگی تضمین می‌کند که تصویر چاپ شده، به صورت رنگی در طرف دیگر پرچم نیز قابل رؤیت باشد.
  • دوام: ما از جوهرهایی استفاده می‌کنیم که هم نسبت به عوامل جوی و هم نسبت به شست‌و‌شو مقاومند، بنابراین اگر می‌خواهید عمر پرچمتان زیاد شود می‌توانید آن را بشویید.
  • رنگ‌های درخشان و قوی: روش‌های چاپ دیجیتال مورد استفاده ما باعث می‌شوند لوگوی برند یا طرح شما به شکل شفاف و واقعی روی پرچم دیده شود.

چاپ دیجیتال بیشترین آزادی را در هنگام طراحی پرچم‌های تبلیغاتی به سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری می‌دهد. پرچم‌های تهیه شده با چاپ دیجیتال با محصولات چاپی تولید شده با پرینترهای رنگی خانگی و اداری قابل مقایسه‌اند؛ البته، از آنجا که تنظیم رنگ مانیتورهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارد، نمی‌توان تضمین کرد که رنگ چاپ شده دقیقاً با آنچه در مانیتور دیده شده برابر باشد. مزیت چاپ دیجیتال این است که می‌توان طرح‌های گرافیکی ساده و پیچیده را با یک کیفیت با آن چاپ کرد. برخی شرکت‌ها پرچم‌هایی با پس‌زمینه و لوگوهای ساده و یک شعار تبلیغاتی متمایز را ترجیح می‌دهند، در حالی که برخی دیگر از  شرکت‌ها خواهان طرح‌های پیچیده‌تری هستند. روش دیگر چاپ پرچم‌های تبلیغاتی، چاپ وینیل حرارتی است. ما می‌توانیم لوگوها و متون وینیل سفارشی در نُه رنگ ارائه دهیم؛ همچنین گزینه‌های چاپ تک رنگ و دو رنگ موجود است.

اگر مطمئن نیستید که برای پرچم‌هایی که می‌خواهید سفارش دهید چاپ اسکرین مناسب است یا دیجیتال، می‌توانید با تیم فروش ما به شماره 2-22328260-021 تماس بگیرید. تیم فروش ما با خوشحالی به شما کمک خواهند کرد تا روش چاپ مناسب نیازهای خود را انتخاب کنید.