چاپ روی پارچه و محصولات تبلیغاتی

Untitlved-2

چاپ روی پارچه عبارت است از هرگونه چاپ که بر روی انواع پارچه انجام می‌شود. بنابراین حالت‌ها و انواع بسیار زیادی از چاپ روی پارچه را می‌توان تصور کرد، مانند چاپ بر روی لباس، پرچم‌ها، بنرها، تی‌شرت‌ها ، لباس کار، پرده، کلاه و هر نوع کالا و مواد تبلیغاتی پارچه‌اي که فکر کنید.

چاپ روی پارچه یک راهکار مؤثر برای بازاریابی و تبلیغات است که بسیاری از شرکت‌ها به طور مرتب از آن استفاده می‌کنند. این نوع از چاپ به عنوان یک روش جذاب، تأثیرگذار و جالب جهت برقراری ارتباط با مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه‌ها شناخته می‌شود. به طوري که لباس‌های تبلیغاتی که از چاپ روی پارچه در تهیه آنها استفاده شده است، به عنوان یک کالای تبلیغاتی پُرطرفدار می‌تواند نقش مهمی در مطرح کردن نام و برند شرکت شما در نمایشگاه‌ها و رویدادهای بازاریابی داشته باشد.

ما در شرکت خدمات چاپ و تبلیغات ارغوان به شرکت‌های مهم (اعم از کوچک يا بزرگ) کمک می‌کنیم تا بتوانند جایگاه خود را ارتقاء بدهند. ما محصولات تبلیغاتی بسیار خوبی را طراحی کرده و می‌سازیم که از نظر ظاهری بسیار تأثیرگذار و از نظر کیفیت کاملاً بادوام و قابل استفاده مکرر هستند. ما از جوهرهای باکیفیت بسیار بالا برای چاپ اسکرین بر روی پارچه‌هایی از جنس سازگار با محیط زیست استفاده می‌کنیم تا کالاهای تبلیغاتی متنوعی (مانند پیش‌بند، ساک و کیف تبلیغاتی، حوله و دستگیره آشپزخانه، پرده و ...) را براي شما تولید کنیم.

شرکت تبلیغاتی ارغوان قادر است کالاهای تبلیغاتی زیر را با چاپ دیجیتالی بر روی پارچه تولید کند:

و هر چیزی که بتوان از پارچه پلی‌استر تولید کرد.

مزایای چاپ تبلیغاتی روی پارچه


حتماً می‌توانید تصور کنید که جذابيت و تأثيرگذاري لباس‌های تبلیغاتی، مانند تی‌شرت‌ها و کلاه‌هایی که کارکنان یک شرکت به تن می‌کنند و یا به عنوان هدیه تبلیغاتی توسط یک شرکت توزیع می‌شود، با یک چاپ زیبا و چشم‌نواز بر روی پارچه آن تا چه حد بيشتر می‌شود. همین مطلب در مورد پرچم‌ها و بنرهایی که در نمایشگاه‌ها و مراسم مختلف نصب می‌شود و یا هدیه‌های تبلیغاتی پارچه‌ای نیز صادق است. به طور کلی برای شناساندن و مطرح کردن یک برند حتماً لازم است که از یک راهکار تبلیغاتی جالب و به یاد ماندنی استفاده شود. هر چقدر دیده شدن برند شما با لذت و گیرایی بیشتری برای بیننده همراه باشد، در آینده هم مخاطب آن را بيشتر و ساده‌تر به ياد مي‌آورد. چاپ بر روی پارچه می‌تواند در عمل مزایای زیاد دیگری هم به همراه داشته باشد. به عنوان مثال هزینه چاپ روی پارچه در مقایسه با سایر روش‌های چاپ، پایین‌تر و ریسک سرمایه‌گذاری در زمینه بازاریابی با استفاده از این روش، کمتر خواهد بود. دلیل آن این است که چاپ روی پارچه از نظر تعداد خیلی کمتر است و ماهیت پارچه به عنوان ماده‌ای که چاپ روی آن انجام می‌شود نسبت به مواد دیگر، مقاوم‌تر و بادوام‌تر است، قابلیت استفاده مکرر دارد و حمل و نقل آن کاملاً راحت می‌باشد.

ما در شرکت خدمات چاپ و تبلیغات ارغوان، تمامي فرایند تولید و تأمین کالاهاي تبليغاتي را از ابتدا تا انتها خودمان انجام می‌دهیم و از اين لحاظ در کار خود کاملاً منحصر به فرد و بی‌نظیر هستیم. این امر به معنی آن است که شما می‌توانید هر گونه نوآوری و خلاقیت که مایل باشيد را در کار طراحی محصولات مورد نظر خود آزادانه انجام دهید. همچنين ممکن است شما از نظر زمانی، محدودیت زیادی داشته و فرصت کافی برای تهیه کالای تبلیغاتی مورد نظر خود را نداشته باشید. اما ما روش‌های کاملي برای آماده‌سازی و تحویل کالا داریم که می‌‌توانیم در اسرع وقت، کار شما را انجام دهیم. از نظر هزینه هم ما همه قیمت‌های خود را به صورت تضمینی و با ضمانت سازنده به شما ارائه می‌کنیم.

انواع چاپ روی پارچه


شرکت خدمات چاپ و تبلیغات ارغوان چندین سال است که کالاهای تبلیغاتی سفارشی برای تعداد زیادی از مشتریان خود را تأمین می‌کند. محصولات ما در حال حاضر شامل طیف وسیعی از انواع چاپ روی پارچه می‌باشد. اگر شما هم قصد دارید چاپ تبلیغاتی روی تی‌شرت، پرده، کیف‌های پارچه‌ای یا پرچم‌های خود انجام دهید، شرکت خدمات چاپ و تبلیغات ارغوان، خدمات چاپ دیجیتال روی پارچه را با بالاترین کیفیت و با هزینه‌ای کاملاً رقابتی به شما عرضه می‌کند.

چاپ دیجیتال روی پارچه

فناوری چاپ دیجیتال روی پارچه توانسته است با انعطاف‌پذیری بالا و تنوع زیاد در طرح‌های چاپ روی پارچه، انقلابی در صنعت نساجی ایجاد کند و ظرفيت‌ها و فرصت‌های جدید زيادي را در عرصه بازارهاي اين صنعت باز کند. به طور کلی چاپ دیجیتال بر روی پارچه عبارت است از هر روش مبتنی بر جت جوهری که برای چاپ رنگی بر روی مواد پارچه‌ای استفاده می‌شود. چاپ دیجیتال بر روی پارچه عمدتاً در چاپ طرح‌های کوچک بر روی البسه و پوشاک (مانند تی‌شرت‌ها، پیراهن‌ها و سایر پوشاک تبلیغاتی) و یا چاپ طرح‌های بزرگ بر روی پارچه‌هایی با قطع بزرگ‌ کاربرد دارد. چاپ بر روی پارچه‌های بزرگ، بیشتر در کار تبلیغات و ارتباطات بصری در مقیاس بزرگ که در آن یک برند یا پیام تبلیغاتی بر روی پارچه‌های پلی‌استری چاپ می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه‌هایی از این کارها شامل پرچم‌ها، بنرها، تابلوهای پارچه‌ای و تصاویر نمایشگاهی می‌باشد.

چاپ سنتی روی پارچه

صنعت چاپ سنتی روی پارچه یک راهکار برای تولید انبوه در تیراژ بالا و هزینه پایین است که طراحان تبلیغاتی، هنرمندان، طراحان داخلی و آرشیتکت‌هایی که می‌خواهند طرح‌ها و نقش‌های اصیل، نوآورانه و منحصر به فرد خلق کنند، همواره آن را مورد انتقاد قرار داده و محدودیت‌های زیادی را متوجه آن می‌دانند.

در واقع فرایند چاپ سنتی بر روی پارچه، چندین محدودیت و عیب بزرگ دارد که از مهم‌ترین آن می‌توان به بالا بودن هزینه‌های نصب و راه‌اندازی، محدودیت در تعداد رنگ‌های قابل استفاده، زمان‌بَر و وقت‌گیر بودن اشاره کرد. علاوه بر آن، این نوع از چاپ معمولاً برای تعداد کم مناسب است که اغلب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. همچنین فرایند تولید به روش چاپ سنتی نیاز به مصرف مقادیر زیادی آب دارد که از نظر زیست محیطی یک محدودیت بزرگ به شمار می‌رود.

چاپ دیجیتال هیچ یک از این محدودیت‌های مربوط به چاپ سنتی را ندارد. در واقع هزینه‌های نصب و راه‌اندازی آن بسیار پایین، تعداد رنگ‌های آن نامحدود، کیفیت چاپ تصاویر بسیار بالا و سرعت کار آن خیلی بیشتر است. علاوه بر آن، در صورت نیاز امکان اضافه چاپ یا چاپ نمونه‌های تکی بعد از پایان کار تولید انبوه وجود دارد. در حالی که در چاپ سنتی، این کار امکانپذیر نیست. 

شما با استفاده از خدمات ما در زمینه چاپ سفارشی بر روی پارچه، دیگر لازم نیست که نگران پایین بودن تعداد سفارشات خود باشید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمام فرایند چاپ سفارشی شما در داخل خود شرکت و با استفاده از دستگاه‌های چاپ دیجیتال ما انجام می‌شود و محصول سفارشی شما به هر تعداد و هر اندازه‌ای که باشد، کار تولید آن از ابتدا تا پرداخت نهایی، به وسیله ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته و بزرگ ما انجام می‌گیرد.

13

چاپ‌های تبلیغاتی بیشتر روی چه نوع پارچه‌ای انجام می‌گیرد؟


پارچه‌هایی که برای کار تبلیغات بصری استفاده می‌شود عمدتاً از جنس پلی استر هستند. برای پرچم‌ها هم غالباً از پارچه‌هایی از جنس نایلون استفاده می‌شود. در بعضی از جاها هم از پارچه‌های دارای بافت جناغی برای چاپ پرچم استفاده می‌شود. به طور کلی پارچه معمول و استاندارد در بازار امروزی، پارچه پلی‌استر بافت یا کشبافی می‌باشد. البته این نوع پارچه با پارچه‌های وینیلی یا پی وی سی که در کار ساخت تابلوها و استندهای نمایشگاهی خیلی رایج است، تفاوت دارد. برای کار تولید و چاپ روی پارچه باید نوع جوهر مورد استفاده با جنس پارچه سازگاری داشته باشد. انواع چاپ از نظر نوع جوهر عبارتند از چاپ تصعیدی با انرژی بالا (یا چاپ دیسپرس فوق سریع)، چاپ تصعیدی با انرژی پایین (دای – ساب)، اسیدی، واکنشی و رنگدانه‌ای.

اگر در مورد مناسب بودن پارچه با نوع چاپ تردید دارید، می‌توانید اطلاعات خود از جمله نوع پارچه، رنگ و محل چاپ بر روی لباس را به ما بدهید تا بهترین پیشنهادها برای انجام این کار، در اختیار شما بگذاریم.

ضمناً ما خدمات طراحی تصویر نیز انجام می‌دهیم. بنابراین خوشحال خواهیم شد که بتوانیم در کار طراحی برند یا لوگو نیز به شما کمک کنیم.

هزینه‌ها


هزینه‌های مربوط به خدمات چاپ روی پارچه بر اساس متراژ پارچه نهایی محاسبه می‌شود. بنابراین ممکن است هزینه اولیه برای طراحی و راه‌اندازی خط چاپ یک کار بالا باشد، اما هزینه چاپ به ازای هر متر پارچه خیلی کمتر باشد.

هزینه چاپ به ازای هر متر پارچه نیز به نوع پارچه و روش مورد استفاده برای چاپ روی آن بستگی دارد. تنظیم و تطبیق رنگ‌ها هم کار جداگانه‌ای است که هزینه مجزايي را بر اساس نوع فایلی که باید کار شود، در بر خواهد داشت. کیفیت بعضی از تصاویر ممکن است به قدری بالا و خوب باشد که با استانداردهای دستگاه‌های ما مطابقت داشته و بدون نیاز به هر گونه کار اضافه‌ای بتوان به راحتی آن را چاپ کرد. شما می‌توانید در مورد کیفیت قابل انتظار برای محصول نهایی خود نيز با طراحان ما مشورت کنید.